wtorek, 3 marca 2015

Po Niemcowie Korporacja zajmie się nacjonalistyczną rosyjska opozycją

Jak się można było spodziewać  kamery zainstalowane na moście i na murach Kremla (bądź co bądź siedziby prezydenta Federacji Rosyjskiej) okazały się niesprawne i nie zarejestrowały zabójstwa Borysa Niemcowa. Podobna przypadłość dotknęła wcześniej choćby kamery w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. Przodująca w świecie sowiecka technika jak widać ma to do siebie...Powyżej: Niemcow z żoną i dziećmi
Poniżej: z rosyjską call-girl w Dubaju (też daję panience kilka dodatkowych punktów jeśli ma rude - a zwłaszcza miedzianorude włosy :)Dosyć tego sarkazmu. Nikt nie twierdzi, że Niemcow czy Bieriezowski byli niewiniątkami. Ale w porównaniu z Putinem-Hujłą, patriarchą Cyrylem Moralnym, generałem Iwanowem, Sieczinem, Surkowem oraz innymi członkami rady dyrektorów Korporacji rządzącej Rosją byli oni niemalże buddyjskimi bodhisatvami a dużą część swoich win już odkupili. Eksterminacja liberalnej opozycji przez Putina-Hujłę doprowadziła do tego, że Rosja już raczej nie stanie się normalnym krajem stawiającym na budowę dobrobytu zamiast na ekspansję terytorialną.Słowa Saakaszwilego o tym, że aż dziw, że Niemcow tak długo pożył uważam za niezwykle trafne. Obawiam się, że następna w kolejności będzie Ksenia Sobczak, współautorka raportu o rosyjskim zaangażowaniu militarnym na Ukrainie. Wbrew pozorom to bardzo inteligentna dziewczyna - zboczone kobiety często są inteligentne. Pamiętam jak zadała Putinowi-Hujle pytanie, czy na terytorium Czeczenii obowiązuje rosyjskie prawo, a skoro Kadyrow je łamie, czy Czeczenia należy jeszcze do Federacji Rosyjskiej. Hujło nieźle kluczył udzielając odpowiedzi. Jeśli Ksenia Sobczak dogrzebie się do tego, kto otruł jej ojca, jej dni będą policzone...Korporacja zabiera się też do likwidowania nacjonalistycznej opozycji. Proces Nawalnego był pierwszym strzałem ostrzegawczym. W dzień egzekucji na Niemcowie zabito - serią z Kałasznikowa - Światosława Swirela, jednego z liderów rosyjskich, słowiańskich rodzimowierców.  Putin-Hujło stara się powstrzymać proces zastąpienia Rosji Rusią.

Wielu rosyjskich nacjonalistów jest nastawionych antyputinowsko i sprzeciwia się wojnie ze słowiańską Ukrainą. Niektórzy z nich walczą nawet w ukraińskich batalionach ochotniczych przeciwko wynajętym przez Korporację żulom i kryminalistom z Duporosji. Ciekawym przykładem jest postawa muzyków z Korozji Metałła - istniejącego od ponad 30 lat zespołu metalowego. Ta kapela lubi epatować narodowo-socjalistyczną, pogańską i satanistyczną symboliką. Podczas jej koncertów tancerki rozbierają się na scenie do naga i dumnie eksponują swoje narządy rodne (film z typowego koncertu do obejrzenia tutaj lub tutaj). Korozja Metałła nagrała jednak również piękny kawałek poświęcony Rewolucji na Majdanie. Andriej Tancor, ukraiński perkusista tej kapeli został zmobilizowany do ukraińskiego wojska. Jednostką, którą wybrał jest okryty bojową chwałą Batalion Azow - w szeregach którego walczy wielu prawdziwych europejskich nacjonalistów. "Pauk", lider zespołu, w żartobliwy sposób mówił rosyjskim mediom, że członek jego zespołu służący w Azowie podsunął Awakowowi plan ataku psychologicznego na Debalcewo - wypuścić 666 słoni bojowych, którym będzie towarzyszyło 666 perkusistów bijących w tam-tamy :) Po czymś takim Cyraniak na pewno narobiłby w baniak...

Ponieważ mnóstwo skopców zaraz zwali się w komentarzach, to dedykuje im ten ukraiński, "banderowski" kawałek - "Ubij w sobie Moskala"

86 komentarzy:

 1. Dziwi nieco spektakularność tych zabójstw. Tu strzały w centrum miasta, tam seria przed domem, podczas gdy oni mogli by zrobić im samobójstwa, zawały serca czy sprawić by na zawsze przepadli bez śladu.
  Jeżeli to Korporacja to widocznie jej zależy na takim widowisku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Ty, Ruski szpieg/troll? W siedzibie CIA by umarł to foxmulder i reszta pożytecznych podżegaczy by napisała że to "Putin-Hujło" :D Strzały, zawał, wypadek samolotu, seria z kałacha, wybuch bomby, charlie hebdo, syria, isis, wszystko wg foxmuldera to "Putin-Hujło" haha. 21.02.14 pewnie to Janukowycz kazał strzelać do ludzi, z sobie tylko znanych powodów? Dawno dałem sobie spokój z czytaniem tego bloga, wpadam tu od czasu do czasu, żeby po kilku ciekawych wpisach znowu się przekonać, że fox to zwykły propagandzista i manipulator. Niestety.

   Usuń
  2. Aaa zapomniałem, że na majdanie strzelać kazał "Putin-Hujło" i wysłał tam swojego osobistego doradcę Surkowa, żeby ten wyznaczał cele rosyjskim snajperom ze specnazu. Hahahahhahhahahhahahahhahahhahahhaha.

   Usuń
  3. No tak, Niemcowa zabiła koalicja CIA-Mossadu-Państwa Islamskiego-UPA-producentów koreańskich telenowel. To ona rozkręciła kamery na murach Kremla doszczętnie kompromitując Federalną Służbę Ochrony i inne rosyjskie tajne służby.

   To banderowcy strzelali w Charlie Hebdo i to oni podrzynają gardła assadowcom w Syrii.

   To banderowcy strzelali sami do siebie na Majdanie, co udowodnił dr Kaczanowskij z eks-prof. Paziem.

   A ja jestem zwykłym propagandzistą opłacanym przez Mossad, CIA, Prawy Sektor, Kołomojskiego, yakuzę, Państwo Islamskie oraz ustaszy z Singapuru.

   Usuń
 2. Ta prostytutka z Dubaju to może być jakaś znana nadwiślańska celebrytka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację Fox. Dla Rosji nie ma już odwrotu - idą pełną parą w kierunku Korei Północnej. Tylko patrzeć jak znowu staną się "samowystarczalni ekonomicznie" po tych sankcjach i blokadach, które sami na swój naród nałożyli :)

  Mnie ciekawi tylko co te szmaty z FiFA zrobią. W 2018 mongołowie mieli urządzać cyrki zwane mistrzostwami świata w gałę. Do 2018 Putihujlo nie odkręci tego co zrobił ze swoim krajem (takiego "pozycjonowania" na arenie międzynarodowej nie urządziłaby mu nawet CIA przed 50 lat czarnej propagandy!).

  Zatem czekamy na upadek mongolskiego cesarstwa! Może z normalnymi Rosjanami się dogadamy (oczywiście po wcześniejszym oderwaniu Syberii przez Chiny, a Petersburga przez Polskę).

  Majkel

  PS. Kiedy zjawią się trole ruskie? Odliczamy...1..2..3...

  OdpowiedzUsuń
 4. "Batalion Azow - w szeregach którego walczy wielu prawdziwych europejskich nacjonalistów..." - o ile mogę ja zrozumieć niechęć europejskich nacjonalistów do współczesnej Rosji i jej władz, to przysięgam na zdechłą sabake Hartmana, ni chuja nie mogę pojąć dlaczego europejskiemu nacjonaliście miałby być bliższy George Soros (jak wiadomo szalenie zainteresowany "demokratyzacją" Europy Wsch.) niż Putin?
  Dlaczego z punktu widzenia nacjonalistycznego lepiej być po jednej stronie z Sorosem czy z innymi żydo-amerykańskimi globalistami, banksterami itd. przeciwko Putinowi?
  Czy polityka nacjonalistyczna oznacza bycie wykupionym, jak to wg premiera Izraela stało się z Polin
  https://www.youtube.com/watch?v=p4ye55zuzR8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego mają być po stronie Imperium ( i nie chodzi o żadne reganowskie "imperium zła" ) ?

   Usuń
  2. Dlatego:
   https://www.google.pl/maps/@51.857798,20.890996,3a,75y,187h,79.29t/data=!3m4!1e1!3m2!1sDfYTi5sEhq8UlZaXOu8ajQ!2e0

   https://www.google.pl/maps/@51.772578,39.041354,3a,75y,199.55h,74.53t/data=!3m4!1e1!3m2!1sQOh_-oIyMswaJgQ7MSqVlg!2e0

   Wybierz sobie, gdzie wolałbyś się urodzić.
   Leśne Licho

   Usuń
  3. A co Soros ma wspólnego z Ukrainą? :) Bo jak 90% świata stanął przeciwko Rosji po stronie Ukrainy, to znaczy że Ukraina jest finansowana przez Sorosa? O bosze..a jak premier Australii ostro walił w Putina stając po stronie Ukrainy to co? Ukraina jest finansowana przez kangury i misie koala? LOL

   A dlaczego nacjonaliści mieliby stanąć po stronie Ukrainy a nie Rosji? Ponieważ Ukraina to słowianie - a Rosja to zgniły miks żuli słowiańskich i azjatyckich roboli. Poza tym rosyjski "konserwatyzm" to nic innego jak projekcja FSB - a ichnie "duchowieństwo" nic z duchowością wspólnego mają...od kontaktów z Duchem Świętym częstsze są u nich kontakty z oficerem prowadzącym FSB. @widelec


   Usuń
  4. To ma wspólnego że dawał kase na te rewolucje, w latach 90. dawał kase na wykupywanie Rosji swym pobratymcom itd. W wielu wywiadach popierał Majdan i władze kijowskie - widocznie ma w tym interes.
   Jaki wspólny interes mogą mieć amerykańsko-żydowscy miliarderzy z europejskimi czy ukraińskimi nacjonalistami? Jeśli nawet teraz ten interes jest wspólny, oznacza to tylko że nacjonaliści robią za idiotów w tej spółce.
   "Ponieważ Ukraina to słowianie" - i żydowscy miliarderzy tak pokochali tych Słowian, że chcą im wespół z nacjonalistami ustanowić suwerenne państwo.. O bosze.
   Białoruś to z pewnością nie mniej Słowianie niż Ukraina, więc Łukaszenke zapewne już popierasz?

