sobota, 26 marca 2016

Zamachy w Brukseli od przodu i tyłuOne Punch Man Erdogan powiedział, że również w Brukseli, tak jak w Ankarze, mogą zacząć wybuchać bomby. Cztery dni później jego proroctwo się spełniło. Później One Punch Man ujawnił, że jednego ze sprawców brukselskich zamachów tureckie służby deportowały do Holandii, Holendrzy przekazali go Belgom, a ci go wypuścili. Erdogan wyraźnie zasugerował, że belgijskie służby specjalne dogadywały się z dżihadystami. Tureckie służby mówią zaś, że zachodnioeuropejskie służby pozwalały jeździć do Turcji i innych krajów Bliskiego Wschodu dżihadystom będącym na listach Interpolu. Co więcej pozwalały im na przewożenie broni i amunicji w ich bagażach!
MIT, czyli wywiad wojskowy Turcji, to ostrzejsi gracze nawet od FSB. Mam wielki szacunek do Erdogana, że zdołał pokonać tę machinę i przejąć ją na własne potrzeby. MIT dużo wie o prawdziwych kulisach terroryzmu na Bliskim Wschodzie i w Europie. Ta wiedza będzie wykorzystywana przez Turcję do wywierania presji na takie kraje jak Niemcy.

***Słyszymy obecnie, że Belgia to kraj dysfunkcyjny i skorumpowany, co sprawia, że stał się on rajem dla dżiahdystów. Niemalże państwo upadłe ze społeczeństwem, które zawiodło.  Słyszymy, że Belgowie spieprzyli kontrole paszportowe na lotniskach, dopuścili się olbrzymich zaniedbań jeśli chodzi o ochronę brukselskich portów lotniczych a służby wiedziały, że lotniska będą zaatakowane. Biją w Belgów jak w bęben głównie gazety i portale anglosaskie, co jest zapewne oznaką irytycji tamtejszych służb, ale w Belgów uderzają również Francuzi. Jeszcze przed zamachami można było usłyszeć o szykującym się francusko-belgijskim rozwodzie wywiadowczym. Służby belgijskie i francuskie wzajemnie się oskarżały o zaniedbania przy okazji zamachów w Paryżu. Poza tym francuskie służby panoszyły się w Belgii i traktowały ją jako kraj satelicki.

O dziwnych kulisach zamachów w Paryżu pisałem już na tym blogu. I mam wrażenie, że francuskie służby co najmniej dopuściły do tych ataków.

Flashback: Front Narodowy - dzieło francuskich służb

Flashback: Francja: zamach, na który czekano
Pora więc zadać pytanie: czy to tylko echa tamtej operacji czy też może zorganizowano dogrywkę? Czy celem tej dogrywki jest zwrot geopolityczny w Europie? Po zamach w Brukseli ostro tracił funt, gdyż rynek uznał, że zamachy są argumentem dla zwolenników Brexitu. Skoro nawet były szef MI6 mówi, że Wielka Brytania będzie bezpieczniejsza poza UE...  Jak wiadomo, Francji zawsze wadziła brytyjska obecność w Unii. UE bez Wielkiej Brytanii będzie tworem zupełnie innym  niż dotychczas.

***Słyszymy, że zamachy były zemstą za aresztowania Salaha Abdelsalema, jednego z organizotorów zamachów w Paryżu. Adbelsalem jednak najprawdopodobniej sam dał się złapać. To uspokoiło belgijskie służby a lipne zeznania sprowadziły je na fałszywe tropy, co umożliwiło zamachy. Atak na lotnisko przyniósłby więcej ofiar, gdyby sprawcom nie zaciął się jeden z karabinów i gdyby .... zamówili Ubera zamiast taksówki. Korporacja przysłała im zwykłe auto zamiast vana, więc nie wzięli wszystkich bomb.

***Stanowisko Rosji chyba najlepiej wyraził Władimir Żerinowski, syn Rosjanki i "dobrego prawnika" mówiąc, że zamachy są dla Rosji korzystne i niech Europejczycy zdychają.  Pytanie tylko czy Putin-Hujło nie stał się już dla Moskwy zbyt zgraną kartą, by doszło do jakiegokolwiek porozumienia. W Syrii Rosja de facto zachowała jednak sporą część swojego kontyngentu. Dostosowała go jednak do nowego zadania: zamiast walki z Państwem Islamskim obrona alawickich terenów. To de facto oznacza podział Syrii. Putin kończy kolejny konflikt jego zamrożeniem.

***
To, że Państwu Islamskiemu chodzi o budowę Kalifatu jest mitem. Jak słusznie zauważa red. Mamoń, ISIS jest kierowana przez profesjonalne kadry dawnej bezpieki i sił zbrojnych Saddama. Syria jest dla zmyłki. ISIS nie zależy na jej całym podboju. Celem jest Bagdad i przywrócenie władzy sunnitów. Zamachy w Europie mają po prostu zmęczyć skretyniałe i słabe społeczeństwa Zachodu i sprawić, by bały się angażować na Bliskim Wschodzie.

