sobota, 2 kwietnia 2016

Szukając kretów w obecnym polskim rządzie

Skrajną naiwnością byłoby sądzić, że Syndykat tak po prostu oddał władzę nad Polską, i że problemy Rosji, Niemiec oraz USA sprawiły, że wielkie mocarstwa pozostawiły Polaków samym sobie. Nic bardziej błędnego! Doświadczenia z lat 2005-2010 nakazują obserwować kadry rządzące pod kątem agentury służb obcych i polskojęzycznych, agentów wpływu wrogich sił oraz innych "kretów". W 2007 r. rząd Kaczyńskiego przejechał się na szefie MSWiA szlającym się po Marriocie bez krawata, a wybory przerżnął m.in. dzięki łysemu cwaniaczkowi, który później przeszedł do PO. Wcześniej zrobił szefem MSZ fabiańskiego pajaca kumplującego się z gen. Dupaczewskim.Jedną z osób patrzących na ręce obecnej władzy jest dr Targalski. (Nya!) Jego Ruch Kontroli Wyborów wysmażył ostatnio oświadczenie wskazujące na serię niepokojących działań i zaniechań administracji PiS. Jak czytamy w nim:

"- Nadal nie uchylono Ustawy 1066, która pozwala na interwencję na terenie Polski obcym państwom, nawet tym, które nie są członkami Unii Europejskiej. (...)

- Nie wyciągnięto konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za stosowanie pozaprawnych represji wobec społeczeństwa. Wystarczy przypomnieć strzelanie do górników z broni gładkolufowej, rokroczne prowokacje policyjne wobec uczestników Marszu Niepodległości, torturowanie kibiców (Akcja „Widelec”), m. in. spalenie budki pod Ambasadą Federacji Rosyjskiej (o co oskarżono Ruch Narodowy). Winni wydawania rozkazów i ich wykonywania nagle przestali rząd interesować. W represjonowaniu Narodu na tak wielką skalę uczestniczyły nie tylko pojedyncze osoby lecz musiały w tym brać udział struktury ministerstw siłowych; dawno te osoby powinny być nie tylko usunięte ze służby lecz ponieść konsekwencje karne, by nigdy w przyszłości nie znaleźli się oficerowie, czy szeregowi funkcjonariusze, którzy daliby się użyć przez sprawujących władze do represjonowania Narodu. (...)

- Zapomina się o konieczności zmiany zasad funkcjonowania i wymiany składu Państwowej Komisji Wyborczej, która działa na bazie przestarzałej i złej ordynacji wyborczej a ponadto każdorazowo i poza wszelką kontrolą uchwala takie Wytyczne pracy Obwodowych Komisji Wyborczych, które z roku na rok generują coraz bardziej doprecyzowane rozwiązania umożliwiające fałszowanie wyborów. Przedstawiane w tym względzie dowody przez nasze Stowarzyszenie RKW oraz  złożona przez nas w Kancelarii Prezydenta propozycja odbycia spotkań i rozmów w tym względzie, powiadomienia już w 2015 roku różnych instytucji o karygodnych praktykach PKW, w ogóle nie doczekały się do dziś jakiejkolwiek reakcji, ani ze strony tych instytucji, ani nawet przez urzędników Kancelarii Prezydenta RP, odpowiedzialnego za prawidłowy przebieg wyborów w Polsce. (...)

- W MSZ rzuca się w oczy brak jakichkolwiek zmian wewnątrz resortu, jak i w placówkach dyplomatycznych, mimo że pracownicy ambasad i konsulatów angażują się w działania KOD. W kluczowych państwach sojuszniczych interesy naszego państwa i politykę nowego rządu mają realizować osoby związane ściśle z poprzednią ekipą rządową lub wręcz z byłym ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim.
Piotr Puchta - funkcjonariusz wojskowych służb specjalnych PRL, którego karierę w Zarządzie II Sztabu Generalnego WP, poprzedniczce WSI, wspierali generałowie Kiszczak i Jaruzelski został postawiony na czele ważnego departamentu MSZ. Jego ojciec Janusz Puchta był  wiceszefem WSI i wieloletnim agentem II Zarządu Sztabu Generalnego WP w PRL."

