czwartek, 15 maja 2014

Korwin-Mikke, czyli nakręcana małpkaJanusz Korwin Mikke (zwany przez internetowych prześmiewców Ozjaszem Goldbergiem, Korwinem Krulem, Krowinem Srulem, Januszem Koranem-Mekką czy też Januszem Krowinem-Mikke) ma od lat opinię wielkiego ekscentryka jeśli nie lekkiego (ciężkiego?) świra, który papla co mu ślina na język przyniesie. Stąd wiele jego wypowiedzi jest uznawanych przez publiczkę za próby wywołania taniego poklasku tudzież za przykłady postępującego zidiocenia tego politycznego weterana. To złe podejście. Bowiem z licznych mniej lub bardziej sensownych wypowiedzi Korwina można wyczytać schematy dające klucz do jego zachowań i roli jaką pełni on w systemie politycznym Ubekistanu (III RP w wersji hard). Przyjrzyjmy się więc co JKM vel OG vel KK mówi:o gejn. gejn.  Kiszczaku i Jaruzelskim:

"P. gen. Kiszczaka należy podziwiać. Z tego, co wiem, jeszcze na kilka dni przed rozmowami Polska miała pójść drogą chińską: zachować zamordyzm – zlikwidować po cichu socjalizm. Tak jak radzili: śp. Mirosław Dzielski (polecał nazwę: „socjalizm indywidualistyczny”…) śp. Stefan Kisielewski („Wziąć za pysk – i wprowadzić liberalizm!”), Stanisław Michalkiewicz (z pewnymi zastrzeżeniami…) czy niżej podpisany."

" P. Generał w 1982 roku to nie był żaden polityk, żaden wojskowy – tylko ciapowaty wrażliwiec, który pragnął tylko, by panował spokój i porządek, by nie weszli Sowieci"

"Bo ja mam pretensje, że p.gen. Wojciech Jaruzelski nie poszedł drogą śp. Augusta Pinocheta, choćby miało zginąć jeszcze 1500 (jak w Chile) ludzi."

o stalinowskich sędziach i ubekach:


"W sprawach komunistycznych... Jestem tu akurat nieobiektywny, bo uważam, że w ogóle powinno tu być przedawnienie."

"Jeżeli Stalin kazał kogoś skazać, to sędziowie mieli na ogół taki odruch, żeby nie skazywać."

o śmierci Grzegorza Przemyka:

"Któregoś dnia lekko sobie podpiwszy szedł sobie z kolegami wpadł na policję, wykrzykiwał na baranach antyrządowe hasła. Policjanci go wzięli, przyłożyli mu parę razy, a Przemyk chudzina niestety nie przeżył"

o Stalinie:

"Stalinizm był dyktaturą jednostki, d***kracja to dyktatura (tfu!) Większości. Z dwojga złego chyba już wolę Stalina. Był mniej krwiożerczy – i można Mu było przemówić do rozsądku. Tej (tfu!) Większości się nie da."

o Marszałku Piłsudskim i wojnie z bolszewikami:

"w każdym mieście i miasteczku są ulice noszące nazwisko człowieka,który najprawdopodobniej na niemieckie polecenie (plebiscyt w Prusiech i na Śląsku!!) wdał się był w idiotyczną wojnę z bolszewikami"

Żydach i UE:


"- Stawia pan znak równości między Żydami a Unią Europejską?- Nie, ale niewątpliwie siedzą tam Żydzi, którzy wprowadzają program Hitlera. Tylko, że faszyzm to była łagodna forma socjalizmu"

o Putinie i FSB:

"Przecież jedyną zaporą przedrosnącym nacjonalizmem rosyjskim jest KGB i jej eksponent,p.Włodzimierz Putin. Gdyby – nie daj Boże – w Rosji zapanowała d***kracja, to nie tylko wysłano by wojska by przyłączyć Krym, ale zaczęto by realizować plan wielkiego rosyjskiego nacjonalisty,śp.Aleksandra I. Sołżenicyna: Wielkiej Rusi złożonej z Rosji, Białej Rusi, Małej Rusi, Galicji i północnegoKazachstanu…"

o szkoleniu przez Polskę terrorystów na Majdanie:

"– Na Majdanie byli wyszkoleni terroryści. Ja nawet wiem, kto z Polski ich szkolił (...) Nie powiem tego w tej chwili. Zachowuję to na kampanię wyborczą. Ten człowiek może będzie moim przeciwnikiem bezpośrednim. Ja wiem, kto szkolił "

o spaleniu "Budy Ruskiej" podczas Marszu Niepodległości:

