sobota, 18 stycznia 2014

Szaron, idiokracja i duponarodowcy

"Piotrze Semko! Spotkamy się  na Święcie Kiełbasy!!!"
gen. Ariel Szaron

"Słuchaj człowieku młody, z ciebie taki syjonista jak z d... trąba! Zeev Żabotyński się w grobie przewraca, gdy widzi, co ty robisz!"
Robert Larkowski w zaświatach, słowa wypowiedziane do gen. Szarona


Zdaje sobie sprawę, że śmierć - obojętnie kogo - to temat śmiertelnie poważny, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać od uśmiechu. Nie żebym ucieszył się ze zgonu byłego izraelskiego premiera. Nic z tych rzeczy. Bawiła mnie tylko reakcja niektórych środowisk z lewa i prawa na wiadomość o śmierci tego polityka. Dla wielu ludzi stała się ona okazją do popisywania się historyczną ignorancją. Przebił wszystkich pod tym względem portal narodowcy.net. Oto czym mnie rozbawił:To nie żadna literówka. Według bliskowschodnich ekspertów tego cenionego wśród endeków portalu do wybuchu Drugiej Intifady doszło na sześć lat przed Pierwszą Intifadą i na rok przed Wojną Libańską 1982 r.  Ten sam portal po śmierci Margaret Thatcher opublikował pełen rażących błędów merytorycznych artykuł, w którym starano się przekonać czytelników, że premier Thatcher była... lewaczką. Najbardziej absurdalnym zarzutem skierowanym wobec brytyjskiej premier przez duponarodowców było to, że:

 ""Będąc ministrem edukacji w latach 1970-1974, obcinała dotacje na edukację, skupiając się przede wszystkim na finansowaniu szkolnictwa akademickiego, co zakończyło się m.in. wycofaniem bezpłatnego mleka dla najmłodszych."

Wymyśliłem po tym akcję: "Szklanka mleka dla endeka". Inicjatywa ta odbiła się szerokim echem wśród Kawaii Prawicy i Kawaii Radykalnego Centrum. (Do akcji przyłączyła się ostatnio Niyama Ran)Wielu z Was spyta: czemu zajmuje się jakimiś idiotami? Bo liczba idiotów na świecie rośnie. To megatrend. Film "Idiokracja" Mike'a Judge'a (twórcy "Beavisa i Buttheada") wydaje się tutaj proroczy. Głupotom wypisywanym przez portal duponarodowcy.net wcale bowiem nie tak daleko od wizji  zaprezentowanej w "Idiokracji" ("UN pokonał Hitlera i dinozaury", "Ten cieknący reaktor jest na Florydzie./A nie w Georgii?/Ty idioto! Georgia jest na Florydzie!", "Szpital św. Boga" :). 

Wielki strateg Sun Tzu pisał, że najlepszym sposobem na podbicie wrogiego państwa jest jego rozłożenie wewnętrzne. Jednym z oczywistych sposobów na promowanie wewnętrznego rozkładu jest ogłupianie społeczeństwa. Czasem zdarza się również, że interesy rządzącej kliki zbiegają się z interesami ościennych mocarstw - społeczeństwo jest ogłupiane wówczas również przez ośrodki wewnętrzne. Głupi naród przecież nie będzie przecież rozliczał mafijnej władzy. Tak się akurat składa, że demos zamieszkujący między Bugiem a Odrą jest stale ogłupiany od wielu lat. By lewicowa młodzież się nie buntowała, wymyśla się jej zabawy w stylu WOŚP, gejparad czy walki z takimi fantomami jak "faszystowskie zagrożenie", czy pedofilia kleru. By prawicowa młodzież się nie buntowała, wymyśla się jej ciuciubabkę z policją i subkulturami na 11 listopada i walkę z takimi fantomami jak Traktat Lizboński czy ukraińska Swoboda. Portal duponarodowcy.net oraz niektóre inne grupy endeckie zdaje się robią wszystko co możliwe, by ogłupić i zmanipulować młodzież mającą potencjał do buntu...

Praca nad mieszaniem w głowach przynosi skutki. Podesłałem znajomemu wszechpolakowi ciekawy artykuł dotyczący Ukrainy - napisany przez endeka (mojego przyjaciela, wybitnego znawcę nacjonalizmów z naszego regionu) dla endeków, na endeckim portalu. Odpowiedzią było: "wiarygodne jak cholera, autor łączy NOP i RN". Na moje pytanie, jakie powinno być wobec tego nasze stanowisko wobec kryzysu na Ukrainie, otrzymałem odpowiedź: "Posłuchaj Max Kolonki, powinniśmy robić coś w ten deseń". Wypacykowany telewizyjny prezenter, były chłopak Weroniki Rosati, Nowym Dmowskim. OK. Niech Wam będzie. Co Was w takim razie różni od idiotów ślepo wierzących w wynurzenia Lisa, Durczoka czy Kraśki?

