sobota, 12 marca 2016

Sny#20 : Lubię zboczone kobiety, bo mam z nimi wspólne zainteresowania (odcinek urodzinowy)


9 marca w Liceum im. Zofii Wittowej-Potockiej zapowiadał się tak spokojnie i leniwie. Ta placówka do niedawna była szkołą przyjmującą w swoje progi jedynie niewyżyte seksualnie, zboczone dziewczęta. Wraz z nowym rokiem szkolnym liceum przeszło jednak transformację i zaczęło przyjmować również chłopców, co stało się źródłem powstania wielu romantycznych jak i sprośnych historii. Jedną z nich Wam dzisiaj opowiemy...

Ilustracja muzyczna: Innocent Blue - School Days Opening- Przypominam, że szkolny regulamin to rzecz dla was święta. Został on napisany przez osobę będącą wielkim autorytetem moralnym - dr. Wandę Półtawską a następnie złagodzony przez naszą miłościwie panującą panią dyrektor. Regulamin ten zabrania randkowania na terenie szkoły... - prof. Fox lustrował wzrokiem znudzone dziewczęta w pobudzających wyobraźnię mundurkach szkolnych.- Zabrania randkowania, ale nie zabrania masturbacji na terenie szkoły!
Blondwłosa dziewczyna siedząca w pierwszym rzędzie włożyła dłoń pod krótką, kraciastą spódnicę. Nie rozproszony tym Fox kontynuował: - Regulamin nie przewiduje również nakazu noszenia majtek. Przepis ten zniesiono, bo był nagminnie łamany. Poza tym pani dyrektor uznała, że chodząc w krótkich, kraciastych spódniczkach bez majtek będziecie bardziej podniecone!
Szust! Fox dostał mokrymi koronkowymi majtkami w twarz. Już przestał zwracać uwagę na takie incydenty. Chwycił je w rękę i zmazał nimi sprośny rysunek z tablicy. Ze złośliwym uśmieszkiem na ustach skarcił sprawczynię incydentu:
- Zajączkowska, dobrze wiesz, że mnie stać...

Rozpoczął lekcję historii: - Dziś będziemy omawiać historię cywilizacji minojskiej. Cywilizacja minojska była kolebką starożytnej kultury greckiej i europejskiej. Jest znana przede wszystkim z tego, że reprezentujące ją kobiety, czyli m.in. mieszkanki Krety i Thery nosiły suknie z dekoltami całkowicie odsłaniającymi im piersi. Z zachowanych malowideł wiemy, że miały duże cyce...


ŁUBUDU!!! PROTESTUJĘ PRZECIWKO TEMU PLUGASTWU!!! - drzwi otworzyły się z hukiem i wkroczył przez nie niesamowicie napakowany młodzieniec w więziennym kombinezonie. Zrobił kilka kroków i zdarł z siebie pasiak odsłaniając umięśnione, pokryte tatuażami (krucyfiksy, orły habsburskie, symbole hiszpańskich karlistów oraz napisy w stylu "miłość", "nienawiść", "rozum i godność człowieka") ciało. Po chwili wbił palce w to zwalisko mięśni - okazało się ono piankowym strojem, który zdarł z siebie. Był teraz wychudzonym człowieczkiem o twarzy młodego Wertera. W oczach buzował mu jednak ogień gorący jak stos na którym zapłonął Savonarola.
- A... to jest nowy uczeń. Wcześniej uczył się w Hogwarcie i ma w związku z tym braki w wychowaniu, ale bądźcie dla niego miłe. Poczekajcie też do przerwy zanim zerwiecie z niego ubranie i go zmasturbujecie. Przedstaw się ładnie chłopcze... - podał świeżakowi kredę.On zaczął pisać, głośno czytając sylaba po sylabie:
- Hra-bia Jęd-rzej Zdzi-sław Ste-fan Pa-fnu-cy Ka-la-san-ty He-lio-ga-bal...
TRZASK!!! Dostał drewnianą linijką po twarzy. - STRESZCZAJ SIĘ!!! NIE MAMY TU CAŁEJ WIECZONOŚCI!!! MUSZĘ REALIZOWAĆ PROGRAM!!!
- Ałałałła... Ty socjalistyczny rewolucjonisto!!! Jak śmiesz atakować człowieka o błękitnej krwi! - jęczał hrabia Jabolski.
- Krew ci z nosa leci! Trzeba zatamować! - Fox wepchnął mu w nozdrza mokre dziewczęce majtki. Po chwili oszołomienia neofeudał znów się wściekł.
- Co to ma być?!? Co za wartości sobą prezentujesz?! Jesteś nieodpowiedzialnym 30-latkiem, który nie ma dzieci, choć powinieneś mieć ich już dekadę temu dziesięcioro, bo ktoś musi pracować na moją emeryturę...
- Byłbym dopiero nieodpowiedzialny, gdybym zrobił na studiach dzieciaka jakiejś panience....
- Ale cóż, wam lewakom...
- Jestem przedstawicielem Radykalnego Centrum...
- ... tylko wygodnictwo w głowie. Chcecie mieć dzieci, dopiero wtedy, gdy wam się da 500 zł...
-  Nie skusiłbym się nawet na 5 tysięcy...
- ...Gdyby panował feudalizm, to musiałbyś się wziąć do uczciwej pracy na moich polach a w zamian obdarzyłbym twoją kilkunastoosobową rodzinę dobrodziejstwami takimi jak np. kura na Wielkanoc, a nie... tylko pół kury, by chamów pańszczyźnianych nie rozleniwiać rozdawnictwem socjalnym...
Trzask!!! Hrabia został rzucony wrestlingowym chwytem na podłogę. Leżąc na glebie zauważył, że szkolna prymuska ma na sobie majtki z wizerunkiem profesora Bartyzela. Czerwony ze wstydu natychmiast podniósł się i kontynuował przemowę:
- Obraz kobiet w twojej twórczości jest wypaczony!!! Traktujesz je przedmiotowo!!! Przedstawiasz te czyste i niewinne istoty jako obiekty seksualne!!! Tymczasem te niewinne dziewczęta nie chcą być tak traktowane!!!
Z głębi sali słychać było szczebiot niewinnych dziewcząt:
- Pierwsze raz coś takiego widzę... Wibrator z rozszczepioną końcówką...
- Wschodzi jednocześnie w przednią i tylną dziurkę...
Nie zrażony tym neofeudał wydzierał się:
- Kobiety to czyste istoty, którym obce są wszelkie seksualne zboczenia!!!
- Aaaaaaaa...... - po sali rozniósł się dziewczęcy jęk.
Trzask!
- Pozwoliłam ci się odezwać?! Jak jesteś moją suczką, to masz szczekać!!! - timbre aksamitnego, kobiecego głosu zawierał nutkę wyuzdania.