"Moim zdaniem prezydent albo minister spraw zagranicznych powinien bardzo starannie przeprosić za to zajście, nie czekając aż MSZ rosyjski zażąda przeprosin. Trzeba było samemu wyjść z inicjatywą. Opóźnienia w tej sprawie są niedopuszczalne."

o III wojnie światowej, Rosji i USA:

"Według Korwin-Mikkego, konflikt skończy się atakiem nuklearnym USA na Rosję, dlatego Polska powinna w tym konflikcie zachować neutralność. Szef KNP nie obawia się jednak skutków użycia broni atomowej. - Atom jest mocno przesadzony. To jest histeria robiona w sprawie atomu, histeria w sprawie Czarnobyla na przykład, przecież nic się nie stało praktycznie - twierdzi Korwin-Mikke.

o Janukowyczu i "separatystach":

" Gdyby p. Janukowycz zatrzymał się w Charkowie lub w Doniecku, gdyby ogłosił, że zachodnia Ukraina zbuntowała się i trzeba utrzymać jedność terytorialną kraju - zostałby niewątpliwie poparty przez wschód (...) Na Janukowycza uwzięli się federaści z Brukseli, poparli ich Amerykanie dostarczajac pieniędzy."

o Smoleńsku:

"Jednak artykuł, który Janusz Korwin-Mikke popełnił w najnowszym numerze tygodnika "Najwyższy Czas!" jest czymś tak obrzydliwym, że do tego poziomu nikczemności nie posunął się nawet Janusz Penisoręki, który przecież zbudował swą pozycję polityczną na obrzucaniu kalumniami śp. Prezydenta i jego rodziny. Bierzemy do ręki gazetę, otwieramy na stronie XLIV, i czytamy nagłówek: "Pewna teoria spiskowa". Pod nagłówkiem zaś mamy tekst składający się w 70% z wyobrażonej przez autora rozmowy Lecha Kaczyńskiego z Jarosławem Kaczyńskim, podczas którego to dialogu Jarosław namawia Lecha na to, żeby się wysadził podczas lotu do Smoleńska wraz z dziewięćdziesięcioma pięcioma pasażerami.

"J: Ja Ci coś powiem. Jak to zrobimy nad Katyniem, to będzie takie zamieszanie, że – obiecuję Ci – pochowamy Cię na Wawelu!
L: Jak to załatwisz?!?
J: Nie wiesz, że mamy haki i na Dziwisza?
L: A! Rzeczywiście! Ale ja nie chcę zostawiać tak Marysi samej…
J: To weźmiesz Ją ze sobą! Żony powinny odchodzić razem z mężami. Co Bóg złączył…

I dalej w ten sam deseń. Jeszcze się Jarosław ucieszy, że Walentynowicz "piękny będzie miała pogrzeb", bo przecież"co Ona ma z życia" i "umarłaby jako pospolita suwnicowa", więc przecież on jej przysługę wyświadcza – i tak jeszcze sporo linijek. Każdy z Państwa może sam sprawdzić, że istotnie przytoczony fragment tak właśnie wygląda, nic nie zmieniłem – a jest tego dużo więcej. W drugiej części tekstu pisze Korwin-Mikke m. in. tak: "Obiektywnie więc – jeśli już chcemy mieć spiskową teorię "Smoleńska" – to ta jest milion razy bardziej prawdopodobna!!!"(koniec cytatów)

Być może ten zbiorek wypowiedzi Korwina-Mikke jest tylko odbiciem jego poglądów - mieszkanki filozofii Herberta Spencera z chorymi ideami Jędrzeja Giertycha. Być może traktuje on ubectwo i przedstawicieli KGB (Putin) jak arystokrację rodową i jest święcie przekonany, że to błękitnokrwista rasa panów, która powinna rządzić światem. A może jest to tylko żałosny skowyt skierowany do ubeckich adresatów: "Dajcie mi wejść do Sejmu! Nie zrobię wam już takiego numeru jak w czerwcu 1992 r.! Obiecuję! Powiem i zrobię każdą, nawet największą głupotę jaką mi każecie!" (tak jak to opisałem w satyrycznym wpisie z serii Sny)

Tak czy inaczej Korwin-Mikke jest systemowi potrzebny. Spełnia dla niego pożyteczną rolę mieszając w głowach młodzieży - każe im szukać winowajców złej sytuacji kraju wszędzie (w UE, w związkach zawodowych, wśród Żydów, Wielkiego Wschodu, w kulcie maryjnym...) tylko nie u źródła - w Resorcie. Kanalizuje w ten sposób buntownicze elementy. Teraz na dodatek wplata w swoje wynurzenia rusofilską, proputinowską propagandę. Mocno przyczynia się do budowania w Polsce idiokracji. (Wystarczy poczytać teksty jego zwolenników - w tym Jana Fijora TW "Bereta".)


