poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Seria niefortunnych zdarzeń: Seal Team 6, Arafat, gen. Younis...

I znowu gdy jestem za granicą dochodzi do dziwnych zgonów. Ale wszystko po kolei:1) W sobotę nad Afganistanem został zestrzelony śmigłowiec, którym leciało 22 żołnierzy Seal Team 6, jednostki, która zabiła bin Ladena. Nie ma potwierdzenia, ale według nieoficjalnych informacji zginęli tam ci komandosi, którzy zlikwidowali Osamę. Możliwe tutaj są trzy opcje:

a) likwidacja wykonawców przez CIA - Osama zabity, ale nie pokażemy wam jego ciała, a osoby które pociągały za spust nie opowiedzą wam już o tym

b) zemsta pakistańskich służb

c) historia o zestrzeleniu śmigłowca to lipa - wykonawcy akcji dostali po prostu nową tożsamość

Co ciekawe, niektórzy spiskolodzy przewidywali, że komandosi z Seal Team 6 zginą w jakimś dziwnym wypadku.


2) Raport palestyńskiej komisji śledczej (kierowanej przez Czumę czy przez Kalisza?) wskazuje, że Arafat został otruty przez ludzi powiązanego z CIA palestyńskiego watażki z Gazy Mahmuda Dahlana (na zdjęciu wyżej). Mieli oni dostarczyć Arafatowi zatrute leki. Pytanie tylko skąd uzyskali tak zaawansowaną truciznę?3) Szef sztabu libijskich rebeliantów gen. Abdel Fatah Younis nie został zabity ani przez agentów Kaddafiego, ani przez islamskich fundamentalistów. Jego śmierć była egzekucją dokonaną na rozkaz szefa Rady Narodowej, byłego ministra sprawiedliwości Mustafy Abdula Jalila. Jalil obawiał się scenariusza, w którym dojdzie do rozejmu z Kaddafim a gen. Younis stanie na czele rządu tymczasowego.

4) Syryjskie wojska masakrują Hamę. Turcja nie posłała swych wojsk do Syrii, chociaż grozi, że to zrobi. Przeszkodą dla interwencji okazała się niedawna dymisja całego szefostwa armii.

1 komentarz:

  1. jak czytam o islamskich fundamentalistach to zastanawiam sie dlaczego w 1948 r. powstal Israel i dlaczego podzieliliscie kraje arabskie. Przeciez mieliscie takie militria, ze mogliscie juz wowczas to dzisiejsze ludobojstwo wprowadzic w czyn. Jak krasc to krasc!!!!! W koncu USA to panstwo, ktore powstalo tez na ruinach zycia pewnej kultury, ktora sie nie podobala kretynom.!!!!a dzisiaj - historia sie powtarza - tylko dlaczego meczycie ciala ludzkie??? zdobywanie pieniedzy jest krwawe, ale zeby az tak? dzisiaj mozecie szybciej, bezpieczniej i latwiej - wiec o co chodzi w tym wszystkim, malo to zabaw komputerowych dla zboczonych, zakompleksionych, nienormalnych psychopatow? jestem pewna, ze hitler wzial by sie za gry - dzisiaj dal by spokoj innm - a wy???? czego wam brak - pieniedzy czy krwi i zboczen - zobaczcie jak maltretujecie swoich przeciwnikow - to chore!!!

    OdpowiedzUsuń