środa, 11 stycznia 2012

Sonda lecącą na Phobosa zestrzelona? Po raz drugi


Zecharia Sitchin - Are We Alone In The Universe? {1992} from dreamSquirrel on Vimeo.

Jak podaje PAP:

 "W wywiadzie dla dziennika "Izwiestija" dyrektor rosyjskiej agencji
kosmicznej zasugerował, iż marsjański próbnik Fobos-Grunt, nad którym
utracono kontrolę po jego wejściu na orbitę wokółziemską, mógł paść ofiarą
obcej ingerencji (...) Dzisiaj nie jest jasne, dlaczego nie udało się uruchomić silnika
Fobos-Grunt. Niezrozumiałe są także częste zakłócenia w funkcjonowaniu
naszych aparatów w tym czasie, gdy przelatują nad odwrotną niż rosyjska
stroną Ziemi - tam, gdzie nie widzimy aparatu i nie odbieramy od niego
danych telemetrycznych. Nie chcę nikogo obwiniać, ale dzisiaj istnieją
bardzo potężne środki oddziaływania na aparaty kosmiczne i nie należy
wykluczać możliwości ich użycia" - powiedział dziennikowi "Izwiestija" szefFederalnej Agencji Kosmicznej Władimir Popowkin."


To nie pierwszy przypadek dziwnej "awarii" sondy lecącej na Phobosa, tajemniczy księżyc Marsa (przypominający z wyglądu Gwiazdę Śmierci). W 1989 r. w pobliżu Marsa nagle stracono kontakt z międzynarodową sondą Phobos 2.    Tuż przed utratą kontaktu sonda zarejestrowała dziwny, cygarokształtny, szybko się przesuwający cień rzucony na powierzchnię Marsa oraz rzucający go olbrzymi obiekt w pobliżu Phobosa. Po chwili transmisja została przerwana a jeden z sowieckich generałów stwierdził, że sonda została "zestrzelona".  (Sprawę obszernie opisał Zecharia Sitchin w "Genesis raz jeszcze". Tutaj macie odpowiedni fragment. A poniżej fragment filmu dokumentalnego, na którym znalazły się ostatnie obrazy zarejestrowane przez Phobos 2). W 1989 r. Amerykanie raczej nie posiadali możliwości zestrzeliwania celów na orbicie Marsa.


Disclose.tv - Missing Phobos II Mars Orbiter Video

5 komentarzy:

 1. "Księżyc ten został sfotografowany z bliska przez sondy Mariner 9 (1971 r.), Viking 1 (1977 r.), Phobos 2 (1988 r.), Mars Global Surveyor (1998 i 2003 r.), Mars Express (od 2004 r.) oraz Mars Reconnaissance Orbiter (od 2006 r.)."

  Jakos tylko ruskie spadaja:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sowiecka technika jest najlepsza na świecie, zawsze psuje się tylko w wyniku sabotażu bądź imperialistycznej dywersji.
  Co do tego nie mam wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. @ Jan 12

  Tak się dziwnie składa, że akurat tylko Phobos2 i Phobos Grunt miały za zadanie pobrać próbki gruntu z Phobosa. Sonda Phobos2 była zaś przedsięwzięciem międzynarodowym - budowali ją też naukowcy z USA, Japonii i Europy Zachodniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewolucje w państwach arabskich, inwazja na Libię i kontrofensywa będącego odpowiednikiem zachodniej masonerii Bractwa Muzułmańskiego, zyskującego sobie popularnośc od wielu lat poprzez działania charytatywne i wspieranie ubogich, są sterowane przez zachodnich kabalistów. Nawet powstanie państwa Izrael i uzbrajanie organizacji takich jak Hamas jest częścią tego samego planu -wywołania III wojny światowej.

  Hodowana od lat nienawiśc Arabów do izraelskiego okupanta i USA, zostanie wykorzystana w momencie gdy władze na Bliskim Wschodzie przejmą ludzie wystawieni przez Bractwo Muzułmańskie. Postrzeganie np. Iranu jako ostatniego bastionu oporu przed Syjonizmem jest błędem. Wojna która wybuchnie pomiędzy Iranem, Izraelem i resztą Bliskiego Wschodu została wyreżyserowana już dawno temu, w momencie kiedy nie istniał jeszcze Izrael. Niestety, ludzie którzy zginą w tym konflikcie, jak i ludzie którzy giną teraz podczas bombardowania Libii czy ginęli w czasie wymiany uprzejmości między Izraelem a Hamasem, nie są aktorami a ich śmierć nie była, nie jest i nie będzie grą aktorską.

  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy Jan 14, 2012 03:39 AM
   A stanie się to dokładnie wtedy, kiedy Wielki Kosmiczny Chomik strąci z nieba trzecią część gwiazd swoją łapą. A kółko w którym się toczy zdruzgocze Ziemię, gdy zawinie wszystkie sreberka...

   xyz15

   Usuń