wtorek, 1 stycznia 2013

Krótka historia sabotażu lotniczego cz. 18: Zamach na Hillary?Starsza pani Hillary w szpitalu. Ponoć zakrzep między czaszką a mózgiem, choć medycy plączą się w tłumaczeniach. Najpierw miała być to grypa, później grypa żołądkowa, później zemdlenie i uderzenie głową o ścianę łazienki... Net huczy od spekulacji. Pojawiają się np. (dez)informacje o chorobie mózgu, na którą Hillary cierpiała już od dłuższego czasu. Ale jest również teoria alternatywna - popularna na Bliskim Wschodzie. Hillary została ranna w katastrofie lotniczej. Trzy tygodnie temu jej samolot leciał z Bahrajnu do Bagdadu i ponoć skręcił w stronę irańskiego miasta Ahvaz. Tam czekał na nią Ahmadinedżad. Hillary leciała do Iranu na tajne negocjacje z irańskim prezydentem. Samolot musiał jednak z jakiegoś powodu awaryjnie lądować, co skończyło się ranami u kilku ludzi a może nawet ofiarami śmiertelnymi. Wiązana jest z tym śmierć komandora Joba Price'a, dowódcy Navy Seals w Afganistanie, który 22 grudnia rzekomo popełnił samobójstwo. Price miał odpowiadać za bezpieczeństwo Hillary na Bliskim Wschodzie i towarzyszyć jej podczas feralnego lotu. Kolejne ofiary  obamowskiej Nocy Długich Noży?

13 komentarzy:

 1. @Fox
  Kiedyś pisałeś, że postarasz się uzupełnić listę tajemniczych zgonów z ostatnich lat w większą liczbę naziwsk. Kiedy to opublikujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś nie mam czasu a zgonów przybywa...

   Usuń
 2. A czemu żyd-autor bloga nie pisze nic o śmierci Romana Dmowskiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co zginął w katastrofie lotniczej?

   Usuń
  2. ''żyd-autor bloga'' - eech, osłabiają mnie takie teksty : może nie mieści ci się to w małym rozumku, ale wielu Żydów jest przeciwnikami Izraela a z kolei masa gojów jego entuzjastycznymi poplecznikami np. żydowskie proizraelskie lobby w Ameryce g...no by tak naprawdę zrobiło bez poparcia tzw. chrześcijańskich syjonistów, więc prosyjonistyczne stanowisko nie musi zaraz oznaczać wiadomego pochodzenia.

   Usuń
  3. Niby gnidy internetowe należy ignorować ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Jeśli interesujesz się Romanem Dmowskim to sam coś o nim napisz. Natomiast co do załosnych wycieczek personalnych to są typowe dla życiowych nieudaczników takich jak ty tania weszko. Zatem zapij swoje smutki jakimś bełtem i pobrandzluj się jeszcze swoją urojoną wielkością. W końcu to jedyne co masz z życia. Zmienny

   Usuń
  4. Eech... nie wiem czy to było do Foxa czy też do mnie, jeśli jednak to swoją histeryczną gówniarską reakcją udowodniłeś ''anonimowy'', że powyższe słowa właśnie ciebie dobrze podsumowują - dostarczyłeś mi wiele radości tak beznadziejnie obnażając swoją miałkość, bawią mnie podobni niedojebańcy z potężnym deficytem emocjonalnym wyżywający się w netowych pyskówkach i napinkach. Jedyne co mnie uraziło w tym bluzgu to ''bełt'' - wypraszam sobie, może nie stać mnie na wina za 50 czy 100 zł ale siary od dawna nie piję, w dyskontach można znaleźć porządne stołowe wina w rozsądnej cenie, polecam, lepsze to od wódy lasującej mózg i podsycającej wynikającą z kompleksów agresję, co na przykładzie twojego komentarza dobrze widać. Natomiast co się tyczy Dmowskiego szanuję go i kilkakrotnie broniłem endecję przed atakami Foxa, choć podobny stosunek mam też do hołubionego [ nadmiernie ] przez niego Piłsudskiego, do obu zaś nie bezkrytyczny. Ogólnie rzecz biorąc kładę lagę na wojenkę między postpiłsudczykami i postendekami jak zresztą większość tzw. ''obozu patriotycznego'' i dobrze, to zdrowy odruch - obie opcje są potrzebne bo obie mają mankamenty np. pierwsi nie doceniają zagrożenia ze strony Niemców drudzy zaś Rosji itp. dlatego nie należy trzymać się sztywno żadnej z tych opcji lecz wybierać zależnie od okoliczności. Dziękuję za uwagę.

