poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Wysłać Blackwater na Ukrainę!

Ukraińcy pokazali klasę obalając mafijny reżim Janukowycza. Na tym jednak skończyli i myślą, że jak nie będą nic robili, to wojna ich ominie. Krymu było bardzo trudno obronić - nie tylko ze względu na rosyjską przewagę, ale również na upadek morale w ukraińskiej armii. Armii głęboko zsowietyzowanej i przez lata niedoinwestowanej. A także zapewne głęboko zinfiltrowanej przez rosyjskie tajne służby. Tacy żołnierze bali się strzelać do rosyjskich dywersantów kryjących się za zidiociałymi sowieckimi cywilami. Scenariusz powtarza się we Wschodniej Ukrainie. Dywersanci przysłani tam przez Kreml poczynają sobie tam śmiało i nie spotykają się z wystarczającą reakcją. A tylko taka reakcja może zatrzymać Rosję.


Skoro więc ukraińskie siły bezpieczeństwa nie radzą sobie z tymi ruskimi bandytami, to może...

NALEŻY WYSŁAĆ TAM BLACKWATERNajemnicy z Blackwater mogliby udawać konkurencyjną grupę "powstańców". Skoro dywersanci z GRU ogłosili swoją "republikę" w Doniecku, to gostkowie z Blackwater powinni ogłosić swoją w Ługańsku, Charkowie, Wielomsku, Rękasowie czy innym Chujewie. Doszłoby do sytuacji, w której zamaskowani gostkowie strzelaliby do innych zamaskowanych gostków. Rząd Ukrainy mógłby powiedzieć: "Nie wiemy, co to za jedni!". Ruscy mówiliby, że to Blackwater, Prawy Sektor, Ustasze z Singapuru i Kawaii Radykalne Centrum, ale nikt by im nie wierzył. Myślę, że wprawieni w bojach najemnicy poradziliby sobie z "separatystami". Mogliby jakiegoś złapać i zrobić mu waterboarding. Co prawda prywatni kontraktorzy w Iraku mieli w zwyczaju strzelać do przypadkowych cywilów i organizować "weekendy gwałtu", ale sytuacja jest nadzwyczajna i wymaga nadzwyczajnych metod...


31 komentarzy:

 1. Wszedł by Specnaz i zrobił z tego Blackwater istny Redwater. Rozumiem, że imponuje ci zgraja idiotów, która przeciwko irackim bojówkom dawała radę, ale to nie ta liga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liga dokladnie ta albo nawet i nieco wyzsza.Skad ty sie wzieles z ta "wiedza" na tym blogu?

   @Fox

   "Weekendy gwaltu"-hmmm,prawdziwi obroncy demokracji,moze jeszcze zaproponujesz zeby ich w Polsce stacjonowac?To proponuje kolo chaty Twojej dziewczyny(obecnej lub potencjalnej).I Ty sie potem dziwisz ze USA jest znienawidzone niczym sowieci niegdys?Obudz sie-to nie zadna walka dobra ze zlem tylko starcia roznych bandyckich frakcji wewnatrz mafii globalistow.

   Piotr34

   Piotr34

   Usuń
  2. ''Obudź się - to nie zadna walka dobra ze zlem tylko starcia różnych bandyckich frakcji wewnatrz mafii globalistów.''