- Wuf! Wuf ! - biedne blondwłose dziewczę o dużych piersiach i szerokim tyłku znajdowało się na czworakach. Poniewierana dziewczyna nie miała nic na sobie poza psimi uszkami, obrożą na szyi oraz doczepionej do niej smyczą. W wypięty tyłek pchała ją sztucznym kutasem dostojnie się prezentująca rudowłosa kobieta z dużym, apetycznym biustem, eterycznie bladą cerą i nadzwyczaj ostrymi zębami. To była dyrektor szkoły Erzebet Bathory, wampirzyca, kiedyś pani na zamku Csejte.
Przywitała się z uczennicami i ciałem pedagogicznym:
- Jo napot kivanok. Orban Viktor egy nagy premier.
- CZY MASZ TY ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA ?!?!!!!!!!!! - wściekł się hrabia Jabolski.
- Nie, mam rozum i godność wampirzycy. Ludzie to dla mnie głównie woreczki na krew i obiekty do zaspokajania żądz seksualnych...
- Ty brudny pomiocie rewolucji! Ty chamko pańszczyźniana!
Erzebet w ułamku sekundy dopadła hrabiego Jabolskiego. Czuł jej oddech na swojej szyi.
- Jesteś S czy M?
Jabolski odrobinę stracił rezon i wydukał:
- Mon...archi...stą, czyli chyba... M...
- Masochistą? Sprawię, że będziesz umierał. Ale powoli.
- Pro...te...stuję przeciwko takiemu traktowaniu, miałem po pierwszym semestrze na WPiA UW średnią 5.0, przynależę do elity, jestem neofeudałem....
- Ja jestem prawdziwym feudałem - Erzebet oblizała go po szyi zostawiając lepiący się ślad ze śliny.
- Ja przeczytałem wszystkie książki prof. Bartyzela...
- Ja byłam właścicielką 500 wsi
- Co ?! Nie wyglądasz na arystokratkę i nie zachowujesz się jak arystokratka. Masz wielkie wymiona jak u dojarki czy kucharki... - Erzebet przycisnęła cyce do pleców hrabiego sprawiając, że oblał się zimnym potem, ale mimo to kontynuował wywód... - Prawdziwa pani feudalna powinna być płaska, nosić gorset, białe pończoszki, kryzę...
- Za dużo oglądasz Conchity Wurst...
- Ty zaś nierządnico nie reprezentujesz sobą feudalnej filozofii życia i nie idziesz śladem wielkich feudałów ze średniowiecza, moralnych budowniczych cywilizacji łacińskiej, którym nie w głowie były grzeszne seksualne myśli...
- Ka ! Ka ! Ka! - słodki śmiech wampirzycy rozszedł się po sali. - Skąd wytrzasnąłeś takie głupoty? Z książek Konecznego?
- Przykładem świeciła choćby czeska księżniczka Dobrawa, która tak długo nie dopuszczała Mieszka I-go do swojego łoża małżeńskiego, aż ten nie przyjął świętej wiary chrystusowej...  zapienił się neofeudał.
- Czeskie kroniki piszą, że Dobrawa bezwstydnie nałożyła sobie panieński wianek na głowę, choć była już MILF-em....- wtrącił się prof. Fox.
- Nieprawda! Dobrawa była czystą moralnie, neofeudalną, płaską dziewicą! - nie dawał za wygraną hrabia Jabolski.
- Ka! Ka! Ka! Mogę rozstrzygnąć ten spór za pomocą mojej wampirzej magii, cofniemy się w czasie - Erzebet Bathory wykonała magiczną inkantację. Na szkolnej podłodze, pod nogami Foxa, Jabolskiego i jej pojawiły się trzy świetliste pentagramy. Szust! Cała trójka rozpłynęła się w powietrzu.