   Usuń
  5. Chehelmucie! Anonimowy jechał nie mnie, nie Tobie, ale anonimowemu endeckiemu antysemice. A Ty go pomyłkowo zjechałeś! Przeproś!
   A poza tym pisząc, że piłsudczycy "nie doceniają zagrożenia ze strony Niemców" powielasz historyczny mit. Kto faktycznie kierował operacjami wojskowymi powstania wielkopolskiego i powstań śląskich? Piłsudczycy! Kto rozbrajał Niemców w 1918 r? Piłsudczykowska POW! Kto wpędził świat w wojnę przeciwko Niemcom w 1939 r. (niezależnie jak oceniamy tę decyzję...)? Beck i Śmigły-Rydz! Kto stworzył największy antyniemiecki ruch oporu w okupowanej Europie? Piłsudczycy! Kto kierował antyniemieckimi działaniami Oddziału II? Piłsudczycy! Kto zwalczał śląski autonomizm? Wojewoda Grażyński!

   Usuń
 3. O kur...de - zapowiada się niezła globalna rozpierducha w ten nowy rok, czy raczej jej poważna intensyfikacja. Co jednak sugerujesz Fox - że zrobiły to izraelskie służby by storpedować rokowania z Iranem ? Chyba są na to za ciency, Wieki Brat za taką dywersję poważnie by się wkurwił, inaczej potwierdziłyby się najgorsze ''judeosceptyczne'' tezy, że Izrael jest małą głową, która steruje olbrzymim ale tępym cielskiem Ameryki. Może jestem naiwny ale to stanowczo przecenia możliwości wpływu Żydów na politykę USA, owszem spore lecz nie aż tak. I proszę cię Fox skończ z irytującą manierą pisania o Obamie jako autonomicznym polityku [ typu ''obamowska noc długich noży'', ''psuje Obamie reset'' itp. ] a nie kreaturze, marionetce CIA czy kogo tam w Ameryce, jaką jest w istocie o czym sam przecież dobrze wiesz, bo na takie plewy mogą się nabierać przeciętni medialni konsumenci ale nie czytelnicy tego bloga po to właśnie nań wchodzący by dowiedzieć się czegoś więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Fox wiele razy pisał o tym, że Obama jest wydymuszką jednej z frakcji CIA. Natomiast jest jakimś tam rozpoznawalnym szyldem umożliwiającym skróty myślowe zrozumiałe dla tak inteligentnych ludzi jak ty, czy ja.

   Usuń
  2. Podpisuje się pod słowami Maćka. Używamy określenia Obama w takim samym znaczeniu jak BUL (ponoć 6 osób z jedną świadomością i tożsamością zmarłych ludzi :). A co do rzekomego zamachu na Hillary - nie wiemy, czy rzeczywiście do niego doszło. Mogły to zrobić resztki frakcji "prawicowej" w służbach USA lub frakcja Obamy.

   Usuń
  3. W porządku, przyjąłem, proponuję jednak w takim razie pisać ''Obama'' w cudzysłowie właśnie by nie wprowadzać ludzi w błąd [ choć nie będę się przy tym upierał ]. Zaintrygowałeś mnie Fox z tą rozszczepioną czy raczej zbiorczą tożsamością BULA - przyszło mi na myśl, że może odgrywają go byli sobowtórzy Saddama ? Przecie trza było ich gdzie zatrudnić a podobieństwo wręcz uderzające...

   Usuń