(koniec cytatu)Sytuacja w MSZ jest skandaliczna. Kluczowe stanowisko ambasadora w Waszyngtonie, zajmuje nadal Ryszard Schnepf. Syn  szpiega-dyplomaty ze stalinowskiego wywiadu wojskowego PRL i funkcjonariuszki MBP, człowiek Rotfelda i Sikorskiego, który bynajmniej nie wspiera oficjalnej polityki rządu polskiego wobec USA.Doktor Targalski pisze, że MSZ de facto kieruje Adam Daniel Rotfeld, TW "Serb", zaangażowany w dziwne gry wokół Smoleńska. To Rotfeld, według Targalskiego, miał zasuflować ministrowi Witoldowi Waszczykowskiemu zaproszenie do Polski Komisji Weneckiej, która wcześniej skompromitowała się reprezentując rosyjskie interesy w Mołdawii - broniąc tam m.in. sowieckich pomników.Warto więc zadać sobie pytanie: wobec kogo naprawdę jest lojalny dr Witold Waszczykowski, były ambasador RP w Teheranie, pracownik MSZ od 1992 r., były wiceszef BBN?

PiS już powinien myśleć o jego zastąpieniu. Paweł Kowal wydaje się być skutecznie spalony (ciągnie się za nim sprawa kontaktów z WSI - lepiej poddać go kwarantannie).  Więc może prezydencki doradca Krzysztof Szczerski? Przemysław Żurawski vel Grajewski? A może opcja nuklearna w postaci dra Jerzego Targalskiego? :) Ostatnia kandydatura wywołałaby wśród ubeków z MSZ, nudziarzy z "Wyborczej" i duponarodowców z kresów.prl krwawą sraczkę :))))) Wyobraźcie sobie dra Targalskiego siedzącego w gabinecie w MSZ w garniaku i z kotem na kolanach, niczym Stavro Bloefeld :) Z pewnością pomogłoby mu to w kontaktach choćby ze znaną kociarą, prezydent Tajwanu Tsai Ing Wen :) Może by też zatrudnił w MSZ hostessy z kocimi uszkami? ;) Czy kot poradzi sobie z kretem?


***


Skoro już poruszyłem temat kretów, to czwartek zmarł Hans-Dietrich Genscher, minister spraw zagranicznych RFN w latach 1974-1992. Według Pierre'a de Villemaresta fałszywy uciekinier z NRD,  ewidentny sowiecki agent wpływu, według Christophera Story oznaczony pseudonimem "Tulpe". Portal WPolityce nazywa tego enerdowca "gorącym orędownikim porozumienia z Polską".

***

Ciekawe co Genscher sądził, o tym co narobiła Merkel w związku z kryzysem imigracyjnym, ale wszystkie fobie niemieckiego establiszmentu widać w poniższym satyrycznym klipie, wzorowanym muzycznie na Rammsteinie. "Jesteśmy dumni z tego, że nie jesteśmy dumni" :) Ciekawe, że premier Beatę Szydło postawiono tam nie tylko w jednej lidze z Orbanem, ale również z Erdoganem i Trumpem. Widać agentura we władzach RFN obawia się, że za rządów Trumpa Langley przestanie jej płacić i sprzeda gromadzone na nią haki temu, kto da więcej :)Dla równowagi można posłuchać, co o Niemcach śpiewają przedstawiciele żyjących tam mniejszości. Osmanische Einheit! :) Zawsze uważałem, że Polska powinna graniczyć z Turcją. Za jakiś czas to może się ziścić. Będziemy graniczyli z Imperium Osmańskim od Zachodu. Czego Niemcom i ks. Isakowiczowi-Zaleskiemu życzę :)

27 komentarzy:

 1. Targal nie wygląda na takiego który pcha się sprawowania realnej władzy i ponoszenia odpowiedzialności, raczej woli z bezpiecznej odległości obserwować i pouczać. Wskazuje na to np. przejęcie kilka miesięcy przed wyborami RKW, przemianowanie go na Ruch Kontroli Władzy. Parę miesięcy przed wyborami, kretyn.

  Przemko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejął RKW? On RKW zakładał.