***

Gniezno, 966 rok

Szust! Fox, neofeudał i Erzebet Bathory zmaterializowali się w pałacu władcy Polan. Przed nimi stał jakby żywcem wzięty z banknotu 10-złotowego Mieszko I. Przed Mieszkiem pochylała się wysoko wystawiając tyłek ubrana w bogate szaty dojrzała kobieta z wielkim, bimbającym się biustem. Słodkim głosikiem błagała swojego małżonka:
- Przeruchaj mnie, przeruchaj mnie, przeruchaj mnie, przeruchaj mnie...
- Przestań zboczona kobieto!!! Czy ty masz rozum i godność człowieka?! Wydymałem cię dzisiaj trzy razy!!! Przed śniadaniem! Po śniadaniu kolejne trzy! Nie mam już sił i czasu! Ty głupia, niedopchana nimfomanko! Męczysz mnie bardziej niż cały mój harem, który musiałem odprawić bo tak mnie ujeżdżałaś, że nie miałem już siły dla nich... Co cię może powstrzymać?!
Hrabia Jabolski patrzył na to z wybałuszonymi oczami a a Erzebet powstrzymywała się od śmiechu.
- Panie, może jak staniesz się chrześcijańskim władcą, to będzie mógł stosować wymówkę, że chcesz powstrzymać się od seksu, by się uduchowić i żyć moralnie... - zaproponował Fox.
- Staniesz... - Dobrawa zrobiła wielkie oczy.
- Ej.,.. To ciekawe... Chyba tak zrobię... - zamyślił się Mieszko - A kim ty właściwie jesteś?
- Jestem Henryk Pająk herbu Pająk kagan Chazarów, to jest księżniczka z "Krainy Lodów", a ten chudzina to Prosper Gnojarz...
- JESTEM HRABIĄ!!! - neofeudał stał się purpurowy ze złości.
- Margrabią ?! Wichmanem!? - Mieszko I rzucił się z toporem na Jabolskiego niemalże wchodząc w tryb berserkera. Zasłoniła go własną, bimbalącą się piersią Dobrawa. - Panie! Oszczędź go! Lubię tego chłopca, pozwól mi zrobić z niego swoją zabawkę seksualną!
- Dobra zboczona kobieto! Rób z nim co chcesz i się odpierdol... - Mieszko obrócił się na pięcie i wyszedł z komnaty.
- Właśnie to zrobię temu słodziakowi! - Dobrawa wpakowała twarz Jabolskiego między swoje obfite cyce.
- Duś go nimi! Duś! - kibicował jej Fox.
Sterany hrabia Jędrzej Zdzisław Stefan uciekł od zboczonej księżniczki po sześciu godzinach.
- To tylko wyjątek od reguły... Gdybyśmy się przenieśli w czasy dojrzałego chrześcijaństwa, do rycerzy krzyżowców... - łkał neofeudał.
- Ka! Ka! Ka! Ka! - zaśmiała się wampirzyca. - Mówisz, masz...

***
Grunwald, 1410 rokMinstrele w obozie krzyżackim grali na średniowiecznych instrumentach Sandstorma. Wielki Mistrz von Jungingen, olbrzymie chłopisko z wielką rudą brodą, odziany w zbroję płytową i płaszcz z czarnym krzyżem wskazywał palcem na dwie nagie, związane, biuściaste pokojówki.
- Wyślemy je Jagielle, by go sprowokować do ataku...
- TO POWINNY BYĆ DWA NAGIE MIECZE!!! - wściekał się neofeudał.
- Zawisza Czarny to lubi - złośliwie zauważył Fox.
- Czemu maltretujecie te niewinne dziewczęta?! Czy macie wy rozum i godność rycerzy krzyżowych?! - mówiąc to Jabolski gestykulował jak sprzedawca śledzi z Witebska.
- Bo jesteśmy Niemcami! A nas Niemców kręci głównie homoseksualizm z elementami sadomasochistycznymi, kanibalistycznymi i jedzeniem kasztanów - von Jungingen zrzucił z siebie zbroję. Pod spodem miał wdzianko hardgeja. Nad krzyżackimi hufcami dumnie powiewał tęczowy sztandar.
- Jedzenie kasztanów?!


- Zwyczaju tego nauczył się od Saracenów cesarz Fryderyk Barbarossa podczas krucjaty do Dubaju. Nauczyłby się jeszcze więcej, ale utonął podczas kąpieli w gejowskiej saunie w Cylicji - wyjaśniał krzyżacki Wielki Mistrz.
- TEGO JUŻ ZA WIELE!!! NIE GODZĘ SIĘ NA TAKI HISTORYCZNY REWIZJONIZM!!! GDYBY BYŁ TU KS. SKARGA, TO BY POSTAWIŁ WSZYSTKICH DO PIONU!!! - neofeudał był cały purpurowy.
- Ka! Ka! Ka! Mówisz, masz...

Kraków, 1605 r.
Ksiądz Piotr Skarga dostojnie prezentował się na ambonie w Katedrze Wawelskiej. Zgromadzeni w świątyni dostojnicy z królem na czele w milczeniu i zadumie słuchali jego doskonałego retorycznie, choć kontrowersyjnego kazania.

- Wy kurwa idioci! Narodowi polscy idioci! Ja mam to w pizdzie kurwa! Bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa ta,k wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa frajery śmiał, że wy takie głupie są tacy kurwa debile, które to kurestwo zebrzydowskie wybrali. Nie na Żółkiewskiego, nie na Zygmunta Wazę, tylko na jakieś kurwy Stadnickich Żydów w dupę jebanych kurwa, na Radziwiłłów popierdoleńców glosowali. To jest ta własnie kurwa Polska, przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać ruchać i na was zarabiać bo jesteście banda narodowych kurwów i nieudaczników! Rozumiecie to! - słowa ks. Skargi obijały się echem w nawach prastarej wawelskiej świątyni.

Neofeudał zemdlony padł na posadzkę katedry. Zgasł ostatni płomień monarchizmu [*]

30 komentarzy:

 1. protestuje z całą stanowczością
  tydzień już jak wpadłem na byłą dziewczynę nei widzianą 13 lat a ona szuka kontaktu podbija i jak ja przez wiekszość życi- co tam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale nie wiem o co chodzi? Przeciwko czemu ten protest?

   Usuń
 2. Fox napisz coś o Rise kompleksie

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezły z Ciebie pojeb Fox :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma ten tego, Chehelmut musiał Foxowi pomagać w nowym odczycie kazania księdza Skargi ;)

  Najlepszego urodzina zatem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

  ....a co do Hrabiego Dziesięciorga Imion to przyznaję, że początkowo brałem go za nieszkodliwego smerfa ważniaka, ale po tym jak tu kiedyś napisałeś o jego zachowaniu względem innych studentów wyrobiłem sobie trwałe zdanie na temat tego buca :) Ciąć takich równo z trawą. Bez litości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!