   Usuń
  5. Leśne Licho,
   Ja wolałbym się urodzić na Islandii, piękny i zamożny kraj, nie ma tylu "ciapatych" co w UK czy RFN, system społeczno-gospodarczy typowy dla Skandynawii, ale nie ma takiej polit-poprawnej głupoty jak w Szwecji itd. Islandia choć malutka nie robi gały USA ani nikomu innemu.

   Usuń
  6. "W wielu wywiadach popierał Majdan i władze kijowskie - widocznie ma w tym interes. "

   Powtarzam - 90% świata też tak robiło. Porażka Rosji jest bowiem w interesie każdego normalnego człowieka. Zanim wyskoczysz z głupią zagrywką o żydach pamiętaj, że kolega Putina, Mosze Kantor to żyd - jakoś Putinowi nie przeszkadza robienie z nim interesów :D A Mosze brzydko mówił o Polsce. Abramowicz też Żyd - i jakoś dobrze z Putinem żyje.

   ""Ponieważ Ukraina to słowianie" - i żydowscy miliarderzy tak pokochali tych Słowian, że chcą im wespół z nacjonalistami ustanowić suwerenne państwo.. O bosze."

   Tak samo negatywnie wypowiadają się o Korei Północnej - czy to znaczy, że Korea to dobry kraj dbający o swoich ludzi bo ich USA/żydzi krytykują? Co to za argumentacja :) Powtarzam - większość świata jest przeciw Putinowi. Ruscy Żydzi natomiast go wspierają - ostatnio kłócili się z tymi rabinami z Ukrainy. Nie ma tu żadnej logiki a ty operujesz wytartymi szablonami ruskiej propagandy ("Złe amerykańskie żydy atakują zdrowy naród rosyjski, bo ten im się przeciwstawia dla dobra ludzkości").

   Największym złodziejem jest Putin i każdy to wie! Ma zgromadzone więcej kasy niż Warren Buffet - a Soros powtarzam to cipka jest...nieoficjalnie majątek rzędu 8 miliardów funtów. Putin takim kwotami dupę sobie podciera. Rosja to ogromny kraj i gdyby nie mafia Putina która rozkrada naturalne bogactwa, to żyliby na poziomie Europy Zachodniej! Na samo Soczi rozkradli 25 miliardów dolarów! :) Teraz na FIFA2018 ograbią kolejną kasę...A jak już kraj będzie się sypał i chwiał na nogach to odpalą wojnę "w obronie pokoju" i powiedzą, że kraj wali się przez "spisek żydowsko amerykański". Stare ruska reguła...od klęski do klęski poprzez wojnę :) Bida @widelec

   Usuń
  7. 1. Maj 2014 członek zespołu prasowego Departamentu Stanu (lub Białego Domu, nie pamiętam) przyznaje, nie wiedząc że jest nagrywany, że "majdan zorganizowaliśmy jak zawsze we współpracy z Sorosem". Może być ciężko znaleść to nagranie, szukałbym na stronach rosyjskich bo tam CIA nie sięga, ale nie znam cyrylicy i rosyjskiego, więc nie pomogę.
   2. Soros w wywiadzie dla Forbes (nie pamiętam dokładnie) w listopadzie/grudniu 2014 wielokrotnie mówi o protestach na majdanie w 1 os lm.
   3. Soros pochwalił się swojemu koledze biznesmenowi (potrzebna pomoc bo znowu zawodzi pamięć), ten przekazał to do mediów.
   4. Nie przypominam sobie żadnej rewolucji w ciągu ostatnich 100 lat, w kraju tak dużym jak Ukraina, która nie byłaby sponsorowana z zewnątrz (nawet rewolucja bolszewicka była początkowo opłacona przez Niemcy i Austro-Węgry).
   5. W odniesieniu do pkt 4. kto jak nie USA?
   6. Od lat 70 wszystkie rewolucje organizowane przez USA są opłacone przez Sorosa.

   Tak tak, to pewnie sprytny plan Putina, że USA sponsorowało Al-Kaidę, ISIS etc etc. I to Rosja jest agresorem, rzecz jasna :D

   Usuń
  8. Do @widelec
   Myślę, że najbardziej znienawidzony kraj na świecie to jednak USA. Widziałeś masowe demonstracje we wszystkich zakątkach świata przeciwko Rosji czy Korei Płn.?
   90% świata popierało Majdan? - pojebało czy jak?
   Jeśli mowa o Żydach w Rosji, to jeśli to są Żydzi lojalni wobec państwa, a nie wobec ośrodków międzynarodowych, jak w przypadku Żydów polskich czy na Zachodzie, to tacy Żydzi nawet nacjonalistom nie powinni przeszkadzać, chyba że ktoś jest naziolem. Jesteś naziolem?
   " Ruscy Żydzi natomiast go wspierają..." - no właśnie! Tylko pozazdrościć takich Żydów. Polscy Żydzi tylko szczują na Polaków.
   Nie wiem jaki majątek ma Putin, Rosja to wciąż patologiczny kraj tak jak Polska (choć suwerenny), ale z pewnością mniej patologiczny niż w latach 90. kiedy hulali tam pobratymcy Sorosa.
   Podsumowując:
   Rosja chce Ukrainy takiej jak Białoruś. Kijów, Soros, banksterzy itd. chcą Ukrainy takiej jak obecna Polska. Teraz pytanie o nacjonalistów, bo wątek o nich a nie np. liberałach.
   Czy bliższa ideałom nacjonalistycznym jest współczesna Białoruś czy Polska?
   Dziękuję.

   Usuń
  9. "Od lat 70 wszystkie rewolucje organizowane przez USA są opłacone przez Sorosa." - rewolucja islamska w Iranie i przewrót Pinocheta w Chile też? :))))) W latach 70-tych Soros robił dopiero pierwsze poważne pieniądze i nie miał środków, by finansować jakieś rewolucje.

   "Może być ciężko znaleść to nagranie, szukałbym na stronach rosyjskich bo tam CIA nie sięga, ale nie znam cyrylicy i rosyjskiego, więc nie pomogę." - wielki znawca Rosji :)))))))))))

   Usuń
  10. "Rosja chce Ukrainy takiej jak Białoruś. Kijów, Soros, banksterzy itd. chcą Ukrainy takiej jak obecna Polska."

   Czyli wychodzi że wyżej stawiasz i wolisz Białoruś niż Polskę, :) LOL

   Pierwszy raz napisałeś prawdę- Rosja chce Ukrainy takiej, jak Białoruś. Czyli totalnego bankruta, zacofanego o 20 lat względem Polski, który żyje TYLKO dzięki kredytom z Rosji...która też upada :)

   Fantastyczna perspektywa. Ale coś Ci powiem - wypier*** tam na Białoruś lub Moskwę. Tu jest Polska! Polska Pany - Rosja chamy! @widelec

   Usuń
  11. Ależ zajebiście jest w tej POlsce, kto by się spodziewał. To pisze zapewne wielki krytyk władzy, układów, afer, zwolennik kary śmierci, może jeszcze PiSu, którego lider chwalił Gierka... Na kogo głosujesz jestem ciekaw?
   Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wątek jest o nacjonalistach, którzy walczą po stronie kijowskiej, pytanie było: czy bliższa ideałom nacjonalistycznym jest współczesna Polska czy Białoruś? Czy nacjonaliści popierają może wolny rynek i społeczeństwo otwarte?
   Nigdzie nie napisałem, że JA jestem nacjonalistą.
   Trzeci akapit to twe życzenia a nie prawda. W ZSRR też mówili, że kapitalistyczny zachód upada...

   Usuń
  12. "Polska Pany - Rosja chamy!" - serio? Ile ty masz lat? Pytałem na kogo głosujesz, ale to chyba nie możliwe...
   Polska która jako państwo istnieje teoretycznie, która robi laski za darmo, w której grasują seryjni samobójcy... Takimi samymi panami byli ci, co nie oddali nawet guzika od munduru, bo zaraz spierdolili do Rumunii.

   Usuń
  13. "Białoruś. Czyli totalnego bankruta, zacofanego o 20 lat względem Polski, który żyje TYLKO dzięki kredytom z Rosji"

   20 lat za Polską? no to porównajmy - żeby nie było, że kacapskie źródła to sięgnijmy do factbooka CIA = dane za 2013

   PKB per capita (wg PPP)?
   B(iałoruś) - 16,1 tys. USD
   P(olska) 21,1 tys.
   (tak tak Polska która od 12 lat czerpie "pełnymi garściami" z funduszy pomocowych ma PKB na łepka wyższy o raptem 1/3 od wsiurów z białorusi)

   poziom oszczędności (w relacji do PKB)? proszę bardzo
   B 24,8%,
   P - 16,8%
   (ups... nędzarze od baćki mają o połowę wyższe oszczędności niż dumni członkowie Unii?)

   udział przemysłu w PKB?
   B - 46,2%
   P -33,3% (o ile chwilowo postawione tu zagraniczne montownie w których białomurzyńska siła robocza skręca różne auta czy inny dobytek - można nazwać przemysłem)

   bezrobocie?
   P - 10% (mimo wyjazdu 1/10 zdolnych do pracy obywateli na zmywaki - łatwo policzyć, że tak było dobrze ponad drugie tyle)
   B - 1% (niewątpliwie wskaźnik sztucznie zaniżony, ale na tle naszej zielonej wyspy pewnie można by pozazdrościć)

   dług publiczny w relacji do PKB?
   B - 31,5%
   P - 48,2%
   (upsss...)

   no to dług zagraniczny?
   B - 1,2 mld USD
   P - 365,2 mld USD
   (jak to było? "totalny bankrut, który żyje tylko dzięki kredytom z Rosji???? pomyłka chłoptasiu - nie Białoruś tylko Polska, i nie z Rosji tylko z UE - poza tym faktycznie - totalny bankrut)

   i jedyne co pozwala nam patrzeć z wyższością zadłużonego gołodupców nad biedniejszym bez długów:

   inflacja
   B - 19%
   P - 1%
   (ufff dobrze że chociaż jest ta inflacja...)

