sobota, 11 sierpnia 2012

Paul Ryan - wybór Romneya


Powyżej: Quincy?


Wygląda na to, że Romney wybrał kongresmena Paula Ryana na swojego wiceprezydenta. Zdecydował się na młodego, energicznego side-kicka, który już wielokrotnie ścierał się z Obamą. Ryan to przede wszystkim dogmatyczny fiskalny konserwatysta, autor planu ogromnych cięć fiskalnych , miłośnik Ayn Rand a przeciwnik wszelkiego rodzaju wydatków socjalnych. Biorąc pod uwagę, że Romney traci w sondażach z powodu swoich wcześniejszych złodziejskich praktyk biznesowych, taki wybór nie wróży mu dobrze. (Na plus można Ryanowi zaliczyć katolicyzm - więcej głosów katolików z północnych swing states. ) Jeśli Izrael nie dokona w październiku prowokacji w postaci zrzucenia paru bombek na Iran, Obama znowu może wygrać a świat będzie  głęboko w d...

Dla poprawy humuru: sylwetka George'a Husseina Obamy, brata amerykańskiego prezydenta, pijaka i narkomana żyjącego w slumsach Nairobi (który mimo to wygląda na sympatycznego człowieka)
5 komentarzy:

 1. ''Jeśli Izrael nie dokona w październiku prowokacji w postaci zrzucenia paru bombek na Iran, Obama znowu może wygrać a świat będzie głęboko w d...''

  - ee tam, czy Romney czy Obama i tak zbombardują Iran a wtedy dopiero będziemy w de

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, przepychanki z Iranem, to targowanie się o cenę zmiany przez ten kraj sojuszników. Celem są Rosja i przede wszystkim Chiny.

   Usuń
  2. o, ciekawe - znaczy że Iran być jednak dobry i mogą se nawet nie lubić Żydów i pedałów ?!

   Usuń
 2. @Fox...
  A to widziałeś?
  http://szczesniak.pl/1991

  Nie jestem pewien, czy warto się przejmować, kto jest prezydentem USA...


  mmm777

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby korwiniści mieli go w swoich szeregach, to by byli w parlamencie, ale wybór na wiceprezydenta to raczej pudło. Raczej nie przyciągnie zbyt wielu nowych wyborców, libertarianie i tak by nie głosowali na Obamę, a kapitalizm w hardcorowym stylu Ayn Rand może być dla wielu nie do przetrawienia. Trzeba było wybrać Condi.

  OdpowiedzUsuń