niedziela, 18 marca 2012

Różowa swastyka, różowe Freikorpsy, różowy Fryc, różowi Krzyżacy..."To pederasta!"
     Mussolini o Hitlerze, 1934 r.

"Wystrzelajcie wszystkich homoseksualistów a faszyzm się skończy"
                  Maksym Gorki

"Charakterystyką Niemców jest to, że to najbardziej maskulinistyczno brutalny spośród narodów europejskich, najbardziej homoseksualny naród na ziemi"
                      H.R. Knickerbocker

"No dalej żołnierze, rypajcie mnie! Karabinem! Nie lufą, ale kolbą!"
                      Fryderyk II Pruski

Książka Kevina Abramsa i Soctta Livelly "Różowa swastyka" to dzieło naprawdę godne przeczytania, gdyż łamie stereotypy. Uderza ona zarówno w politycznie poprawne tabu "geja wiecznej ofiary heteroseksualnych prześladowań" jak i w popularny stereotyp "rozmemłanej cioty, zbyt słabej, by służyć w armii". Książka ta wyjaśnia m.in. dlaczego, gdy w 1994 r. do Yad Va Shem przyjechała delegacja amerykańskich gejów została ona niemal zlinczowana przez ocalałych z holokaustu oraz ich rodziny. Ludzie ci zbyt dobrze pamiętali gejowskich kapo i strażników z obozów. (Notabene pierwszy tysiąc gejów, który trafił do obozów to SA-mani wysłani tam w ramach partyjnych czystek). Ruch nazistowski był bardzo mocno zdominowany przez jawnych, agresywnych homoseksualistów (Roehm) jak i ukrytych gejów i biseksualistów. Ponieważ temat ten był już wielokrotnie poruszany, przypomnę tylko o jednym epizodzie z jego dziejów: tuż po przejęciu władzy przez Hitlera, bojówki SA splądrowały berliński Instytut Badań nad Seksem. To był pierwszy przypadek publicznego palenia książek w III Rzeszy. Dlaczego akurat ta placówka stała się celem ataku? Boi przymusowo leczyło się w niej wielu prominentów partii nazistowskiej - przestępców seksualnych. Przy okazji palenia książek spalono dokumentacje. Wicedyrektor owego instytutu przyznał, że "mniej niż 10 proc. nazistów to ludzie normalni pod względem seksualnym". Nie bez przyczyny Himmler zalecał esesmanom, by mydlili się nawzajem pod prysznicem, nie bez przyczyny wielu Niemców bało się oddawać swoje dzieci do Hitlerjugend kierowanego przez pederastę Baldura von Schiracha...Skąd się takie tendecje wzięły wewnątrz ruchu nazistowskiego? Po części z okultystycznych zakonów takich jak Thule, po części z młodzieżowego ruchu Wędrownych Ptaków (kierowanego przez jawnych gejów, którzy w oficjalnych publikacjach bez ogródek pisali, że geje i pedofile są najlepszymi nauczycielami dla młodych chłopców), po części z nacjonalistycznego, zdominowanego przez homoseksualistów ruchu Rewolucji Konserwatywnej (poeta-pederasta Stephan George pisał o "Trzeciej Rzeszy", która będzie "Nową Grecją"), po części z okopów I wojny światowej i Freikorpsów (istniały Freikorpsy niemal w całości składające się z gejów - z takiego środowiska wywodził się np. Roehm). Nazi-geje mieli bogatą tradycję, do której mogli się odwoływać. Oprócz Grecji i Rzymu, także Fryderyka Wielkiego. Co ciekawe Abrams I Lively, powołując się na żydowskiego autora Samuela Igrę piszą, że głęboko gejowski był również Zakon Krzyżacki. ( Można by więc zrobić "Krzyżaków" w stylu "Brokeback Mountain". Von Jungingen i Kuno von Lichtenstein jeżdżący na koniach po wzgórzach. :)


Co ciekawe, do tej nazi-gejowskiej tematyki zaczął odwoływać się portal koniotrzepizm.prl. Nie tylko pojawił się tam "kącik germanofila" (a może darkroom germanofila?:), nie tylko reklamowane są tam filmy o "polskich obozach koncentracyjnych na Śląsku", ale znalazło się tam też niedawno takie ogłoszenie:


W związku z ogromną popularnością "Kącika germanofila" ogłaszamy dla naszych Czytelników dwa konkursy:
1/ Duch pruski a konserwatyzm. Oczekujemy eseju lub artykułu naukowego na temat relacji między "duchem pruskim" a konserwatyzmem w XIX-XX wieku. Oczywiście artykuły mogą być krytyczne. Wyróżniony artykuł zostanie opublikowany na portalu, a zwycięzca otrzyma również upominki książkowe z serii Biblioteki konserwatyzm.pl oraz jeden nr czasopisma Pro Fide Rege et Lege.
2/ Poszukujemy najpiękniejszej pieśni dotyczącej Orden der Brüder vom Deutschen Haus Sankt Mariens in Jerusalem (Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie). W tym konkursie nie przewidujemy żadnych nagród poza zamieszczeniem symbolicznych podziękowań.

No, cóż monarchiści szukają jak zwykle młodych chłopców do polerowania berła... 

6 komentarzy:

 1. Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się domyślam, ten ''cytat'' z Fryderyka Wielkiego jest zmyślony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca. Podchwycono go w popularnym w całej galaktyce serialu "Kapitan Dupa" :)

   Usuń
 3. Temat znany ale OCZYWISCIE przemilczany przez media glownego nurtu.Przemilaczany dlatego ze nazi-geje znowu sa w ofensywie tylko tym razem pod przykrywka politycznej poprawnosci i multi-kulti.W ogole jak sie pomysli o pederastach-Spartiatiach czy Swietym Zastepie z Teb to geje jako grupa zdaja sie byc agresywniejsi i mniej tolerancyjni niz przecietny hetero-co zreszta takze i dzisiaj mozna zauwazyc w ich agresywnych paradach i atakach na myslacych inaczej.

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa analiza rebelii w Syrii.Nie do konca sie zgadzam bo uwazam iz ta rebelia jest w duzym stopniu sterowana ale duzo tu twardych danych(zreszta byc moze ci co ta rebelia steruja wlasnie na takich danych bazuja?).

  http://tiny.pl/hp748

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poprawny link do germańskiego ogłoszenia koniotrzepizmu.prl http://www.konserwatyzm.pl/artykul/3958/oglaszamy-dwa-konkursy

   Usuń