Smaczny screen z portalu duponarodowcy.net został przeze mnie wklejony również z powodu zabawnego komentarza jaki się pojawił pod artykułem o śmierci gen. Szarona. "No to filosemita Hubert Kozieł ma żałobę..." - pisze tam Dziennik Narodowca. Mikroblog. Sprawdziłem ten facebookowy profil i spotkało mnie miłe zaskoczenie. Autor wspomina o mnie dość często. Muszę go bardzo irytować - a szczególnie mój historyczny rewizjonizm. Dziennik Duponarodowca żali się bowiem m.in. na moje wpisy dotyczące Powstania Wielkopolskiego. Oczywiście nie obala żadnego faktu, który przedstawiłem. Czasem też stawia mi bardzo zabawne zarzuty:


Wstawiam obrazki nie mające nic wspólnego z treścią posta :) Po prostu straszne :) Autorowi musiała trysnąć krew z oczu, nosa i odbytu gdy się tym obrazkom przyglądał. Zmiksowałem w powyższym obrazku dwa wpisy z Dziennika Duponarodowca. W tym, w którym gostek odnosi się do "obrazków nie na temat" jest aluzja do mojego wpisu o przedwojennym endeckim loliconie płku Feliksie Piekuckim.  "Obrazki nie na temat" były  ilustracją zjawiska loliconizmu - więc są jak najbardziej na temat. (Ciekawe, że Dziennik Duponarodowca wspomina o "Kopciuszku i "Czerwonym Kapturku". Czyżby na tym zatrzymał się jego rozwój artystyczny? No chyba, że chodzi o zboczone wersje tych bajek...). Autor Dziennika Duponarodowca jest już którymś z rzędu endekiem, który doznał szoku i oburzonka widząc obrazki z anime/sexy cosplayów na moim blogu/profilu face'owym. Nie wiem czemu ci ludzie tak reagują na "chińskie bajki". Czyżby wciąż odreagowali klęskę Rosji w bitwie pod Cuszimą? :)))))
 31 komentarzy:

 1. RN właśnie gromadzi ludzi z potencjałem buntowniczym.Kto inny w Polsce jest w stanie sprowadzić w konkretnym dniu w jedno miejsce 100 tys. młodych ludzi?Pomijam fakt jak Ci ludzi zostaną później wykorzystani.
  Kto inny potrafi coś podobnego przy pełnej nagonce elit okrągłostolowych i w 1 00% za pieniądze ze zbiórki?
  Agent fox jest w stanie zebrać 10 osób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fox zapomniał jeszcze wspomnieć o Kurwinie-Mikke, etatowym kundlu najpierw komuchów a teraz III RP. Kurwin-Mikke, agent wpływu mający neutralizować nastroje młodocianych-zbuntowanych. Jego chujwinowska metoda to 80% sensownych treści i 20% treści które mają kompromitować / odstraszać od wolnego rynku i liberalizmu (JKM bredzący o Hitlerze, o placu Tiananmen, zarażaniu niepełnosprawnością czy ostatnio o praworządnych (!!!) wyrokach stalinowskiej Rosji)

   JKM, chuj Ci w dupę, Ty ruska kurwo (wiem, że czytasz Kozieła:) i walisz sobie nad fotkami Japonek :)

   Usuń
  2. JKM i ''80% sensownych treści i 20% treści które mają kompromitować'' ? Ja bym odwrócił proporcje, jak widzę wciąż jeszcze wierzysz w ''wolny rynek'' [ owszem jest taki - w Chęcinach ] albo ''dziki kapitalizm'' jak bredzą różne neokomuchy, cóż łatwiej wyleczyć się z Kurwina niż kurwinizmu a to poważna egzema umysłowa dobre jednak i to, przynajmniej nie grozi ci, że skończysz jak konkubina Alfa czyli niemagister.

   Usuń
  3. pod wolnym rynkiem mam na myśli to, że każdy może prowadzić drobną działalność (np do 20 pracowników) bez pierdolenia się z biurwami... Na zasadzie: chcesz sprzedawać kawę na ulicy? No to sprzedawaj, nikt Ci się w to nie wpierdoli... Chcesz sprowadzić 1000 sukienek z Chin? Spoko, jakis podatek mały odpalisz i jedziesz. Niskie podatki + jak najmniej urzędników + swoboda dla zwykłych ludzi = tyle mi wystarczy :)

   Usuń
  4. podałbym przykład Hong Kongu, ale nie do końca bo jest to państwo banków i wielkich korporacji. Poza tym za bardzo wpierdalające się w życie (np. 20 różnych zakazów na plaży) i chroniące interesy wielkich korpo (centra handlowe = tak, sprzedaż na ulicy = nie; restauracja = tak, sprzedaż jedzenia na ulicy = nie); ale na pewno jest to wzór jeśli chodzi o łatwość prowadzenia interesów + przejrzystość + przyjazną administrację

