sobota, 14 stycznia 2017

Peegate - czyli jak strollowano amerykańskie i brytyjskie tajne służby

Media z całego świata rozgrzały się ostatnio publikacją przez portal Buzzfeed rzekomego reportu tajnych służb wskazującego na to, że Trump jest szantażowany przez Rosję. Raport został sporządzony niezgodnie ze standardami amerykańskich i brytyjskich służb wywiadowczych dotyczących takich dokumentów (np. nadano mu klasyfikację tajności nie stosowaną przez te organizacje) i zawierał dosyć oczywiste błędy, np. w nazwach wymienianych w nim spółek. Napisano też w nim, że Michael Cohen, jeden ze współpracowników Trumpa w określonym dniu negocjował w Pradze z ludźmi Putina, gdy człowiek ten przebywał w USA zarówno tego dnia jak i na kilka tygodni przed i po tej dacie. Mimo to nasi "eksperci" uznali za oczywistą prawdę opisany w tym raporcie epizod, w którym Trump w moskiewskim hotelu rzekomo skłonił dwie prostytutki do nasikania na łóżko, w którym kilka lat wcześniej spała Michelle Obama. Miał to zrobić z niechęci do prezydenckiej rodziny. I mówimy tutaj o kolesiu, który ma obsesję na punkcie zarazków i dba o to, by widzący się z nim dziennikarze dezynfekowali wcześniej sobie ręce. Jeb Bush swego czasu mówił, że Trump nienawidzi podawać ludziom ręki na powitanie, bo boi się zarazków.W czasie gdy medialni geniusze od "Wyborczej" po BBC podgrzewali tę historyjkę wziętą żywcem z "South Parku", do jej wysmażenia przyznały się internetowe trolle z portalu 4chan. Zaprezentowały nawet screeny pokazujące jak kilka miesięcy temu wymyślano na tym forum opowieść o prostytutkach na zlecenie Trumpa szczających na łóżko Obamy. Dla żartu wysłano tę opowieść Rickowi Wilsonowi, republikańskiemu strategowi znanemu z postawy #NeverTrump. Rick Wilson to idiota, który kiedyś stwierdził w telewizji, że na Trumpa głosują głównie młodzi single masturbujący się przy anime. Od tej pory padł ofiarą wielu dowcipów robionych mu przez trolli - np. masowo zamawiali oni pizzę na jego adres czy wklejali obrazki hentai w komentarzach do jego twitterowych wpisów.
 Idiota Wilson prawdopodobnie przekazał później historię o incydencie w moskiewskim hotelu swojemu przyjacielowi Evanowi McMullinowi, mormonowi z CIA, który startował w wyborach prezydenckich jako rozłamowy kandydat republikański i przegrał w Utah nawet z Hillary Clinton. Opowieść ta następnie krążyła wśród antytrumpowskich kręgów republikanów. Później inny przegryw,  Jeb Bush wynajął firmę PR-owską Fusion GPS do zebrania brudów na Trumpa. Spółka ta wcześniej reprezentowała m.in aborcyjno-eugeniczną organizację Planned Parenthood i przekonywała zaniepokojonych Amerykanów, że handlowanie przez PP częściami ciał wyabortowanych dzieci jest OK. (PP jest organizacją łączącą klany Clintonów, Bushów i Rossa Perota). Fusion GPS wynajęła zaś podwykonawcę do zbierania brudów - firmę Orbis Business, kierowaną przez byłego funkcjonariusza MI6 Davida Steela. Steel pracował wcześniej jako drugi sekretarz brytyjskiej ambasady w Moskwie, później miał okazję zetknąć się z płk Litwinienką i zdobył dowody na korupcję w FIFA. W przypadku śledztwa dotyczącego Trumpa odwalił jednak ekstremalną fuszerkę - uczynił z historyjki mającej źródło na 4chanie i krążącej jako plotka w kręgach polityczno-szpiegowskich najmocniejszy punkt swojego niechlujnego raportu. Jego opracowanie trafiło później do wyraźnie cierpiącego na demencję senatora "Hanoi" Johna McCaina, który przekazał je FBI. Według niepotwierdzonych doniesień, pochodzące z tego raportu lipne informacje o szantażowaniu Trumpa przez rosyjskie tajne służby znalazły się później w raporcie Biura Dyrektora ds. Narodowego Wywiadu (ODNI) gen. Jamesa Clappera  o rosyjskiej ingerencji w proces wyborczy przedstawionym Obamie i Trumpowi. O tym, że takie dossier mu przedstawiono wygadał się wiceprezydent Joe Biden. Raport szybko wyciekł do portalu Buzzfeed, który - jak wykazał wcześniej portal WikiLeaks - ma powiązania z Narodowym Komitetem Demokratów. Trump szybko uznał, że to CIA dokonała przecieku raportu (przeprowadził własne śledztwo dotyczące przecieków z jego kampanii)  Steela a Clapper musiał go przepraszać i deklarować, że nie miał ze sprawą nic wspólnego.

Ta historia pokazuje, że Mike Pompeo, nowy szef CIA powinien dokonać daleko idącej czystki w Agencji. CIA zatrudnia bardzo wielu funkcjonariuszy lojalnych wobec klanów Bushów i Clintonów. Ci ludzie mogą sabotować politykę nowego prezydenta i go zwyczajnie dezinformować. Ich ostatnia prowokacja pokazała też, że są niekompetentni - niewiele się zmieniło pod tym względem w CIA od czasów "Dzikiego Billa Donovana". Polecam lekturę "Dziedzictwa popiołów" Tima Weinera - zobaczycie jak partacka potrafi być Agencja. Pamiętam jak w lipcu wiele osób tutaj oburzało się, że nie kupiłem teoryjki o tym, że nieudany zamach stanu w Turcji był inscenizacją dokonaną przez Erdogana. Jakoś nie mogli uwierzyć w to, że Erdogan mógł być zwyczajnie bardziej rozgarnięty od spiskowców powiązanych z CIA, tak jak Kaczyński jest bardziej rozgarnięty od Petru i reszty tych idiotów płci obojga. Ostatnia prowokacja dokonana przeciwko Trumpowi do dodatkowy argument za tym, by uderzyć CIA, organizację szkodzącą Ameryce. Pokazuje ona też, że Brytyjczycy powinni wreszcie postawić swoje służby na nogi - bo bodajże od czasów drugiej wojny światowej mają się one bardzo kiepsko.