   - wreszcie ktoś sensowny bo zwykle to człowiek ma do czynienia tylko z Putinofilami lub Majdanofilami, rzygać już się chce od tego, spróbuj jednak przemówić do rozsądku jednym czy drugim, aż się palą do nadstawiania zadów swym mocodawcom ze Wschodu lub Zachodu i żadnej politycznej prostytutce nie przyjdzie do głowy, iż należy się kierować własnym interesem i swojego kraju a nie jakimś ichnim obojętnie jaki by on nie był a jeśli nie mamy takiej możliwości nie żyrować przynajmniej i to tak gorliwie szkodliwych w gruncie rzeczy dla nas działań. Nie pojmuję takiego podniecania się wydarzeniami na Ukrainie po którejkolwiek ze stron, gdy jak na dłoni pokazały one beznadziejną słabość i kolonialną zależność obecnej Polski, nic tak naprawdę zdaje się tu od nas nie zależeć, walka i ucieranie się interesów zachodzi ponad naszymi głowami, jesteśmy jedynie figurantami a starcie między rozmaitymi agenturami wpływu jakie ma miejsce teraz na terenie naszego kraju najlepszym tego dowodem - pal licho jeszcze, gdy ktoś bierze za to pieniądze, jest wtedy przynajmniej swoiście uczciwą kurwą ale co głupimi cichodajkami, które robią to za darmo naiwnie wierząc w bzdury, które plotą, obojętnie czy to ''katechon'' i ''rosyjski Mars'' czy też ''demokracja na Ukrainie'' i ''wyrwanie z objęć Kacapii'' ? [ co ponoć i nam ma zrobić dobrze bo oczywiście nie ma żadnych przewerbowanych uboli, komuchów i solidarnościowych TW - nie kupuję tego, choćby Sakiewicz, Wildsteinowie czy Terlik pokazali ostatnio, że byliby takimi samymi chujami jak Michnik i jego ideowi katamici, gdyby dysponowali podobnymi wpływami i środkami, właściwie już nimi są tylko na mniejszą, chałupniczą skalę i dobrze bo ''GaPol'' to tylko prawicowy dodatek do ''GW'' a ''Fląndra'' jest organem hasbary, ładna mi alternatywa dla nazi-gejów z xportalu, lumpenkonserwatystów, endokomuny i reszty tej filokacapskiej hołoty ! ]

   Usuń
  3. "Z ta wiedza na tym blogu"? Poczytaj jak dostali baty od Specnazu w Syrii i skończ sam z takimi komentarzami, jak brak ci argumentów.

   Usuń
  4. "Obudz sie-to nie zadna walka dobra ze zlem tylko starcia roznych bandyckich frakcji wewnatrz mafii globalistow." - OK, wszyscy źli oprócz mnie, Grzegorza Brauna, pana Zenka i pięciu gostków z sąsiedztwa. Pozostaje nam tylko lamentować nad kondycją świata...

   Usuń
 2. Czekam kiedy będziesz Fox witał "chlebem i solą" najemników z Blackwater w nadwiślańskim terytorium etnograficznym.
  allo

  OdpowiedzUsuń
 3. skad ty sie urwales, blackwaters sa na ukrinie od jakiegos czasu
  zwykla ludnosc zlapala i tlukla nawet jednego muzyna, poogladaj sobie na youtubie

  ruscy i ukriancy niee sa glupi, wierze ze rozpedza ta zachodnia cholote
  zachod wzywa ich do rozlewu krwi, bo sobie dorobi na dostarczaniu broni a oni nie chca :) i dobrze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " tlukla nawet jednego muzyna" - nie umieć po polski język?

   Usuń
  2. "zachod wzywa ich do rozlewu krwi, bo sobie dorobi na dostarczaniu broni a oni nie chca :)"

   A ty skąd się urwałeś? Od narodowców czy bezpośrednio z Rosji?

   1. Ukraina NIE broni się właśnie przez zachód, który:
   - nie chce psuć stosunków gospodarczych z mafią mongolską
   - nie chce zbroić Ukrainy

   Ja nie wiem - jak można patrzeć i nic nie widzieć. To Rosja przed do konfliktu, bo to jej potrzebne są wysokie ceny ropy i chce wywołać wojnę domową na Ukrainie. Już dziś Putin mówił o "wojnie domowej".

   Dzieci - najpierw analizujemy fakty, potem wyrabiamy sobie opinię. Nigdy nie odwrót!

   Majkel

   Usuń
 4. miec dyskelzje

  odniesc prosze sie do faktow :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakich faktów? Nie myl komuszej propagandy z faktami

   Usuń
 5. A podobno Monsanto kupiło Blackwater, prawda to?

  P.

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.aljazeera.com/mritems/Images/2011/12/15/2011121511501294734_8.jpg

  To piękne zdjęcie sprzed 10 lat przedstawiające powieszone ścierwa najemników z blackwater na moście w Faludży dedykuję wszystkim euroatlantyckim podżegaczom wojennym.