Pytanie: skąd Syndykat wytrzasnął Korwina? Zauważono go już w latach '70-tych. Jak wspominał Urban:

" Przychodził w latach 70. do "Polityki", gdzie przynosił felietony na różne tematy, zawsze oryginalne, gdy idzie o poglądy, żywo napisane, tylko pod koniec przeważnie rozłażące się. Drukowałem go od czasu do czasu. (...) Zadzwoniłem do MSW i poprosiłem ich o opinię na temat roli Korwin-Mikkego. Nasze władze bowiem - mówiłem - leją nas za drukowanie ludzi z opozycyjnego podziemia, a skąd my niby mamy znać grzechy różnych autorów, wiedzieć, gdzie są zapisani i w jaki sposób ryją pod naszym ustrojem? Odpowiednia komórka MSW odparła, że możemy spokojnie go drukować. Pisze różne manifesty, ale rozkleja je tylko na swojej klatce schodowej, a resort nie jest drobiazgowy ani małostkowy. "Urban przyznał również, że w 1989 r., gdy był szefem Radiokomitetu, promował w TV Korwina "ile wlezie". Po co komunistom był JKM? Promował ideologię rozgrzeszającą i osłaniającą propagandowo złodziejską prywatyzację. Gdy pierwsza fala uwłaszczania się nomenklatury przeszła, Korwin przestał już być potrzebny (być może stąd wzięła się jego aktywność przy ustawie lustracyjnej - o której on mówi obecnie, że jej głęboko żałuje). Teraz został znowu odgrzebany. Celem jest destabilizacja prawicy a także ośmieszanie Polski w Europie Zachodniej. Wyobraźcie sobie jak w Parlamencie Europejskim będzie wygłaszał swoje tyrady o Żydach, niepełnosprawnych i kobietach. Ta nakręcana małpka nic dla Polski w Brukseli nie załatwi, tym bardziej nie uda się jej tam "rozwalić UE" (ani nawet jej zadrapać). Pozostanie po nim jedynie gnój...


31 komentarzy:

 1. MIODNE! Super zbiór cytatów tego palanta :)

  Jedna uwaga...IMO Korwin nie jest od naszych służb tylko od Rosji. Jest bezpośrednio podpięty pod ruskich.
  Zauważmy, że już w 1987 roku zakłada partię(2 lata przed zaplanowaną transformacją) - już wtedy układano scenę polityczną, a on miał kontrolować nurt prawicowy. Rola Korwina to:

  - kanalizowanie młodzieży
  - ośmieszanie inicjatyw i postaw prawicowych(jak też samej definicji "prawicy")
  - obrona interesów Rosji

  Ten facet chwali Jaruzelskiego(komunistę!) jako patriotę, a wali w Piłsudskiego - czemu? A dlatego, że jeden wspierał Moskwę, a drugi walczył z nią. Korwin chorobliwie nie znosi każdego Polaka, który walczy/walczył z Rosją.

  Dziś Korwin jest "podmieniany" za Palikota, z którym nota bene obściskiwał się przed poprzednimi wyborami, wcale mu nie przeszkadzało że to najgorsza odmiana "brukselskiej lewicy". Obaj mają zapewne tego samego oficera prowadzącego, co widać po stylu uprawiania polityki. Palikota Polacy nie kupili, to odgrzewają Korwina. Celem destabilizacja Polski i Unii.

  Majkel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KNP. najlepsza partia na te czasy

   Usuń
 2. Dużo prawdy w tym co napisałeś jest. Co nie zmienia faktu, że będę głosował na JKM’a. Jak już mam płacić za ten cyrk w Brukseli to niech przynajmniej będzie wesoło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RaRaRasputin15 maja 2014 04:27

   spora część ludzi zagłosuje na Kongres Nowej Prawicy żeby wkurwić różowych transeuropederastów, niemiecką kurewkę von Tuska i pobożnego socjalistę Kaczyńskiego

   oczywiście Kurwin otwarcie kolaboruje z Rosją/Putinem, do tego częstokroć opowiada niestworzone brednie (np. sygnały podprogowe, wojna nuklearna) ale jest szansa, że pozostali europosłowie z KNP (Dziambor, Wilk) będą normalniejsi

   swoją drogą zobaczcie do czego doprowadzono: ludzie już są tak wkurwieni/zmęczeni, że - mimo wrodzonej awersji do ruskich - gotowi są zagłosować na moskiewską pacynkę, byle głosiła hasła rozjebania mafii ZUS/US/biurokratów/UE

   widzę w tym winę i Kaczyńskiego, do którego zakutego łba nie dociera, że młodzi ludzie rzygają socjalizmem