Historia z lipnym dossier o szantażu Trumpa przez rosyjskie tajne służby przyniosła też wielką szkodę, tym którzy wskazują na autentyczne rosyjskie niebezpieczeństwo. Wszak, gdy skompromitowane kreatury takie jak Podesta, Applebaum, Sikorski czy Merkel obwiniają Rosję o wszystkie swoje porażki, to zwykli ludzie nabierają przekonania, że Putin to jednak równy gość, bo zwalcza znienawidzonych przez nich polityków. Jeśli więc np. Aleksander Ścios bije na alarm, że Trump to rosyjski agent i nowy Lepper, to nie tylko dezinformuje, co do prawdziwej sytuacji na szczytach władzy w USA (jak np. pasują do jego teorii słowa "przyjaciela Kremla" Rexa Tillersona, że USA powinny dostarczać broń Ukrainie i zapewniać jej zwiad lotniczy?), ale też wyrządza niedźwiedzią przysługę wszystkim antykomunistom.  W podobny sposób osobniki takie jak Aleksander Jabłonowski robią gnój autentycznym kombatantom (baj de łej: widzieliście w jakich produkcjach występuje córka Jabłonowskiego Michalina Olszańska? NSFW). Błędem jest również straszenie przez liberałów falą proputinowskiego nacjonalizmu i robienie kiełbasianych geopolitycznych porównań mówiących, że Trump=Orban=Kaczyński=Putin=Żaba Pepe. Tak się akurat składa, że  to neonazistowski, okryty wojenną chwałą batalion Azow zrobił znacznie więcej dla powstrzymania rosyjskiej agresji na Ukrainie niż wszyscy europejscy liberałowie razem wzięci. W szeregach Azowa walczą nacjonaliści z całej Europy - łącznie z rosyjskimi, antyputinowskimi. Ultraliberalna organizacja Amnesty International broniła zaś ostatnio Komunistycznej Partii Ukrainy a powiązana z CIA organizacja Freedom House potępiła ukraińskie władze za zamknięcie uprawiającej wrogą propagandę telewizji Dożdż.

***

Kilka lat temu w jednym z odcinków serii Sny opisałem śmierć prof. mjr. Zygmunta Bałwana, znanego sowieckiego socjologa i filozofa. Wielokrotną śmierć zadaną mu przez Yuno Gasai i Saeko Busujimę."Chehelmut nagle zbladł i wskazując palcem na dziadygę krzyknął: - O mój Boże! To profesor Zygmunt Bałwan z Taszkienckiego Uniwersytetu Sado-Maso im. Luny Brystygierowej Sodomizowanej Butelką przez Gomułkę!Bałwan zerwał z siebie garnitur i odsłonił obcisłe skórzano-gumowe body z siateczkowymi elementami. Wyciągnął bicz, strzelił nim w podłogę i zaczął przemawiać:
- Teraz was burżuje, sługusy imperializmu, klerykałowie, faszyści, syjoniści, marionetki kapitału i soldateski, titowskie sprzedawczyki, rewizjoniści, homofoby nauczę mojej teorii płynnej, bo spływającej z kibla do rur kanalizacyjnych, ponowczesności. Albowiem jak nauczał wielki Stal... Aaaaa.... ekhwww...uuuu...aaaaa!!!! - słowotok Bałwana przekształcił się w charczenie, gdy Yuno Gasai wbiła mu nóż w gardło. Krew marksistowskiego "profesora" obryzgała podłogę.
- Aaaa!!! Jak fajnie!!! Yukki będzie ze mnie zadowolony! - szwargotała podekscytowana Yuno.
W oczach Saeko pojawiły się łzy. - Jak mogłaś... - wycedziła łamiącym się głosem - Jak mogłaś zabić tego Bałwana... Sama miałam na to ochotę..."

Cały dorobek naukowy Bałwana był głównie makulaturą, w pewnej części zerżniętą z prac innych autorów i z Wikipedii. Banałami okraszonymi słownictwem wyglądającym na uczone. Zdarzało się mu jednak głosić oryginalne poglądy, Np.:

"We wrześniu 2011 roku Bauman wyraził opinię, że jeśli Europa nie przyjmie w ciągu następnych 30 lat co najmniej 30 milionów nowych imigrantów, to stanie w obliczu upadku demograficznego, który doprowadzi do upadku cywilizacji europejskiej."

Lub: "W ksiazce “In Search of Politics” (1999) Bauman pisze iż strach przed pedofilią w społeczeństwie ponowoczesnym nie ma określonego kształtu i trudno określić jego przyczynę. Właściwie najlepiej byłoby ją zaakceptować."

***

A zbliżająca się seria Prometeusz będzie zajebista. 

