piątek, 18 listopada 2011

Wymiana: sunnicki kalifat za atak na Iran

Moich żydowskich czytelników proszę by zrozumieli powyższy obrazek nie jako pochwałę antysemityzmu, ale jako wyraz afirmacji realpolitik Eretz Israel, od którego powinna uczyć się dbania o interes narodowy również Polska :)

Jeżeli USA przestawiają się na strategię powstrzymywania Chin i przekazują Afrykę Północną oraz kawałek Bliskiego Wschodu Bractwu Muzułmańskiemu, to nasuwa się pytanie: jak to zostało zrekompensowane Izraelowi? Że zostało skompensowane, można się domyślić choćby po tym, że izraelscy agenci wpływu nagle przestali atakować Obamę. Rekompensatą mogło być zaostrzenie stanowiska USA wobec Autonomii Palestyńskiej. Ale nie tylko. Tutaj nasuwa się pytanie : Czy administracja Obamy pozwoliła Izraelowi zaatakować irańskie instalacje nuklearne w zamian za akceptację Izraela dla powstania quasi-kalifatu u jego granic? To byłaby uczciwa wymiana, na której skorzystaliby w szczególności... Arabowie. Izrael ugodziłby w ich wroga - Iran. Ślady tej transakcji być może widać w słowach Ehuda Baraka. Jakim zagrożeniem uzasadnia on możliwy atak na Iran? Tym, że jeśli Iran zdobędzie broń jądrową to będzie mógł zająć Katar lub Bahrajn i nikt mu nie podskoczy. To oczko puszczone do Saudów.

A tu oczko puszczone do Polaków i Japończyków: w ataku na irańskie instalacje nuklearne mogą zginąć setki Ruskich i Siewiernych Koriejców. Banzai! Banzai! Banzai! Bolszewika goń, goń, goń!!!

Tymczasem Wolna Armia Syryjska pokazała klasę. Dokonała spektakularnego ataku na kwaterę wywiadu  assadowskich sił powietrznych. (Ta służba specjalna jest czymś więcej, niż sugeruje jej nazwa. To trzon syryjskiej bezpieki - ichnie WSI. Czemu akurat wywiad sił powietrznych? Bo Hafez Assad wywodził się z lotnictwa). Brawurowe akcje rebeliantów nie powinny nas dziwić. Wielu wśród nich dezerterów z sił specjalnych. Podobnie nie powinno nas dziwić oświadczenie Bractwa Muzułmańskiego, że Syryjczycy zaakceptują turecką interwencję.

4 komentarze:

 1. Hubert, ogarniasz tą syryjską bezpiekę? Skrobnij coś na ten temat bo ja nie ogarniam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest kilkanaście służb. Zbyt dużo do skrobania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.youtube.com/watch?v=GgNcfKZQPHI

  Bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 4. teoria o takim "dealu" trochę naciągana choć wcale nie niemożliwa.jednak:

  http://img716.imageshack.us/img716/8571/wm13171616294e824a9dc41.jpg
  pokazuje jakie są prawdziwe intencje "noblisty"

  OdpowiedzUsuń