   Usuń
  14. Widać rosyjska szkoła manipulacji. Wybrałeś takie dane, w których Białoruś nie może wyglądać źle :) Jaki może być udział przemysłu w gospodarce państwa, które jest ODCIĘTE niemal od świata i nowych technologii? Pomijam już takie "babole" jak fakt, iż im bardziej rozwinięta gospodarka, tym większy udział sektora usług! LOL! (I zanim zaczniesz znowu kłamać to zobacz, jaki udział przemysły/usług mają żydoamerykany z USA i Izraela!:) )

   Pozwól że używając twojej logiki, udowodnię wyższość gospodarki Korei Północnej nad gospodarką Niemiec:

   Bezrobocie:
   Niemcy - 5.3%
   Korea Płn - 1.0%

   Udział przemysłu w gospodarce:
   Niemcy - 30%
   Korea Płn - 100%

   Dług w relacji do PKB:
   Niemcy - 56%
   Korea Płn - 0 zadłużenia

   Możemy tak dalej. To może działa na idiotów bez rozumu. Faktem jest, że Polacy, Litwini i inne narody(łącznie z ruskimi) nie emigrują do cudownej Białorusi ze swoich państw( na poziomie Polski) ale na zachód. Pewnie żydy...

   PKB: (za IMF, 2013)
   Białoruś - 71.710 mld USD
   Polska - 517.705 mld USD

   PKB per capita
   Białoruś - 7,577.082 USD
   Polska - 13,435.263 USD
   (naród wielokrotnie mnie liczebny niż Polska! w małych państwa zarządzanie gospodarką i dystrybucja dochodu są dużo łatwiejsze...zazwyczaj)

   Bezrobocie:
   Białoruś - 0.6% (tak szaleje gospodarka, że nawet emeryci i inwalidzi mają pracę! :D )
   Polska - 10.3% (dane IMF za 2013, nie moje)

   I zanim zaczniesz znowu kłamać podaj dane dotyczące takich beznadziejnych(w porównaniu z Białorusią) gospodarek jak USA, Japonia itd :) USA - udział przemysłu w PKB...19% (dno! dno!), a zadłużenie Japonii(dłub publiczny) - 226% (szybko, wszyscy Japończyki emigrujta na Białoruś! Co za głupi naród Ci Japończycy ;) )

   O oszczędnościach Białorusinów nie wspomnę..bo ich nie ma :) O rezerwach walutowych również :)
   @widelec

   Usuń
  15. "Udział przemysłu w gospodarce:
   Korea Płn - 100%"
   łał? tak a gdzie to wyczytales? synku produkcja ryzu i portretow kima to nie przemysl...

   "im bardziej rozwinięta gospodarka, tym większy udział sektora usług!"
   wychodzi ze najbardziej rozwinieta gospodarka to Gibraltar - udzial uslug 100%
   calkiem niezle wygladaja tez: Bahamy (91%) Monako (90%), wyspa Man (88%) i Cypr (82%)
   ale fakt... Niemcy maja udzial przemyslu na podobnym poziomie co nasz bantustan... roznica jest taka, ze oni produkuja (a my skladamy - co gorsza w montowniach, ktore naleza do zagranicznych podmiotow, ktore z dnia na dzien moga zwinac linie i przeniesc sie chociazby za Bug, jak uznaja ze to im sie oplaci a wtedy zostanie nam sektor uslug ale chyba raczej seksualnych glownie) i to rzeczy nowoczesne a nasze sztandarowe produkty to: meble, wodka i kielbasa...

   "PKB: (za IMF, 2013)
   Białoruś - 71.710 mld USD
   Polska - 517.705 mld USD"
   to moze zestaw jeszcze Polske z Niemcami - dane beda tak samo porownywalne...

   "I zanim zaczniesz znowu kłamać"
   synku nie goraczkuj sie bo ci wrzod peknie - tu nie bylo slowa klamstwa - same dane statystyczne cyt. za CIA (chyba nie chcesz powiedziec ze CIA klamie???)
   ale chcesz porownywac dane z IMF?
   prosze bardzo - piszesz sam:
   "Białoruś - 71.710 mld USD
   Polska - 517.705 mld USD"
   ZGODA - 4 razy wieksza Polska ma PKB 7 x wieksze niz backowa wiocha - zaryzykuje teze, ze to i tak niezle jak na "totalnego bankruta utrzymywanego z ruskich kredytow"

   inna sprawa ze jak porownasz dane bardziej porownywalne synku - czyli PKB nie w cenach biezacych tylko uzgledniajac parytet sily nabywczej (doczytaj sobie co to takiego - na wikipedii tez sie pewnie znajdzie) to wg twojego ulubionego IMF dostajemy takie dane:
   nasze mocarstwo nad Wisla wyglada zaiste poteznie - 896,778 mld USD
   a Bialorus - 166,786 mld USD
   czyli nadwislanskie mocarstwo ma PKB raptem 5,376818198 raza większe niz 4 krotnie mniejsza Bialorus...

   co sie tyczy PKB per capita - to rowniez podajesz dane w cenach biezacych (choc i tak PKB o polowe nizsze niz w nadwislanskim mocarstwie to jak na totalnego bankruta etc etc chyba nie najgorzej...
   a jak znowu porownamy dane porownywalne:
   Belarus Gross domestic product based on purchasing-power-parity (PPP) per capita - 17623
   Poland Gross domestic product based on purchasing-power-parity (PPP) per capita - 23272

   i nawet nie bede komentowal, bo kazdy moze sam ocenic

   "O oszczędnościach Białorusinów nie wspomnę..bo ich nie ma"
   a to ciekawe synus bo cytowany przez ciebie IMF pisze co innego:

   Belarus Gross national savings Percent of GDP 27.167
   Poland Gross national savings Percent of GDP 17.361

   i ponownie kazdy moze ocenic sam (wychodzi ze w IMF tez sowiecka agentura)
   rezerwy walutowe faktycznie backa ma znacznie mniejsze niz mocarstwo nad wisla... ciekawe czy tez trzymaja rezerwy w US obligacjach a rezerwy zlota w Londynie? bo jesli tez to maja tak samo gola dupe jak nasz bantustan

   "Faktem jest, że Polacy, Litwini i inne narody(łącznie z ruskimi) nie emigrują do cudownej Białorusi ze swoich państw( na poziomie Polski) ale na zachód"

   no fakt... ciekawe tylko dlaczegoz to Polacy emigruja na zachod (i w GB sa chyba nadal najgorzej oplacana grupa etniczna - porownywalna z somalijczykami) a nie siedza w poteznym kwitnacym mocarstwie nad wisla?

   "To może działa na idiotów bez rozumu"
   a propos tego co piszesz - to chyba az takich idiotow na ktorych to dziala - wielu nie ma (chyba ze na forum giewu)

   Usuń
 5. Pod warunkiem że w ogóle są jakieś strony - to można się spierać po której się opowiedzieć.
  Gorzej gdy wygląda na to, że stron żadnym nie ma znowu mamy "tak czy owak Zenon Nowak"
  Adam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że George Soros bardzo nie lubi Putina jest faktem. Podobnie nie lubią Rosji i Putina jeszcze więksi od Sorosa amerykańscy (czytaj: żydowscy) magnaci, bankierzy, spekulanci, itp. władcy współczesnych USA. Widocznie zachodzi między nimi sprzeczność interesów.
   To amerykańskie ośrodki rządowe i pozarządowe łożą kasę na instytucje w Europie zajmujące się tropieniem pod każdym krzakiem antysemityzmu, seksizmu, ksenofobii, homofobii i tym podobnych wynalazków... Zwycięstwo "demokracji" w Europie Wsch., czego tak bardzo pragną Soros i reszta, będzie oznaczało wprowadzenie tam poprawności politycznej i innych tak bardzo niemiłych nacjonalistom rzeczy. Rosja sama nie przestrzega tego rodzaju "praw człowieka", więc tym bardziej nie interesują jej te rzeczy w innych krajach.

   Usuń
  2. Putina nie tylko nie lubi Soros ale jakieś 95% świata więc to żaden argument :)

   Soros to biedny dziad w porównaniu z Putinem - ten skośnooki złodziej dopiero nakradł! Wille, pałace, mercedesy - udziały w spółkach itd.

   Usuń
  3. Z tego wynika że nie jest niczyim agentem, marionetką, sługusem itd., ale realizuje (może źle pojęty) interes rosyjski...
   Naszych "przywódców" za to wszędzie na Zachodzie lubią, w końcu oni tylko na zmianę liżą dupę, robią jankesom laskę, szczekają na Ruskich i w iluzjach mocarstwowości pouczają Orbana.
   A Jankesi za ta laskę im nawet wizy nie zniosą, jeszcze obrażają Polskę mówiąc o "polskich obozach" i chłoszczą za antysemityzm i ksenofobie.
   No i? Z czym wy do ludzi wyskakujecie?

   Usuń
  4. Przecież ta cała akcja Grzesia piesia była zrobiona, żeby Ławrow mógł się wykazać. Jesteśmy na pasku Berlina i Moskwy. Usrael ma nas w dupie (nie licząc 65 mld $) i handlują nami jak workiem cebuli na targu. Niektórzy już sikają po nogach, że jak przyjdzie nowy Bush, to nam pomogą. Taa...

   Usuń
  5. nawet jeśli filozofując nie ma stron, to niczego nie wyklucza.
   Powiesz Polakom, że nie powinni wybijać się na niepodległość czy bronić kraju, bo będą po jakiejś stronie? A motywacje ludzi naturalnie mogą się różnić od interesów wszelkich frakcji. Wybór jakiś zawsze jest, bo mamy personalizm, jesteśmy osobami a nie czyimiś interesami. Gra się zawsze toczy o nas, czy się skurwimy, czy nie, czy coś widzimy i zadziałamy czy olewamy. Jak dla mnie sorosy mogą se dopisać i tysiąc zer na koncie

   Usuń
  6. Chyba mnie źle zrozumiałeś - ja po prostu piszę, że obydwie strony finansuje jeden bank. Więc jaki sens ma walczyć po jakiejś ICH stronie? Bronić tzw. kraju przeciw ruskim dla amerykanów? taki sam sens jak odwrotnie.
   Bronić trzeba ludzi.