   A o hrabim Jabłońskim znalazłem też taki cytacik:

   http://imgur.com/R3ynZpG

   Usuń
  2. No cóż mam kilka tematów:

   1. Czy to ten nadęty jetisyn http://www.sejm-wielki.pl/b/cz.I037040 ?
   2. Rozumiem, że znałeś/znasz się z tym kości grabią de maso Jabolem - bo masz trochę zdjęć z nim? - Przy okazji on wie, co ty o nim tutaj piszesz?
   3. Co do do Skargi (i tych dwóch dziadów z linka^) to muszę naskarżyć, że ten JeZUS(ita) reklamował herezję(!) montanizmu/monastycyzmu: "głosił kult ascezy, wskazywał na znaczenie celibatu" czyli patologi wywodzących się ze (poprzez filozofię i gnozę) spartaczonej (spederastiowanej) Sparty którą tak reklamował popierdzieleniec Platon (jako niby Atlantydę-raczej coś odwrotnego jak już) skądinąd lubiany prze pseudo-hrabiego - choć Platon popierał aborcję, dzieciobójstwo i pederastię (którą uprawiali zwolennicy celibatu) - a następnie herezje te były głoszone przez szalonego (z sado-maso-homo-nienawiści wobec kobiet i heteroseksualizmu) żydowskiego gnostyckiego filozofa T. Akwinatę - którego to na wyżyny rozumu wynosi nasz anty-hrabia. A w rzeczywistości to: Tomek Akwinata, nieświęty święty Augustyn, Platon, to taki sam niski (nie hetero/Anal-Liz'a/lubią-ujący) równy co Dostojewski czy Nietzsche. Dzięki tym ideałom z piekła rodem popieranych od pederasti Platona (i kolejnych popierd*@&#^) przez monastycyzmy Krzyżaków, Jezuitów Skargów, był jaki był (przynajmniej po części) markiz (a nie hrabia!) Alfons de Sade i a następnie mamy Kajetana P. (Popaprańca) - jako zbiorczy element końcowy tych myśli. To samo tyczy się erotyki tzw. soft porn, które nie ma zbyt wiele wspólnego z porno, ci idioci niby konserwatyści (którzy co najwyżej konserwują patologie starożytne) wymieniają soft porno jako coś "strasliwego" a jako hard porno nawet nie wymieniają takich wynalazków jak sado-maso, czy pederastia - czyli są równi i lepsi, przy czym nawet jako szczyt hard ohydy uważają filmy z udziałem dzieci, a to dopiero początek bo gdzie są takie chwasty jak zoo/ nekro-filia, skrajne sado-maso (nie udawane) itd. Przy okazji takie filmiki lubią oglądać gnidy które zwariowały gdyż (normalnego) sexu (erotyki/prono typu soft itp) nie zaznały (jeśli już to patologicznego) - więc (podobnie jak gwałćchoźdcy) potrzebują na swoje nerwy extra emocjonujące ekstremalie takie fajfusy są najczęściej miłośnikami dziewictwa, celibatu, mizogini, skromności seksualnej, ascetyzmu, czystości (w przypadku tylko hetero!) edukacji zróżnicowanej (propagowanej w szkołach religijnych/wojskowych/ i prywatnych) oraz kiedy gówno (prawda ale dotycząca ich gównianego stylu życ-ia) wychodzi na wierzch popierają też różnorodność zachowań i mniejszości seksualnych, tolerancję na odmienność kulturowo-płciowo i inne modele/wzorce stylów życia (np. sado-maso swingerstwo to stylu życia jak stwierdził pewien jeden bankster gwałciciel). I to właśnie oprócz tych filozofów oglądających dupę przez lupę;) takie dziadostwo się po świecie rozpleniło dzięki też prawu chazarskiego Oktawiana Augusta który tak jakby chcieli ci pierdziele myśliciele spenalizował hetero-stosunki między nie zamężnymi kobietami i mężczyznami itp. a oczywiście pederastii/homo/prostytutek nie ukarał (nawet mu do łba/tyłka taki pomysł nie wpadł)!! Więc prawo rzymskie też było (jak i cała ta rzymsko<grecko<HaZeraska cywilizacja) praktycznie od początku patologiczne orfickie.

   4.Co do ścinania chwastów to jedynie polecam: https://www.youtube.com/watch?v=ueKhVcqQBtg - na pohybel yetisynom i w imię zasad &@^#%syny!

   Odkrywca
   P.S. na urodziny polecam;
   https://www.youtube.com/watch?v=ewRjZoRtu0Y - azjatyckie naleciałości i kejdżibi
   https://www.youtube.com/watch?v=SbyAZQ45uww - jakoś nie doskonała ale ciągle może tłuc dupy różnych yetisynów!