33 komentarze:

 1. Słodkie dziewczę. Szkoda że nie założyli jej lateksowego kombinezonu, w każdym razie tendencje masochistyczne we frakcji prorosyjskiej jak najbardziej na plus. Tylko skąd wiadomo że to ona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sensie - chodzi mi o Olszańską i pornosa - skąd wiadomo, że ta osoba to córka tego Olszańskiego. (po namyśle stwierdzam, że powinni dorzucić buttpluga z ogonem i knebel xD )

   Usuń
  2. Naprawdę tak trudno wklepać w wyszukiwarkę ''Michalina Olszańska Wojciech Olszański'' by się o tym przekonać ?! Córunia to nieodrodne dziecię nie tylko tego pajaca ale i pretensjonalnej aktorzycy Agnieszki Fatygi i jak cała rodzinka cierpi na syndrom chorobliwego parcia na szkło :

   http://www.filmweb.pl/person/Michalina+Olsza%C5%84ska-1911546/discussion/Je%C5%9Bli+jest+tak+dobr%C4%85+aktork%C4%85%2C+jak+pisark%C4%85%2C+to+ja+dzi%C4%99kuj%C4%99-2687426

   Nieskromnie mówiąc to ja podesłałem ten perwersyjny szit Foxowi a odkryłem go jak zwykle przypadkiem szukając info o pani aktorce grającej główną rolę w czesko-polskiej koprodukcji, dramacie ''Ja Olga Hepnarova'', niestety jak wskazują recenzje i to przede wszystkim te entuzjastyczne obiecujący temat zarżnięto nachalnym eksponowaniem modnego wątku lesbijskiego stąd filmidło lansowane jest na ''Kretynyce'' i jakichś pedalskich stronach, wszystko do znalezienia w sieci po wklepaniu tytułu więc nie będę forum zaśmiecał gównianymi linkami, to chyba potrafisz sam.

   Usuń
  3. Nie wpisałem w googla bo przez myśl mi nie przeszło, że ktoś może sam na siebie kompromaty rozprowadzać po świecie. Ciekawe co ojciec "patriota" sądzi o działalności córci i jak się to we łbie mieści jego manipulowanym poplecznikom? Już pomijając Olszańskiego - co za czasy, co za obyczaje, obciągający murzyńskie kutasy (do czego się zresztą przyznaje, co służy jako tarcza argumentacyjna przeciwko liberałom) Milo Yiannopoulos robi za naczelnego konserwatystę w Stanach, a Gavin McInnes, stary jebaka, robi za konserwatystę w Kanadzie (założył też świetne pismo Vice, które zlewaczało po jego odejściu). Żeby było śmieszniej Milo i McInnes przeszli na katolicyzm, który w ogólnym syfie zachodu wydaje się chyba interesującą opcją. Może nowa moda idzie?

   Usuń
  4. Tak sobie czytam o Olszańskich i nad tą rodziną ciąży jakiś resortowy omen. Ojciec to człowiek o dwóch datach urodzenia, nie wspominam już proruskiej agitacji na róznych szczeblach, natomiast ciekawa wydaje się jego ostatnia rola w "Bitwie Warszawskiej gdzie grał...bolszewika. To interesujący wątek z uwagi na współfinansowanie tego przedsięwzięcia przez kpt. Piotra Polaszczyka byłego oficera WSI co rozwalił SKOK Wołomin i zaangażowanie Komora w promocję. Nie bagatelizowałbym tego z uwagi na wpływy różnych służb na przemysł filmowy i media - "Odpowiedzialnym z ramienia II Zarządu Sztabu Generalnego WP za lokowanie agentów w sferze mediów był Ryszard Pospieszyński, najpierw pracownik Komitetu Centralnego ZPR, a później dyrektor generalny Filmu Polskiego. Ja dostałem od służb specjalnych wojskowych zadanie po konsultacjach z Pospieszyńskim aby znaleźć za granicą firmę, która mogłaby pełnić rolę „konia trojańskiego”, to znaczy która mogłaby służyć do wprowadzenia agentów na obszar na Zachodzie, w dziedzinie mediów. Był to rok 1987. Jedyną firmą zagraniczną w dziedzinie mediów, którą znałem była firma należąca do Jana Wejherta, ulokowana w Irlandii" (Pospieszyński to odrębny ale bardzo ciekawy temat)
   O Michalinie w śniadaniowym wywiadzie dla TVN z Prokopem wyszło, że zna go (Marcina Prokopa) od 14 roku życia, czyli są tam jakieś zażyłości, zwłaszcza to promowanie jej "literatury" przez TVN i natemat jest znaczące.
   O matce nie ma nic ciekawego, poza tym, że można się powyzłośliwiać nad rolą prostytutki czy występem w "Czarodziejskim flecie". No i "występuje z recitalami w Niemczech, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Islandii, Szwecji, USA, Kanadzie, Australii"

   Usuń
  5. W sumie ciekawa operacja z tym Olszańskim wyszła. Może się okazać. że Ryszard Petru to też aktor i model. Grający wcześniej w produkcjach dla dorosłych.

