środa, 17 kwietnia 2013

Boston: sprawca złapany?

Bostońska policja złapała podejrzanego w sprawie zamachów w Bostonie. Gdy piszę te słowa, jeszcze nie ujawniono kto nim jest, ale przecieki mówią o wątku bliskowschodnim - saudyjskiej prowincji Asir, w której lud jest skłócony z monarchą.  Czujni Amerykanie analizują zaś zdjęcia z maratonu bostońskiego dopatrując się na nich zamachowców. Tutaj macie dużą kolekcję tych fotek. Poniżej zamieszczam kilka z tych zdjęć. (Tutaj więcej fotek z miejsca zdarzenia, w tym eksplozji torby)


Z ciekawostek: dwa dni przed maratonem w Bostonie jakaś "wariatka" ostrzegała uczestników, że zginą. Zamach miał też zostać "przepowiedziany" w odcinku "Family Guya". (Sztuka potrafi być profetyczna...)

13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ci panowie w spodniach camo, prosto z pustyni, wygladaja na izraelitow IMO.
  Ale, z drugiej strony moge byc uprzedzony :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Identyczne spodnie, identyczne wojskowe buty, rosle silne chlopaki prosto z armii, ewidentne charty.
  A jeszcze obaj maja reke przy uchu (sluchawki). Sniada cera ... na policje nie wygladaja, taki przypadek, ze byli wlasnie w miejscu wybuchu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Genialny jesteś, skoro potrafisz odróżnić ubranego po europejsku Araba od ubranego po europejsku Żyda. Myślę, że z równą pewnością możesz odróżnić ubranego po cywilu Polaka od ubranego po cywilu Czecha.

   Usuń
  3. Proste! Czech ma długie włosy, nosi wytartą skórę i chodzi w klapkach ;] S_S

   Usuń
  4. spojrz na zdjecie porownawcze ponizej pierwszego, oni byli tam PRZED wybuchem!
   skad na zwyklej imprezie sportowej, militarnego typu tajniacy?
   odpowiedź: Stali i pilnowali niedorozwoja z bombą, ktorego zdjęć Fox nie pokazal.

   Usuń
 4. To ochroniarze, zdjęcie zrobione już po wybuchu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co z dzisiejszym wybuchem w Teksasie? Te dwie sprawy mogą być powiązane?

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, 'internet' wszystko wyjaśni i na każde pytanie zna odpowiedź. Czekam na rewelacje, choć już wiem jakie będą: cała sprawa została zorganizowana przez rząd Obamy, te osoby na zdjęciach już widziano w towarzystwie ważnych osobistości amerykańskiego rządu lub military, na kiepskim nagraniu z komórki 'widać wyraźnie' jak ktoś z rządowego samochodu wydaje przez radio instrukcje. Do dzieła, tropiciele w piżamach.

  OdpowiedzUsuń
 7. co do odroznienia izraelity od araba, oczywiście, że się nie da, należą do tej samej rasy, rasy semickiej, izraelici fizycznie są też arabami, różnią się li tylko religią, moje założenie, że to izraelici jest oczywiście tylko spekulacją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się, żydzi mają odstające uszy, garbate nosi i parszywe brązowe oczy. Arabowie niekoniecznie, łatwo ich odróżnić dlatego, że od 100 tysięcy lat żaden arab nie chciał mieć z nimi dzieci, więc wykształcili inny wygląd pukając się tylko sami ze sobą.

   Usuń
 8. Jakoś nie wierzę, że profesjonaliści ubraliby takie ubrania. Chyba, że to operacja pod fałszywą flagą mająca wzmóc przeświadczenia, że za wszystkim stoi wojsko i że to insidejob. A jeśli chodzi o internetowe CSI to wcale źle się nie sprawdza - taka myśląca sieć potrafi dokonać analizy bardzo szczegółowo i co najważniejsze jest wolna od narzucania jedynego słusznego toku, natomiast boryka się z problemem autentycznych materiałów dowodowych, których może w sieci zwyczajnie nie być.

  OdpowiedzUsuń