   Usuń
  2. „żeby wkurwić różowych transeuropederastów,”
   Ich trzeba przede wszystkim pozbawić WŁADZY co by mi dzieci w przedszkolu „dżender” nie uczyli.

   Usuń
  3. "swoją drogą zobaczcie do czego doprowadzono: ludzie już są tak wkurwieni/zmęczeni, że - mimo wrodzonej awersji do ruskich - gotowi są zagłosować na moskiewską pacynkę, byle głosiła hasła rozjebania mafii ZUS/US/biurokratów/UE"

   BY GŁOSIŁA...to najważniejsza część tej wypowiedzi. Reszta jest milczeniem.

   "widzę w tym winę i Kaczyńskiego, do którego zakutego łba nie dociera, że młodzi ludzie rzygają socjalizmem"

   Tak WAM kazali pisać na forach? :) Przecież rządzi Tusk - ani słowa o Tusku? :)

   Usuń
  4. "widzę w tym winę i Kaczyńskiego, do którego zakutego łba nie dociera, że młodzi ludzie rzygają socjalizmem"
   do czasu, aż kuce Korwina pójdą do pracy

   Usuń
 3. No jak dla mnie jest akcja 45 lat komuny w PRL i 25 lat socjalizmu w Polsce to jest i kontrreakcja. I oprócz tych wszystkich elementów polityki wewnętrznej (gender, kościół, eutanazja, homoseksualiści którymi karmią nas inne partie) i zewnętrznej (obroni nas NATO i Unia "da" pieniądze) on od początku mówi ma swoje wyraziste poglądy (najbardziej podobała mi się święta obraza wszystkich dziennikarzy gdy mówił w telewizji o debilach i imbecylach które są pojęciem medycznym a z czasem nabrało obraźliwego zabarwienia, zresztą podobnie nazwanie chuja penis'em) .
  Nikt poza nim nie mówi, że nie ma darmowych obiadów.
  A to, że Thatcheryzm się nie wszystkim podoba to inna sprawa. Inni mieli swój czas i oprócz ciepłej wody w kranie nic nie pokazali ? Dajmy mu szanse. Ja głosuje na niego 10 lat.

  A co do mediów była nie tak dawno nagonka na Orbana, że skroił emerytów. Tusku zrobił to samo i cicho.
  Tusku zatrudnił 100.000 urzędników, była cisza. Orban zatrudnia 100.000 jest wrzawa. O co tu chodzi ?

  A co do tych 100.000 urzędników niech ktoś idzie i zapyta ich czy się cieszą, że mają pracę i zobaczą jak chętnie pomagają ludziom. Mam wrażenie, że od czasów okupacji i zaborów mentalność urzędników się nie zmieniła.

  Co do jego wypowiedzi o UBkach dziś każdy jest odważny. Mogli nam urządzić krwawą łaźniey, podpisali umowę i dla mnie mogą teraz spokojnie wymrzeć naturalnie. Zobaczcie co za miedzą mamy. Tam się nie dogadali i sobie poszczególni książęta kresowi ogłaszają niepodległość. Po ich okrągłym stole wszystko wróci do punktu wyjścia.