   Usuń
  6. Odnośnie Olszańskiego znalazłem ciekawy tekst w sieci, kto za nim obecnie stoi i kto promuje gostka na tubce:
   Że Olszański alias Jabłonowski jest pajacem, potwierdzają nawet narodowcy Marian Kowalski, który go nazywa „agentem albo idiotą” oraz Leszek Żebrowski, który przypomina, że Związek Jaszczurzy przestał istnieć we wrześniu 1942 roku. Wygląda to niby głupio, ale głupich jest mnóstwo i dla nich jest ten przekaz: licznik wejść idzie w miliony – więc trzeba się tym zająć.
   Oprócz Eugeniusza Sendeckiego i kanału Youtube „Sumienie Narodu” wielokrotnie u nas opisywanego Rafała Mossakowskiego, Olszańskiego alias Jabłonowskiego promuje najbardziej kanał eMisjaTV. Kto zaś?
   Twórcą i prowadzącym eMisjaTV jest kolejny aktor Piotr Korczarowski z Łodzi. Można go sobie obejrzeć ze swoją partnerką Sarą Kostecką na przyjęciu dla polskich przyjaciół Władimira Putina w ambasadzie rosyjskiej 12 czerwca 2015 roku [https://goo.gl/MFRk7T].
   Korczarowski kandydował z Samoobrony w 2011 roku [http://goo.gl/sHo2sd], później zbierał podpisy na rzecz JOW [https://goo.gl/UDWZ63] i był koordynatorem Ruchu Kukiza w Łódzkiem [http://goo.gl/Y9GS9y]. Standardowa kariera syna przyjaciela Bohdana Poręby [więcej o Porębie: https://goo.gl/1D4793], nad grobem którego wygłosił mowę [https://goo.gl/Q6laJi] pod okiem Sławomira Zakrzewskiego [https://goo.gl/F19QJY].
   Okazuje się, że Korczarowski jest też sekretarzem niepozornej fundacji „Muzycy Muzykom” z siedzibą w Warszawie [https://goo.gl/rOrRHF], we władzach której zasiadają znane postacie: Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur i Andrzej Skorski. Ci panowie stanowią kierownictwo łódzkiego ugrupowania bezkonkurencyjnych w swoim uwielbieniu dla Putina narodowo-komunistycznych żydożerców „Wierni Polsce Suwerennej” [https://goo.gl/YHMuVv].
   Do czego służy fundacja „Muzycy Muzykom”, nie wiemy, ale pamiętamy [https://goo.gl/Q6laJi], że tow. czy tam kol. z „Wiernych Polsce Suwerennej” pomagali związanemu właśnie z Bohdanem Porębą Piotrowi Skulskiemu w organizacji tournée krasnoarmijnego Chóru Aleksandrowa [https://goo.gl/Q6laJi] czy wspólnych występów rosyjskiego zespołu tanecznego „Bierozka” z polskim Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk” [https://goo.gl/3f5uD1].
   Do „Wiernych Polsce Suwerennej” należą organizatorzy kolejnych wyjazdów na dzień zwycięstwa do Moskwy Adam Śmiech [https://goo.gl/TOCavy] i Zbigniew Sekulski [https://goo.gl/s0TWJd]. Sekulski to ten, który nawet krytykował Władimira Władmirowicza za patyczkowanie się z Ukrainą - jest bardziej putiński od Putina.
   Natomiast Ziemińskiego i Kosiura opisaliśmy jako uczestników wyjazdu gromady pseudo-dziennikarzy, a w rzeczywistości prorosyjskich figurantów na Krym w styczniu 2016 roku [https://goo.gl/wdWc9r], razem z przedstawicielami partii Zmiana z Mateuszem P. na czele i Obozu Wielkiej Polski, na zlecenie kremlowskiego urzędnika Jurija Bondarenki kierującego atrapą „Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia” z siedzibą w Moskwie.
   Potwierdzeniem tego jest fakt, że audycje eMisjaTV prowadzone przez Korczarowskiego i „Wiernych Polsce Suwerennej” prowadzone przez Ziemińskiego są realizowane w tym samym amatorskim studiu w Łodzi [https://goo.gl/RzGAvG, https://goo.gl/jwZ2ls], na tle identycznej dekoracji z tłem szaro-burej mapy Świata.

   Wystarczy sobie porównać film „Wiernych Polsce Suwerennej” z rozmowy Ziemińskiego, Kosiura, Śmiecha i Wrzodaka p.t. „Ukraina – rosyjskie NIET dla Zachodu i NWO” [https://goo.gl/RxaAK2] z filmem Koczarowskiego na eMisjaTV p.t. „Polowanie na ruską agenturę” [https://goo.gl/Fs3nSA], w którym poucza widzów, że Krym był zawsze rosyjski itd. Tu [https://goo.gl/95ziKo] zestawiliśmy kadry z obu filmów. Sprawa jest o-czy-wi-sta.
   A temu wszystkiemu patronuje żywa mumia - narodowy komuch Albin Siwak z KC PZPR [https://goo.gl/HZpL3b], z którym Korczarowski zrealizował wywiad [https://goo.gl/opO6h5] wykorzystany [https://goo.gl/bZPe9R] przez opisanych już u nas Maciaka i Stockiego z włocławskiej telewizji lokalnej CW24TV [https://goo.gl/wl63bF].

   https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=426745154162356&id=218251225011751

   Usuń
  7. Córka tego "Jabola" (*przy okazji Applebaum/Äpfelbaum znaczy jabłoń, więc pan Applebaum to Jabłonowski) grała też w filmie Jack Strong. A ten filmik co podaliście wyżej z jej udziałem to prawdziwy dramat (zresztą taki ma gatunek) i dziwaczna polewka :/.
   Odkrywca