   Usuń
 6. Dlaczego uważasz że Ksenia jest zboczona?

  Rekin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd u niej ksywka "rosyjska Paris Hilton"? :)

   Usuń
  2. A nie stąd, że jest młodą, ładną blondynką, medialną postacią przy tym, i pochodzi z podobnej rodziny (bogatej acz mniej niż "Paryż")?
   Odkrywca

   Usuń
  3. Pamiętam, że mówiła, że jej marzeniem jest uprawiać seks w stanie nieważkości. :)

   Usuń
  4. Pewien rosyjski kosmonauta miałby w tej sprawie coś do powiedzenia.
   A jeżeli tylko tyle, to jest normalna - ot nieszkodliwa ekstrawagancja, dużo gorsze są te jej okulary;), i fakt, że lubi pić i palić:(
   Co normalnie jest szkodliwe, a w przypadku (szczególnie kobiety), i to w dodatku młodej ładnej damy to już nie tylko nie wypada (te okulary nie wypada jej nosić są nie-stylowe i z tym uśmiechem wygląda na końską twarz-piękną a głupią), a zwyczajnie to już jest patologia (zachowanie antykobiece-antyludzkie). Niestety pewnie się trochę wzoruje na Paryż podobnie jak Dioda elektroda, tak samo piękne kobiety które robią z siebie (pod publikę) ale też dlatego z powodu durnych mód trochę pajaca z cyrku, w dodatku choć są nietępe (np. Dioda) to przez najlepszą zabawę rozumieją ćpanie, chlanie i palenie:(! - a nie tańczenie, śpiewanie, skakanie - to taka antysztuka w formie rozrywki, szkoda.
   Odkrwca

   Usuń
 7. Z Sobczkównej to taka opozycjonistka jak z Michnika. Ale umie się nieźle kreować i bez tych debilnych okularów, to całkiem ładna kobitka jest. https://www.youtube.com/watch?v=pDfxmDgH5Ew

  Daj jakąś lepszą fotkę tej rudej. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://3.bp.blogspot.com/-3uyWfd1iOMc/VPJvXFGqrNI/AAAAAAAAA6M/C54PTBx2sGA/s1600/_2.jpg

   http://1.bp.blogspot.com/-vpbavFOFelg/VPJvXE2_jMI/AAAAAAAAA6I/Xd8jso8B8U8/s1600/_3.jpg

   Usuń
  2. a w ogole wiadomo co to za lala?

   Usuń
 8. "Jednostką, którą wybrał jest okryty bojową chwałą Batalion Azow" Chwałą w podżynaniu gardeł cywilom czy chwałą za uwielbienie dla hitlera, bandery i całego uon-upa? Chłopie, kompromitujesz się tylko, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie niby podrzynają gardła cywilom? Chyba w Russia Today

   Usuń
 9. Putin Hujła zwany w w pewnych kręgach Putlerem obudził się z ręką w nocniku (jak to miał w zwyczaju) krzycząc i wierzgając: Nie dawajcie mi wiecej siana!!! Siana juz nie było co prawda ale niesmak pozostał. I w tym momencie juz wiedział. Nieee to nie była nawet wiedza, Bogini Fortuna przemknęła koło niego... to był ON. Tak dokładnie ON. Dreszcz przerażenia przemknął mu po plecach. Zrozumiał, że to koniec dalej tak być nie może. 20 lat ON naśmiewał się ze mnie, kpił i pogardzał a ja.... JA????!!! Cierpię za miliony!!! Myśli biegły tak szybko, że nawet on wielki szachista nie nadążał za kolejnymi POsunięciami. Ale w końcu doszedł... do wniosku że czas nadszedł. Taaak Kreml, kamery i ona, tak już wszystko stało się jasne i klarowne. Zrobie to, oj tak zrobię... osobiście

  Pozdrawiam
  Mar
  cdn. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tęcza przemierzała świat z zawrotną prędkością, próbował liczyć ale za kazdym razem gdy doliczył do 1 pojawiały sie te niepokojące go słonie. What the fuck starały sie pytać resztki jego jestestwa. Dokąd zmierzam? Skąd pochodzę? I gdy już prawie znał odopwiedż potężne stado lemingów podążajace z prędkoscią bliską tęczy wyjąc PI-PI-PI.... I wtedy sie obudził ale lemmingi nie przestawały wyć. Uciszył je klikając w budzik. Co prawda nie było siana i ręka była sucha ale co to za pociecha. Gdzie tęcza, gdzie słonie... a skarb? Mój skarb?
  0,75 butelka whisky za 5 $ stała pusta. No tak-pomyślał- nawet to obebrali mi ci wredni komuniści. Nastepnym razem kupie porządną za 6$. Niech mają za swoje wredne komuchy. Szybkim i zwinnym, kocim ruchem chwycił najblizszy znaczek pocztowy ze swojego do czysta dzień wczesniej wypucowanego biurka. Polizał z namaszczeniem - w końcu był na nim prezydent - miały być co prawda słonie ale pampasy Nikaragui, stepy Iraku i nadmorskie wydmy Afganistanu stanowiły równie dobry substytut słoni.... I wtedy juz wiedział. Chociaż jedno pytanie pozostawało wciąż otwarte... Jak the fuck wyłączyć monitoring Kremla....

  Mar

  OdpowiedzUsuń
 11. Żona chyba farbowana bo u żadnego z dzieci jakoś nie widzę płowej, słowiańskiej czupryny... za to bimbały ma zawodowe, zakładam, że prawdziwe [ o tak, Boże, pliz ! ] - ci Ruscy i ich sławetne poczucie smaku. Polemizowałbym, czy ''zboczone kobiety często są inteligentne'' - bywa i tak ale zdecydowana większość znanych mi przykładów to bezmózgie lachociągi zdatne tylko do jednego, aczkolwiek całkowicie podzielam zdanie wyrażone przez autora w jednym z poprzednich wpisów, że ''lepiej być kurwą niż biurwą''. Świetnie, że napisałeś Fox o mordzie popełnionym na jednym z ichnich ''rodzimowierców'' bo nasze merdia o tym ani dudu, oraz o tej nazi-hipsterskiej kapeli, pierwszy raz o nich dowiedziałam się z kapitalnej skądinąd książki Usenki o rosyjskim undergroundzie ''Oczami radzieckiej zabawki'', polecam.

  Przechodząc do poważniejszych kwestii - nie wierzę aby Rosja kiedykolwiek mogła stać się ''normalnym krajem stawiającym na budowę dobrobytu zamiast na ekspansję terytorialną'' tudzież ''demokratycznym'' i ''prozachodnim'' i to nie ze względu na ich rzekomy ''mongoloidyzm'' itp. pierdolety, tylko same ichnie warunki geopolityczne determinują taki a nie inny system rządów, jedyne na co mogą tam liczyć w najlepszym wypadku to ''oświecony zamordyzm'' inaczej kraj zwyczajnie się rozłazi jak stare gacie co dobitnie pokazał ''demokratyczny'' eksperyment między jedną a drugą rewolucją, moim zdaniem są skazani na miotanie się między zamordyzmem a anarchicznymi erupcjami pugaczowszczyzny, przynajmniej dopóki Rosja będzie istnieć i nie zastąpi jej Ruś. Poruszyłeś w związku z ''rodzimowiercami'' i rosyjskimi nacjonalistami ciekawe zagadnienie warte rozwinięcia w którymś z następnym wpisów - ta wrogość ichnich nacjonałów, rasistów bywa wręcz do rzekomo ich własnego, imperialnego państwa może dziwić tylko tu nad Wisłą, gdzie wciąż myli się powszechnie Rosjanina z Ruskim a to nie są tożsame pojęcia, to drugie odnosi się do etnicznych, słowiańskich Rusinów zaś pierwsze obejmuje wszystkich mieszkańców Rosji, którzy identyfikują z jej imperialną potęgą i biegle posługują się rosyjskim lub wręcz stanowi on ich pierwszy język niezależnie od ich przynależności etnicznej, stąd wielkoruskim szowinistą może być i ten nieszczęsny ''mongoł'' jak i ''afrorosjanin'' Puszkin. Wspominał o tym niedawno Memches :

  http://www.rp.pl/artykul/551532,1174322-Od-imperium-do-nacjonalizmu.html

  - na kanwie ostatniego, zapowiadającego się niezwykle ciekawie numeru ''Pressji'' :

  http://pressje.pl/teki/37

  Jak dla mnie najciekawszy jest wspomniany tam ''insularyzm'', warto by może co kiedy skrobnąć na ten temat w tym miejscu - więcej :

  http://www.teologiapolityczna.pl/tylko-u-nas-fragment-ksiazki-pawla-rojka-przeklenstwo-imperium

  - i krytycznie nieco wobec powyższego :

  http://geopolityka.net/recenzja-pawel-rojek-przeklenstwo-imperium/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ta żona to pasowałaby idealnie do tych kiczowatych rezydencji Janukowycza. Marilyn Monroe dla ubogich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te rezydencje wcale nie były kiczowate a eleganckie i bardzo luksusowe - portret Janukowicza był jaki była ale to dopiero później po jego ucieczce został namalowany i tam postawiony. A żona całkiem ładna-ładniejsza od Joli R. czy różnych kobiet w polityce np. Anieli M. czy Grodzkiego;)

   Usuń
  2. - tylko nie dla ubogich...