   Usuń
  2. Żaden kretyn, nie podzielam wielu jego poglądów [ choć on sporo moich tak:) z tego co widzę jest to tendencja narastająca ] i wielokrotnie mnie wkurwiał ale tu akurat miał rację, szło o to by storpedować blatowanie się szeregowego aparatu PiS z PO i PSL, z mojej lokalnej perspektywy widać doskonale, że miał rację - prezydent Kielc i peezelowski marszałek zostali parę miesięcy temu mianowani członkami Narodowej Rady Rozwoju przez prezydenta Dudę, obaj uosabiają najgorsze patologie samorządu, gdzie odchodzi największy gnój a nie na górze wbrew pozorom, ten pierwszy od dawna umizguje się do lokalnego PiSu a odpowiada za ogromne zadłużenie miasta z czego gros poszło na kretyńskie inwestycje typu lotnisko-kopalnia [ podziemny kosmodrom ? ] w Obicach, natomiast Jarubas jak to peezelowiec prowadzi rodzinny biznes opierdalając państwową kasę dla Krystka i Mariolki. Stąd odradzam wchodzenie w konszachty z tymi kreaturami, pojmuję iż uprawianie polityki zwłaszcza na obszarze postsowieckim przypomina często rzeźbienie w g... i trza operować takim materiałem ludzkim jakim się dysponuje no ale bez przesady z tą ''realpolitik'' jeśli nie chcemy uczynić z ''dobrej zmiany'' jej nędznej parodii. Dlatego Targal miał rację, że zbiesił się wyrywając z PiSowskiego łańcucha i wyszedł poza bezpieczne dla partyjnego aktywu ramy w jakich chcieli trzymać inicjatywę kontroli wyborów Orzeł ze Stankiewicz za co teraz płaci cenę jako ''renegat'' a nawet ''ruski agent'' - nie będę ukrywał, że mam z tego niezłą schadenfreude, aż żal tyłek ściska jak się czyta komentarze proPiSowskich ćwoków na jego blogu : ''byle nie jątrzyć bo Putin !'', durnie nie dostrzegają, że swą podłą bezrefleksyjnością i brakiem krytycyzmu ułatwiają tylko robotę faktycznej ruskiej agenturze. Insza inszość, że i targalowe RKW nie jest tak znowu całkiem bez zarzutu bo kręcą się tam faktycznie podejrzane osobniki by wymienić choćby Mossakowskiego, bliskiego współpracownika Brauna skądinąd, niemniej inicjatywa co do zasady słuszna, zwłaszcza rekomenduję zbieranie podpisów pod ich apelami o referenda ws. nachodźców i zakazu sprzedaży polskiej ziemi cudzoziemcom, ja ze swej strony zrobiłem w sprawie co mogłem i należało.

   Usuń
 2. http://blogi.polskatimes.pl/poppolityka/2015/01/27/styczen-podsumowanie-sondazy-prezydenckich/

  powyżej wyniki ze stycznia 2015
  mija 5 miesięcy i PIS ma prezydenta
  PIS nad nie wyglądał że idzie po zwycięstwo
  ale mija kolejne 5 miesiecy i PIS zgarnia pule.

  Co się dzieje z kelnerami?
  Ile wynosi rachunek za tą zmiane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden z kelnerów napisał książkę i jej fragmenty dał do "W Sieci". Jak widać infiltracja działa w obie strony :)

   Usuń
 3. Adam Lipiński, co on teraz porabia? Interesująca postać, nie wierzę że dał się tak podejść, nagrali go w jakości sugerującej że to żadna ukryta kamera.

  Przemko

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, foxie może nie w temacie, ale w temacie Osmańskim-tureckim jak najbardziej:) czy o Chazarach masz zamiar zrobić cykl czy tylko jeden wpis?
  Odkrywca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden wpis - ale nie jestem jeszcze pewien, kiedy go puszczę. Pojawiło się mnóstwo fajnych tematów do omówienia.

   Usuń
 5. Wyborny klip z tymi ''fajnoNiemcami'':) A propos - to chyba niestety nie jest prima aprilis... :

  https://twitter.com/Aknr33iePrv8c/status/716070559419904000

  Od tego zaś już wieje grozą :