  Oby miło wam się dyndało :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faludża później drogo za to zapłaciła...

   Usuń
  2. "euroatlantyckim podżegaczom wojennym."

   Język rodem z CCCP.... Ciekawe, skąd się wzięło określenie "NDokomuna"?

   Majkel

   Usuń
 7. Po pierwsze nie Blackwater tylko Academi , zmieniają nazwę średnio raz w roku a smród nadal ten sam , po drugie jak zauważyli przedmówcy pałęta się ta boszota w okolicy Doniecka od dobrego miesiąca . Po trzecie , ostatnio starli się z specnazem piechoty morskiej w Syrii , zebrali srogie baty i uciekli z podkulonym ogonem .
  Podejrzewam że będą cofać się na z góry upatrzone pozycje w miarę przesączania się "Sił samoobrony" , mają może świetny lobbing w pentagonie ale to ludzkie śmieci , odrzuty armii całego bloku zachodniego . Kochają zabijać ale dyscyplina i wyszkolenie leżą . Wpływy udziałowców w kongresie sprawiły że miało to uczyć rekrutów regularnej armii . Poziom wyszkolenia poleciał na mordę co świetnie widać w statystyce strat a efekty demoralizacji jak na przykład powszechne gwałty będą bolączką US Army jeszcze przez dziesięciolecia . Jak już zacząłeś Fox o najemnikach trzeba było zasugerować Dynacorp , zdecydowanie wyższa liga . Albo brytyjska Sterling Corporate Services ale ci oficjalnie nie wystawiają nosa poza Afrykę .

  Coyote

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " jak zauważyli przedmówcy pałęta się ta boszota w okolicy Doniecka od dobrego miesiąca " - o tym mówi jedynie Russia Today i podobne media. Jako "dowód" podając filmik na którym jacyś gostkowie w mundurach milicyjnych oddziałów specjalnych ganiają się za rosyjskimi prowokatorami, a ktoś w zidiociałym tłumie woła "Blackwater!" :)

   "ostatnio starli się z specnazem piechoty morskiej w Syrii , zebrali srogie baty i uciekli z podkulonym ogonem " - to też moim zdaniem czysta propaganda. Skoro bowiem Obama wypiął się na Syrię, to po co by ich tam wysyłał?

   "Dynacorp " - jest tych firemek mnóstwo. Jak nie jedną się wyślę, to drugą.

   Usuń
  2. Ostatnio ... wczesna jesień tak mniej więcej . Ostatni podryg że tak powiem . Teraz to już nawet saudowie nie wierzą w obalenie Assada .

   Coyote

   Usuń
 8. ''NALEŻY WYSŁAĆ TAM BLACKWATER''

  - a ty serio Fox wierzyłeś że tam ich jeszcze nie ma ?!

  ''Wielomsk''

  - ładna nazwa dla dzielnicy gejowskiej na Wschodzie lub stolicy ''ostatniego bastionu logiki sakralnej''.

  ''Doszłoby do sytuacji, w której zamaskowani gostkowie strzelaliby do innych zamaskowanych gostków.''