   Usuń
  8. Co ciekawe Michalina zagrała też rolę polskiej kochanki cara Mikołaja 2 - Matyldy Krzesińskiej, w rosyjskim filmie Matylda. Więc raczej jej ojciec musi być mocno lojalny/pro-rosyjski gdyż do tak prominentnej roli i to w rosyjskim filmie nie brano by przypadkowej/czy wrogiej Polki. Prawosławni rosyjscy idioci twierdzili, że ten film obraża dobre imię cara, gdyż sugeruje, że miał na boku kochankę a miał przecież żonę - a tu kochanka, tancerka - a uważano wtedy tancerki/aktorki za prostytutki, w dodatku Polka. A car dodatkowo nie był tylko władcą państwa ale też głową ruskiej cerkwi prawosławnej (tak jak monarcha w Anglii kościoła anglikańskiego) i został świętym męczennikiem prawosławnym. Ale ci idioci zapomnieli, że Matylda, przestała być jego kochanką jak został carem i się ożenił, na uwadze trzeba mieć też, że to religijny(!) ojciec Mikołaja sam ją wybrał do roli kochanki. Sam Mikołaj 2 wyrażał się o Matyldzie (co samo powinno mówić za siebie) bardzo pozytywnie: "Cokolwiek zdarzy się w mym życiu, dni, jakie spędziłem z Tobą, pozostaną w mojej pamięci najbardziej promiennym wspomnieniem młodzieńczych lat.", czy "Krzesińska zdecydowanie mi się podoba.", Twierdził, też, że kochał naraz dwie kobiety swoją przyszłą żonę i Matyldę.
   Należy też zauważyć, że sama Krzesińska była polską szlachcianką, a po romansie z carem, miała jeszcze dwóch kochanków z rodu cesarskiego, w tym Sergiusza - świętego prawosławnego, oraz wielkiego księcia Andrzeja z którym miała nieślubnego syna i się później ożeniła w 1921, zyskując tytuł "Jaśnie Oświeconej księżnej Romanowskiej-Krasińskiej". Sam Mikołaj i carska rodzina jak widać bardzo kochali kochanki-tancerki (a nawet prostytutki) gdyż zarówno ów car jaki dwaj książęta Romanow (w tym arcy-religijny mistyk(!) książę Mikołaj-głównodowodzący wojskami Rosji podczas I wojny światowej) byli kochankami-sponsorami niejakiej hiszpańsko-greckiej cyganki, tancerki i zarazem luksusowej prostytutki Caroliny Otero - podobnie jak inni monarchowie Europy. Nie wspominając już cara Piotra I, który był dziwkarzem.
   Odkrywca

   Usuń
 2. "Planet Partnerhood "

  LOL :DDD

  Wypadałoby najpierw sprawdzić jak pisze się nazwę organizacji, która pojawia się w notce :)))) . Nie musiałbyś nawet głęboko kopać wujek Gugiel sam poprawi ten żenujący błąd :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, coś potwornego, istne horrendum obalające wszystkie tezy autora, normalnie żenua i hańba na wiekiX:)))

   Usuń
  2. Oj, pomyłka wynikająca z pisania w pośpiechu.

   Usuń
  3. Fox - niesamowicie się trudzisz aby obalić "wrzutkę" PeeWee/PeeGate..a równocześnie z łatwością sam propagowałeś identyczne wynalazki informacyjne typu #Pizzagate które tyle samo miały wspólnego z rzeczywistością. To jak to jest? Gdzie twoja rzetelność? Jedne bajki promujesz a drugie obalasz? :>

   I jedno i drugie to wymysł FSB. Stawiam całą kasę którą mam, że teraz Rosja będzie puszczała "kompromaty" - bardziej lub mniej prawdziwe - na Trumpa. Podali mu rękę w wyborach, teraz pokazują mu kija. Nawet jeśli Trump nie da się sterować to "wrzutkami" jak PeeWee tak mu zszargają opinię, że do drugiej kadencji nie dotrwa :) Cel nadrzędny osiągnięty - maksymalne skłócenie w społeczeństwie przeciwnika/rozbijanie.

   Tak działa Rosja - umazać w gównie a potem pokazywać zdjęcia na których jesteś obsrany. Szkoda że taki stary Lis jak ty daje się nabierać i łyka te wojny informacyjne.

   ~Cień

   Usuń
 3. "Faktycznie, coś potwornego, istne horrendum obalające wszystkie tezy autora, normalnie żenua i hańba na wiekiX:))) "

  To Ty napisałeś, nie ja :))) . Ale to nie świadczy za dobrze o autorze, gdy czytelnicy uważniej czytają notkę niż on ją pisze :D .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co z tego że uważnie czytasz jak nic nie zrozumiales. Nie jestem pewny czy to nie umyslna gra słów, bardzo celna reszta. Ta organizacja do tego właśnie zmierza by wszystkie związki były partnerskie, zamiast normalnie małżeńskie. Podpowiem ci też od razu że jak gdzieś tutaj zobaczysz "partnerzy rzyciowi" to to nie jest błąd.

   Przemko

   Usuń
  2. Hehehe . "Rzyciowi partnerzy" . Niezła gra słów.

   Usuń
 4. " Nie jestem pewny czy to nie umyslna gra słów, bardzo celna reszta."

  Wątpię żebyś czegokolwiek był pewny :))) . Na szczęście Fox już wyjaśnił, że to pomyłka i zostałeś z obroną jego czci jak z ręką w nocniku :))) .

  "Podpowiem ci też od razu że jak gdzieś tutaj zobaczysz "partnerzy rzyciowi" to to nie jest błąd."

  Wszystko zależy od kontekstu... Błędy ortograficzne łatwiej obronić jako "celowe" niż błędy rzeczowe ;) . Rozumiem, że robisz ucieczkę do przodu na wypadek, gdybyś walnął jakiegoś orto-babola :)))))) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Wy Towarzyszu ciągle o pierdołach zamiast o konkretach :)

   Usuń
 5. Sorry Foxie, że tak upierdliwie się przypominam, ale powiedz, jak to jest, że cię tolerują w Rzepie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezręcznie pytać o sprawy dotyczące korporacji :)

   Usuń
 6. @Fox
  Wpis akurat na czasie. Zanim się pojawił przeczytałem co nieco o tych próbach dyskredytacji Trumpa.
  Te przegrywy uciekają się do żałosnych metod. Zupełnie jak nasza ubecka opozycja. Tj. chciałem napisać totalna 'P .
  Swoją drogą nawet Twój blog dopadły ubeckie trole. Gdy nie mają się o co dopierdolić to czepiają się literówek. Pisząc szybko na klawiaturze pojawianie się literówek to standard. Nie mówię o błędach ortograficznych, ale o "pzrestawianiu" liter. Mnie zdarza się to non stop i dlatego muszę robić korektę każdego dłuższego tekstu.
  Wiem, że i tak olewasz troli, ale ... rób swoje i nie oglądaj się na nich. Niedługo zdechną śmiercią naruralną. Przez brak finansów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I znowu tak literówka ! Miało być "śmiercią naturalną", ale wyszło w sumie śmiesznie.