   Usuń
  3. @ Odkrywca

   1. Tak, to chyba on.
   2. Nie mam z nim wspólnych zdjęć. Znam go głównie z netu, z bardzo ożywionych dyskusji - raz próbowałem zaprosić go na piwo, to wymiękł.
   3. Skąd przekonanie, że św. Tomasz z Akwinu był "żydowskim gnostykiem" i do tego gejem? Skąd przekonanie, że prawa ustanowione przez Oktawiana Augusta były chazarskie (skoro nie ma wzmianek z tego okresu o istnieniu Chazarów)?
   4. Pierwszy filmik się nie wyświetla. Został usunięty. A co do ostatniego - słyszałem fajne wykonanie tego kawałka w knajpie w Da Nang, w Wietnamie :)

   Usuń
  4. A to stary Jędrzeja Zdzisława Stefana:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ireneusz_Jab%C5%82o%C5%84ski

   Usuń
  5. 1.-2. Miałem na myśli zdjęcia na których on jest - w tym sensie z nim.
   3. Co do Tomka z A. to parę słów o nim i jego pomysłach: podobnie jak inni wariaci obrzydzał (coś jak współcześnie różni goście którzy popierają naturalne metody by powstrzymać ciążę - masochistyczny fetysz wydzielin - które tak naprawdę mają obrzydzić ciało i zniechęcić tym samym do boom boom;) i jedynie tak skutecznie utrudniają ciążę) kobiety i popierał dziewictwo - twierdził, że kobiety są tylko do rodzenia dzieci, pracy i dziewictwa oraz popierał celibat:
   http://www.kbroszko.dominikanie.pl/tom_virgines.html - jedynie powstrzymywanie się od złych praktyk - degeneracji (jak np. sado-maso, czy nekrofila) jest dobrym pomysłem reszta kaput
   Ale też był wyjątek:
   http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/452778,likwidacja-prostytucji-pobozne-zyczenie.html - przy okazji jak reszta świntoszków popierał inną skrajną obrzydliwość czyli prostytucję zamiast poligamii/bigami/konkubinatu itp - jest to patologiczny model wzięty z Rzymu (od tego właśnie Oktawiana) a jeszcze wcześnie z pederastycznej Grecji-Sparty. Otóż w obydwóch tych państwach u władzy byli bi-homo-pederaści-gwałciciele którzy chcieli by wyrugować (czyli upodobnić-poprzez nakazy/zakazy i tolerancję do siebie) hetero zachowania ale aby ich pomysł nie spalił na panewce gdyż gdyby przegięli dosłownie pałę to tolerancyjni heretycy-heterycy (od heretyka jest to przezwisko heteryk - w sensie iż hetero to herezja człowiecza) mogliby ich pogonić więc istniały kompromisowe-kompromitujące (w dodatku jako dowód tolerancji i wolności wobec heterosexu) domy publiczne (taki wentyl bezpieczeństwa) i prostytutki (które nawet miały lepiej od zwykłych kobiet) - dla jasności były wtedy niewolnice prostytutki które nie miały żadnych praw oraz wolne kobiety które mogły być kochankami za pieniądze - zakontraktowanymi do jednego klienta - coś jak kontrakt małżeński taka Ketuba... - Przy okazji ten powyżej artykuł wyjawia iż, to dzięki monogamii się tak rozpleniła prostytucja. Niby patriarchat miał się też do tego przyczynić ale ale, właśnie ten monogamiczny (w stylu Oktawiana czy późniejszy) - zawsze patriarchat jest kojarzony z poligamią, konkubinatami, haremami itp - niby matriarchat był dla mężczyzn lepszy (bo żaden mężczyzna kobiecie nie mówi z kim ma się żenić i nie chroni ze wściekłością jej "różyczki-pipki") ale też nie do końca wystarczy podać jako przykład takiej społeczności niby tradycyjnych Żydów - tam jest matriarchat a i tak jest źle dzięki segregację płciowej mamy tam: prostytucję, sado-maso, homo gdyż w takim przypadku rządzi feminizm i lisbonizm oraz w rzeczywistości krypto homo-sado-maso mężczyźni niby (podobnie jak w Sparce z której się talmudyści, poganie oraz greko-rzymscy-chrześcijanie wywodzą kulturowo-prawnie-religijnie itd) tacy skrajnie twardzi a mięknie im (ze strach) fujara ma widok cipy.

   Odkrywca

   Usuń
  6. A tutaj jest pokazane do czego to miało (i ma!) doprowadzić:
   http://mylilefeluke.blogspot.com/2016/01/news-ks-kazimierz-bemem-sw-tomasza-z.html
   co za same potworne yetisyny i stare rumpały (które podstawiają swoje potomstwo-wnuczków by ktoś im zrobił jak to mówią konserwatyści konserwujący rury wydechowe-kanalizacyjne słodką tajemniczą męską rzecz- ja bym powiedział, że słodką jak krew niemowlaka dla wampira) ten babsztyl trzeba oddać tym gościom (najgorszym z najgorszych) z Afryki czy Meksyku to skończy jak kanapka z wątróbką dla "Kajtka". Przy okazji niezły z tego pastora (niczym Luter czy Kalwin) yetisyn - zapewne popiera dziewictwo dziewczyn, monogamię, i parę innych anty-hetero-ludzkich bzdur a tu się jawnie przyznaje, że chodzi na pseudo randki by zgwałcić (ten typ co się pytał czy nie gwałci on dzieci zapewne pytał bo sam zapewne to praktykuje) i obrzydzać komuś życie - wpędzając w alkoholizm, narkomanię, sad-masochizm czy samobójstwa tych niby mężczyzn- lepiej jakby ich wulgarnie wyklął czy życzył kar piekielnych:D - dlatego żadnych nie może być duchownych czy patriotycznych polityków takich jak ten szatański pastor gdyż dążą oni foxie byśmy się stali im podobni i ostatecznie byli sado-maso-zoo-pedo-nekrofilo-kanibalami wyznającymi Kali-gulizm.
   Dlatego podejrzewałem go o homoseksualizm.
   Odkrywca

