niedziela, 13 listopada 2011

Irański generał ginie w eksplozji arsenału. Assad atakuje arabskie ambasady

Zajmuje się często na tym blogu tajemniczymi zgonami. W potężnej eksplozji w irańskiej bazie rakietowej w mieście Malard zginął generał Hassan Tehrani Moqaddam, główny specjalista ds. rakiet Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Ponoć w trakcie testu z przystosowaniem Shehaba 3 do przenoszenia głowicy nuklearnej. Eksplozja była słyszalna nawet w centrum Teheranu. Podejrzane są oczywiście izraelskie służby i Mudżahedini Ludowi.

Tymczasem Liga Arabska zawiesiła Syrię w ramach swojej organizacji. Assad boi się, że Arabia Saudyjska, Katar i Jordania wspólnie z Turcją zbrojnie pomogą rebeliantów. Syryjskie służby zorganizowały więc ataki motłochu na placówki dyplomatyczne tych państw.

6 komentarzy:

 1. edeq ze wsi podlaskiej13 listopada 2011 12:16

  Nie przeceniasz żydowskiego wywiadu? Spowodowali wybuch rakiety podczas testu? IMO taki wypadek mógł się zdarzyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest precedens: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0

  OdpowiedzUsuń
 3. Wystarczyło że koreańcy poszli się odlać i generał z ekipą Persów zbliżył się do allaha. Kto widział "wiernych" podejście do techniki wie o czym mówię....

  OdpowiedzUsuń
 4. edeq a masz jakieś wątpliwości?przecież Żydzi rządzą światem,spytaj się pierwszego lepszego mohera.

  OdpowiedzUsuń
 5. `spytaj się pierwszego lepszego mohera'
  Ja bym wolał zapytać się Turków, którym zabili techników pracujących nad zmodyfikowaniem IFF w F-16, tak by maszyny izraelskie nie były rozpoznawane jako swoje...

  @Anonimowy
  zgaduję, że jako postępowiec to czujnie wykrywasz u innych antysemityzm, donosząc chętnie i często (tradycja rodzinna?) - sam absolutnie antysemitą nie jesteś, a tylko popierasz słuszne prawa Palestyńczyków do wepchnięcia Żydów do morza. Zgadłem?

  mmm777

  OdpowiedzUsuń
 6. "Ja bym wolał zapytać się Turków, którym zabili techników pracujących nad zmodyfikowaniem IFF w F-16"

  Jak widać staly sie na tyle nierozpoznawalne ze nawet opl syrii i turcji ich nie rozpoznala gdy pare lat temu efy rozwaliły syryjczykom reaktor a turolom zostawili na pamiatke zbiorniki paliwa po ich stronie granicy:)))
  A tak w ogole turole kiepsko wychodzą na zadzieraniu z Żydami ostatnio-uważasz że te trzęsienia ziemii u nich to przypadek?:)))

  OdpowiedzUsuń