  - owszem, miłe rozwiązanie, niech Specnazi, Blackwater i insze chujstwo wyrzyna się między sobą, gorzej jak se zaczną urządzać wspomniane ''łyk-endy gwałtu'', no chyba że między sobą... Proponuję dla oszczędzenia cywilów wysłać im w ramach seksualnego dżihadu komando katamitów z Falangi, Pereira tyż ładniutki a Sakiewicz rozkosznie krąglutki, i tak dają dupy aż miło więc co im szkodzi ? Najlepiej jakby Obama nasłał spec-grupę gejów by przeorali dupsko ''katechona'', tenże również może odwdzięczyć się mu tym samym, byłoby git, błędne ogniki odbytów płonęłyby nocą na Kremlu i w Białasowym Domu niczym wysadzone kuwejckie szyby naftowe. Serio zaś mówiąc myślę, że tak właśnie będzie tzn. starcie ograniczy się do walk między najemnikami obu stron, pytanie jaką skalę to przybierze, czy lokalną jedynie czy też zdestabilizuje sytuację w regionie a więc poniesiemy tego skutki będąc kompletnie na to nieprzygotowani, nie mówię, że zaraz w postaci bezpośredniego zbrojnego starcia ale choćby fali uchodźców - ? Ciekaw też jestem czy Putin zdecyduje się jednak na aneksję wschodniej Ukrainy co oznaczałoby dla nas bodaj najgorszy scenariusz - powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie protektoratu obojętnie berlińskiego czy waszyngtońskiego, takiego większego znacznie Kosowa, wylęgarni bandytyzmu i ekstremizmu politycznego na proporcjonalnie większą skalę. Mam jednak skromną nadzieję, że obecne ostre przepychanki to próba ugrania przez Moskwę jak najwięcej, choć przyznam iż nie wiem jak w obecnej sytuacji może istnieć dalej jedna, niepodzielna Ukraina, owszem Specnaz może dostać w dupę ale na to trzeba aby Zachód zaangażował się poważnie a nie na pół gwizdka jak zdaje się obecnie, ale nawet wtedy należałoby chyba przegnać Rosjan ze Wschodniej Ukrainy lub przynajmniej wprowadzić tam dyktaturę by uspokoić definitywnie sytuację a mafijny rząd ukraiński nie jest raczej do tego zdolny. Cóż, trza poczekać na rozwój sytuacji bo niestety nic tu od nas nie zależy a na puste gesty i frazesy szkoda czasu i sił.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zabawne. W poprzednim wpisie napisałem, że Ho Chi Minh był loliconem i nikt się nie oburzył. Rzucasz hasło Blackwater i sugerujesz jak zwalczać rosyjską dywersję na Ukrainie, agentura wpływu oraz inni "obrońcy krześcijaństwa przed syjonizmem" już się ruszają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zabawne to jest to, jak wielu polskojęzycznych internautów żyje propagandą Kremla. Żydzi, najemnicy wspierają Ukrainę...banderowcy i faszyści już wyszli z mody? :D Tylko po stronie ruskiej walczą uczciwi z "samoobrony osiedlowej"...w kombinezonach RU.

   Ciągle ciągnie się po Polsce smród tego panslawistycznego burdelu jaki nam tu zaszczepiono 100 lat temu..Wiecznie przeciw narodom, zawsze po stronie dyktatury. Jak za komuny Grunwald walczył z "najemnikami CIA"(Solidarność jakby kto nie wiedział) stając po stronie "jedynej legalnej władzy"(Jaruzelski jakby kto nie wiedział), tak dziś pseudonarodwcy walczą z narodem Ukraińskim, wspierając oczywiście..."legalną władzę"(Putin, Janukowycz). Wiecznie przeciw wolności, wiecznie po stronie Rosji. Bez ponownego uruchomienia Berezy ten kraj nigdy nie stanie na nogi...

   Majkel

   Usuń
  2. Fox - nie zastanawiało Cię nigdy, czemu DUPOnarodowcy wspierając Rosję ukrywają to pod hasłami "słowiańszczyzny", ale jak jest konflikt Ukrainy z Rosją to stają po stronie Rosji zapominając o Ukrainie? Przecież Ukraina jest bardziej słowiańska niż te bękarty po-mongolskie...Dziwne, co? :D

   Jak oni się banalnie odkrywają....

   Majkel

   Usuń
  3. Podobnie nie potrafią wyjaśnić czemu w konflikcie serbsko-chorwackim stoją po stronie prawosławnych, postkomunistycznych Serbów a nie po stronie katolickich Chorwatów. Ale ta cała "słowiańskość" i "katolicyzm" to dla nich po prostu faryzejskie talmudyczne formułki.

   Usuń
  4. Rozumiem, że mówiąc o "faryzejskich formułkach" w kontekście katolicyzmu piszesz o współczesnych duponarodowcach? Czy też zarzut odnosi się również do przedwojennej NDecji? Wydawało mi się, że u Dmowskiego katolicyzm był ważny(nie osobiście, ale z punktu widzenia tożsamości narodu).

   Inna sprawa - zawsze zastanawiałem się, kiedy nastąpił moment infiltracji ruchu narodowego przez Moskali. Na pewno było to faktem za PRL, dzięki agentowi GRU, Ukraińcowi Moczarowi.(kolejny paradoks - idolem polskich nacjonalistów prorosyjski Ukrainiec!)...może już za PAX. A wcześniej?