   Usuń
  3. No rzeczywiście dla ubogich raczej nie. A co do tych "gustownych" rezydencji to chyba mam problemy z wyczuciem ironii w komentarzu kolegi albo mój gust za bardzo jest skażony zachodnim Bauhausem i tego wschodniego sznytu nie potrafię docenić.
   Górnoślązak

   Usuń
 13. Fox, wielkie ci dzięki za tych mietałłowców ! Jak wspomniałem coś tam o nich już wiedziałem ale czytać jedynie a zobaczyć... Nazi-porno, mokry sen Goebbelsa, seksualny blitzkrieg, frakcja hetero NSDAP w natarciu - muzyczny kabaret a la brunatny Frank Zappa : te zblazowane, nadęte pedały z Rammsteina mogą im co najwyżej lizać podeszwy glanów. Muszę przyznać, że im tam na wschodzie zazdroszczę tego pojebania, mimo całego zamordyzmu jaki tam panuje wciąż przynajmniej pod pewnymi względami mogą się cieszyć większą wolnością niż my, w każdym razie nie wyobrażam sobie czegoś podobnego u nas skoro nawet Kelthuzowi, który jest proizraelski aż do bólu dupy dorabiają tutaj gębę naziola, wszechobecna politpoprawność i ''normy unijne'' wyjaławiają nas coraz bardziej zamieniając w zastraszającym tempie Polskę w smutny kraj a samych Polaków w sztywne, trupie za życia pruskie ścierwo z kijem w dupie jak słusznie ostatnio zauważył wspomniany Kelt. Zastanawiające, że powyżej właściwie nikt się do tego nie odniósł, rzecz jak zwykle zamieniła się w nudną, przewidywalną jak skurwysyn przepychankę między egzaltowanymi zwolennikami a przeciwnikami kremlowskiego ''kutafona'' - smutne...

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapomniałem jeszcze dodać, a to ważne, że jedyne na co możemy liczyć pod tym względem na tej naszej ziemi jałowej to różni koncesjonowani prowokatorzy tacy jak ta pizdeczka Nergej, który obsrał się, gdy posiedział parę godzin w ruskim areszcie i później głośno szlochał, że ''poczuł się psychicznie zgwałcony'', ciota jebana. Natomiast u nas może zgrywać kozaka bo jak widać chronią go sądy i establiszmęt. Wprawdzie coś mi mówi, że w takim kraju jak Rosja podobne inteligentne błazny jak lider mietałłowców Pauk czy Sznur z ''Leningradu'' muszą odgrywać rolę wentyli bezpieczeństwa, by wypuścić nadmiar frustracji z ludzi w bezpiecznej dla systemu formie, jeśli jednak nawet trza im przyznać, że czynią to z większą fantazją i dowcipem niż ich wytresowane, sterylne prywislańskie odpowiedniki, którym to serdecznie chuj w dupę [ no, Wojewódzki o tym wręcz marzy a i Tymański jak wiadomo ''eksperymentował'' nieco zanim przerzucił się na coraz młodsze dziewczynki ].

  Przechodząc zaś do poważniejszych spraw : istnienie jednostki w batalionie ''Ajdar'' która za patrona obrała sobie Dirlewangera to czystej a raczej mętnej wody skurwysyństwo, bo co innego wygłupy sceniczne [ sztuka nawet w wersji pop to ma do siebie, że jest z definicji umowna, tym bardziej że trudno posądzić hordę wesołych świrów z ''Korozji'' o propagowanie wiadomej ideologii na serio ] a czym innym walka z bronią w ręku na froncie, tu się żarty kończą. Nie wiem czy to organiczna głupota tych nazioli czy prowokacja, w każdym razie tym wszystkim, którzy w tej sprawie chowają głowę w piasek a bywa że i posuwają się wręcz do bronienia tych skończonych zjebów z gorliwością godną lepszej sprawy przypomnę, że w reaktywacji banderyzmu na Ukrainie na pocz. lat 90-ych maczała paluchy KGB i nikt mi nie powie, że nadal przynajmniej w jakimś stopniu nie kontroluje ich bo stanowią wręcz wymarzonego wroga dla Rosji, poza tym ''rasowi internacjonaliści'' walczą także po stronie separatystów czy też terrorystów jak kto woli co na załączonych obrazkach poniżej doskonale widać :

  http://bezwodkinierazbieriosz.mobile.salon24.pl/621505,twarze-putinowskiego-projektu-noworosja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "istnienie jednostki w batalionie ''Ajdar'' która za patrona obrała sobie Dirlewangera..." - wielkie mi zdziwienie, "ruskie trolle" od początku mówiły, z czym mamy do czynienia na tej Ukrainie.
   Tylko że polscy antyrosyjscy "patrioci" znani są z tego, że od swoich aktualnych sojuszników zdolni są przełknąć każdą zniewagę ("polskie obozy", pomniki UPA) tak jak przełykają jankeską spermę, kiedy akurat nie szczekają na Putina.
   "w reaktywacji banderyzmu na Ukrainie na pocz. lat 90-ych maczała paluchy KGB..." - nie wiem czy prawdziwa, ale ciekawa hipoteza. Wychodzi na to, że wspieracie tego "wymarzonego wroga Rosji". Może ten cały Majdan też był inspirowany przez ruskich?
   A tak w ogóle to mam pytanie za 100 pkt:
   Czy to co się dzieje od roku na wsch. Ukrainy (separatyści, Donbas, Krym) jest dla Rosji dobre czy szkodliwe?
   Jeśli jest szkodliwe, jak niektórzy mówią, no to jako wrogowie Rosji powinniście się cieszyć z tej wojny. Cieszyć z Krymu, z separatyzmu itd. Ale się nie cieszycie.
   Jeśli natomiast to jest dobre dla Rosji, no wychodzi że ten cały św. Euromajdan, który tak wspieraliście, wyszedł w końcu na dobre Rosji? Wychodzi, że pomogliście Rosji.
   A może wy się kurwa nie spodziewaliście tego, co zrobi Rosja? Będzie się przyglądać waszemu Majdanowi? Wielcy znawcy, pozbawieni złudzeń co do KGBowskiego imperium, a teraz wielce zaskoczeni...

   Usuń
  2. Tym ''wy'' skompromitowałeś się do reszty i sam pozbawiłeś możliwości sensownej odpowiedzi... Nie nazwę cię ''ruskim trollem'' bowiem nie brak w Rosji sensownych ludzi [ nie mam tu na myśli tzw. ''demokratów'', w większości ''nawróconych'' ichnich komuchów ] i taki zwrot byłby dla nich obraźliwy.

   Usuń
 15. ...a nade wszystko jeśli ktoś mieni się być polskim ''patriotą'' i szczyci się swą przynależnością do ''obozu niepodległościowego'' zwyczajnie nie może pod rygorem zaprzaństwa najgorszego rodzaju przechodzić do porządku czy wręcz tłumaczyć ludobójców Polaków, są lepsze i skuteczniejsze metody radzenia sobie z kremlowską propagandą o czym już tu kiedyś pisałem np. jeśli próbują grać rzezią wołyńską wyciągamy im w kontrze rzeź Pragi, operację polską NKWD, Katyń itd. itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeź Pragi? - to może Szwedom wyciągnijmy potop?
   Różnica pomiędzy zbrodniami Ukrów a Sowietów jest taka, że Jagoda, Jeżow czy Beria nie są dzisiaj bohaterami narodowymi w Rosji, nie mają swych ulic jak to jest w przypadku banderowców na Ukrainie itd., co więcej wszyscy główni kaci Polaków, a może nawet sam Stalin, dostali później kare śmierci, nie z tego powodu, ale jednak. Bandere też Ruscy ubili, ale na tej twojej jebanej Ukrainie to bohater.
   No więc z czym do ludzi?

   Usuń
  2. "Różnica pomiędzy zbrodniami Ukrów a Sowietów jest taka, że Jagoda, Jeżow czy Beria nie są dzisiaj bohaterami narodowymi w Rosji" - widzę, że nigdy w Rosji nie byłeś. Wystarczy pójść do sklepu z pamiątkami przy Kremlu - oficjalnego, państwowego - a tam mnóstwo gadżetów z logo KGB i NKWD, Berią, Dzierżyńskim, Stalinem, Leninem, Andropowem...

   O wszechobecnej symbolice sowieckiej - choćby w moskiewskim metrze - i licznych pomnikach Lenina i Stalina nie trzeba chyba wspominać.

   "wszyscy główni kaci Polaków, a może nawet sam Stalin, dostali później kare śmierci" - Zarubin dostał karę śmierci? Sierow? Chruszczow? Rokosowski?

   Usuń
  3. Bohater narodowy, a gadżet czy pamiątka to nie to samo. Wiem o sowieckiej symbolice czy sentymentach a Rosji, ale chodzi mi o stosunek do Polaków. Dzierżyński czy Lenin to mordercy głównie Rosjan, nie Polaków. Napisałem główni kaci Polaków, nie wszyscy, dostali KS. Jagoda, Jeżow czy Beria nie mają nawet grobów, zostali potem wymazani z historii, więc Beria na pamiątkach??

   Jest jednak nawet między operacją polską NKWD i Katyniem, a czynami UPA ta różnica, że Sowieci zabijali tylko określonych Polaków (w operacji polskiej chyba co 10.), a Ukraińcy zabijali wszystkich. Z całej polityki Stalina mordy na Polakach to może z 10% działalności i nawet jego ogłupieni czciciele nie kojarzą go z tym, natomiast likwidacja Polaków i Żydów była jak się zdaje głównym osiągnięciem banderowćów.
   No i w Rosji jest coś w rodzaju żalu, były przeprosiny nawet ze strony komuchów, a ukraińscy nacjonaliści nie tylko nie przepraszają, ale usprawiedliwiają ten czyn.

   Usuń
  4. "Bohater narodowy, a gadżet czy pamiątka to nie to samo." - wejdź sobie na oficjalną stronę FSB, jest tam dział dotyczący tradycji służby. Jeżow, Jagoda, Beria i Andropow są tam przedstawiani jako godni poprzednicy Putina. Putin zresztą też tę tradycję kultywuje. Poza tym w Rosji ma miejsce obecnie masowa gloryfikacja Stalina. On jest bohaterem narodowym dla tej postsowieckiej swołoczy zwanej Ruskimi.

   "No i w Rosji jest coś w rodzaju żalu, były przeprosiny nawet ze strony komuchów" - niby gdzie? Są dumni z tego, że np. okupowali Pribałtykę i walczyli "z polskimi bandytami".