***

Stanowisko enerdowskiej kanclerz Beatrix Brehme Angeli Merkel się nie zmienia. Nachodźcy dostaną 150 tys. kondomów - co może okazać się zbyt małą liczbą w stosunku do inby, która się szykuje.

Wiele mówi reakcja Merkel na niemiecką flagę (widoczna na tym filmiku). Flagi NRD lub ZSRR z pewnością by tak nie potraktowała...

***

Obama się zamachami nie przejmuje. Bo po co? Za osiem miesięcy przestanie być prezydentem i przekaże ten cały pierdzielnik albo ponurej, zdemenciałej lesbie Hillary, albo gostkowi wyjętemu żywcem z lat 80-tych.Sposób w jaki potraktował go Raoul Castro, kagiebista z 60-letnim stażem w resorcie, mówi jednak wszystko o jego polityce zagranicznej.


***Zamachy w Brukseli to punkt dla Trumpa. Już tylko idioci oraz lobbyści wielkiego biznesu mogą krytykować jego stanowisko dotyczące nielegalnej imigracji. Furrorę w sieci robi filmik na którym, Trump recytuje wiersz "Snake" - idealnie pasujący do kryzysu imigracyjnego w Europie.


Trumpowi może pomóc to, że Hillary była zaangażowana w arabskie rewolucje do tego stopnia, że Giuliani nazywa ją "członkiem założycielem ISIS".  Cruz może mieć kłopoty ze względu na swój skandal seksualny (pięć kochanek, z czego jedna jest obecnie rzeczniczką... Trumpa a inna organizowała kampanię Carly Fiorinie) - pewne poszlaki wskazują, że rewelacje "National Enquire" są prawdziwe, m.in. kwestia dziwnej donacji dla Fioriny od sponsorów Cruza, to że Breitbart też wiedział o tej sprawie, to że żona Cruza miała w 2005 r. załamanie nerwowe. To jednak nie zapewni Trumpowi nominacji. Partia Republikańska wynajęła do obsługiwania elektronicznego głosowania w prawyborach w Utah firmę, która w 2004 r. pomogła sfałszować Chavezowi wybory w Wenezueli. 

***

Jak zwykle zachęcam do sięgnięcia po moją powieść "Vril. Pułkownik Dowbor".

***

Swoim czytelnikom i czytelniczkom życzę wesołych świąt Wielkiej Nocy. Świąt pełnych miłych doznań i głębokiej refleksji :)No i mokrego Dyngusa...See more on Know Your Meme

16 komentarzy:

 1. Mam pytanie Fox,a właściwie to dwa:
  1.Czy jakakolwiek degradacja RFN wywołana poprzez anarchie,problemy wewnętrzne z ciapakami,czy oderwanie się landów np. Bawarii jest korzystne dla Polski?
  2.Czy tym co dzisiaj napisałaś oraz filmem z flagą RFN dowodzisz,że Aniela rozwala RFN celowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Gdy Niemcy mają kłopoty u siebie oznacza to, że mają mniej czasu i energii na szkodzenie Polsce.
   2. Rozwala nie tylko RFN celowo, ale całą Unię Europejską.

   Usuń
 2. Co do Belgii to jest ona obrzydliwie zakłamanym, skrajnie skorumpowanym i podatnym na naciski państwem podobnie jak reszta krajów Burdeluxu rządzonych przez pożytecznych (ale złych) idiotów i wariatów. Początków takiego potwornego stanu rzeczy można dopatrywać się od czasów kolaboracji podczas hitlerowskiej okupacji, a może nawet od chwili powstania tego królestwa dzikich zwierząt. Belgia nie posiada własnego wywiadu tylko (patogenny) kontrwywiad-żandarmerię (choć i w nim były pozytywne wyjątki sprawiedliwych oficerów - coś jak w Rosji).

  - A w temacie kanclerzowej to nie powiedziałbym, że ona to niemiecki cham - jej rodzina to byli zgermanizowani wieśniacy Polacy-volksdeutsche coś jak Jakub Szela. A ta zagrywka z flagą bardzo śmieszna:D!