   Usuń
  7. Oczywiście te masochistyczne ideały nie wymyślił sam a jak powyżej napisali zaczerpnął je od Augustyna który to zapożyczył je od Manicheizmu i Montanistów-Tertulianistów - przy okazji sekta ta mieściła się w Kartagini która miał być przecież zniszczona - no cóż szkoda - a następnie przeszyły przez ascetyzm do monastycyzmu - jednak pierwotnie wywodziły się z gnostycyzmu - dlatego nazwałem Tomasza gnostykiem - może to jest przesada, ale dotyczy to wszystkich tego typu mistyków - czyli osób dla których wszystkie dobra i piękno ziemskie było złe a odwrotność czyli wszystko co jest (materialnie) złe na tym świecie jest uświęcone i warte uwagi - jest to alchemiczna-gnostycka skatologia (czarna sztuka magiczna). I chodź te ruchy zostały uznane przez kościół za heretyckie i np. Augustyn miał je później sam krytykować a Tomasz twierdzić coś pozytywnego o ciele ludzkim to jednak nie można nie zauważyć tych gnostyckich haseł o dziewicach, celibacie itp które sami wciskali i były podstawą monastycyzmu itp. a co do prostytutek to sytuacja z nimi przypomina mi ruch Bogomiłów którzy raz rytualnie grzeszyli (wentyl bezpieczeństwa) a następnie pokutowali - takie sado-maso bo celowo grzeszyli by się karać czyli lubili karę.

   A co do żydowskiego gnostycyzmu to wywodził się on z połączenia hinduizmu z kabałą, dlatego choćby nazwałem go żydowskim gnostykiem/heretykiem ale nie tylko - otóż, studiował on też dzieła Majmonidesa oraz miał żydowskie pochodzenie (o czym wspominał B. Disraeli) ze strony swojej Babki która wywodziła się od pewnego znanego sefardyjskiego rabina z dynastii (judzkich) egzylarchów - którego swego czasu brat wprowadził zakaz (na szczęście czasowy ale z czasem się utrwalił-jak wszystko co złe) poligamii do europejskiego żydostwa - co ciekawe głównie aszkenazyjskiego bo sefardyjscy-arabscy, górscy (Chazarowie); Karaimi nie uznawali jej i po dziś dzień praktykują wielożeństwo. Jedni twierdzą, że wprowadził ten nakaz bo brakowało kobiet, a inni by upodobnić się do chrześcijan. Przy okazji był spokrewniony z cesarzem Rudobrodym o którym pisałeś a z tej rodziny wywodził się też Klaus Stauffenberg który sam co ciekawe narzekał na mieszańców i Żydów (nawet antysemityzm mu zarzucili wth) choć sam był jak widać członkiem mieszanej rodziny żydowsko-germańskiej np: http://historia.focus.pl/wojny/czy-ona-znala-plan-zamachu-na-hitlera-1795
   CDN
   Odkrywca

   Usuń
  8. Ten gejowski pastor Bem, którego przywołałeś, czasem publikuje swoje opinie w "Rz". Zazwyczaj są one pro-PO a ostatnio wzywał, by Partia Republikańska odrzuciła Trumpa, nawet gdyby to oznaczało jej rozpad i zwycięstwo ponurej lesby Hillary.

   I pomyśleć, że na bierzmowaniu obrałem sobie św. Tomasza z Akwinu za patrona. Ciekawe, co piszesz o jego żydowskich korzeniach i z rodziną cesarską.

   Co do związków między monogamią i prostytucją - nie do końca się zgodzę. Prostytucja funkcjonowała również i funkcjonuje w społeczeństwach poligamicznych. Wystarczy zajrzeć do Biblii, by znaleźć tam świadectwa na ten temat. Po prostu zawsze był popyt na te usługi i była też podaż. Zawsze się znajdą panienki oddające się temu procederowi - nawet bez żadnego przymusu - zawsze też znajdą się klienci.

   Usuń
  9. No i oczywiście gejowski pastor Bem wzywa do przyjmowania najeźdźców z Bliskiego Wschodu i Afryki:

   http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/opinie/20150904/pastor-bem-do-polskich-biskupow   Usuń
  10. Co do prostytucji to jest wiele dla niej powodów, ale w przypadku istnienia jej w krainach z zalegalizowaną poligamią to są to powody - po 1. w krajach pół-księżyca tylko 2/3%! populacji jest w związkach poligamicznych z powodów finansowych gdyż nie stać ich na utrzymanie licznej rodziny (żon i dzieci) oraz na wykup żony - ten ostatni powód jest też (jednym) z głównych przyczyn czemu wielu z nich nie ma w ogóle kobiety i jest bi/homo, po 2 innym powodem dla którego tak wielokrotnie się nie żenią jest (nie wszędzie) powód społeczny: żona się nie zgadza/społeczeństwo źle na to patrzy, lub brakuje kolejnych kobiet na żony. Rozwiązaniem tamtych problemów byłoby usunięcie zwyczaju płacenia okup za przyszłą żonę (taka usankcjonowana tradycyjnie prostytucja-niewolnictwo kobiet) - dzięki czemu więcej mężczyzn mogłoby mieć swoją pierwszą a nawet kolejną żonę. Jednak oprócz powyższego (braku haraczu) dodatkowo lekarstwem na te patologenne problemy byłoby zalegalizowanie i rozpowszechnienie heterosexualnych symetrycznych związków tzw małżeństw grupowych/Multigamii.
   Odkrywca

   Usuń
  11. Co do Chazarów w starożytności to istnieli tylko tyle, że pod różnymi nazwami - zresztą później także nie uciekli na księżyc tylko się schrystnianizowali i zislamizowali oraz zaasymilowali wśród się w śród okolicznych ludów koło których żyli i byli znani min. jako Bługarzy, Węgrzy, Azarowie, Kazachowie - (część się zmieszała ze Słowianami w tym Polakami!)- itp.

