sobota, 29 września 2012

Kretyni - żelazny elektorat Obamy
Niezręczne uwagi Romneya o "47 proc.", którzy głosują na Obamę, bo są uzależnieni od państwa, niestety zawierają sporą dozę prawdy. Na filmie powyżej widzimy Afroamerykankę z lumpenproletariatu wrzeszczącą, że Obama dał wszystkim w dzielnicy darmowe telefony, więc będą na niego głosować. Widzimy tam też archiwalny materiał z 2008 r., na którym inna Afroamerykanka łudzi się, że Obama spłaci jej hipotekę i zapewni darmowe paliwo. Na nagraniu poniżej usłyszymy, jak ludzie Howarda Sterna przeprowadzali sondę uliczną w Harlemie, wśród wyborców Obamy. Ludzie ci nie mieli pojęcia, że bin Laden nie żyje, popierali to, że Obama wybrał Paula Ryana jako kandydata na wiceprezydenta a nawet myśleli, że Romney jest czarny. :) Oczywiście wszyscy kretyni z fast-foodów głosujący na Obamę zostaną ponownie wyd...mani przez Baracka Barakowicza i jego białych kumpli z Chicago i Nowego Jorku.    

6 komentarzy:

 1. Gdyby tylko tacy ludzie glosowali na Obame, nigdy nie wygralby wyborow. Na niego glosuja w zasadzie wszyscy demokraci, wlacznie z tymi bardzo wyksztalconymi. Glosuja, bo wola jego od Romneya i na tym polega dramat.

  Romney zas z punktu widzenia reszty swiata i samego USA jest jeszcze gorszy. po pierwsze bez mrugniecia okiem popchnie USA do wlaczenia sie w konflikt Izrael-Iran. Po drugie zniesie jakiekolwiek ograniczenia odnosnie zakazu odwiertow ropy i phrackingu rujnujac zupelnie spore polacie kraju. Po trzecie wpedzi w kompletna nędzę nastepne miliony amerykanow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Romneya też nie lubię - bo to korporacyjny złodziej i gostek bez poglądów.

   Usuń
 2. Kretyński filmik z Samuelem Jacksonem, finansowany przez Żydów:
  http://www.youtube.com/watch?v=hDTT1yRNsFE
  I niby o co w tym chodzi? Rynsztokowy język przyciąga ich wyborców? Myślą że to jest zabawne? No bo chyba były jakieś badania focusowe...

  xyz15

  OdpowiedzUsuń
 3. Demokracja przetrwa do czasu, kiedy Kongres odkryje, że można przekupić społeczeństwo za publiczne pieniądze.
  Alexis de Tocqueville

  OdpowiedzUsuń
 4. i w Polsce kretyni są żelaznym elektoratem Platformy Obywatelskiej ("to co, że kłamie i menda, grunt, że Tusk nie jest Kaczyńskim") i Prawa & Sprawiedliwości ("prowadź Jarosławie sztandary katolickiego socjalizmu!")

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominajmy o elektoracie Szambiarza z Biłgoraja ("Darmowe gówno dla wszystkich!!!") i jego prawicowej wersji - Korwina-Mikke ("Za Hitlera były mniejsze podatki i nie pokazywali kalek w telewizji")

   Usuń