  ''O tym, że ludzie o innych poglądach to zakała, zaraza, podżegacze, hołota, rasiści, naziści, obozowi kapo, podpalacze, szczury i robactwo, że okrywają hańbą „jasne oblicze Niemiec”, przeczytać dziś można w każdej gazecie. I kiedy wydaje się, że nic już nie przebije werbalnych ekscesów jakiegoś polityka czy innego dziennikarza, ambitne media dostarczają dowodu, że jest inaczej. Tym razem dała czadu dziennikarka Mely Kiyak, osoba szczególnie poprawna politycznie i zawsze stawiająca na pierwszym miejscu dobro człowieka. Ta sama, której humanitaryzm wyraził się w słowach „ta sepleniąca, jąkająca się i trzęsąca karykatura człowieka”, skierowanych pod adresem Thilo Sarrazina. Dziś nadal beztrosko bawi się słowami niczym dziecko zapałkami. Już nie tylko w „tageszeitung” i „Berliner Zeitung”, ale także w eleganckiej „Die Zeit”. Domaga się tam „ustaw wyjątkowych przeciw motłochowi” i pokazuje wyraźnie, że demokrację ma za nic. Wobec „prawicowego terroru” – pisze – politycy powinni „nie ględzić, pisać i argumentować”, ale „formować społeczeństwo”. A jak? „Jeśli trzeba, to przy pomocy ustaw wyjątkowych przeciw nieznającemu zahamowań, rozbestwionemu motłochowi. Trzeba zakazać manifestacji przed ośrodkami dla azylantów. Telefony demonstrantów Pegidy i innych związków radykalnej prawicy muszą być na podsłuchu”. Od razu też wskazuje, wobec kogo życzy sobie tych środków: są to Thilo Sarrazin, który „przygotował grunt pod salonowy rasizm w Niemczech”, a dalej Bernd Lucke, Hans-Olaf Henkel, Hans-Werner Sinn, Botho Strauß, Rüdiger Safranski, Peter Sloterdijk i Heinz Buschkowsky.''

  http://nowadebata.pl/2016/03/15/amok-slowny-mely-kiyak/

  Nie podzielam jednak twojego entuzjazmu z powstania kalifatu tuż u naszych zachodnich granic, jest to bardzo krótkowzroczna, i to oględnie mówiąc, perspektywa - mariaż islamu z prusactwem stworzy wyjątkowo toksyczną, iście upiorną mieszankę, podobnie stanie się w przypadku możliwego triumfu muzułmaństwa w Rosji, które bardziej pasuje do samodzierżawia niż schizmatyckie choćby nawet chrześcijaństwo, wówczas szowinistyczne imperializmy naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów zostaną jeszcze zwielokrotnione uzyskując przy tym metafizyczną sankcję, już nie trzeba im będzie się wikłać w jakąś sofisterię ''walki o pokój'' proklamując otwarcie ''świętą wojnę'' potworna wizja. A dodajmy, że fanatyzm i rzekomo tak męska wojowniczość bynajmniej nie chronią przed spedaleniem - patrz ohydny proceder ''tańczących chłopców'' w Afganistanie i Pakistanie, powszechna wśród muslimów pederastia o jeszcze gorszych zboczeniach już nie wspomniawszy itd. stąd przeciwstawianie ich faktycznie zdeprawowanemu Zachodowi ma tyle samo sensu co w przypadku sprostytuowanej dosłownie, zapijaczonej i rządzonej przez bandytów Rosji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Niemiec z ich przeludnieniem i brakiem zasobow islam nie pasuje-bedzie jak w Libanie-ciagle wojny i rzezie.
   Ale muzulmanska Rosja to koszmar-przestrzeni i zasobow w brod a do tego skonczy sie masowe pijanstwo ktore zawsze ich oslabialo.Do tego poziom agresji niczym za najglebszej komuny.Muzulmanska Rosja to ZSRR II atakujacy wszystko co w okolicy blizszej i dalszej-to juz lepiej zeby ich Chinczycy wzieli pod butem.Dlatego Polska powinna robic WSZYSTKO aby Rosja byla z islamem na noze-i tu fanatyk i zamordysta Erdogan robi ZA nas swietna robote-nie napisze "Boga zaplac2 bo mnie mierzi mysl o tym typie ale geopolitycznie to nasz...sojusznik niestety(i to SKUTECZNY).NIe jestem zwolennikiem polityki "kanalia ale nasza kanalia"(bo to niemal zawsze zle sie konczy)ale...
   A lista zaniechan PISu niestety duza i do tego nie uwzgledniajaca ostatnio uchwalonej,potrzebnej ale zle skonstruowanje ustawy o ochronie polskiej ziemi(ktora eliminuje z rynku nie tylko cudzoziemcow ale takze 95% Polakow dajac za to dostep roznym cwaniakom pod pozorem ruchow reliijnych a moze i roznym "organizacjom" z AS i Izraela).Mam nadzieje ze oni robia jakies ruchy za scena i czyszcza bez rozglosu ale skutecznie(chocby ruchy Ziobry w odniesieniu do prokuratorow daja nadzieje)bo jak nie to to zadna zmiana tylko ustawka.

