wtorek, 12 marca 2013

Siwicki, Lady Gaga i ucieczka przed IPN do PiekłaNiektórzy doszukują się w klipie "Alejandro" Lady Gagi symboliki związanej z Hiszpanią Franco, inni z Illuminatami, a ja sądzę, że to przepowiednia dotycząca śmierci gen. Floriana Siwickiego. Coż bowiem widzimy? Na początku chłopców przywodzących na myśl MSW gejn. Kiszczaka, później mamy pogrzeb gen. Siwickiego (nawet śnieg popaduje jak teraz). Lady Gaga - nosząc dziwne gogle symbolizuje gejn. Jaruzelskiego, a fragmenty w których jest przebrana za zakonnicę, połyka różaniec itp. nawiązują do edukacji gejn. Jaruzelskiego w gimnazjum księży Marianów (połykanie różańca, być może jest również aluzją do filmu "Drewniany różaniec" małżeństwa Petelskich - ulubionych reżyserów peerelowskiej generalicji), zaś obrazy zamieszek towarzyszące "tańcowi" chłopców Kiszczaka to przypomnienie stanu wojennego oraz Grudnia '70.

Za chwilę jacyś emeryci  resortowi, tudzież inne sieroty po ZSRR zjadą mnie za "taniec na grobach". Nie powinni się jednak oburzać: Siwicki swego czasu nabijał się ze śmierci Zdzisława Grudnia, gierkowskiego aparatczyka, który zmarł na zawał na internowaniu, bo podwładni Siwickiego i Kiszczaka nie wezwali do niego lekarza. Poza tym jest to postać, o której nie da się napisać niczego dobrego. To militarne beztalencie, które wkraczając w 1968 r. do Czechosłowacji już pierwszego dnia prosiło o wsparcie bojąc się, że nie da sobie rady z nieuzbrojonymi cywilami (i rzeczywiście wojska Siwickiego poniosły podczas operacji "Dunaj" straty w ludziach i w sprzęcie. Ciekawe z kim walczyły, skoro Czesi nie stawiali zbrojnego oporu?). To właśnie tego typu sowieckie barany miały posyłać naszych żołnierzy na rzeź w czasie III Wojny Światowej. Gen. Siwicki to również jeden z planistów stanu wojennego, a zwłaszcza operacji internowania tysięcy opozycjonistów w karnych jednostkach wojskowych. (W jednej takiej jednostce straszono takich "rezerwistów" mówiąc im: "Tam są przygotowane doły, zrobimy wam drugi Katyń".) Siwicki był od kilku lat w śpiączce, teraz uciekł  przed IPN do Piekła.

4 komentarze:

 1. Piekło to sytuacja, kiedy człowiek uświadamia sobie, wbrew własnym przekonaniom, jakim jest skurwielem i gdy musi spojrzeć w oczy swoim ofiarom.
  Cóż, uciekając przed ludzką sprawiedliwością Siwicki zgotował sobie los po tysiąc razy gorszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z pewnością ale to dla nas żadne pociszenie!!!

   Usuń
 2. Znane są oficjalne przyczyny śmierci Józefa Stalina
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Znane-sa-oficjalne-przyczyny-smierci-Jozefa-Stalina-To-koniec-teorii-spiskowych,wid,15407479,wiadomosc.html?ticaid=11037d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszą tak, jakby nie można było udaru indukować.

   Usuń