  Co do przychodźców to jeśli pożyjemy to zobaczymy czy będą przybywać kolejne miliony (i to dziesiątki) ich, a dalej jak się to potoczy (czy dalej będą tak rozrywkowi jak w Belgii czy we Francji) oraz czy pseudo-europejczycy zmądrzeją i zmienią prawa na bardziej sprawiedliwe i skuteczne (surowsze), znaki tych zmian które wiosny nie czynią - choć jest już wiosna (ludów egzotycznych) to są już głosy by przywrócić karę śmierci* (w stylu stalinowsko -zniesioną) a w Norwegii ogłosili, że w przypadku anarchii i chaosu islamistycznego w Szwecji wypowiedzą konwencję genewską (żadna skrajność a potrzebne minimum, jest masa następnych dyrektyw które też powinny w pójść do kosza), więc może powoli będą zmiany szły ku lepszemu. Acz naiwnością byłoby sądzić, że tak będzie dopóki na całym Zachodzie oraz w Europie społeczeństwo nie będzie miało powyżej uszu multikulti, dżenderyzmu, feminizmu, permisywizmu, tolerancji itp. i nie będzie kichać na te pomysły i hasła.
  Odkrywca

  *Oczywiście pożyteczne gównojady już fałszywie twierdzą, że nie zmniejszy to liczby przestępstw, co nie jest prawdą przykład: islamista morduje kogoś i idzie siedzieć, wychodzi po rekolekcjach/resocjalizacji i znowu kogoś morduje/gwałci - a tak to po 1 razie nie ma powtórki z rozrywki-więc logicznie będzie mniej tych przestępstw-a kogoś może to dodatkowo zniechęci do 1 razu-bo warunki w Anglii czy innej Szwecji/Norwegii dla zwyrodnialców są zbyt zachęcające w razie wpadki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ad Rosji Sowieckiej: Kreml/Łubianka zaproponowały Europie, ustami Żyrinowskiego i Ziuganowa, patronat Specnazu nad europejskimi specsłużbami. A ustami Ziuganowa - wypowiedzenie sojuszu z USA. Z kolei sytuacja, w której na froncie syryjskim pozostają tylko prokremlowski, narodowo-bolszewicki "Alawistan" i islamsko-bolszewickie IS (baza dla dalszych operacji terrorystycznych) jest dla sowietów wprost idealna.

  Btw, polecam: http://jaszczur09.blogspot.com/2016/02/trzeci-poziom-spisku.html

  Życzę też Tobie Fox'ie i Komentatorom Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

  P.S.
  Fox, a czy miałeś może osobistą przyjemność poznania dr Magdaleny El Ghamari? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za życzenia.

   "narodowo-bolszewicki "Alawistan" - świetne określenie i przyznaję Ci tu rację.

   "czy miałeś może osobistą przyjemność poznania dr Magdaleny El Ghamari? " - nie, Miriam Shadad też nie poznałem.

   Usuń
 4. Mnie tylko zastanawia dlaczego terrorysta nie wysadzil sie na poprzedniej stacji metra Schumann gdzie wysiada sporo pracownikow Instytucji Unijnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciał ale mu się przysneło, podono z wrażenia nie mógł spać kilka nocy.
   Tak czy inaczej już go otaczają cycate hurysy, a my grzebiemy w g...

   Usuń
 5. Fox, Twojego bloga nie da się czytać w pracy i przy żonie, przez te zboczone zdjęcia i gify! Ten blog powinien nazywać się "Terroryzm, Geopolityka, Cycki, Cycki, Izrael, Cycki..."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienić pracę , zmienić żonę. Blog idzie w dobrym , cyckowo-azjatyckim kierunku.

   Usuń
  2. 1. Mądra kobieta nie powinna być zazdrosna o gifa czy jpga.

   2. Treść na ekranie można zawsze odpowiednio "scrollować".

   3. Panie z zamieszczonych przeze mnie obrazków są ubrane. A że często mają duże biusty? Przecież nie będę dyskryminował kobiet o dużych biustach, bo byłby to wówczas seksizm i miałbym na głowie feministki, Stowarzyszenie Twoja Sprawa i Stowarzyszenie Nigdy Więcej.

   Usuń
 6. Grzesiu, podwaza Cie troche Fox trochę
  https://www.youtube.com/watch?v=TjGKxg_svdg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Można jakieś streszczenie? Nie chce mi się słuchać Grzegorza Brauna przez półtorej godziny, jeśli nie mówi o "Gwiezdnych Wojnach". Co niby on podważa w trakcie swojej prelekcji?

   Usuń
 7. Re Anonimowy30 marca 2016 01:33
  Nie czytaj w pracy. Tam masz pracować!
  Żona wie więcej niż ty na te tematy.
  Zostałeś na lodzie i patrz uważnie na te Gif'y, może się czegoś nauczysz.
  zb

  OdpowiedzUsuń
 8. W pracy to ja decyduję dobry człowieku kiedy mam pracować. A co wie żona to mnie mało obchodzi , już dawno przestawiłem się na cudze...
  Uczyć się trzeba zawsze nawiasem mówiąc choć nie od każdego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fox niezły timeing... Izaat "Red Skull" al Douri zmartwychwstał...

  OdpowiedzUsuń