  Pozdrawiam

  Adrian

  OdpowiedzUsuń
 4. To,że ktoś nie wali błotem w Jaruzelskiego,zwanego generałem, nie znaczy iż od razu Ruskich kocha. Strasznie uproszczenie. Słowa to jedno a czyny drugie. Z Korwinem jest ten problem czy tam nie problem, iż stawia sprawy jasno i nie umywa się od odpowiedzi, na zaden temat oraz co istotne, nie kluczy i nie wali komunałami. A 99% partyjniactwa posługuje się komunałami. W dużej mierze to ludzi wkurza najbardziej,a to iż partyjniactwo co rusz zmienia poglądy o ile w ogóle je posiada, jest sprawą wtórna. Ja do Korwina nic nie mam,bedzie wesoło a o interesy ruskie w Polsce on dbać nie musi. Sami sobie zadbają i dbają o nie vide cena za gaz oraz bezwizowe smiaganie przez Kaliningrad na tereny UE de facto:)Wobec tych faktów, wolę już Korwina, niźli bredzącego o jakiś fabrykach Kaczyńskiego. Szkoda Jarka,bo trafiła mu sie piłka meczowa z ta Ukrainą, obecną ekipę moznaby punktować ile wlezie. Ale po co? lepiej jechać na Majdan i pozdrawiać banderowców. Pierdzielenia Korwina przy tym to nic. I zgadzam się z przedmówcą, Korwin to wynik braku chęci?wiedzy?zagospodarowania elektoratu przez PiS! Dla PO taka opozycja jak PiS jest wręcz wymażona,skoro nie potrafi wykorzystac obecnej sytuacji do zmiecienia PO ze sceny,to kiedy?Nigdy do tego nie dojdzie,bo Kaczynski ma zerowych doradców,ot co. Obecny stan jest dobry, kasa z budżetu państwa na partię idzie, i to się liczy. Czy w opozycji czy w rządzie kasa w sumie taka sama. Kaczyński ma wszystko. Zadymę na Ukrainie, żaden rząd, prezydent wymarzony,gazety,TV a on nic. Tylko budować za państwowe,dawać "biednym"i podwyższać. Facet powienien napisać książkę, jak być u koryta i nie chcieć objąć rządów.
  Fatalnych ma doradców, fatalnych. I Korine jest tego produktem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam, że Jarek zniósł podatek spadkowy(ma u mnie za to flaszkę) i zmniejszył składkę rentową. Tusk z kolei podniósł VAT. No to jak to jest Kaczyński socjalista czy liberał?
   Hanys

   Usuń
  2. "To,że ktoś nie wali błotem w Jaruzelskiego,zwanego generałem, nie znaczy iż od razu Ruskich kocha. Strasznie uproszczenie."

   Nie uproszczenie, tylko pełny obraz. JKM bowiem:

   broni dyktatora Jaruzelskiego - ale Piłsudskiego już nie!,
   broni emerytur SB - ale emerytur górników już nie!
   w sprawie Smoleńska czy Unii ma takie zdanie jak Rosja.
   chwali Łukaszenkę itd itp. Można godzinami wymieniać. Wszystko układa się w całość i nie jest przypadkiem. Wszystko łączy jedno spoiwo - ROSJA i propagowanie jej interesu.

   Korwin mówi dosadnie? Jako były sympatyk UPR mam Panu jedno do powiedzenia - SOFIZMATY!
   W tym co mówi Korwin nie ma ani cienia prawdy :) Wszystko opiera się na sofizmatach(proszę poczytać, czym są sofizmaty) - Korwin to cybernetyk i filozof, więc sofizmaty nie są mu obce. Przykład:

   "Za Hitlera były niższe podatki!" - no były fakt...jak się je porówna do dzisiejszego dnia. Tak samo:

   " za Hitlera były mniejsze korki na drogach i mniej SPAMU w internecie!" - czy skłamałem w tym zdaniu? :) NIE! A jednak przecież MANIPULUJĘ.

   Tak działa właśnie Korwin - pozornie logiczne sformułowania, wywodzone z fałszywych przesłanek. On przemawia do młodych ludzie zakompleksionych na punkcie swego intelektu. Takich którzy nie są w stanie podważyć jego bredni gdyż słuchają ich tak samo, jak wierni słuchają kazania w Islamie. Tymczasem wystarczy ruszyć głową i brednie/manipulacje Korwina wychodzą jak na dłoni. No chyba że ktoś sekciarz...wiadomo - słowa mistrza to religia...nie podważa się ;)

   Majkel

   Usuń
  3. No dokładnie Majkel dobrze to określiłeś, sofizmat doskonale pasuje. Chociaż sofizmat i tak jest wyrafinowany, Korwin najczęściej wali z grubej rury np. hektar kapusty a hektar lasu równikowego to bez różnicy dla środowiska. Albo pogłówne, znieśmy podatek dochodowy, wprowadźmy 100 zł pogłównego i jeszcze do tego zwiększmy o 50% wydatki na wojsko. Wprawdzie w programie KNP nie ma takich idiotyzmów, ale on jest tak ogólnikowy, że trudno się czegoś konkretnie dowiedzieć.
   p.s. W szkole średniej i na początku studiów też byłem zwolennikiem Janusza, ale mi przeszło. Chyba większość młodzieży przez to przeszła, jak przez trądzik.
   Hanys