   Piotr34

   Usuń
  2. A ja kocham niemiecke tęczowe parady i tęczowe organizacje, niemickie zmagania się z Islamem i zwłaszcza panie walczące o Islam. Przyjdzie czas włożenia burki i dostania po pysku, to się odwrócą. Ale wtedy Niemcy będą słabe. Życzę braciom teutonom Jak najwięcej tęczy i jak najwięcej Islamu. Przez najbliższe 10 - 20 lat. A potem jak już się odrodzimy - to może przyjdziemy im z bratnią EU pomocą. W XV czy XVI wieku mogliśmy te państewka wyłuskiwać po kolei. Już w XVII było za późno, no i zjadły nas niemieckie Prusy, mimo, że ich zabór był większy aniżeli ich państwo.
   Widzę w przyszłości czas, kiedy blondwłose córy germańskiej ziemi będą witać naszych żołnierzy jak zbawców. Obyśmy tylko wiedzieli jak się zachować. Nie jak Szwedzi po zajęciu całej Polski w potopie.
   Jade

   Usuń
  3. To też mi się podoba.
   Niemiecka telewizjo. Tak trzymać:
   http://wpolityce.pl/swiat/287332-dziennikarz-niemieckiej-telewizji-publicznej-wulgarnie-obraza-prezydenta-turcji-w-swoim-programie-wideo
   Jeszcze proponuję na dokładkę pedofila Putina, "negra Obamę" i parę takich układnych wierszyków na temat Mahometa. Zapraszam. Z przyjemnością poczytam i docenię cięty dowcip i wysublimowaną teutońską satyrę. Podziwiam Niemcy za tęczę, niemki za gotowość, humor niemiecki jak w załączonym linku. Proszę o więcej, a Niemcy będą wielkie.
   Jade

   Usuń
  4. @Piotr34 : Owszem Ziobro jest akurat pozytywnym rozczarowaniem, przynajmniej dotąd, przyznaję że nawet zaczynam nieco żałować iż nie głosowałem na niego - też startował ze Świętokrzyskiego - a na spadochroniarę Krupkę, która na niczym się nie zna i najwidoczniej jej rola ma ograniczać się do ''ocieplania'' partyjnego wizerunku [ z drugiej każdy dobry byle nie miejscowy aktyw PiS zblatowany z Lubawskim ]. Akurat niedawno Zbycho wpadł do Kielc z gospodarską wizytą i solidnie zjebał miejscową prokurwaturę, słusznie jak najbardziej, co to za kanalie niech świadczy choćby, że wielu z nich wysyła urzędowe pisma zaznaczając, iż odbiorcą ma być ''naczelnik'' jak za PRL a nie wójt, więc na dobrą sprawę adresat mógłby zignorować taki badziew, stare nawyki tkwią w nich jak widać mocno a co gorsza udzielają się i młodszym, trudno się zresztą dziwić skoro są kształtowani przez taki nie inny system i panującą w nim atmosferę, to samo tyczy sędziów, miałem okazję obserwować to z bliska na procesie Kelthuza, lekko porażające doświadczenie.

   Natomiast co się tyczy Turcji mogę jedynie powtórzyć co pisałem niedawno w tym miejscu przy zalinkowanej prelekcji Wildsteina młodszego na temat Kurdów iż nie podzielam entuzjazmu co do Erdogana ani specjalnie nie podniecam się jego konfliktem z Putinem widząc więcej podobieństw między nimi niż różnic a nawet wietrzę jakąś ustawkę, wzajemne sankcje były bardziej na pokaz nie obejmując kluczowej energetyki, ze 3/4 gazu i ropy Turcja czerpie z Rosji i o ile mi wiadomo nic istotnie pod tym względem się nie zmieniło, również plotki o rzekomym wstrzymaniu budowy przez Rosatom elektrowni w Akkuyu zostały stanowczo zdementowane przez obie strony więc z wojny między sułtanem a carem póki co jeden wielki ch... tak naprawdę, poza tym hipokryzją jest zarzucanie Putinowi iż masakruje opozycję i wszczyna wojny aby odwrócić uwagę społeczeństwa od problemów wewnętrznych kraju, gdy Erdogan czyni to samo i to bodaj jeszcze brutalniej i na większą skalę [ na tym przykładzie doskonale widać obłudę i tchórzostwo unijnych biurwokratów nam zarzucających ''łamanie demokracji'' a wchodzących bez smarowania w tyłek neoosmańskiemu autokracie, jak żałośnie wyglądał idiota Tusk cieszący się jak głupi do sera i obściskujący nie wiadomo czemu tureckiego premiera przy podpisywaniu kuriozalnej umowy opartej na ''wymianie'' jakiej świat nie widział : ''jeden nachodźca za jednego nachodźcę'', coś potwornego że ten pajac tyle lat był premierem naszego nieszczęsnego kraju ].

