środa, 21 stycznia 2015

JeSuisKadyrov + Irańscy generałowie giną jak karykaturzyści

Ostatnio Irańczycy mają pecha. Najpierw wyszło na jaw, że Mossad zinfiltrował Hezbollah, później Państwo Islamskie zmasakrowało wysunięty punkt dowodzenia komandosów z Brygad al-Quds w Iraku, zabijając wielu oficerów, w tym gen. Mehdiego Norouziego, później w zamachu samobójczym ISIS został poważnie ranny gen. Kassem Soleimani, dowódca Brygad al-Quds, odpowiedzialny m.in. za tajną wojnę w Iraku (gdy gen. Petraeus został szefem CENTCOMu, gen. Soleimani wysłał mu smsa przedstawiając się jako gospodarz terenu), ale najbardziej Irańczyków wk...ło załatwienie przez izraelskie śmigłowce bojowe u podnóża Wzgórz Golan gen. Abu Alego Al-Tabataniego, czterech wysokiej rangi dowódców Hezbollahu i Jihada Mugniyeh, syna Imada Mugniyeh (tego gostka, który wysadzał ambasady i koszary marines w Bejrucie w latach 80-tych). IDF później przepraszała, pod naciskiem Amerykanów , za zabicie irańskiego generała, ale w sumie dobrze się stało - Jihad Mugniyeh szedł wyraźnie w stronę ojca, nie był bynajmniej żadną płotką i dobrze, że nie pozwolono mu  rozwinąć talentu. 
***

Ciekawe rzeczy dzieją się też na Ukrainie: ""Doniecka grupa partyzantów „Cień” zastawiła zasadzkę na policyjny patrol DNR. Nie spodziewała się, kogo w nią złowi. Dwóch pojmanych zastrzelili od razu. Trzecim okazał się generał major Piotr Pawłow z operacyjnego kierownictwa Sił Zbrojnych FR. Za uwolnienie obiecywał partyzantom milion dolarów. Odpowiedź była jednoznaczna: „Wsadź sobie w d… swoje dolary, ojczyzna nie jest na sprzedaż” "No i oczywiście Sowieta rozwalili tak jak Pan Bóg i płk  Kostek-Biernacki przykazali.

***

Mój komentarz do całej afery Charlie Hebdo: Wystarczy połączyć punkty...

1. Iłłarionow mówi, że Rosja szykuje Europie Zachodniej, by odciągnąć jej uwagę od inwazji na Ukrainę.

2. Francja szuka pretekstu, by znieść sankcję na Rosję.

3. Dochodzi do masakry w Paryżu, Rosja w tym czasie nasila agresywne działania na Ukrainie a niektórzy europejscy politycy przebąkują, że Rosja może być dobrym sojusznikiem w walce przeciwko Państwu Islamskiemu (które zbroi).

4. Paweł Gubariew, watażka z Duporosji, chwilowo skłócony z Putinem-Hujłą, mówi, że ma nagrania rozmów Kadyrowa, z których wynika, że jego ludzie, wspólnie z wynajętymi Algierczykami dokonali zamachu na Charlie Hebdo. Później Gubariew zaprzecza, że coś takiego mówił, ale mimo to zostaje porwany przez ludzi Kadyrowa. 

5. W południowej Francji zostaje zatrzymanych pięciu Czeczenów przygotowujących zamach terrorystyczny. Kadyrow organizuje kilkusettysięczny marsz protestu w Groznym przeciwko karykaturom Mahometa w Charlie Hebdo. Mówi, że karykatury te traktuje jako osobistą zniewagę.


11 komentarzy:

 1. Tezy ukute na bazie linków z niedołężnej.pl,wcześniej z Kresy24
  Ja pierdole Fox ogarnij się.
  Chociaż po przeczytaniu tego posta mam wrażenie że znany rusofil;) Majkel zhakował Ci konto i okrasza nas swoim bólem dupy względem FR.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że ma linkować kresy.pl i wolną-polskę.pl?

   Usuń
  2. bo nieważne co się dzieje, tylko gdzie o tym napisano? a jeszcze gorzej, gdy coś zaprzeczy szlachetności niewinnej Rossijuszki

   Usuń
 2. a taki filmik to też rosyjska propaganda czy walka żydków międzynarodowych i Rosją do ostatniego Ukraińca.
  https://www.youtube.com/watch?v=W6TbpeZkwtI&x-yt-cl=84411374&x-yt-ts=1421828030

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten filmik pokazuje sowieckie resortowe bydło wspierające DNR. I tyle.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=DxB6LLjkFrc&x-yt-ts=1421914688#t=13
   a to niejszośc, która pomijasz.
   Nie lubię kacapów, ale bydła ukraińskiegi jeszcze bardziej.

   Usuń
 3. Gratuluję Foxie! Gratuluję uzyskania stypendium Szkoły Frankfurckiej, mam nadzieję że hojnie ci posypali. Jeśli nie trafiłem i to stypendium CIA albo GRU albo Ligii Szmalcowników albo agentów jajka i banana - też gratuluję. Co tam chcesz i co ci pasuje.
  Osobiście niestety się żegnam, bo choć lubię dyskusje, śmiałe tezy i s-f to nie lubię intelektualnej prostytucji.

  shape_shifter

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem o co chodzi. Szkoła Frankfurcka? Co niby ma z tym wspólnego Adorno?

   Usuń
 4. Taki majdan musimy im zrobić
  http://i.iplsc.com/-/0003TBH0WWVNM9D5-C116.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojojoj zwolennicy Duporosji się tu uaktywnili.

   Usuń
 5. Na obronę Foxa przemówienie Szeremietiewa
  I co ważne sami Szwajcarzy mówili, że ich system jest wzorowany na Polskim bez jaj posłuchajcie.
  Jak nam Kacapia wyprała mózgi
  https://www.youtube.com/watch?v=MB_Yi0nf3r8
  Co roku prezydent Rosji, powinien być czołem przed majestatem rzeczypospolitej.
  Trzeba do tego wrócić.
  Sławek

  OdpowiedzUsuń