piątek, 4 stycznia 2013

Drugie i trzecie dno masakry w Sandy Hook. Atak na DHS? Powyższy film wskazuje na kilka dziwnych anomalii związanych ze strzelaniną w Newtown: dziewczynka, która rzekomo zginęła, dwa dni później pojawia się na kolanach u Baraka Barakowicza Obamy. Od razu przypomina się film "Wag the dog". Samochód, którym Adam Lanza rzekomo przyjechał na miejsce ataku  - autko należące ponoć do jego matki - okazuje się być zarejestrowany na kogoś innego.Wyciszono też sprawę ewentualnego drugiego uczestnika masakry. Według oficjalnej wersji Adam Lanza w ciągu 5-7 minut trafił w każdą z ofiar od 3 do 11 razy, co dało 182 strzały. Jeden co dwie sekundy, minus czas na sześciokrotną zmianę magazynka (miał używać tylko jednej broni), co jest zadziwiającym wynikiem jak na nastolatka bez przygotowania wojskowego.

Yoichi Shimatsu, japoński teoretyk spisku, wskazuje, że matka Adama Lanzy była współpracowniczką Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), a szkoła w Newtown była placówką pilotażową jeśli chodzi o zabezpieczenia, instytucją mocno współpracującą z DHS. DHS to instytucja powstała po zamachach z 11 IX, konkurencyjna wobec dotychczasowych tajnych służb, która zbiera informacje na m.in. o policjantach i ludziach powiązanych z innymi służbami. Tak się akurat złożyło, że w ostatnich miesiącach mieliśmy w Connecticut serię samobójstw policjantów - znak, że ktoś czyści zaplecze po zmianie mafijnego bossa (z podobnym zjawiskiem mieliśmy do czynienia, gdy gubernator Nowego Jorku George Pataki przegrał wybory, więc Shimatsu sugeruje, że ta seria zgonów miała związek z odejściem na emeryturę senatora Liebermana). Być może przy okazji ktoś postanowił zaatakować DHS (w bożonarodzeniowej zasadzce w płonącym domu zginęli również ludzie podlegli DHS), organizację gromadzącą brudy na dotychczasowe służby a przy okazji zorganizować prowokację, której ostatecznym celem jest druga poprawka do konstytucji.


9 komentarzy:

 1. Ale w zasadzie po co organizować atak na drugą poprawkę?

  Broni mają dużo ale woli jej użycia jakby mniej.
  Zdeterminowani posiadacze nie stanowią wyzwania dla służb a próba modyfikacji/wycofania drugiej poprawki narobi sporo szumu. Rozumiałbym gdyby państwo ścigało się z postępującym rozkładem ale to chyba nie ten przypadek. Więc po co?

  Antyetatysta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co DHS i inne służby nagle kupują ogromne ilości amunicji do broni automatycznej? Coś się kroi...

   Usuń
 2. Eli Barbur:
  Lanza nie przypadkiem zabijał swoje ofiary ogniem pojedynczym, z bliska, dobijając je kilkoma strzałami. Mogło mu utkwić w tyle czachy, że wskutek wojen w Iraku i w Afganie nastąpił niebywały wręcz postęp medycyny USA we wszystkim, co dotyczy ratowania życia nawet najciężej rannych żołnierzy.
  Te same techniki medyczne stosowane są też naturalnie w sektorze cywilnym w Stanach, dzięki czemu wg „The Christian Science Monitor” udaje się uratować 80-90% ofiar napadów z bronią w ręku (rany kłute i postrzałowe).


  Mam wrażenie, że pomija się wyróżniającą cechę tego wydarzenia: po raz kolejny ktoś chce jak najwięcej sobie pozabijać - przy czym jest mu w zasadzie obojętne kogo zabija - a na końcu albo chce zabić się sam, albo zostać zabitym.
  Taki rajd wprost do piekła...
  To nie o broń chodzi, chodzi o to jak powstają kandydaci?
  Dlaczego, jeżeli chcą umrzeć, chcą zabrać ze sobą innych?

  mmm777

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mogło mu utkwić w tyle czachy, że wskutek wojen w Iraku i w Afganie nastąpił niebywały wręcz postęp medycyny USA we wszystkim, co dotyczy ratowania życia nawet najciężej rannych żołnierzy." - nastolatek bez przeszkolenia wojskowego

   Usuń
  2. Mógł trafić na jakiś program, popularnie objaśniający sukcesy medycyny... Albo na forum, gdzie ktoś wyjaśnił, co trzeba zrobić żeby mieć pewność...


   mmm777

   Usuń
 3. MKUltra?

  Są śpiochami, po wybudzeniu wykonują swoje zadanie, żeby ktoś się przypadkiem nie dogrzebał popełniają samobója.

  Antyetatysta

  PS. I w ten sposób mozna opisać 80% strzelanin w USS of A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. `I w ten sposób można opisać 80% strzelanin w USS of A'

   Akurat...


   mmm777

   Usuń
  2. 80% strzelanin gdzie celem było zabicie jak największej liczby ludzi.

   Która taka strzelanina Twoim zdaniem nie pasuje?

   Antyetatysta

   Usuń
 4. szkoda ze Panowie nie kontyuujecie

  OdpowiedzUsuń