czwartek, 16 lutego 2012

Rassija biez Putina!Nadesłany przez wiernego czytelnika (nie wiem do końca z jaką intencją...), przykład putinowskiej, przedwyborczej, apokaliptycznej propagandy. Reżim straszy nie tylko złodziejskimi liberałami, Czeczenami, Amerykanami, japońskimi imperialistami i NATO ale również rosyjskimi nacjonalistami i Chińczykami. Najlepsze fragmenty: 2014 r. Gruzja organizuje olimpiadę w Soczi. We Władywostoku lądują japońskie siły pokojowe. (A wcześniej korpus NATO zajmuje Kal...eee.... Koenigsberg) :) A wszystko to się stanie, jeśli Ruscy, mimo fałszerstw wyborczych nie zdołają wybrać tego kagiebisty, gangstera i "przyjaciela dzieci" swoim starym-nowym carem. :)

6 komentarzy:

 1. Szkoda, że jeszcze nie opatrzyli soundtrackiem z "28 days later" :) Bo migawki z tego filmu (ale chyba z II części) były.

  A na poważnie - z perspektywy czasu może się okazać, że cała "śnieżna rewolucja" to ustawka, która ma Putinowi i czekistom przydać mordy demoliberałów; tak twierdzi np. Lew Nawrozow.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaje sie ze wrzuciłem to na FB, aczkolwiek traktuje to jako ciekwostke- swoją drogą tfurcy tej propagandowej wrzutki dobrze znja psychike trzody chodowanej na zachodzie - ta wrzutka o Nagrodzie Nobla dla Navalnego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myślę, że "trzoda Hodowana na zachodzie" wierzy w to, że w Sowieckoj rassiji diemokracja bolszaja" i że za całe zło odpowiada żydomasoński Zakon Illuminatów i żydo-reptilianie z planety NIbiru, którzy wysługują się CIA, FBI i Macierewiczem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panowie, moge powiedziec jedno.
  REWELACJA! Tak prymitywnej propagandy jeszcze w Rosji nie widziałem.
  Kreml jak widać nie zasypuje gruszek w popiele.
  Czekam tylko na jakąś polską odpowiedź - Polska bez Tuska.
  Ziemie Odzyskane z powrotem w RFN, Kaczyści wysadzający przedszkola, 99% bezrobocie i 5 lig Hokeja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Musi być źle z tą ekipą (oraz z Rosjanami) skoro używają takich przekazów...
  Przypomina mi to propagandę z lat 80. Skuteczną.

  OdpowiedzUsuń