sobota, 24 stycznia 2015

Pośmiertna zemsta Litwinienki

NSA ma nagrania rozmów rosyjskich oficjeli dowodzące, że płk Aleksander Litwinienko został zabity przez tajne służby Rosji. Nagrania te zostały przekazane Brytyjczykom. Wyszła na jaw też taśma, którą płk Litwinienko zostawił przed tym jak został otruty. Mówi tam m.in. o tym, że Putin-Hujło od 1994 r. przyjaźni się z gangsterem Siemionem Mogilewiczem, który dostarcza broń al-Kaidzie. Wspomina również o byłym agencie FSB zaangażowanym w czeczeńskie operacje, który wspiera al-Kaidę.Tutaj macie dobrą rozpiskę dotyczącą interesów Mogilewicza, a tutaj artykuł o jego związkach z Putinem-Hujłą.  Mogilewicz był m.in. zaangażowany w szmugiel materiałów rozszczepialnych dla terrorystów z al-Kaidy i FARC. No, ale oczywiście ktoś się tu zaraz oburzy w komentarzach, że to banderowska propaganda , Rosja nigdy nie wspierała terroryzmu (zwłaszcza islamskiego) a Putin-Hujło to prawdziwy katechon-kutafon, który broni nas przed banderowcami i zachodnią zgnilizną...

Dobra wiadomość - przygotowuję czwartą część serii Archanioł. Tym razem o pewnym zapomnianym Polaku, który kreował niemiecką politykę oraz o pewnej włoskiej konspiracji. 

Zapraszam też do sięgnięcia po moją książkę "Vril. Pułkownik Dowbor".  I w wersji papierowej  i jako ebook. Kto jeszcze tego nie zrobił, ten będzie musiał do końca życia fundować kebaby ks. Banderowcowi-Zaleskiemu.

3 komentarze:

 1. interesujące.
  oczywiscie wypłynięcie info przypadkiem nie jest. A Rosja musi mieć więcej związków i dealów na BW niż się wydaje. Od czasów komunizmu sporo się słyszało o 'miękkim podbrzuszu Rosji' czyli południowych republikach azjatyckich a mimo to nie mają z tym dalej większych problemów. I tam muszą się ścierać imperialne ambicje. Myslę, że BW rozbijano celowo, by powstrzymać jednoczenie się islamu i nie mógł być kolejnym światowym czy regionalnym graczem. Rusofile nie przyjmują do wiadomości, że większość działań USA tam działa się z niechętnym przyzwoleniem Rosji, której tylko zależy na swoich wpływach i chce dostać swoją działkę (przykład anty-katechoniczny: w przypadku sankcji na Irak, rooskies oskarżają USA o nieludzkość a sami głosowali w ONZ za, dane są dostępne)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rosja jest komiczna. Dziś czytałem wypowiedź Putina który twierdził kiedyś, że "w pół godziny jest w stanie zniszczyć USA". Czasami mam wrażenie, że Rosja to taki pijany żuł...guzik może, ale się miota. W Afganistanie dostali baty, na Ukrainie srają w gazie...ale stawia się to i stawia. Może niektórych to straszy i się boją - ale mam wrażenie że większość - od Ukrainy, przez Litwę i na Polsce kończąc - śmieje się z tych bosonogich dzikusów.

  Lać w mordę i tylko liczyć złote zęby jak wypadają. Oni tylko taki język rozumieją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie :) Niezwykle ciekawe wpisy, będę zaglądała tu z pewnością częściej. Dla mnie mentalność Rosjan jest niczym mentalność ludzi ze średniowiecza, zacofany kraj, który myśli, że jest potęgą. Rozpoczęli konflikt na Ukrainie, żeby udowodnić swoją wielkość ale nie pomyśleli, że spotkają się z taką krytyką, zapewne im nawet przez myśl nie przeszło że kraje członkowskie UE w odwecie nałożą sankcję a rubel coraz słabszy, gospodarka słabnie, tak więc zamiast się rozwijać coraz niżej upadają.
  Ja jestem dumna, że nam w Polsce udało się wyrwać ze szpon komunizmu, mamy demokrację, wolny rynek, przedsiębiorczy naród, gospodarka pnie się w górę, czego chcieć więcej?
  Jakiś czas temu postanowiłam założyć własną firmę, kupiłam gotową spółkę dzięki tej firmie: www. mbiuro.com/wirtualne-biuro-za-darmo/ jestem dumna, że jestem Polką i że żyje w Polsce. Rosja jest jeszcze daleko, daleko za nami.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń