środa, 5 listopada 2014

Ruscy przeciw Hujle, sekspropaganda przeciw Islamskiemu Państwu Doniecka i Ługańska

Ding, ding, dong! Odnaleziono nowe zwłoki! - mówił w takich przypadkach Dyrektor Mononiedźwiedź w "Danganronpie". Jak bowiem się dowiadujemy: "w Zjednoczonych Emiratach Arabskich tragicznie zginął 37-letni Aleksander Iwanow, wiceprezes zarządu Wnieszekonombanku. Młody finansista był synem Siergieja Iwanowa, szefa administracji prezydenta Putina. Pierwsza informacja o tragicznej śmierci zjawiła się na jednym z prywatnych blogów w LiveJournal. Wg. niej Iwanow miał utonąć". W 2010 r. "utonął" w Syrii inny Iwanow, generał z GRU, więc teraz ludzie z wojskowej "razwiedki" być może się odegrali. Gęstnieje też atmosfera wokół Putina-Hujły. Zachodnie media nagle zaczynają donosić, że choruje on na raka trzustki i ma tylko trzy lata życia. W systemie sowieckim takie przecieki to sygnał, że trzeba wodza usunąć pod pretekstem złego stanu zdrowia, tak jak zrobiono to z Nikitą Siergiejewiczem Chruszczowem. Rak Putina-Hujły prawdopodobnie jest więc tylko balonem próbnym. Władimir Penisowicz prawdopodobnie rzeczywiście jest ciężko chory, ale na przepuklinę kręgosłupa (skutek baraszkowania z dziećmi), którą leczy u środkowoazjatyckich uzdrowicieli. Co charakterystyczne nie ufa kremlowskim lekarzom. I słusznie, też bym na jego miejscu nie ufał.

Polscy obrońcy DupoRosji będą mieli zagwozdkę, bo prawdziwi rosyjscy nacjonaliści skandowali podczas Ruskiego Marszu (byłem na tej imprezie dwa lata temu!) "Sława Ukrainu! Herojom sława!". Ruski Marsz jest imprezą antyputinowską i antykomunistyczną, która zyskuje coraz większe poparcie rosyjskiej klasy średniej. („Nie będzie wolności na ruskiej ziemi dopóki na Kremlu zasiada czekista!”, „Precz z czekistowską samowolą!”) To Nawalny i przedstawiciele nacjonalistycznej opozycji mogą pokusić się o nową Rewolucję w Rosji - w momencie bankructwa systemu putinowskiego.

A rosyjscy nacjonaliści mają przeciwko czemu protestować. Polityka Putina-Hujły jest bowiem antynarodowa. Jeden przykład: "Od 6,5 do 11,5 tys. dolarów – tyle kosztuje miesięcznie, w zależności od funkcji, wyposażenie, żołd i utrzymanie jednego rosyjskiego żołnierza lub najemnika. Policzyli to sobie skrzętnie podwładni Władimira Putina i rozkręcili zyskowny interes. (...)  Na koniec sierpnia oficjalnie doliczono się w , i MON Federacji Rosyjskiej 1606 poległych, na których „przypadało” ponad 10 milionów amerykańskich dolarów miesięcznie. Skromni szefowie podległych Panu służb – zwraca się Wasiliewa do Putina – postanowili nie zawyżać nadmiernie tej liczby, kontynuując „wypłaty” za tych, którzy zginęli po tym terminie podczas „szkoleń”, „manewrów” i „ćwiczeń” w strzelaniu do ukraińskiego narodu.
W październiku rosyjskich żołnierzy, którzy śmiertelnie „zabłądzili” na Ukrainie, było już ponad 4,5 tysiąca."

Różni duponarodowcy  i gejowscy seksturyści z pewnej organizacji na F. przekonują, że Rosja jest "katechoniczna, krześcijańska, konserwatywna i narodowa". Ale ostatnio ciekawe dane na temat tego, kto kontroluje kapitał w Rosji opublikował  portal lenta.ru.   Wynika z niego również, że tylko 89 osób z listy 200 najbogatszych mieszkańców Federacji Rosyjskiej to etniczni Rosjanie. 
Na liście znalazło się m.in. 24 Ukraińców, 
8 Tatarów, 7 Ormian i 3 Czeczenów. A także 48 Żydów. Żydzi aszkenazyjscy stanowią 21 proc. miliarderów w Rosji, ale tylko 0,11 proc. jej populacji. Dużo większy sukces 
od nich odnieśli jednak Żydzi kaukascy. Jest ich 
6 na liście najbogatszych mieszkańców Rosji, gdy w całym kraju zaledwie 726. Są oni najbogatszą częścią społeczeństwa Federacji Rosyjskiej, ale są podwójnie znienawidzeni przez Rosjan - bo są Żydami i są z Kaukazu. Te dane wskazują jaka społeczność etniczna zostanie poświęcona, gdy w Rosji zacznie się prawdziwy kryzys gospodarczy. A także jakie siły polityczne mogą wypłynąć na tym kryzysie. Orają one również narrację duponarodowców pałujących się tym, że żydowski oligarcha Kołomojski tępi rosyjskich dywersantów (zwanych w propagandzie "separatystami") i ględzących non-stop o "bansterach z USraela" i "żydkach z NATO". No cóż, gejturystom z organizacji na F. nie podobają się Żydzi z Izraela, ale sowieccy, tacy jak mjr Baumann już tak.

O tym w jakim kierunku podąża Rosja wiele mówią rojenia spadkobierców skretyniałej dynastii Romanowów o tym, że są oni potomkami Proroka Mahometa (!). Moskwa stolicą kalifatu? To nie jest takie mało prawdopodobne. Bodajże skopiec Dugin roił sobie, by islam stał się religią państwową Rosji. I tak już przecież Rosja buduje u swoich granic państwo islamskie. Państwo Islamskie Doniecka i Ługańska. Najnowszy filmik z tej serii poniżej:


No cóż, żule, narkomani i kryminaliści, którzy tworzą lokalne kadry Donieckiej i Ługańskiej Republiki Hujłowej, przesiąkają islamskimi standardami. Jak czytamy: "Kobieta ma stać na straży ogniska domowego, być matką! A jakimi będą matkami te włóczące się po całym kraju po kawiarniach i knajpach. Wszędzie pełno kobiet. Jedna wielka , czy co?!  – grzmiał na spotkaniu z lokalną społecznością „Noworosji” Aleksiej . (...) Jest w tym jakaś racja (…) chcesz być czysta, wierna mężowi, siedź w domu i krzyżykami haftuj, ciasteczka upiecz na 8 marca. Nie podoba się?! Czas przypomnieć sobie, że jesteście Rosjankami, pomyśleć o duchowości!". Obecny na sali przedstawiciel mniejszości heteroseksualnej zaproponował: "Zgwałcić by je wszystkie!, ale jakoś nie porwał tłumu tym okrzykiem. Bekier jest z pewnością smutny, że już go nie puszczają do tych "brutalnych, nonszalanckich chłopców".

Ukraińcy tymczasem są coraz lepsi jeśli chodzi o propagandę. Ostatnio wypuścili serię świetnych, seksownych plakatów promujących ich armię. Poniżej, mój ulubiony:


Lewactwo, feministki, duponarodowcy, fucklangiści i skopcy będą oczywiście protestować przeciwko przedstawianiu kobiet w taki sposób, ale staropolskie ch... w d... im na drogę.

 ***

Nieco zmieniając region: ktoś w Korei Północnej wykazał się niesamowitym poczuciem humoru. Chodzi o pluszaki w tle Grubego Kima. :)


Wielokrotnie widziałem w Azji Wschodniej, że miejscowi mają zajoba na punkcie Doraemona (ulubionego anime doktora Targalskiego). W Honkongu Doraemon widniał nawet na ostrzegawczych nalepkach w windzie. Ale to już przesada :)

12 komentarzy:

 1. Wprowadzenie islamu jako religii państwowej w ZSRS proponował... Jurij Andropow. Dugin się jedynie na niego powoływał. Nawalny? Na podstawie tego, co o nim (i jego autorstwa czytałem), to taki rosyjski "Bolek".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - ?!!? A można prosić jakieś szczegóły czy namiary przynajmniej ? Bo rzecz wygląda na więcej niż sensacyjną - gdyby to okazało się prawdą znaczyłoby iż horyzonty ''wielkiego architekta'' Andropowa wykraczały daleko poza ''pierestrojkę'' a tzw. ''demokratyczne przemiany'' były tylko etapem pośrednim, wstępnym do budowy wszechrosyjskiego kalifatu czy inszej neo-Ordy. Przyznam iż trudno mi sobie coś takiego wyobrazić z etnicznymi Rosjanami uwzględniając nawet licznych konwertytów i oczywiście konwertytki nader chętnie włażące do wyra władczym muslimom, mimo wszystkich wpływów orientalnych w cerkwi między nią a islamem tkwi jednak ogromna przepaść, tym bardziej jeśli chodzi o zbolszewizowanych, ateistycznych ''homo sovieticusów'', poza tym cokolwiek by nie sądzić o kacapach nie jest to raczej pocieszająca perspektywa skorośmy następni w kolejce...

   Usuń
 2. Pytanie,która Rosja lepsza:
  a)Putina,który fakt ostatnio świruje,ale jako tako trzyma wszystko w kupie i pod przyzwoitą kontrolą
  b)pogrążona w chaosie

  Rekin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. b...B! BBBBBB !!!!!!

   Oczywiście mówię o Polskim interesie. Niech się pogrążą w chaosie. Niech ich z jednej strony Chiny najadą, a z drugiej połączone dywizje Polski i Ukrainy. Ukrainę przesuniemy na mapie na wschód aż do Moskwy, a nasze granice rozciągniemy też na wschód - aż po Smoleńsk.

   A na ulubione pytanie ruskich agentów i duponarodowców "a kto utrzyma tych dzikusów jeśli nie Putin" odpowiadam - a kto utrzymał Niemcy po śmierci Hitlera i czemu się nie rozpadły?

   Majkel

   Usuń
  2. Rekin - tu masz mapkę dla Nowej Polski: http://s.cdaction.pl/obrazki//polskie-imperium-cenega_bymhj.jpg

   Majkel

   Usuń
 3. Dla polaków lepsza jest Rosja pogrążona w chaosie, zdecydowanie.
  Może nawet kilka " bombek " udało by się przy okazji odkupić.

  Mak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Prometeizm wiecznie żywy. Ten kraj jest zbyt duży - trzeba go podzielić. Polska aż po Smoleńsk. Petersburg naszą kolonią. Coś takiego:

   http://www.wielkarzeczpospolita.net/img/mapa_big.jpg ;)

   Majkel

   Usuń
 4. "Polscy obrońcy DupoRosji będą mieli zagwozdkę" - nic bardziej błędnego, bo "nasi" obrońcy zawsze bronią Rosji, a nie jej władz. Dziś jest taka władza, jutro będzie inna. Ale Rosja jest dla nich jedna i w ich mniemaniu zawsze ją trzeba popierać niezależnie od wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 5. ''"nasi" obrońcy zawsze bronią Rosji, a nie jej władz.''

  - otóż to ! Dlatego ja się Nachujalnym i resztą pożal się Boże ''opozycji'' dobrej co najwyżej do doraźnej dywersji w Rosji tak bym nie pałował, dotyczy to również tzw. ''liberalnej inteligencji'' - przyznam, że kopara mi lekko opadła, gdy gdzieś na początku niniejszej prelekcji prof. Nowak wspomniał o obrzydliwym, wielkoruskim w wymowie wierszu jaki wysmażył Josif Brodski tuż po uzyskaniu przez Ukrainę niepodległości, że co to w ogóle za naród bo nie mają swojej kultury itd., nie znałem gościa z tej strony ale z drugiej co się dziwić, wystarczy przypomnieć jakie wiersze wypisywał z kolei jego wielki poprzednik Puszkin w czasie Powstania Listopadowego :

  http://www.youtube.com/watch?v=yfQ7rpq_irA

  - pod koniec pan profesor celnie podsumowuje również niezwykle istotną w kontekście ukraińskiego konfliktu ''kwestię żydowską'', nie chwaląc się przypomnę, że już dawno pisałem tutaj iż gangsterów wiadomego pochodzenia takich jak żydobanderowiec Kołomojski można łatwo skontrować równie licznymi działającymi po kremlowskiej stronie więc jak ktoś uważa Putina za jakowegoś ''katechona'' co nas obroni przed mackami ''światowego syjonizmu'' znaczy się, że ma miedzianą blaszkę zamiast płatów czołowych. Z drugiej muszę niechętnie przyznać rację prof. Nowakowi, że Kołomojski skutecznie rozwiązał w podległym sobie dominium problem ''separatystów'' wyznaczając za głowę każdego okrągłą sumkę, cóż tak bywa czasami, że bandziora można pokonać tylko za pomocą innego żula. Zaintrygowałeś mnie tymi ''kaukaskimi Żydami'' Fox - czyżby to był jakiś ichni ''wewnętrzny krąg'' ? Co oni za jedni i czym się poza pochodzeniem różnią od ''aszkenazistów'' - można prosić o jakie szczegóły ?

  Co do mangi kompletnie się na tym nie wyznaję, ja tam widzę tylko jakąś maskotkę zapinającą drugą w dupala, no chyba że mam flashbacki po ostatnim wpisie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze Striełkowem to faktycznie sensacja [ ''nasz'' ci on ili nie ? ], na nazigejowskim portalu póki co cisza poza nieśmiałą wzmianką, że Igor ''zdystansował się'' do marszu popierającego separatystów, pewnie nie wiedzą co o tym sądzić póki nie dostaną dyrektyw aczkolwiek niedawno wrzucili cuś takowego, potwierdzenie mafijności republik ''ludowych'' z pierwszego, dość nieoczekiwanego [ ? ] źródła :

  ''Co, w waszej opinii, jest teraz głównym zadaniem ludności cywilnej w tej sytuacji?

  Sprawa jest dość złożona, ale nie mogę tu kłamać. Wydaje mi się, że populacja [Noworosji] musi być gotowa na walkę o przetrwanie. Niestety ludzie zajmujący się sprawą noworosyjską w Rosji, którzy zostali wyznaczeni by to robić, zwłaszcza niesławny Władisław Jurijewicz Surkow, są ludźmi skupionymi wyłącznie na destrukcji, niezdolnymi do realnej i efektywnej pomocy. Zwłaszcza Surkow doskonale ujawnił swe nastawienie w wypadku Osetii Południowej, i w innych rejonach którymi się zajmował, realizując politykę cięć i rabunku gospodarki, zamiast realnej pomocy.

  Czy w takim razie ŁNR i DRL są narzędziami organizującymi ten sam proces?

  Tak, niestety. Sformowano tam zespoły mające nadzorować drenaż kapitału. Sądzę, że odniosą sukces. Pieniądze zmienią właścicieli, ale wydaje mi się, że z takimi liderami i wykonawcami, lud nie zobaczy tych pieniędzy. W najlepszym wypadku zostaną częściowo przetransferowane do ludzi którym Surkow ufa, których umieszcza we wszystkich kluczowych procesach. Stworzy to system uniemożliwiający kontrolę tych narzędzi. Będą „cięcia” i rabunek na wszystkich poziomach. Przewiduję, że połowa funduszy pomocowych pozostanie na kontach w Rosji, a reszta trafi głównie do kieszeni ludzi wyznaczonych przez naszego wielkiego przywódcę.''

  http://xportal.pl/?p=16904

  - oj, ta cierpka uwaga pod koniec niedwuznacznie wskazująca, że za mafijne porządki na opanowanych przez separatystów terenach ponosi choćby i pośrednio odpowiedzialność sam batiuszka i to, że facet w ogóle jeszcze żyje chyba faktycznie zwiastują, że ''idzie nowe'' [ ale nie ma co się tak podniecać - patrz wyżej ].

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=9rplyWMqwIM
  wersja sowietów i maja rację

  OdpowiedzUsuń
 8. Żydzi z Kaukazu?co to znaczy, tym bardziej,że przeciwstawi im Pan aszkenazyjczyków? Rozumiem sefardyjczycy to tez nie są,bo niby skąd tam oni,to kto w takim razie, jakiś odłam, sekta,czy aszkenazyjczycy zwyczajni, ot, tylko Pan w skrocie nazyw ich Zydami z Kaukazu?

  Nachon

  OdpowiedzUsuń