   Usuń
  4. Co do Łukaszenki, to nie broni jego jako całego,tylko pewnych rozwiązań, ot np jedzenie za prace w więzieniach:).Tak samo jest w innych kwestiach. Korwin jest idealną odtrutką na ten debilizm socjalistyczny, wali dyrdymały chociazby w kwestiach podatkowych,tylko nie wiem czemu jemu zazuca się mówienie głupot a innym już nie? Tak jak napisałem wczesniej,wszyscy przy Korwinie to ludki powtarzające komunały. Ot. On jest poza pewnymi wyjatkami, które go w moich oczach ośmieszają, wyrazicielem idei,że państwo ma tylko i wyłącznie interesy. I np ja takiego państwa oczekuje, wtedy jakieś zręby powaznego kraju moznaby budować. A jego wypowiedzi i tak sa tak jak mówie niczym wobec konstrukcji typu ,że PiS to państwo policyjne:)Poza tym UPR,czy jak to sie obecnie zwie, jest partią,ktora nic nie obiecuje, więc raczej na zrobienie jakiegokolwiek zamętu na scenie politycznej nie ma co liczyc. Ot,taka rozrywka na ciut wyższym poziomie niż obecnie.

   BTW. chyba Płemieła będa zmieniali,bo unia energetyczna niet(taka unia jest tak kompromitujące Płemieła,że aż strach),znaczy nein,a teraz bliższa i głębsza wspólpraca z Rasija:)Ktoś tu chyba wyszedł bardzo, ale to bardzo średnio. A i Merkel jest pro rosyjska, jak Korwin zresztą:)i jak większość Polaków.

   Ezechiel

   Usuń
 5. "W szkole średniej i na początku studiów też byłem zwolennikiem Janusza, ale mi przeszło. Chyba większość młodzieży przez to przeszła, jak przez trądzik. "

  Dokładnie. Wolnościowe idee Korwina są atrakcyjne szczególnie dla młodzieży - bunt, chęć wolności i do tego brak doświadczenia życiowego i wiedzy. Idealna mieszanka dla takich uwodzicieli jak Korwin. Pamiętam jego idiotyzmy o przyłączeniu Polski do NAFTA albo wyprawy Polski na Marsa...aż wstyd jak człowiek sobie przypomni, że wierzył w te wszystkie "szklane domy".

  Majkel

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Innej beczki:

  Narodowiec z Jobbiku podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji - do tego żona pracowała kiedyś dla KGB: http://niezalezna.pl/55264-z-ostatniej-chwili-europosel-jobbiku-podejrzany-o-szpiegostwo-na-rzecz-rosji

  Ciekawe ilu szpiegów jest w naszym Ruchu Narodowym? :) Dmowski w grobie się przewraca widząc, jakie świnie sobie gęby wycierają jego nazwiskiem.

  Majkel

  OdpowiedzUsuń
 7. "Wyobraźcie sobie jak w Parlamencie Europejskim będzie wygłaszał swoje tyrady o Żydach, niepełnosprawnych i kobietach. Ta nakręcana małpka nic dla Polski w Brukseli nie załatwi, tym bardziej nie uda się jej tam "rozwalić UE" (ani nawet jej zadrapać). Pozostanie po nim jedynie gnój"
  Niezłą pedagogikę wstydu autor uprawia. Może autor odpowie, która polska partia w parlamencie europejskim jest akceptowana przez media zachodnioeuropejskie ?

  OdpowiedzUsuń
 8. musisz się przygotować na szok, ludzie tak mają dość aws, psl i bolszewików, ze zagłosują na krula, dobrze te wały z wiejskiej prze 25 lat dość nakradły
  rzygac sie chce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadza się , i ozjasz w końcu musi się nakraść opss zarobić z naszych podatków. Z wielką chęcią obejrzałbym rząd korwinowski - albo po roku przy konsekwentnej realizacji programu zostałby wywalony na widłach które w połowie trzymaliby ci co na niego głosowali albo nic by nie zmienił i byłby kolejny ból i zawodzenie - nic się nie zmienia , oszukał nas haha.

   Usuń
  2. Żaden szok. Myślę, że gołym okiem już widać, że system chce zainstalować Mikkiego. Ten "znienawidzony" i "atakowany" przez system polityk każdego dnia PROMOWANY jest na Onecie, WP, w TVP i gdzie się da! Ostatnio Kraśko go reklamował :) Tak "system" walczy ze swoim największym "przeciwnikiem" który "go rozwali" :)

   Dla mnie więc szoku żadnego nie ma i nie będzie. Zrobią to samo co z Palikotem - dopiszą mu kilka procent, wejdzie i zacznie MĄCIĆ. Tak jak Palikot będzie dążył do destabilizacji kraju -a jak się uda to i Unii. Przy okazji ośmieszy ideę "prawicy" i będzie atakował PIS, broniąc Rosji.