   "natomiast likwidacja Polaków i Żydów była jak się zdaje głównym osiągnięciem banderowćów. " - UPA jest kojarzona obecnie na Ukrainie głównie za walkę przeciwko Sowietom prowadzoną aż do 1960 r.

   "Jest jednak nawet między operacją polską NKWD i Katyniem, a czynami UPA ta różnica, że Sowieci zabijali tylko określonych Polaków (w operacji polskiej chyba co 10.), a Ukraińcy zabijali wszystkich. Z całej polityki Stalina mordy na Polakach to może z 10% działalności i nawet jego ogłupieni czciciele nie kojarzą go z tym" - głupszego usprawiedliwienia Sowietów nigdy nie czytałem. Nie wiem czy anonimowemu komentatorowi wyprano mózg podczas służby w MO lub LWP czy też ogłupiło go gimnazjum po reformie edukacji.

   Usuń
  5. "- niby gdzie?" - no jak gdzie? A choćby tam, gdzie Zimny Lech wyjebał w brzozę. W sprawie Katynia było już wiele oświadczyn. Ciekawe kiedy na Ukrainie będą jakieś państwowe obchody związane w Wołyniem itd. Dla nich ten temat albo nie istnieje, albo zbrodnia jest pochwalana. Ale was to nie obchodzi, tak jak nie ruszają was "polskie obozy" u Obamy, jak te 65 mld$ które USA chcą wyłudzić dla Żydów, bo to są sojusznicy, im wszystko wolno.
   "UPA jest kojarzona obecnie na Ukrainie głównie za walkę przeciwko Sowietom prowadzoną aż do 1960 r." - no a ci czciciele Stalina i ZSRR w Rosji kojarzą go głównie za walkę przeciwko Niemcom w II ś.w. No i? Miej trochę uczciwości w podejściu. Dla tych ludzi Paljaki to byli bracia broni, a nie wrogowie.
   "głupszego usprawiedliwienia..." - jeśli moją wypowiedź nazywasz usprawiedliwieniem Sowietów to chyba tobie wyprali mózg na wartowni w Kiejkutach. To wy jeśli nie usprawiedliwiacie, to dość łagodnie podchodzicie do UPA. Ja tylko podałem fakt, że UPA dla Polaków było gorsze niż Sowieci, temu chyba nie zaprzeczysz?
   Co do pierwszego akapitu, to muszę zweryfikować, ale Jagoda, Jeżow i Beria dostali w ZSRR k.s., wymazanie z historii i nie zostali chyba do dzisiaj zrehabilitowani, jak niektórzy, więc dziwne by to było.
   Podsumowując nt. sowieckiej symboliki w Rosji - dla nich to są symbole państwowe, a nie ideologiczne. Oni nie są i nie chcą być Zachodem, mamy mieć o to żal? Nikt chyba nie zaprzeczy, że dla Lenina współczesna Rosja to byłby kraj kapitalistyczny, faszystowski, reakcyjny, klerykalny itd. Tak jak obecne Chiny dla Mao. Są to symbole anty-zachodnie, ale nie komunistyczne, bo ze swoimi ogromnymi nierównościami oni są od komunizmu jeszcze dalej niż my.
   W ogóle widzę że skupiacie się na wątku Putina, ZSRR itd., a pomijacie sedno wątku, czyli nacjonalistów, relacje polsko-amerykańskie a białorusko-rosyjskie itd.

   Usuń
  6. "Ja tylko podałem fakt, że UPA dla Polaków było gorsze niż Sowieci, temu chyba nie zaprzeczysz?" - mnie się tam jednak wydaje, że sowieci byli gorsi niż UPA, bo oprócz mordowania odcisnęli na Polakach piętno na całe pokolenia czego przykładem całe tabuny bezkrytycznych wielbicieli Putnia.

   Usuń
  7. UPA to była banda NACJONALISTYCZNYCH bandytów, owładniętych chorą ideologią - reprezentowali siebie. Rosja mordowała na zimno. To nie był wybryk garstki niekontrolowanych oszołomów - to była zaplanowana akcja ludobójcza, prowadzona z poziomu państwa przez jej oficjalne władze. To była oficjalna i zaakceptowana polityka Rosji. Żaden wybryk...kolejny plan mordowania Polaków..od pokoleń. Do tego kilka wojen, branki, 4 rozbiory Polski. Na głowie możesz stanąć i tak nie znajdziesz innego państwa, które wymordowało tylu Polaków co ruskie! @widelec

   Usuń
  8. wlasnie UPA to "to była zaplanowana akcja ludobójcza", wypada doczytac kolego...

   Usuń
  9. Akurat @widelec ma tu rację. Akcja UPA była zaplanowana ale przez...UPA :) Nie przez państwo Ukraińskie. W przypadku Rosji były to oficjalne akcje oficjalnego państwa rosyjskiego :) Zaorał Cię moskiewski koleżko :)

   Majkel

   Usuń
  10. @widelec - tego co zrobiła Polsce III Rzesza nikt nie przebił
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_Polsce_%281939-1945%29
   Ale o tym nie mówimy, nawet na tym forum, bo Niemcy to dzisiaj "sojusznicy". Tak jak dla was Ukraińcy. Ale gdyby ci Ukraińcy w większości przeszli kiedyś na pozycje pro-rosyjskie i anty-zachodnie, to Foxmulder na tym blogu zacząłby narzekać na banderowców niemal tak jak ks. Zaleski, nieprawdaż?
   Majkel - bo nie było takiego państwa, ale co z tego? W ówczesnym ZSRR na szczycie stali dwaj Gruzini, oprócz tego wielu Żydów, Ormian, Chruszczow Ukrainiec. Twórcy ZSRR to w większości Żydzi. Ale wy za komunę nie lubicie tylko Ruskich. Emocje zamiast rozumu. I kto zaorał?

   Usuń
  11. Nadreprezentacja ''mniejszości etnicznych'', w tym również Polaków niestety, wśród sowieckich elit zwłaszcza w początkowym okresie reżimu bolszewickiego jest faktem, wielokrotnie również w tym miejscu podkreślałem to więc nie do mnie ten zarzut koleżko, niemniej w niczym nie usprawiedliwia to czysto ruskiej hołoty, która ochoczo podjęła prowokację i nadzwyczaj wypełniła powierzoną jej rolę w scenariuszu ''kontrolowanej pugaczowszyzny''. Przedstawianie wszechobecnej w tamtej rzeczywistości symboliki komunistycznej jako ''antyzachodniej'', wypranej całkowicie z dawnej treści to jazdy na poziomie sławetnego ''ostatniego bastionu logiki sakralnej'', doprawdy trza mieć miedzianą blaszkę zamiast płatów czołowych by upatrywać w satrapii Kimów jakowejś ''monarchii''. A już tym ''zimnym Lechem'' sam się zaorałeś podlecu - pisze to człowiek nader sceptyczny co do rytuału ''miesięcznic'' i samej prezydentury zginiętego w Smoleńsku Kaczyńskiego : ktoś używający jednak podobnych zwrotów zdradza tym samym przynależność ze swołoczą szczającą na znicze, bandą kurew, ćpunów i złodziei sterowaną przez alfonsa na zlecenie ubecji, nie zapominajmy też przy tym o najgorszych z tych wszystkich celebrytach pokroju Muchy Anny czy tego resortowego pedała Wojewódzkiego - jednym słowem gratuluję towarzystwa. No proszę jakąż to ciekawą dyskusję niechcący wywołałem... Jest chyba jasnym, że mimo wszystko w tym sporze trzymam stronę Foxa, widelca i - owszem - Majkela, z jednym wszakże wyjątkiem : ''UPA jest kojarzona obecnie na Ukrainie głównie za walkę przeciwko Sowietom prowadzoną aż do 1960 r. '' - twój mistrz Targalski powinien przypomnieć sobie znaczenie zwrotu ''obosieczny miecz''...

   Usuń
  12. W kraju gdzie jest masa nędzarzy i masa miliarderów, sojusz Cerkwi z Kremlem, symbole komunistyczne mogą być czymś więcej niż pamiątką po imperialnej przeszłości?

   Ta "logika sakralna" to chyba był trolling sądząc po reszcie wpisów autora.
   Ja się nie inspiruję żadnym xportalem, tymi jak to mówicie skopcami czy rohmistami, już wolę w tej kwestii czytać Michalkiewicza czy nawet Korwina, Ziemkiewicza, czyli nie być stroną w tym sporze, nie szczekać na Ruskich.
   Jeśli kurdupel na ulicy chce skakać do zakapiora, to niech wcześniej trochę przypakuje, tym bardziej jeśli jego kumpel-zakapior mieszka dwie dzielnice dalej. To są w skrócie relacje Polska, Rosja, USA.
   Xportalowcy, Roland i reszta popierają Rosję bo widzę w niej zaporę przed liberalizmem zachodnim, jest to paradoks, bo Ruscy są bardziej bezpruderyjni niż Zachód, ale to inna sprawa...
   Pod krzyżem to agenci byli po obu stronach jak pan Andrzej, to było przedstawienie żeby pokazać PO jako strone umiarkowaną. W żartach z Lecha nie widzę nic złego, to nie był żaden mąż stanu.

   Usuń
  13. "reszta popierają Rosję bo widzę w niej zaporę przed liberalizmem zachodnim, jest to paradoks, bo Ruscy są bardziej bezpruderyjni niż Zachód, ale to inna sprawa.."