   Usuń
  5. @Jade - zrozumiała jest dla mnie twoja schadenfreude z powodów biograficznych, tak się składa, że ubermensche traktowali moich dziadków jak białych czarnuchów, obaj zostali zagarnięci podczas łapanki i wywiezieni na przymusowe roboty niczym bydło, jeden przepadł w Rzeszy prawdopodobnie zastrzelony podczas próby ucieczki drugi zaś cudem przeżył to słynne bombardowanie Drezna natomiast pozostała na miejscu babcia także przeżyła piekło, np. na jej oczach jakiś niemiecki esteta w mundurze żandarma złapał za włosy jej koleżankę i tak długo tłukł jej głową o metalową siatkę, aż dostała pomieszana zmysłów, z kolei inni przedstawiciele ''narodu malarzy i poetów'' oraz ''syfilizacji zachodniej'' urządzili dla niej i reszty sterroryzowanych robotników huty ''Ludwików'' pokazówkę szczując psy na grupę więźniów, którym żywcem wyrywały całe kawały mięsa itd. itp. Niemniej twoja i tobie podobnych radość jest nader krótkowzroczna i to bardzo delikatnie zowiąc, raz przypomnę, że III Rzeszę poprzedził dekadencki, totalnie spedalony, przećpany i skurwiony Weimar, rozpusta bynajmniej nie koliduje z zamordyzmem a wręcz stanowi korzystne środowisko dla jego plenienia się, ładnie ujął to Davila w aforyźmie : ''Wielobarwność rewolucyjnych pochodów szarzeje niepostrzeżenie, przyjmując zimny kolor policyjnego uniformu.'' Doskonałą dowodem tej patologii są islamiści : nader wielu z nich to zwykła żulia, część autentycznie nawrócona z misją odkupienia dawnych przewin co w praktyce sprowadza się do folgowania po staremu przyrodzonemu bestialstwu tyle że z metafizyczną sankcją, która jeszcze je napędza inni zaś wykorzystują dżihad jako świetny pretekst do uprawiania nadal procederu i to na całego bo to oni stanowią teraz prawo,''boskie'' a jakże, to nie tylko mordercy, gwałciciele i rabusie ale i ćpuny a bywa że i pedały, stąd taka z nich ''alternatywa'' dla pogrążonego w tęczowej demencji Zachodu co ruski burdel na kółkach z napędem atomowym.

   Usuń
  6. Nie chcę straszyć ale należy zauważyć wreszcie iż jesteśmy tak jakby OTOCZENI z zachodu, wschodu, północy jak i z wolna południa, gdzie potworzyły się już całe quasi-sułtanaty i bantustany a jest tylko kwestią czasu, gdy i my zaczniemy mieć podobny problem, mam jedynie nadzieję, że nie na taką skalę co tamci, nie kupuję tych żałosnych pocieszeń, iż nasz kraj jest zbyt zniszczony ekonomicznie aby w przypadku fali nachodźców być może już na tą wiosnę ostała się tutaj jakaś większa grupa albo że kibole im wpierdolą itd., sądzę iż w ciągu najbliższej dekady a dwóch-trzech na pewno również dotkną nas te same procesy, oby tylko nie w tym wymiarze bo wtedy to koniec, totalnie przemacerowany przez historię i osłabiony naród temu nie podoła o teoretycznym państwie już nie wspomniawszy. Cieszyć się z kłopotów potężniejszych sąsiadów miałoby sens, gdybyśmy to my ich zastępowali a tu dupa, postępy postępu i u nas poczyniły spustoszenie, 500+ to dobry koncept ale spóźniony, dobry co najwyżej na powstrzymanie rozkładu lecz na pewno nie na jakieś skokowe odbicie, bez złudzeń, o tym że mamy ''ujemny przyrost'' czyli wymieramy i to w zastraszającym tempie słyszę od pocz. lat 90-ych i przez ćwierć wieku ta bezmyślna banda uchodząca tu za elitę nic z tym nie zrobiła, teraz już za późno, pozostało jedynie klajstrowanie dziur i walka o zachowanie chociaż na elementarnym poziomie bytu narodowego, dobre i to bo jeszcze parę lat rządów ferajny a nie byłoby czego zbierać, nawet tego. Zresztą proces skundlenia już i tak nas toczy, jaskrawym przykładem choćby spuszczone z łańcucha rodaczki nader chętnie czyniące siebie nawozem dla muslimów i afroafrykanów, jak to ujął klasyk : ''w każdej kobiecie k... dwie trzecie a w każdej Polce trzy czarne bolce, taką opinią cieszą się w świecie'':) tak więc zamiast snuć imperialne mrzonki radziłbym zejść na ziemię bo prędzej to my dostaniemy takiego kopa rykoszetem, że już się nie podniesiemy niż ich zawojujemy. Oczywiście tym samym nie rekomenduję jakowejś krucjaty neosłowiańskiej pod wodzą ''katechona'' - przypomnę że to on całkiem niedawno otworzył największy w Europie meczet, pozwala za powierzchowne umizgi panoszyć się czeczeńskiej mafii budującej mu pod nosem swój kalifat itd., a zakaz szerzenia pedalskiego agitpropu, słuszny skądinąd, wiosny nie czyni skoro wszystkie rozkładowe procesy trawiące w jeszcze większym stopniu tamtejsze społeczeństwo są utrzymane w mocy.