   Dla mnie jest to pewne jak w banku i pogodziłem się z tym. Palikot się nie sprzedał, konserwatywne społeczeństwo nie kupiło tego, więc wypuszczają "kąserwatyste", co już od 1987 roku na posterunku stoi :) Ostatnio Korwina uruchomili podczas "Nocnej zmiany" w latach 90tych, jak trzeba było uwalić rząd Olszewskiego. Widać system realnie boi się wygranej PiS - podłożą więc Korwina, jak wcześniej Samoobronę. Stare numery :)

   Majkel

   Usuń
 9. Może mówi śmiesznie i kontrowersyjnie. Ale w wielu wypowiedziach jest dużo prawdy wystarczy przeczytać to co napisał o Putinie i KGB co aktualnie teraz jest wprowadzane w życie Krym etc

  OdpowiedzUsuń
 10. Śmieszne macie te ataki na JKM’a takie z .... dupy. Spróbuję na kilka odpowiedzieć.

  „broni emerytur SB - ale emerytur górników już nie!”

  Pierwsza część jest oczywiście prawdziwa, gdyż JKM stoi w tym momencie na gruncie prawa. Moralnie też ma słuszność gdyż jeżeli zabierać emerytury za współpracę z PRL to trzeba zabrać je wszystkim którzy współpracowali! W PRL wszyscy pracowali dla państwa więc jeżeli mamy zabierać emerytury to logicznym jest, że należy je zabrać wszystkim! Skoro już nie uznajemy umów PRL’u to logicznym jest, że jego długów też nie uznajemy!

  wniosek:
  Możemy zabrać emerytury SB’kom ale długów PRL wtedy nie płacimy. LOGIKA Panowie!

  " za Hitlera były mniejsze korki na drogach i mniej SPAMU w internecie!"

  Bardzo prawidłowe zdanie, za takie stwierdzenie obraził by się jedynie idiota.

  wniosek:
  Na truizmy JKM’a obrazą reagują idioci.

  „Żaden szok. Myślę, że gołym okiem już widać, że system chce zainstalować Mikkiego. Ten "znienawidzony" i "atakowany" przez system polityk każdego dnia PROMOWANY jest na Onecie, WP, w TVP i gdzie się da! Ostatnio Kraśko go reklamował :) Tak "system" walczy ze swoim największym "przeciwnikiem" który "go rozwali" :)”

  i

  „Palikot się nie sprzedał, konserwatywne społeczeństwo nie kupiło tego, więc wypuszczają "kąserwatyste", co już od 1987 roku na posterunku stoi :) Ostatnio Korwina uruchomili podczas "Nocnej zmiany" w latach 90tych, jak trzeba było uwalić rząd Olszewskiego. Widać system realnie boi się wygranej PiS - podłożą więc Korwina, jak wcześniej Samoobronę. Stare numery :)”

  Żenujący jesteście wiecie? CIŚNIENIE PARY POD KOTŁEM WZROSŁO. Ostatnio zrobili dla JKM’a podły numer i go do wyborów nie dopuścili pod pretekstem podpisów. Młodzieży dali Palikota, a ten pokazał im modny w europie OBCIACH. Tego syfu u nas nikt nie kupi PO RAZ DRUGI. Stary program niszczenia polegający na ignorowaniu przestał działać – internet jest silniejszy.
  NIE MACIE ALTERNATYWY DLA JKM’A – możecie co najwyżej biadolić i czarny PR robić. A my jesteśmy wszędzie nawet na tym blogu i jesteśmy ZDETERMINOWANI.

  To się nie skończy na 7%, IDZIEMY PO WŁADZĘ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, jesteście na blogach, forach i w sondażach internetowych. Przy urnach jest już was mniej, pewnie głównie z tego powodu, że większość z was nie ma jeszcze czynnego prawa wyborczego. Choć ja tam źle nie życzę KNP i Januszowi, powodzenia. 3% to będzie bardzo dobry wynik.
   Hanys

   Usuń
  2. Szkoda komentować - widzę, że koledz3 uruchomił się znany mi i obserwowany mechanizm "sekty" - będzie Pan bronił dogmatów "miszcza" choćby nawet Panu matkę zabił...kto podniesie rękę na "miszcza" ten zginie! :) Nie będę też robił reklamy temu idiocie w muszce więc tylko jedno zdanie, którego nie zrozumiałeś, co tylko potwierdza to co o was sekciarzach piszę:

   " za Hitlera były mniejsze korki na drogach i mniej SPAMU w internecie!"