   Nie, to nie jest żaden paradoks. To jest kłamstwo Rosji. Oni używają "konserwatyzmu" jedynie jako strategii marketingowej. Tyle u nich konserwatyzmu, co w liderach Unii Europejskiej "solidarności z mniejszymi". Rosja widzi, iż na zachodzie postępuje propaganda środowisk lewackich. Wymyślili więc kontrargument - podstawowa zasada marketingu "odróżnić się" od konkurenta. Rosja może się wydawać konserwatywna jedynie takim zjebom, którzy za konserwatystę uważali Jaruzelskie(np. Mikke) To jest konserwatyzm powierzchowny, który sprowadza się do symboliki, jak "muszka" u Korwina...Na marginesie to nie przypadek, że Korwin popiera Rosję - on tak samo postrzega "konserwatyzm". Założyć muszkę albo frak...a na boku zdradzać żonę i robić dzieciaki małolatom ze swojej sekty. Taki jest też konserwatyzm Rosji - w oderwaniu od dekalogu i moralaności. Na wierzchu - a pod spodem narkomania, AIDS, homoseksualizm, pedofilia(Putin), złodziejstwo, przemoc, kłamstwo, aborcja... Jedno wielkie kłamstwo którym jako chrześcijanin brzydzę się! Nasi przodkowie w grobie się przewracają widząc, że są w ogóle jacykolwiek Polacy popierający to zakłamane imperium zła i obłudy! @widelec

   Usuń
  14. Lewactwo z Zachodu przynajmniej uczciwie mówi czym jest i o co walczy. A zgnilizna i zło z Rosji ukrywa się pod garniturem konserwatyzmu..jest podwójnie niebezpieczna dla Polski! @widelec

   Usuń
  15. No, dla chłopczyków co mają dwóch tatusiów chyba lepszy byłby udawany konserwatysta niż prawdziwy lewak na Zachodzie, ale mniejsza o to.
   Ja myślę, że wojownicy cyw. zachodniej powinni najpierw zrobić porządek u siebie, a potem walczyć z Putinem. W Europie hula polit-poprawność, muzułmanie, a oni wroga nr 1 widzą w Rosji.

   Jeśli faktycznie jesteś chrześcijaninem, no to chyba nie zaprzeczysz, że mimo wszystko to nie ci ruscy agenci chcieliby twoje dzieci uczyć o homoseksualizmie w przedszkolu, a to podobno jest już w UE.
   Jest w waszej postawie sprzeczność, nic nie poradzisz.

   Usuń
  16. Mnie się wydaje, że strzelanie do ludzi na ulicach, wysadzanie bloków mieszkalnych jest gorsze z punktu widzenia chrześcijańskiej moralności niż akceptacja homoseksualizmu. No i ta cała plejada patologii społecznych tak dobrze mających się na Świętej Rusi. Ja tam sprzeczność najwyraźniej widzę w działaniach Kremla.

   Usuń
  17. ''Roland i reszta popierają Rosję bo widzę w niej zaporę przed liberalizmem zachodnim, jest to paradoks, bo Ruscy są bardziej bezpruderyjni niż Zachód'' - cieszy iż to przyznałeś przy czym ''bezpruderyjność'' jest tu nader oględnym określeniem ''ale to już insza sprawa'', i nie ma w tym żadnego paradoksu biorąc pod uwagę orientację, bynajmniej polityczną, Bekiera choćby a zapewne nie jest tam sam, wystarczy spojrzeć na faszionistów z ''Falangi''. Stanowczo żądam byś skończył wreszcie z tą denerwującą manierą zwracania się per ''wy'' wrzucając wszystkich do jednego wora, jeśli zadasz sobie minimalny trud przeglądać komentarze przekonasz się z łatwością, że wielokrotnie wysuwano tu pod moim adresem obleśne sugestie, że jestem ''ruskim agentem'' a nawet gorzej, nie zamierzam się wypowiadać za innych ale w mojej akurat postawie nie ma żadnej sprzeczności bo w kwestii promocji gejozy i imperialnej polityki antynatalistycznej przeciwstawianie stron obecnego konfliktu to fałszywa alternatywa. Jeśli chodzi o Zachód wystarczy przyjrzeć sie tajemniczym norweskim funduszom inwestycyjnym, które były oficjalnym sponsorem ostatniej tęczowej parady i zajmują się promocją ''równowościowizmu'' na terenie Mitteleuropy - polecam schemat graficzny na samym dole niniejszej strony, gdzie doskonale widać iż jesteśmy ich ''ulubieńcami'', biorąc pod uwagę ile kasy idzie na to gówno tylko z tego jednego źródła nie dziw wcale, że celebryci i insze sprzedajne kurwy tak ochoczo pielgrzymują pod tęczę :

   http://eeagrants.org/Who-we-are

   Tyle że jest i druga strona medalu - obacz równie tajemniczego ''słowackiego inwestora'' w Empiku, tegoż samego od akcji z satanistą Nergejem i starą aborterką Czubaszek na święta akurat :

   http://nick.mobile.salon24.pl/618635,twarze-znane-a-kto-udzialowcem-empiku-o-ciekawe

   - biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z jakimiś ichnimi ubolami oraz jaką rolę obecnie odgrywa Słowacja jednoznacznie jak dla mnie wskazuje to na Rosję, przecież o wspieraniu masonerii i inszych ruchów rozkładowych w Polsce otwarcie mówił Dugin w słynnym już wywiadzie dla ''Frondy'' [ wtedy jeszcze nie ''frondelka'' jak obecnie ] z lat 90-ych. Podobne działania należą do repertuaru każdej nowoczesnej polityki imperialnej za pomocą której mocarstwa osłabiają potencjał wrogów jak i sojuszników [ na wypadek, jeśli się kiedyś nie zbiesią ] oraz utwierdzają hegemonię w swojej strefie panowania - tak postępuje USA czy Niemcy więc chyba nie będziesz utrzymywał iż Rosja lub Chiny są pod tym względem jakimś niepokalanym wyjątkiem ?

   Usuń
  18. Jak napisałem mam wiele zarzutów pod adresem zginiętego w Smoleńsku prezydenta począwszy od fatalnej decyzji zaprzestania ekshumacji w Jedwabnem, gdy był jeszcze ministrem a skończywszy na utajnieniu wiadomego aneksu, niemniej nie zasługiwał on na te nie kubły już ale całe cysterny pomyj jakie na niego wylano i to nie tylko za życia ale i po śmierci jak widać, ''zimny Lech'' jest częścią tego ubeckiego skurwysyństwa i posługując się z aprobatą takimi określeniami bierzesz de facto udział w bezpieczniackim teatrzyku, dziwne to skoro zdajesz sobie z prowokatorskiego charakteru ''akcji krzyż'', może zanim zaczniesz wyrzucać sprzeczność w postawach innym zdiagnozujesz ją wpierw u siebie [ a o tym, że ubecja jak w podręczniku obstawia obie strony zdawałem sobie sprawę co najmniej od czasu jak obaczyłem pod krzyżem Bubla, wtedy już wiedziałem, że ''nie jesteśmy sami'' więc Andrzejek w niczym nie nie zaskoczył ]. W każdym razie w słusznym sprzeciwie wobec podobnych metod godnych naziolskiej czy bolszewickiej propagandy głosowałem wówczas na PiS nigdy nie będąc specjalnym miłośnikiem tegoż ugrupowania ale to czyste skurwysyństwo wymagało odporu choćby i w tak skromnej formie, dlatego nie szkoda mi tego skończonego chuja Durczoka bo gnida tylko dostała rykoszetem, jeszcze pamiętam że był jednym z aktywniejszych szczujnych dziennikarzyn wtedy i mam nadzieję, że podobny los czeka tez resztę funkcjonariuszy propagandy jak Lis czy Wojewódzki cwel - skoro sprawiedliwość jest bezsilna to niech się chociaż pozagryzają.

   Usuń
  19. "Ja myślę, że wojownicy cyw. zachodniej powinni najpierw zrobić porządek u siebie, a potem walczyć z Putinem. W Europie hula polit-poprawność, muzułmanie, a oni wroga nr 1 widzą w Rosji. "

   A u ruskich rządzi inna cenzura - Putina. Jaka jest różnica? Ano taka, że Zachód to zgnilizna na fundamencie cywilizacji łacińskiej. Owszem - w głębokiej defensywie, ale jednak do odbudowania(Katolicy we Francji, Hiszpanii itd). A Rosja to udawany konserwatyzm na fundamencie barbarzyństwa, które nie ma nic wspólnego z Europą czy Polską.

   Polska w swych dziejach walczyła zawsze z barbarzyńcami - czy byli to ruskie, czy turki. Rosja to inna cywilizacja która nie pasuje do Polski. Takie są fakty i żadna ruska propaganda nigdy tego nie zmieniła i nigdy nie zmieni :) A dwóch tatusiów pedałów tak samo mnie brzydzi jak pedofil Putin, który żeby ukryć swoje upodobania wymyślił "story" z gimnastyczką - że niby taki był powód rozstania z żoną. Tymczasem kto ma wiedzieć ten wie, że Putin to pedał i pedofil, który nie czuje pociągu do kobiet. "Młoda gimnastyczka" to medialny wymysł, który w państwie policyjnym Putina nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie miał go ujrzeć jako element operacji medialnej kierowanej z Kremla :) Ruskie przypominają bojówki SA - udają twardzieli, a co drugi pedał :) @widelec

   Usuń
 16. Jeśli zaś Maciejczuk sfabrykował jedynie całą aferę w takim razie ''nasi'' po raz kolejny się kompromitują pokazując, że nie są w stanie uczyć się na własnych błędach, mowa o sprawa ks. Isakowicza rzecz jasna - dlaczego dopiero poniewczasie wyciągają mu sprawę ''obozu słowiańskiego'' i współpracy z Bekierem, nie widziały gały co brały ?! Jak się wpuszcza wilka do owczarni to nie ma co później histeryzować, że ''agent'' itd. bo robi się tylko sobie na głowę, poza tym ten pierdolony Ukrainiec Petro Kinzerski, który mu to wyciągnął jest ostatnim w prawie by tak czynić, przyznasz Fox, że tej gnidzie należy się solidny wpierdól za wypowiedzi typu :

  ''Poza tym cioto co to za debilizm robić loda w trzech różnych miastach Polski dokładnie na 11 listopada... czy to na pamięć o tym, że Piłsudski robił do tego dnia loda zaborcom ? Jeśli tak to również robisz Michalino błąd... piłsudski dawał dupy tylko dwóm zaborcom... był prostytutką tylko w odniesieniu do Prusaków i Austryjaków... z ruskami był cnotliwy.''

  - czy też to również zostało sfabrykowane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz słyszę o tym Petro Kinzerskim i dla mnie jest to tylko kolejny idiota produkujący się w necie. Skoro mamy mnóstwo polskojęzycznych debili to ukraińskojęzycznych jest jeszcze więcej, choćby ze względu na skalę sowietyzacji tego narodu.