   Usuń
  7. Relax-za pare lat demografia w PL mocno podskoczy do gory.Widze co sie dziej w UK-Polacy razem ze swoimi dziecmi beda wraca w podskokach za 3-4 lata.

   Piotr34

   Usuń
  8. Brat mojej babci też był zabrany na roboty. Wrócił z garbem po 3 latach. Jak wyjeżdżał miał 15 lat i kręgosłup nie wytrzymał tej ilości obciążeń. Do tego ropnie, które nie bolały jak chodził zgarbiony i załapał się na trwałego garba. Dostał odszkodowanie tak jakoś w latach 93 czy 96. 4 średnie pensje krajowe za 3 lata harówy po 12 - 14 godzin dziennie. To tak a propos Arbeit machts frei. Każdy w RP ma kogoś w rodzinie, jakieś niewyrównane rachunki. Jedni biorą sobie samochód i wyrównują a inni jak ja przyklaskują niemieckiej walce o tęczowe społeczeństwo doprawione smakowitym islamskim sosem. To wcale tak nie będzie, jak z Żydami w Niemczech. Znam arabów. Nie lubię ich. Ale szanuję. W skali honoru mają najwięcej punktów wśród narodów świata. Nie dadzą sobą pomiatać. Problem polega na tym, ze ten honor ewoluuje. A jak już usłyszysz że Arab musi bronić swojego arabskiego honoru - to lepiej sobie pójdź, odjedź, oddal się. Niemcy ne zrobią sobie takiego Kadyrowa. Będzie ich bolało. Najważniejsze, żebyśmy my byli w stanie złapać ten kraj kiedy będzie trzeba. Razem z kwiatem tamtejszego społeczeństwa, które będzie witać nasze wojska z radością. Prasłowiańskie ziemie Wieletów wrócą do słowiańskich korzeni.
   Jade

   Usuń
  9. Wniosek z tego wszystkiego płynie mniej więcej taki, że jedynym sposobem na zrobienie Prusów i Rusów w chuja jest wyprzedzenie ich i gromadne nawrócenie się na najbardziej spierdoloną salaficką odmianę Religii Pokoju. Zaproklamujemy Kalifat Prywiślański a potem najpierw zdżihadujemy niemiaszków, po czym ruszymy brodatym tłumem na kradzionych gelendwagenach na moskwicinów. Przeszłoby to w miarę prosto - flagę się zmieni na biało czarną, księża już jako imamowie będą mogli oficjalnie pukać katechetki, tylko zamiast sandałów zaadaptuje się gumiaki ze względu na roztopy, zamiast wódy amfa, zamiast disco-polio naszydy z tekstami typu "wlazł Mietek na płotek i strzela, takbir wrzeszczy co niedziela" . Kurwa, to byłby geopolityczny trolling wszechczasów!

   Usuń
  10. @ Anonimowy

   Genialne.
   Jutro idę do meczetu odmówić szahadę.
   Allahu akbar.

   Usuń
  11. Właśnie, drogi Bracie, jak to mówi szajch Tadeusz z toruńskiego Radia Muhammad: Allah Akbar i do przodu! Ja pierdolę, ten pomysł jest tak absurdalny, że aż genialny!

   Usuń
  12. Relax-za pare lat demografia w PL mocno podskoczy do gory.Widze co sie dziej w UK-Polacy razem ze swoimi dziecmi beda wraca w podskokach za 3-4 lata.

