wtorek, 8 października 2013

Gen. Shelton mówi jak jest! Prawda o bliskowschodnich rewolucjach

Jeśli przyjrzeć się dyskusjom toczonym na temat Arabskiej Wiosny, to jak łatwo można zauważyć w ostatnich miesiącach uwaga politycznego ludu skupiała się na Syrii. Można więc było usłyszeć powszechne narzekania na "amerykańskie machinacje" i święte oburzenie nad krzywdą reżimu w Damaszku (delegacja Ruchu Narodowego odwiedziła nawet syryjską ambasadę i rozpływała się tam w pochwałach syryjskiego ustroju politycznego, partii BAAS, a nawet polityki gospodarczej Assada. Skoro narodowcy szukają wzorów do naśladowania dla Polski u jakichś watażków z Trzeciego Świata, to niech odwiedzą jeszcze placówki dyplomatyczne Birmy i Zimbabwe...). W tym syryjskim maglu, w którym czasem pływały egipskie dodatki, zginął z pola widzenia demosu ważny przypadek na mapie arabskich rewolucji - Bahrajn.Czemu mielibyśmy się interesować Bahrajnem? Ano z powodu arcyciekawych wypowiedzi gen. Hugh Sheltona, szefa połączonych sztabów w latach 1997-2001. Gen. Shelton stwierdził, że administracja Obamy nie tylko zdestabilizowała Egipt, ale również wywołała SZYICKĄ rebelię w Bahrajnie. "Ameryka uznała, że Bahrajn będzie łatwą ofiarą, gdyż będzie kluczem do upadku reżimu Rady Współpracy Zatoki i doprowadzi do kontrolowania Zatoki Perskiej przez wielkie koncerny naftowe". Gen. Shelton spotkał się w 2011 r. z władcą Bahrajnu królem Hamadem, który przedstawił mu dowody na amerykańskie machinacje. Rewolucja w Bahrajnie została stłumiona dzięki saudyjskiej interwencji wojskowej, podobnie jak egipska rewolucja została zdławiona przez sponsorowany przez Saudów zamach stanu.

I tu warto sobie zadać pytanie: czemu USA chciały obalić przyjazny rząd Bahrajnu i zastąpić go PROIRAŃSKĄ władzą? Odpowiedź na to powie nam jaki plan stoi za bliskowschodnimi rewolucjami, dlaczego Obama nie zdecydował się na interwencję w Syrii oraz dlaczego Bush Jr. obalił Saddama i zastąpił go PROIRAŃSKIM reżimem.

7 komentarzy:

 1. osz k*rwa!!!
  Bush Jr. jest szyitą
  a Obama to zapowiadany imam Mahdi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo chcą wywołać pełny konflikt zwany potocznie III wojną światową!!! Wojna się zaczęła 11 września ale jeszcze tego nam historycy nie powiedzieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo historycy opisują całość zdarzeń a nie ich fragment wycięty z kontekstu, a 11 września jest jak widac szerszym planem,czego się można było spodziewać. Sam w sobie nic nie znaczy. Póki co to mamy do czynienia z jakimiś fantazjami i domysłami a nie rzetelnie opisanymi faktami. Pewne analizy poza zyczeniowymi elementami nie maja w sobie nic ciekawego ani tym bardziej logicznego. Ciekawy jestem co autor ma na mysli z tymi pro irańskimi władzami.

   https://www.youtube.com/watch?v=8xduB5Dm0i4   P.S. XXI wiek, układy geopolityczne różne i różniaste a tymczasem w centrum warszawy zbiera się tłum ludzi,pewnych swych racji i inteligencji niebywałej i debatuje o Izraealu o Żydach. Polecam,odjazd totalny. Jak to jest tzw twarda opozycja to ja się boje. Poza dwoma rozsadnymi i mówiącymi rzeczowo osobami,reszta to powinno być milczenie..........Czekam kiedy te same osoby będa dyskutowały o gazu łupkowym,bo czemu nie.

   Usuń
  2. Dwoma? Kto to taki?

   P.

   Usuń
  3. QWywołany zgłaszam sie ,ale to moje osobiste odczucie. Żebrowski, ktory nie wdaje się w rozmowy na tematy religijne, o których sam mówi,że nie ma pojęcia. To już o nim dobrze świadczy. Do tego cytuje żródła a nie uderza typowo,że ktoś,gdzies kiedyś kogoś widział jak ten słyszal iż on mówił,że napisze. A tak mniej więcej dzieś wygląda polska historiografia. Drugi to Terlikowski, który starał się jakieś podstawy do dyskusji na polu religijnym zbudować i biedakowi się to nie udało,bo nie po mysli ludu prawił. I chyba za bardzo przestraszył zgromadzenie, ilu to tyż Żydów jest,odmian znaczy sie:)W sumie nic więcej nie mówił. A lud był na poziomie świętej księgi Żydów -Talmudu. Załamać ręce idzie. Czekałem tylko na moment jak od Judeopolonii płynnie przejdą do Protokołow Mędrców Syjonu. O reszcie nie ma co pisac, a o sławnym rezyserze w szczególności, bo się zwyczajnie skompromitował. Do tego z tym najwyższy poziom dyskusji stołecznej, to on nie wiem ironicznie mówił czy serio? Dobra, tyle w temacie,bo zaraz właściciel bloga cohones urwie za rozmywanie.

   A wczoraj Izrael i jego F-16 i F-15 przy wykorzystaniu wszystkich swoich eskadr przeprowadził ćwiczenia z tankowaniem w powietrzu włącznie. I nieoficjalnie, Natanjahu został poinformowany ,że Obama poszedł na ustepstwa wobec Teheranu. Bibi chodzi wkurzony,spać nie może, mysli o przeprowadzce do Polski:) Wczoraj w TV premier Erec ostrzegał,że nie pozwoli aby jego kraj był zagrozony przez jakiś mułłow.

   Usuń
 3. Przydałby się wpis o rozgrywkach w naszym kraju. Dzisiaj Noskowi pomachali baju baju...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chodzi chyba o dyskusję w Klubie Ronina na temat "Polacy, Żydzi, Izrael" zainicjowaną przez Grzegorza Brauna. Rzeczywiście słuchanie "gwiazd polskiej prawicy" było załamujące (Memches, Terlikowski, Gontarczyk, młody Wildstein). Wszyscy robili w pory i byli "za a nawet przeciw". Braun tylko klasa sama w sobie i niezły Zebrowski.

  OdpowiedzUsuń