   Inna sprawa,że samego Maciejczuka wcześniej tylko epizodycznie kojarzyłem. Był bliższy obozowi narodowemu

   Usuń
 17. Na szczęście nie wszysyc nacjololo w Polsce to banda spierdolonych kretynów, dowodem na to niech będzie zdjęcie ze strony White Boys Wielkopolska https://wbwlkp.files.wordpress.com/2014/12/img_0560.jpg Polecam : Сокира Перуна - Азов. Повний Контакт https://www.youtube.com/watch?v=DTu_59yEtQs

  Wojna w Donbasie jest w Polskim geointeresie, zatrzymała odpływ inwestycji na wschód a proces narodotwórczy Ukraińców jest zdecydowanie antyrosyjski. Poza tym kupujemy czas ...

  Jebać putina-hujle i jego polskojęzycznych cweli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajebista muzyka! Sława Polsce! Sława Perunowi! :)

   Usuń
  2. To prawda. Polskie służby przez 50 lat pracy nie namówiłyby Ukraińców do znienawidzenia Rosji. A Putin zrobił to w kilka miesięcy - zuch Malczik! :)

   Witam. Co tu nie zaglądnę, to coraz więcej troli masz Fox :) Chyba twoja strona wisie w gabinecie FSB na ścianie, na rozpisce ;)

   Majkel

   Usuń
  3. Widzę, że nie przeszkadzają wam nazi zjeby, o ile są po jedynie słusznej stronie kijowskiego "króla czekolady"?
   Oni chyba myślą, że Rosja to ZSRR, UE to III Rzesza a oni to Waffen-SS :)

   Usuń
  4. Mi przeszkadzają choćby dlatego, że moi przodkowie byli tzw. ''robotnikami przymusowymi'' czyli niewolnikami tych zjebów, tyle ze po stronie którą widocznie trzymasz również te narodowosocjalistyczne skurwysyny działają - Fox już pokazywał tu onegdaj noworosyjską cipcię, która pokazywała ''pięć piw'' i afiszowała się z naziolską symboliką, obacz sobie też ostatnie dwie foty w przytaczanym powyżej przeze mnie wpisie z bloga ''bezwodki''.

   Usuń
  5. Disclaimer : Mój dziadek zdobywał Berlin a drugi był "na robotach przymusowych"

   Nie przeszkadzają mi nazi zjeby, to jest wojna, na ochotnika idą walczyć patrioci i nacjonaliści zwłaszcza ci najskrajniejsi. Ktoś się spodziewał oddziałów LGBT?

   np. Misanthropic Division ma na VK 18k polubień https://vk.com/misanthropic_info, całe masy z Rosji, ma Rosyjskich ochotników i co bardziej radykalni mogą trochę namieszać na tyłach, zwłaszcza jako "samotne wilki". Zresztą proponuje odrobić pracę domowa z rosyjskich najonalistów, zaczynając od Русский Сектор https://vk.com/rusnsn. Panowie pamiętajmy, że nie muszą nas kochać aby być przydatni.

   Usuń
  6. ''Ktoś się spodziewał oddziałów LGBT? '' - w tej akurat kwestii mylisz się totalnie, popełniasz dość typowy niestety błąd myląc ciotostwo z agresywnym nader często pedalstwem, aż dziw, że jeszcze do tego dochodzi skoro choćby w tym miejscu temat nazi-gejozy był tylekroć wałkowany, obacz choćby mój niedawny wpis, gdzie min. nabijam się z pewnego noworosyjskiego cwela :

   http://stanczyk1.blogspot.com/2014/11/sssman-czyli-polityczny-syndrom.html

   - jestem pewien, że ma on wielu towarzyszy podobnej orientacji, choćby ten Polak co ma walczyć po tej stronie sprawiał wrażenie nie do końca określonego płciowo, cholera wie co on tam nosi pod mundurem... Znając predylekcję nazioli do ''aryjskiej męskiej zmysłowości'' spokojnie można założyć, że i po stronie ukraińskiej takowi się znajdują, być może nawet nie podejrzewamy jak wielu ich walczy po obu stronach frontu w bratobójczej wojnie, kto wie czy nie można by z nich sformować wręcz tęczowych batalionów... Z tego Warlikowski czy inny teatralny pedał mógłby zrobić dramatyczny montaż na motywach antycznej i szekspirowskiej tragedii w wersji ''gay'', właśnie, to jest ciekawy aspekt tego konfliktu warty uwagi, mocno niepoprawny politycznie, bardzo takowe lubię, ironiczny dopisek jaki poczyniła rzeczywistość wobec konceptu ''tęczowej armii''. Aha, zapomniałem jeszcze o Czeczeńcach a przecież muslimy też bardzo lubią zabawę w ''brązowe oczko''. Wielkie dzięki za info o ''mizantropach'', bardzo ciekawe, ponieważ były już tu nader urodziwe [nowo]ruskie nazistki więc z okazji minionego dopiero co święta w rewanżu pańcia z drugiej strony - ukraińska zawierucha czyli nazistowski feminizm :

   http://vk.com/vita_zaveruha?z=albums67414262

   ''pamiętajmy, że nie muszą nas kochać aby być przydatni'' - to akurat nie tyczy się mnie, już tu kiedyś pisałem, że bywa iż czasami należy zatkać nos w imię racji stanu skoro to ''nasz sukinsyn'', zarazem podkreślę jeszcze raz z całą mocą, że nie może to jednak oznaczać chowania głowy w piasek a bywa nawet tłumaczenia tej swołoczy, należy tu zachować daleko posuniętą powściągliwość, czujność i mieć nieustannie odbezpieczoną broń byśmy nie dostali jeszcze kiedy tym bumerangiem po mordzie, ot co.

   Usuń
 18. W zaostrzającej się sytuacji to jest dobre, że wyraźnie widać skąd nogi wyrastają. Stręczyciel w bazarowej czapeczce Chicago Bulls o fizjonomii Paula Pfeiffera, stręczy nam wojnę z Ruskimi u boku bohaterskiej i bratniej UPA. Wpierw podlewał grunt mglistymi opowieściami jak to przygłupi Rydz i spółka sprokurowała genialny gambit pt. Jak wywołałem II WŚ. Następnie okadza całość schematem jacy to Polacy podpalacze -rewolucjoniści. Całość w niezdrowym sosie podniety kurwiszonami i brutalnością. Wszystko po to aby gimbaza szła ochoczo na ruskie tanki. Ten cały "rewizjonizm histeryczny" jak widać jest celowy i albo z pozycji pożytecznego idioty, albo "z czegoś trzeba żyć".
  WDupieSzerokiWBarachWąski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "u boku bohaterskiej i bratniej UPA. " - coś takiego jak UPA nie istnieje od ponad 50 lat sowiecki przygłupie :)

   Poza tym wizja tego jak napędzam III (IV ?) wojnę światową swoimi wpisami historycznymi - przednia :) Masz chyba pod czaszką 5 kg gówna zamiast mózgu :))))))

   Usuń
  2. Ja pierdzielę, Fox dostarczyłeś mi przedniej rozrywki - dobrze, iż nie doświadczyłem mimo wszystko na własnej skórze twojej sławetnej ''polskiej furii'', dorównujesz [ prawie ] pod tym względem Kelthuzowi [ - to komplement ].

   Usuń
  3. pewnie, to spisek. pozostaje ustalić, kto do tego namawia.
   w chwilach zagrożenia należy promować, jak witać kwiatami wyzwolicieli i szukać argumentów na popieranie Rossijuszki za wszelką cenę. inaczej stręczy się wojnę, bo rusosceptycyzm to typowe podżeganie. Putler wyczyta, obrazi się i będzie miał wreszcie pretekst do wojny z Polską, usprawiedliwiany zresztą w takich kręgach. siedź cicho, bo będzie wojna, wspaniałe podejście :D

   Usuń
  4. ^^ To jest filozofia wpisująca się w nurt "politycznego realizmu" którym trute są Polskie głowy, również po naszej stronie sceny. Filozofia ta sprowadza się do następującego wniosku: "zróbmy wrogowi laskę, to może nas nie zgwałci w tyłek" :)

   A Ruski siedzi i tylko dumnie patrzy, jak polaczki stają się coraz bardziej "realistyczne", odchodząc od mroków "romantyzmu" nakazującego im walkę...przeca walka jest niepotrzebna :)

   Do czego to prowadzi? Szczytem świństwa jest o co ostatnio Rosja powiedziała w sprawie Ukrainy.: "Jak USA wyślą broń na Ukrainę, to wojska rosyjskie ruszą na Kijów"

   Czyli co? Jak USA nie wyśle broni, to Rosja nie zaatakuje Ukrainy ponownie kuźwa bo ta będzie bardziej bezbronna? :) To tak jakby gwałciciel mówił: "Rozłóż nogi i nie szarp się, to Cię nie zgwałcę - obiecuję" :)

   Majkel

   Usuń
 19. Niestety t co się dzieje jest bardzo proste i smutne. Jeśli ktoś się narazi w Rosji lub Ukrainie jakiemuś bogatemu oligarchowi to bez problemujest zaraz likwiany, a sprawę zamiata sie pod dywan i po sprawie. Tak zrobiono z Niemcowem i tak będzie si robiło z kżdym kto zaczne fikać. Czyli jednym słowem mówiąc kulka włeb i po sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Fox. Mam dziwne wrażenie, że twoja strona wisi gdzieś na liście targetowej w ambasadzie ruskiej :) Ilość rosyjskiego trollingu jest coraz większa - a wpisuje się to w szerszy kontekst. Na twitterze też tak się dzieje.

  Ruskie się wycwanili teraz - na początku walili spam pisany przez kacapów..ale Ci co drugie zdanie takie byki walili, że od razu było widać że to ruskie :) Teraz piszą już "znający język Polski" - nieco lepiej :) Ale i tak każdy Polak widzi, kto rusek a kto nie. Polak myśli zupełnie inaczej niż ruski i tego podrobić się nie da. Ale chłopaki od Wani i Ivana się starają jak mogą ;)

  Majkel

  OdpowiedzUsuń