   Usuń
  2. To w Rzepie też nie robią korekty i puszczają z błędami ? Kto wie, teraz to jest wszystko możliwe...
   Co do Trumpa - to uważam foxie, ze robisz poważny błąd tym wchodzeniem mu w dupę, zazwyczaj wychodzi z tego po latach niezły wstyd gdy czyta się swoje przemyślenia.
   Akurat elity republikańskie doskonale go znają i mniej więcej wiedzą, że umysłowo jest to idiota, charakterologicznie buc, finansowo - bankrut, politycznie - demokrata a moralnie playboy, który koło konserwatyzmu nawet nie stał ( chyba że za taki uważać brak skłonności homoseksualnych co jak widać wielu wystarcza). I to jest jeden z powodów rezerwy wobec niego.
   Są to zasadniczo kwestie, które nas nie będacych obywatelami USA nie powinny zajmować, a najważniejsza z naszego polskiego punktu widzenia jest jego polityka zagraniczna. Na pierwsze jego kroki czekamy i po tym będziemy go oceniać.

   Usuń
  3. Może masz rację, ale alternatywa w postaci zwycięstwa Hillary byłaby dla całego świata mocno masakryczna. O republikańskich elitach ostatnia kampania wyborcza bardzo źle świadczy - bo skoro Trump to taki idiota, bankrut i buc a oni nie potrafili przeciwstawić mu dobrego kontrandydata w prawyborach, to niestety oznacza, że są zerami. Możemy narzekać, że nie jest konserwatystą w stylu jakiegoś wiekowego profesora, ale nic to nie da. Trzeba robić politykę realną a dezinformacje jakie nam są serwowane o Trumpie utrudniają rozsądną ocenę nowego prezydenta.

   Usuń
  4. @Fox : O to to, dokładnie.

   @gall_anonim : za to z takiego Busha seniora [ postaci emblematycznej dla tych gównianych republikańskich elit, którym cham Trump, amerykański Lepper pięknie odwinął się kułakiem ] świadkujący na ''ślubie'' pary lesb to konserwatysta całą gębą a nawet ryjem : dajże spokój człeku - z połowa tych ''konserwatystów'' to pokątni dziwkarze, skończone ćpuny, pedały a bywa nawet i miłośnicy ''międzypokoleniowej intymności'', więc wolę już jawnego hedonistę, który jednak zna granice i przynajmniej gdy przyjdzie co do czego potrafi zachować resztki przyzwoitości od oślizgłego gada i hipokryty z gębą pełną frazesów. Jeśli o mnie idzie od początku zachowywałem daleko idącą rezerwę do tego kandydata a i Foxa nie posądzam o żadne ''włazidupstwo'', nie mówiąc, że trza mu przyznać iż trafnie przewidział wybór Trumpa, gdy perspektywa ta wydawała się postronnym jak niżej podpisany mało prawdopodobna. Tak naprawdę to ch... z Donaldem, istotne jest emanacją jakich towarzystw onże się stał i do firmowania jakiej strategii został wynajęty oraz co wyniosło go do władzy, rzecz omawiana tu obszernie i wielokrotnie przeze mnie więc w skrócie tylko bo jak widać co do poniektórych wciąż nie dotarło :

   1. olewka a w każdym razie nie tak duże poparcie dla Hilerii na jakie liczono wśród kobiet i czarnych - te pierwsze wiedźma zraziła szydząc z ofiary gwałtu, najwidoczniej w swej masie stwierdziły, że już lepszy buc i prostak niż feministka cynicznie broniąca męża łajdaka, krętacza, ćpuna bez charakteru wyżywającego się za upokorzenia ze strony trzymającej go za jaja małżonki na Bogu ducha winnych innych kobietach, o ile wręcz nie gwałciciela i pedofila. Natomiast ci z czarnych, którzy nie są czarnuchami uznali, że babsztyl otwarcie wspierający jakiegoś Wielkiego Smoka loży KKK i wyrażający się o nich per ''zwierzęta'' nie jest żadną alternatywą dla ''faszysty'' Trumpa.

   2. zaskakująco duże jak na histerię rozpętaną wokół wypowiedzi o ''budowie muru'' poparcie wśród Latynosów, to w świetle sygnalizowanej tu kiedyś faktycznej dwujęzyczności już niektórych stanów na południu USA jak Floryda czy Kalifornia obiecująca perspektywa - to samo tyczy równie niezłego wyniku wśród Azjatów, jeśli uwzględnimy, że np. wielu chińskich biznesmenów spierdala z ojczyzny do Stanów bo te mimo narastającej patologii wciąż są atrakcyjną alternatywą dla znękanych opresją biurokratyczno-militarnego postbolszewickiego reżimu, również przestanie to tak zdumiewać mimo jawnie antychińskiej retoryki prezydenta-elekta.