   A co do dawniejszych czasów to byli znani jako Scytowie. Z Chazarami walczył Aleksander Macedoński w Afganistanie/Pakistanie a jego ojciec z tzw. Scytami.
   Później potomkowie Aleksandra ożenili się nawet w judejską dynastię władców Chazarów. Sama nazwa (C/K)Hazarowie ma pochodzić od plemienia Zara (Zarah- syn Judy-Zarahici): Ha Zara -HaZar, słowo Ha to taki hebrajski odpowiednik np. the czy Der ale miało też znaczenie tytularne jak de, di, i było stosowany przed nazwą rodową u wodza/księcia plemienia. Co do Grecji i Rzymu i Oktawiana to: 2 sprawy, po 1 nazwa Chazar jest wspólna co Cezar (jest to różnie tłumaczone ale na ogół źle), co ma związek z punktem 2 otóż przodkiem rodu CeZarów był Zeus znany też (w starożytności) jako Zara/Zerah. I tak oto mamy ChaZarów czy Juliusza CeZara/ChaZara
   , sam Juliusz przy okazji był pederastą i jako wuj i chuj gwałcił Oktawiana (z czego był on wyśmiewany w stylu" Żydów w dupę jebanych"-dosłownie pasuje jak ulał), nawet go adoptował ale była to (znana i praktykowana) ukryta pederastyczna forma małżeństwa (co pokazuje do czego potrzebna jest adopcja/małżeństwo homoseksualistom), od nazwy rodowej Cezar mamy tytuł Cezara/Cesarza/Kaisera i to Juliusz Cezar był 1 Cezarem/Cesarzem Rzymu, a nie Oktawian - który w linii męskiej wywodził się z innego rodu, ze strony matki jego wielkim wujem był Juliusz ale dla niego samego Oktawian pokoleniowo rzecz biorąc mógłby być wnukiem- gdyż był wnukiem jego siostry. Wspomniany wcześniej pederasta Aleksander Wielki też wywodził się od pederasty Zeusa, więc powiedzmy, że potomek Ha'Zara - sam też z plemienia Hazar walczył z innymi Chazarami potomkami Zarahitów/Zerahitów. Oczywiście ci Chazarowie Azji-Środkowej wywodzili się z różnych plemion nie tylko domu Judy, ale też Neftalego, synow Józefa, itd oraz z ludów nie semickich jak ludy turańskie/chino-mongolskie, Sarmaci, czy indo-Słowianie - później ta mieszanka będzie znana dla Ciebie jako federacja dzikich wojowników (Hunów) o której pisałeś.
   Odkrywca

   Usuń
  12. Można jekieś źródła to tej historii o Chazarach? Zamierzam popełnić wpis na temat Chazarii.

   Usuń
  13. Jest parę:
   Na temat Chazarów w starożytności, walki z Aleksandrem i późniejszych ich losów:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Hunza_Valley - kolebka starożytnych Chazarów od których wziął nazwę
   http://he.danielventura.wikia.com/wiki/Haplogroup_G2c_(Y-DNA)
   https://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_G-M377
   - badania DNA sefardyjsko-chazarskiego - od Włoch i Hiszpanii przez Polskę do Himalajów
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Hazarowie
   https://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_Q-M242- DNA innych Hazarów i Pasztunów z Afganistanu/Pakistanu
   http://www.eupedia.com/europe/Haplogroup_Q_Y-DNA.shtml- - jest tu o Hunach i Gotach - Krymscy Goci stali się później Chazarami, przy okazji jest tu ten znany fizyk o którym wspomniałeś

   "Nie znamy żadnego narodu pod słońcem, w którym nie byłoby chrześcijan. Nawet bowiem u Goga i Magoga, ludu huńskiego, który sam zwie się Chazarami (Gazari), a który został przez Aleksandra (Macedońskiego) zamknięty, było plemię dzielniejsze od innych. Zostało ono kiedyś obrzezane i wszyscy oni wyznają zasady wiary żydowskiej. Natomiast Bułgarzy, także wywodzący się z owych siedmiu plemion (Chazarskich), zostali teraz (quotidie) ochrzczeni. Druthmar - mnich benedyktyński w 864
   https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_of_Stavelot
   - Przy okazji, Scytów nazywano ludem Goga i Magoga.

   Chazarowie i Scytowie:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Akatziroi
   https://en.wikipedia.org/wiki/Agathyrsi
   http://www.yivoencyclopedia.org/article.aspx/Krymchaks - Greccy Żydzi na Krymie ponad 2000 lat temu, za czasów Scytów
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Aszkanaz- wschodni tzn. słowiańsko-niemieccy Żydzi nazwani są aszkenazyjczykami, byli też określani Polakami, Azjatami, Turkami, Słowianami itp.
   http://www.israelite.info/research/sourcedocumentsfiles/behistun-rock.html-o plemionach Scyt, Sak i narodzie Isak'a .
   Sami Scytowie byli spokrewnieni z Sarmatami i Słowianami gdyż podobnie jak Hunowie czy Wikingowie/Normanowie (a nawet Celtowie) nie tworzyli mono-etnicznej grupy a związki/federacje różnych plemion/klanów itp.

