niedziela, 4 marca 2012

Stratfor: zwłoki bin Ladena zostały przewiezione przez CIA do USAW e-mailach Stratforu znalazła się dosyć szokująca informacja. Aż dziw, że opisali to jedynie grecka gazeta "Ta Nea" oraz Alex Jones. Ciało Osamy bin Ladena nie zostało pochowane w oceanie, ale przewiezione samolotem CIA do instytutu medycznego Bethesda. Autorem maila z tą informacją jest Fred Burton, były szef departamentu antyterrorystycznego w amerykańskiej Diplomatic Security Service (DSS). Przytaczam w całości ten szokujący dokument:


[alpha] Body bound for Dover, DE on CIA plane

Email-ID1102718
Date2011-05-02 05:51:12
Fromburton@stratfor.com
Toalpha@stratfor.com
List-Namealpha@stratfor.com
Than onward to the Armed Forces Institute of Pathology in Bethesda.

Sent via BlackBerry by AT&T

5 komentarzy:

 1. Może go naprawią i uruchomią...

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=hr6bMgVl644

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczekociny:

  http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2239257&start=0

  Forum techniczne, wiec przynajmniej niektórzy piszący mają pojecie o czym piszą - w odróżnienu od dziennikarzy.


  mmm777

  OdpowiedzUsuń
 4. decyzja rozwalenia Iranu zapadała wielokrotnie od czasu wyrzucenia od władzy szachinszacha Rezy Pahlavi’ego – parasola dla zachodnich koncernów olejowych, potem w czasie upokorzenia USA podczas okupowania przez ponad rok amerykańskiej ambasady i przetrzymywania jako zakładników jej pracowników. Potem było jeszcze fiasko akcji odbicia zakładników, prowokacyjne zestrzelenie irańskiego pasażerskiego Airbusa i inne harce mające na celu zmuszenie Persów do kontrataku.

  Teraz jest prowadzona bardzo ważna operacja urabiania opinii światowej, że ostateczny atak jest jakoby uzasadniony, że jest formą samoobrony przed rzekomym irańskim zagrożeniem, że jest podobno nieunikniony, że ma na celu wyswobodzenie rzekomo uciemiężonych kobiet w Iranie, że to ratunek dla rzekomo prześladowanej opozycji, jest niesieniem “demokracji i wiolności”, a ponadto pozwoli na utrzymanie niskich cen ropy i jej pochodnych paliw na stacjach.

  Zasadniczym celem tej kampanii deziformacji jest wywołanie przyzwolenia dla ataku na Iran u większości ludzi, po to aby ta większość nie miała potrzeba sprawdzania rzeczywistych przyczyn, i żeby skutecznie wyśmiewała i przekrzykiwała pozostałą mniejszość – do której i my należymy – mającą wiedzę, że jesteśmy świadkami szykowania zbójeckiej napaści w celu mordowania i rabunku.

  To jest bardzo ważny moment całej, planowanej od wieków przez illuminacką klikę operacji ludobójstwa, bo od uzyskanych efektów zależy czy ludzie wreszcie przeciwstawią się mordowaniu ich “na raty”, czy podzieleni i otumanieni pogodzą się z kolejnym etapem globalnej rzezi i dezintegracji – tym razem na Persach.

  A więc w świetle tych procesów nie jest zupełnie tak jak napisałaś : “…Oni maja gdzies opinie publiczna. I tak robia co chca… Robia te medialna nagonke, ale decyzja o ataku na IRAN JUZ zapadla. I ten atak sie oDBEDZIE, niezaleznie do tego co publika o tym sadzi…”

  Jeśli zaatakują przy powszechnej dezaprobacie społecznej, to ryzykują swoją szybszą zgubą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to są koncerny olejowe? Kruszwica? :)

   Usuń