   3. nade wszystko zaś poparcie białych proletów stanowiących dotąd twardy elektorat Demokratów i jeszcze w poprzednich wyborach gremialnie głosujących na Obamę a którego to szumny program ubezpieczeń uderzył w nich właśnie najbardziej, to + kompletnie obłąkane deindustrializacyjne, ''ekologiczne'' koncepty otwarcie lansowane przez Killary [ tej babie faktycznie chyba usunięto wraz z guzem kawał mózgu bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie tak spektakularnego samobója wyborczego ] zadecydowało o tym prawdziwym przełomie jakiego skutków ni przyczyn wciąż nie jest jak widać zdolna ogarnąć zarówno większość prawicy jak i lewactwo. Skoro obszerne cytaty z wyczerpująco merytorycznych analiz jakimi z okazji katowałem to forum nie dają rady to może obrazki uświadomią w czym rzecz - wstrząsający fotoreportaż ''Upstate Girls'' z miasta, właściwie small-town Troy w stanie Nowy York, zupełnie inny świat a wręcz obca planeta niż położona nieopodal [ jak na amerykańskie warunki ] metropolia, postindustrialna Ameryka w pigułce, prawdziwe anus mundi o którym sami mieszkańcy wyrażają się nie inaczej jak ''Troylet'', na wstępie info z wiki aby dać nieco obraz nędzy i upadku w porównaniu z niegdysiejszą świetnością :

   Usuń
  5. ''W przeciągu całego XIX wieku jak i początku XX wieku miasto Troy było nie tylko najprężniej rozwijającym się miastem w stanie Nowy Jork, ale jednym z bogatszych i piękniejszych miast w całym kraju, pozostawiając w cieniu nawet stolicę stanu Albany. Było to jedno z ośrodków amerykańskiego przemysłu stalowego, jak również przemysłu odzieżowego [...] Niestety, jak większość miast amerykańskich Troy padło ofiarą urbanizacji [ - ? przede wszystkim dezindustrializacji ] w latach 1970. Rozbudowa centrum biznesowego, która zniszczyła urok śródmieścia, jest jednym z wielu problemów z którymi borykają się mieszkańcy miasta.'' - przysłowiowa g... prawda, typowe dla wiki politpoprawne pieprzenie : problemem to jest przede wszystkim tam wspomniany upadek niegdyś doskonale prosperującego przemysłu oraz towarzyszącej mu etyki pracy i demoralizacja wskutek tego porzuconych robotników, barbarzyństwo i przestępczość rozbestwionych za przyczyną braku dyscyplinującej mocy wymogów produkcji i kultury czarnuchów oraz wzorujących się na nich ''wiggers'', zdegenerowanych białych proli nie wiedzących co począć ze sobą, durniejących od bezczynności, patologicznych wzorców lansowanych przez media i powszechnie dostępnych drugów ] :

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Troy_(Nowy_Jork)

   ...co na poniższych fotach doskonale widać [ ponieważ sporo tu niesprawnych netowo uwaga dla nich - przesuwamy kolejne foty klawiszem w prawo ] :

   http://www.upstategirls.org/photoalbum.html

   Jeśli dodamy do tego kluczowe wsparcie części ichnich elit, które przytomnie dostrzegły, że pożal się program ''żeby beło tak jak beło'' to przepis na pewny upadek w bliższej lub dalszej perspektywie, biorąc razem wszystko ''zusammen do kupy'' jawi się całkiem obiecująco mimo wszystko. Powtórzę : Trump stanowi być może iluzoryczną jednak jakąś szansę przynajmniej, natomiast nie wiem czy USA a i powiązane zeń sojuszami kraje wytrzymałyby kolejną kadencję kogoś takiego jak Hileria czy krwawego pajaca Obamy, następnego ''fancy guy'' zabawiającego się w rozpierdalanie całych krajów i kontynentów bez mała, zamieniając przy tym Białasowy Dom w permanentne Pimp my House - albo lożę wiedźm, świątynię wiccańskich rytuałów zależnie jaką ''płeć kulturową'' to ścierwo sobie by akurat tam obrało. Z naszej zwłaszcza perspektywy Clintonowa oznaczałaby kontynuację a wręcz wzmożenie patologicznej, samobójczej polityki wprost wpychającej mieszkańców regionu w łapska Putina czego bodaj najohydniejszym, spektakularnym symbolem pedalska parada w Kijowie urządzona akurat podczas apogeum walk, gdy Rosjanie masakrowali bezkarnie źle uzbrojone i fatalnie dowodzone oddziały Ukraińców, finansujący hucpę Soros a nade wszystko firmująca to ówczesna administracja amerykańska tym samym napluły na trupy nieszczęsnych ofiar także ich cynicznych machinacji, inaczej jak czystym skurwysyństwem nazwać tego nie można. To czemu nadałem zbiorcze miano ''tęczowej agendy CIA'' a co rzecz jasna obejmuje znacznie szerszy zakres środowisk, w tym również tych kojarzonych z prawicą, spierdoliło co tylko mogło dokumentnie, żadna nędzna rosyjska propaganda potrafiąca tylko serwować rzewne kawałki o ''słowiańskim braterstwie'' nie wykonałaby tak dobrze roboty dla pozytywnego pijaru kremlowskiego gangola co tamci, dlatego pomny jankeskich przeniewierstw z niesmakiem obserwuję histeryczną, świadczącą o gigantycznym zakompleksieniu szopkę towarzyszącą przyjazdowi amerykańskich wojsk [ jedyny z niej pożytek to wywołany przezeń autentyczny ból żopy proruskich ciulów ], Trump a nade wszystko stojący za nim wojskowi, ludzie służb, biznesmeni i politycy dają przynajmniej umiarkowaną nadzieję niemniej na pogonienie tego tęczowego kurewstwa jakie nie łudźmy się, już knuje jakby to ''wycofać się na z góry upatrzone pozycje'' [ a bez możnych sponsorów g... by mogli za przeproszeniem zdziałać ] :

   http://3obieg.pl/miedzynarodowka-lgbt-po-przegranej-hilary-clinton-obmysla-nowa-strategie-dzialania

   Usuń
  6. Co do tęczowej agendy, to parę lat temu bardzo prężnie działała w tym temacie usra ambasada http://www.bibula.com/?p=10699
   której ambasadorem był oświecony bi/homo republikanin piszczelowiec, koleżka ze studiów Buszmanów. Co zaś się tyczy innych konserwatystów-republikanów to wystarczy wymienić jako dobitny przykład lożę (chyba leże) ekstremalną-ekstrementalną (poziom anty-sztuki) Bohemę leśnych czubów z Kalifornii których skład to 40-50 % to pederaści.
   Odkrywca