   Te ubogacone kulturowo też będą wracać wraz z śniadym narybkiem ?
   To akurat 100 funciakow będzie jak znalazł...

   A co powrót z UK da naszej denografii , skoro Ci ludzie i tak formalnie są wliczani do ludności Polski ?

   Usuń
 6. Dziś niedziela, właśnie w Moskwie płonie jeden z gmachów Miniserstwa Obrony... Ktoś chciał spalić jakieś akta?

  OdpowiedzUsuń
 7. A tymczasem rzeczony Schnepf:
  http://niezalezna.pl/78506-doradca-prezydenta-ambasador-schnepf-wypowiada-posluszenstwo-panstwu-polskiemu

  gajger

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o grillowanie Schnepfa jestem rzecz jasna na tak bo to pozytywny choć spóźniony symptom iż ''dobra zmiana'' nie pozostaje jedynie pustym hasłem na papierze, oby rzecz znalazła pomyślny finał choć zapewne łatwo nie będzie bo kanalia ma z pewnością niezłe chody i protektor kimkolwiek by nie był załatwi jej ciepłą posadkę jak Prawdzie :

   http://monsieurb.ne.3lab.info/post/130737,pod-przykrywka-prawdy

   - ale przynajmniej staniemy wreszcie w prawdzie:)

   ''Nie, nie boję się o siebie. Nauczyłem się żyć na krawędzi. [...] Boję się o Polskę.''

   - kolejny bezczelny mitoman, żałosny dupek chroniący się za rzekomym ''antysemityzmem'', straszne iż toto mogło przez tyle lat odgrywać tak znaczącą rolę w ''polskiej'' dyplomacji, na jego przykładzie widać jak na dłoni jej nędzę. W ogóle cały MSZ nadaje się chyba tylko do zaorania bo ten resort służy interesom każdego tylko nie Rzeczpospolitej, nawet III-ej stanowiąc tutaj ciało obce, przeszczep, który organizm musi nieuchronnie odrzucić, solidne wypalanie żelazem przydałoby się też w instytucjach polonijnych opanowanych przez ubecję, odsyłam do ustaleń poczynionych przez Marka Ciesielczyka [ nadmieńmy przy dziwnej ignorancji co do tej materii Cenckiewicza ], dla mnie jednak prawdziwym przełomem byłoby spuszczenie Junczyk-Ziomeckiej z funkcji prezesa Fundacji Karskiego albo przynajmniej faktyczne odcięcie jej od wpływu na Polonię amerykańską i pozbawienie możliwości kształtowania wizerunku kraju za oceanem - przypominam, że to babsko odpowiada choćby za stręczenie Lechowi Kaczyńskiemu koszer nostry z B'nai B'rith, której członkiem jest także wspomniany Schnepf alias Sznepf, jakże by inaczej. Mam skromną nadzieję, że powyższe uświadomi wreszcie co poniektórych z ''naszych'' zbyt przewrażliwionych na tym punkcie, interpretującym pochopnie każdą próbę demaskowania żydowskich uboli jako rzekomą ''ruską propagandę'', oczywiście nie może stanowić to w niczym taryfy ulgowej dla arjokomuny tak samo jak tamci dającej dupala moskalom, szkopom, jankesom, izraelianom czy chińcykom, łotewer byle kto da więcej i w którą stronę akurat wiatr zawieje. Co się zaś tyczy Waszczykowskiego korzystając z okazji przypomnę iż to jeden z najgorliwszych tutejszych neokonów, kolejny dowód na uzasadnioną nieufność wobec tej formacji czy raczej przypadłości mentalnej. Kto na ewentualnego następcę ? Na pewno nie Kowal, przykro mi ale to kompletny tuman a w dodatku biega gorliwie na nasiadówki w Fundacji Adenauera, tej samej co odpowiada za nakręcenie akcji ''zabierz babci dowód'' tak więc panu mówimy już grzecznie : wypierdalać. Wielki Cieć loży Wielkiego Wzwodu Darski ? Cóż, pomarzyć można, faktycznie przydałby się by poskromić to rozbestwione czerwone kacerstwo jaki Kostek-Biernacki, oczywiście złagodzony odpowiednio na współczesne warunki, na początek wystarczyłoby aby kazał im wszystkim solidnie wysprzątać kuwety...

   Usuń
 8. Zbudujemy mur na zachodniej granicy i Niemcy za niego zapłacą!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy będzie wpis o przyszłym prezydencie Usa Bernie Sandersie ?

  OdpowiedzUsuń