   Bardzo prawidłowe zdanie, za takie stwierdzenie obraził by się jedynie idiota."

   Problem polega na tym, że za Hitlera NIE BYŁO INTERNETU! :) Tak więc spamu nie było - nie dzięki Hitlerowi, tylko z powodu takiego, iż nie było go wcale. ! :)

   Ale zdanie samo w sobie nie jest fałszywe...i tak działa Korwin :) Niby prawda...półmózgi z gimnazjum gęby rozdziawiają i przytakują - nikogo nie stać na odrobinę wysiłku umysłowego, aby dostrzec manipulację miszcza. :)

   Tak jak pisałem - sekta Korwina to zakompleksieni intelektualnie ludzie, którym Korwin daje pozory "racjonalności" i "LOGIKI" - czują się dowartościowani popierając "logiczne wywody" - tak na prawdę działają jednak jak sekta przyjmująca DOGMATY bez cienia zwątpienia.

   Hanys -pamiętam wybory do Europarlamentu, te pierwsze...nie pamiętam z jakiej partii startował wtedy głupek z Józefowa(UPR? PJKM?).... razem z innym sekciarzami skrzyknęliśmy się na forum i postanowiliśmy "podmpować" wyniki JKM w sondzie na PulsBiznesu...uwierz albo nie, ale JKM był tam dzięki nam na 1 miejscu! :) Wynik coś koło 32%...i to poszło do druku i wydaniu papierowym też się ukazało! A mechanizm był prosty - każdy sekciarz otwierał kilka przeglądarek...klikał na JKM, potem druga przeglądarka i to samo..potem czyszczenie "cookies" i historii i wiśta wio znowu! :) I tak do 32% poparcia!

   O innych "numerach" nie wspomnę - choć pewnie mam jeszcze dostęp do emaili rozsyłanych przez "jąkałę" gdzie instruuje ludzi co i gdzie pisać w internecie :) W sekcie jak w AlQaidzie - miszcz daje rozkaz, fundamentaliści i "bojownicy" ruszają do boju :)

   Majkel

   Usuń
  3. @Hanys

   Wiecznie młodzi nie jesteśmy :) Część „szczeniaków od Korwina” już się zestarzała wiesz? Dla mnie osobiście to będzie sukces po prawie 20 latach czekania :)

   Usuń
  4. rzydzi są pamiętliwi więc te 20 lat czekania na własnego ozjasza to dla nich nic wobec wieczności.

   Usuń
  5. http://www.youtube.com/watch?v=qN0ZELJ5em4

   Usuń
 11. artur xxxxxx16 maja 2014 04:03

  Dobrze by było, aby Korwin-Mikke porzucił swoją partyjkę i wstąpił do PiS. Za jakiś czas mógłby nawet zastąpić tego zidiociałego karła zasiadającego na ich tronie. Pomarzyć można...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fox myślałem ,że masz tu bardziej wyrobionych politycznie czytelników. Nie brak tu dyletantów, co są ślepi i głusi, jeśli nie widzą co to JKM

   Usuń
  2. My wiemy przede wszystkim, że cały ten parlament europejski to taka szopka dla naiwnych. Tak więc w najbliższych wyborach wyślemy tam najlepszego kabareciarza III RP!

   Usuń
 12. Może i Korwin jest oszołomem, ale chce zmiany czy słusznej nie wiem.
  Wiem jedno że początek zmian musi się zacząć w naszych głowach.
  https://www.youtube.com/watch?v=InYKN7pXm-k&index=13&list=PLb6S-JbDo2qKqg2MGQD6vTGj1xVCkXkkm
  Obecnie historia jest pisana jest w sposób, aby nas ogłupić.
  PIOTR, mający dość czarnych i czerwonych.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie rozumiem,jak można opisywać udział JKM przy ustawie lustracyjnej, jednocześnie (jak Anonimowy z 16 maja o 0:55) jako obalenie rządu Olszewskiego i jako chwilowe, fałszywe i będące wynikiem pomysłki wspieranie lustracji dokonywanej przez ten rząd (jak autor głównego tekstu).

  OdpowiedzUsuń