   Majkel

   Usuń
  5. Moim zdaniem mocno faryzjeska była już przedwojenna narodowa demokracja. Pod wieloma względami bliska mentalnie zwalczanym przez nią Żydom ze sztetłów. Dmowski sam przez niemal całe swoje życie był ateistą, który jednak lubił powoływać się na narodowo-katolickie formułki. Kiedy nastąpił moment infliltracji ruchu narodowego przez Moskwę? Po raz pierwszy na początku XX w. Pokolenie wychowane w szkołach II RP było od tych wpływów stosunkowo wolne (NSZ, wojenne i emigracyjne SN). Drugi moment inflitracji to PAX. Trzeci to aktywność Giertychów pod koniec lat 80-tych.

   Usuń
 10. http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://www.vz.ru/news/2014/4/15/682084.html&prev=/search%3Fq%3D%25D0%2592%25D1%258B%25D1%2581%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258B%25D0%25B9%2B%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BE%25D1%2587%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BA%2B%25D0%25B2%2B%25D0%25A1%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B1%25D0%25B5%25D0%25B7%25D0%25B5%2B%25D0%25A0%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2581%25D0%25B8%25D0%25B8%2B%25D0%25B7%25D0%25B0%25D1%258F%25D0%25B2%25D0%25B8%25D0%25BB%2B%25D0%25B3%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B5%2B%25D0%2592%25D0%2597%25D0%2593%25D0%259B%25D0%25AF%25D0%2594,%2B%25D1%2587%25D1%2582%25D0%25BE%2B%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25B4%2B%25D0%2594%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B5%25D1%2586%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BC%2B%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B8%2B%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%2B20%2B%25D0%25B0%25D0%25BC%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BD%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%25D1%2585%2B%25D0%25B3%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B6%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25BD,%2B%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25B4%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B6%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25BB%25D1%258C%25D0%25BD%25D0%25BE,%2B%25D1%2581%25D0%25BE%25D1%2582%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25B4%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B2%2B%25D1%2587%25D0%25B0%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B9%2B%25D0%25B2%25D0%25BE%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B9%2B%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BC%25D0%25BF%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B8%2BBlackwater.%26start%3D10%26sa%3DN%26rls%3D%257Bmoz:distributionID%257D:%257Bmoz:locale%257D:%257Bmoz:official%257D%26biw%3D1348%26bih%3D547

  OdpowiedzUsuń
 11. ale wtedy z zaprowadzeniem porządku pośpieszyłby Srutin

  OdpowiedzUsuń
 12. Pojawienie się jakichś pseudowojskowych najemników wywoła potrzebę - w celu ochrony porządku, życia i mienia ludności, rzecz jasna - użycia regularnego wojska. Najzupełniej usprawiedliwioną, zresztą ;)
  Regularne wojsko z takimi paramilitarnymi bandami sobie poradzi.
  A, czy ochrona konwencyjna ich obejmuje? Bo jak nie, to - jak to Niemcy z francs tireurs robili - koniec pod najbliższą ścianą.

  Ogólnie - źle się bawicie.
  Właśnie oglądamy końcowy etap rozgraniczania Europy między Niemcami i Rosją.
  Zadowalającego obydwie strony, no, *zwycięskie* Niemcy bardziej, niż Rosję, ale co robić, takie jest życie... ;)
  W każdym razie, w poszanowaniu są interesy obydwu stron, a to przecież najważniejsze ;)

  mmm777

  OdpowiedzUsuń
 13. Odwala Ci Fox na maxa, coraz bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 14. Blckwather, ok . Podejrzewam,że daliby radę nawet z regularną kacapią, ale co potem?Bez własnej armii Ukraina jest li tylko chłopcem do bicia. Podejrzewam,że blackwather śmiga po niektórych terenach łatwo i przyjemnie ale oni sami przecież nie wprowadza ładu i porządku. Zresztą co to za kraj,który najemników do pilnowania swojego terenu potrzebuje Sic

  OdpowiedzUsuń