   W temacie Bługarów, Awarów i B'Awarów z Bawarii, -późniejsza Bawaria leżała (wtedy) w pobliżu i była najeżdżana przez chanat Awarów:
   http://www.korcula.net/history/mmarelic/firstcrorulers.htm

   Chazarowie-Awararowie-Morawianie. Awarowie mieli spokrewnionych władców z chanami Chazarów, oraz wspólnych Kaganów po połączeniu się z Bługarami. Po połączeniu się Awarów z Chazarami-Bługarami w 9 wieku powstało żydowsko-słowiańskie państwo Wielkomorawskie założone i rządzone przez potomków jednego Chana Chazarii. Przy okazji żona księcia Leszka byłą z tej chazarskiej dynastii. Sam Leszek był władcą plemienia Licikaviki (znanego później jako Lehici), które wywodziło się z królewskiego indyjskiego klanu-rodu Licchavi z imperialnej przed-aryjskiej ( cywilizacja doliny Indusu i dawniejsze przedpotopowe czasy) boskiej dynastii Słonecznej (której symbolem było Surja-Swaróg).
   https://en.wikipedia.org/wiki/Suryavansha
   https://en.wikipedia.org/wiki/Surya
   https://en.wikipedia.org/wiki/Licchavi_(clan)
   https://en.wikipedia.org/wiki/Licchavi_(kingdom)
   http://users.jyu.fi/~aphamala/pe/issue2/kazar.htm
   https://en.wikipedia.org/wiki/Abraham_Prochownik
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Abraham_(kagan_awarski) - Chan Awarów podobnie się nazywa to tego Polskiego Chana powyżej
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Menumorut- książę Chazarsko-Morawski- przy okazji jego imię odnosi się też do wszystkich władców wielkomorawskich
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kabarowie - Węgierscy-Morawscy Chazarowie
   Odkrywca

   Usuń
  14. Myślę, że wystarczy na tyle.
   Jest tego dużo, i jeszcze znalazłoby się pewnie i więcej.
   Jako ciekawostkę podam, iż starożytni Izraelici uważali Aleksandra Macedońskiego za Mesjasza oraz nadawali jego imionę na pamiątkę swojemu potomstwu.
   Odkrywca

   Usuń
 6. protest przeciwko jakoby kobiety tylko był obdarzone niepochamowaną chucią a znasz takie określenie ,jebór myślisz że tacy nie mieli wpływu na historię a i załorzenie że Mieszko nie był taki przecie nawet bliscy nie raz nie mają pojęcia a ty po 1000 latach oczerniasz 3maj fason czytam bloga i polecam innym jesteś ziom nie wiesz co się stało z blogerem konservom nara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety masz rację co do kobiet:(, a co do władców to byli i są tacy np. Salomon, czy August Mocny. Ale przede wszystkim najwięcej jest i było o czym fox się domyśla osób typu "spoko to zboko" jak np. Kill Bill Will. C.
   Odkrywca

   Usuń
  2. No cóż, mam koleżanki, którym ten wpis się podobał :)

   Usuń
 7. Ale Bartyzela to Ty szanuj, to jednak inna klasa niż prosowieccy pseudorealiści pokroju Wielomskiego, Rękasa czy Laseckiego, oto dowód :

  http://konserwatyzm.pl/artykul/13543/katechonicznosc-polskiej-kontrrewolucji-po-1945-r

  To urodziny i nie wypada takowych uwag prawić ale ponieważ jak się okazuje jestem chamem z niewyparzoną gębą więc pozwolę sobie na szczerość - przykro mi ale to jakiś bełkot, wymiękłem gdzieś w połowie stwierdzając, że nie chcę sobie tego robić bynajmniej powodowany jakimś puryzmem obyczajowym tylko zwyczajnie mnie to nudzi, wybacz [ lub nie ], niemniej oczywiście solenizantowi życzymy serdecznie solidnego wybatożenia przez dominę z wielkimi cycami i co tam sobie jeszcze życzy, jako speszyl for ju chciałem wrzucić kultową scenę z majteczkami z ''Nieruchomego poruszyciela'' ale cholera usunęli z tuby, w każdym razie polecam bo sądząc po powyższym przypadnie ci do gustu, ''Szamanka'' przy tym to arcydzieło, by dać jaki taki pogląd w czym rzecz wybitny kawałek grupy Kury pod wielce wymownym tytułem ''Cholerne majtki'', niestety tylko tekst, skądinąd to skandal iż nie można odsłuchać go w sieci ! :

  http://teksty.wywrota.pl/tekst/15118-kury-cholerne-majtki.html

  Na szczęście nadal wisi przezacny ''Mroczny Srom'', krótko i na temat :

  https://www.youtube.com/watch?v=OupX0z_Fhhw

  Sława !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za życzenia, ale zaznaczam, że dominy mnie nie interesują, nawet jak mają wielkie cyce. Co innego popatrzeć jak taka gnoi inną lasencję, co innego doświadczyć tego na własnej skórze...

   Usuń
 8. Aha, znając gusta gospodarza bloga nie może zabraknąć japońskiego akcentu - przyznam, że przypadkiem niedawno na to natrafiwszy zaliczyłem lekki opad kopary, takie rzeczy to tylko tam, niemniej wolę coś takiego zdecydowanie od pieprzonych zachodnich metaluchów, dętych szejtanistów obsranych putinowską knagą :

  https://www.youtube.com/watch?v=zTEYUFgLveY

  Mam nadzieję, że Pan się nie obrazi, nie zwykłem ukrywać gdy coś mi nie leży, od początku zresztą netowej znajomości wchodziliśmy nieraz w ostry spór i bardzo dobrze co nie wyklucza wzajemnego szacunku bo tylko podludzie i zwykłe chamy kierują się prostacką dychotomią : ''albo anatema - albo na kolana'' choć przyznam, że jeśli cały ''Vril'' jest utrzymany w powyższej stylistyce to obawiam się czy aby nie zbyt pochopnie zadeklarowałem otwarcie recenzję, wprawdzie początek i ogólny koncept obdarzonego nadzwyczajnymi mocami sanacyjnego wojskowego jest zachęcający ale... No nic, obaczymy, jeszcze raz - najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "jeśli cały ''Vril'' jest utrzymany w powyższej stylistyce " - nie, jest w innej stylistyce. Skąd ten głupi pomysł, że "Vril" jest zwykłą ekstrapolacją serii Sny?

   Usuń
 9. Bardzo interesujące he he :) rządzisz :D

  OdpowiedzUsuń