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co się tyczy pracy o CIA na którą się powołujesz Fox jak wynika z recenzji zdaje się być pisana na siłę pod tezę, co zresztą jest chyba dość powszechną manierą anglosaskich autorów [ przebija to w czytanej właśnie ''Twierdza Izrael'' Patricka Tylera, któremu upierdoliło się, że ''twór syjonistyczny'' wzoruje się na militarystycznej Sparcie zamiast rzekomo miłujących pokój, demokratycznych a jakże Atenach, przeciwstawienie takowe dla każdego w elementarnym choćby stopniu kojarzącego Tukidydesa i epokę o której traktuje jego klasyczne dzieło nie może być niczym innym jak horrendalną bzdurą ], szczególnie z naszej perspektywy istotnym, kompromitującym wręcz mankamentem jest ponoć brak wzmianki nawet o wsparciu przez Agencję ''Solidarności'', poza tym jeśli faktycznie służby USA były aż tak fatalne to jakim cudem jeszcze szlag nie trafił tej całej Ameryki ?! Przydałoby się też analogiczne dziełko traktujące o kiksach i nieudolności sowieckich służb bo póki co gros poświęconych im opracowań na czele z ''Archiwum Mitrochina'' sugeruje coś dokładnie przeciwnego, nie mówiąc już o kształtującej ich obraz w o wiele większym jeszcze stopniu beletrystyce z pomnikowym ''Montażem'' Volkoffa, gdzie właściwie niemal wszystkie znaczące fenomeny polityczne i społeczne ostatnich dekad są dziełem ich machinacji [ ze znanych mi chyba tylko książka Cenckiewicza o WSI obnaża nieudolność komuszych służb ale to jednak choć podporządkowany ściśle Moskwie jednak w części przynajmniej PRL-owski wywiad ]. ''Tęczowa agenda'' nie jest tylko przypadłością trawiącą amerykańskie służby, wspomniane brytyjskie bodaj czy nie w większym stopniu zostały dotknięte tym zajobem :

  http://www.rp.pl/Swiat/306309876-Brytyjski-wywiad-MI6-wspiera-gejow-i-lesbijki.html#ap-1

  http://www.pb.pl/4417923,73647,brytyjski-kontrwywiad-najbardziej-przyjazny-gejom

  http://www.rp.pl/artykul/178442-Nastepcy-Bonda-moga-juz-byc-gejami-.html#ap-1

  Nie idzie rzecz jasna by zakazywać zboczeńcom pracy agenturalnej o ile tylko faktycznie dobrze ją wykonują a nie zawdzięczają stanowiska i awanse li tylko ''słusznej orientacji'' bo to skandal i przepis na katastrofę, wbrew pozorom dziś mimo tej całej ''otwartości' wciąż jest mnóstwo znaczących osób, które z różnych powodów ukrywają swoje skłonności co czyni koniecznym wręcz wykorzystywanie w działaniach operacyjnych resortowych prostytutek homoseksualnych obojga płci [ ''dowolnej'' rzekłbym genderowo:) ] czy takichże agentów. Problem w tym, że służby zamiast zajmować się szpiegowaniem do której to działalności zostały powołane babrzą się kuriozalnymi pierdołami, szerzeniem nędznej propagandy a pewnie wręcz mętnymi naciskami wspierającymi patologię pracując przy tym de facto na rzecz wroga [ patrz wyżej ]. Mimo wszystko scenariusz rzekomego zamachu stanu jako prowokacji tureckich służb, które być może wykorzystały w tym celu nieudolność politruków ''tęczowej agendy'' wciąż jest dla mnie bardziej prawdopodobny, to była jednak zbyt grubymi nićmi szyta historia podobnie jak krwawy performens w galerii z ruskim ambasadorem itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do służb angielskich to dwóch jej szefów o czym wspominał fox było pederastami, tudzież wielu agentów, (a jeszcze więcej pracowników s ochraniało pederastów vipów - często wielorakich szpionów). Ale w Niemczech też nie jest lepiej i dowodzi to, że tolerancja w służbach (i nie tylko )dla takich czubków nie jest dobrym pomysłem (jakby kto myślał, że jak będzie nietolerancja to przejdą na wrogą stronę): http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pracownik-niemieckiego-wywiadu-islamista-mial-grac-w-filmach-porno,696398.html
   więc typ pracował dla Niemiec, był Hiszpanem, mężem i ojcem wielodzietnej rodziny (co pokazuje, że liczne dzieci nie są żadnym lekarstwem na homo, tylko sposobem na ich ukrycie i działanie), dodatkowo zdradzieckim islamistą i homo-aktywistą, więc po tym nie dziwi mnie absolutnie argument, że miał psychiczne zaburzenia tożsamości, tym bardziej, że wielu członków służb ma takie zaburzenia (zawodowe skutki uboczne), a dodatkowo 100 % homo populacji ma zaburzenia tożsamości biologicznej/kulturowej/umysłowej/seksualnej naraz. Przy okazji jego zdrada pokazuje, że tolerancja w służbach (też w wojsku/policji) dla takich zachowań i pracowników, nie gwarantuje lojalności - jak mogliby twierdzić miłośnicy tolerancji według których w przeciwnym wypadku nie-tolerowani dewianci, mogliby przejść na wrogą stronę (jak w przypadku piątki z Cambridge, gdzie tylko Kim był hetero, ale wiedział kim oni byli) - tym bardziej, że pomagał islamistom którzy "oficjalnie" są bardzoooo nietolerancyjni dla takich wykwintnych wykwitów. Więc cała olerancyjna narracja dupy(!)(tudzież kupy) się nie trzyma.
   Odkrywca

   Usuń