   Usuń
  5. "RN właśnie gromadzi ludzi z potencjałem buntowniczym.Kto inny w Polsce jest w stanie sprowadzić w konkretnym dniu w jedno miejsce 100 tys. młodych ludzi"

   Co za bzdury! Nich RN zgromadzi 100 tys w jakiś inny dzień, niż święto narodowe to zobaczymy! Przecież ludzie przychodzący na Marsz Niepodległości to nie tylko narodowcy. Narodowców jest tam z 20 000 - nie więcej. Ja też tam bywam - i nie dla RN tylko aby uczcić święto niepodległości. Szacowanie potencjału RN wykorzystując masową demonstrację to czysta manipulacja - o czy niebawem przekona się RN, gdy w wyborach dostanie 0.5% i marzenia prysną.

   Majkel

   Usuń
  6. "RN właśnie gromadzi ludzi z potencjałem buntowniczym.Kto inny w Polsce jest w stanie sprowadzić w konkretnym dniu w jedno miejsce 100 tys. młodych ludzi?" - i właśnie dlatego ten ruch jest mocno infiltrowany i ogłupiany. Ileż to było takich ruchów w historii.. Ruch Popa Gapona też potrafił zgromadzić 100 tys. ludzi w jedno miejsce.

   Usuń
 2. Chciałbym zobaczyć agenta foxa w dyskusji z Krzyskiem Bosakiem albo Robertem Winnickim na temat ND,wyczuwam soczysta masakrę wielbiciela Usa i Izraela;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja chciałbym wiedzieć jaki RN ma program gospodarczy, bo jeśli to cały czas socjaliści (PO = mafia-biurokraci, PiS = kato-socjaliści, RN = narodowi-socjaliści?) to mogą wypie#dalać

   Usuń
  2. A ja chciałbym zobaczyć "Krzyśka" Bosaka ponownie w TVN, w tańcu z gwiazdami. Ze wszystkich wrogów układu i "okrągłego stołu" tańczących w TVN Krzysiu Bosak jest najbardziej radykalny! :D

   Majkel

   Usuń
  3. "Chciałbym zobaczyć agenta foxa w dyskusji z Krzyskiem Bosakiem albo Robertem Winnickim na temat ND" - Bosak to akurat mój czytelnik. Winnickiego zniszczyłbym przypominając aferę Snowdena i to, że został pobity przez ryboludzi na Teneryfie.

   Usuń
  4. "Chciałbym zobaczyć agenta foxa w dyskusji z Krzyskiem Bosakiem albo Robertem Winnickim"

   Bardzo lubi Robert Winnicki,
   gdy dziewczyna ma małe cycki,
   gdy przypomina figurą chłopaka
   i ma dużego ptaka

   Dersu Uzała

   Usuń
  5. Dersu, i ty jeszcze wypominasz Foxowi, że jest zbokiem ?! Co ci tam chodzi po głowie ? Ale wierszyk śliczny, nie ma co, masz talent chopie.

   Usuń
 3. Zaczynijmy a porządkiem obrzędu - dzięki za wyróżnienie mojego komenta :) Znalazłem ostatnio coś fajnego http://asheepnomore.net/2014/01/16/complete-history-house-rothschild-reedited/ o czerwonych szyldach ciężko coś znaleźć a tutaj sporo interesujących informacji.

  Shape_shifter

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałem wywiad z Bosakiem i innymi politykami po zamieszkach 11 listopada. Bosak bardzo bronił swoich ludzi i próbował umniejszać ich zachowanie.

  Według mnie oni zachowali się dokładnie tak jak chcieli rządzący. Mieli chwile zabawy, że cośtam podpalili, ale lepiej, żeby nie wyglądały tak rządy w tym kraju, bo będzie jeszcze gorzej niż już jest.

  To byli zwykli hultaje, a nie "opozycja".

  wojtas4545

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż, mogę przytoczyć jeszcze bardziej hardkorowy przykład z mojego podwórka, niedawno miałem okazję podziwiać ”galerię” w bramie pewnej ”szantowej” knajpy, która jest ulubionym miejscem spotkań lokalnych narodowców [ raczej ONR czy zwykłych skinów niż RN gwoli jasności ] – nie wiem co trzeba mieć w głowie [ a może właśnie nic ], żeby mienić się polskim nacjonalistą i bazgrać na ścianie ”88” albo hakenkreuza ? Nawet jak jeden z drugim nie lubi Żydów, Cyganów vel Romów itd. to powinien chociaż zdawać sobie sprawę, że byliśmy następni w kolejce, przecież Auschwitz powstało jako obóz dla eksterminacji Polaków a nie Żydów ! To min. z tych powodów osoby takie jak Jan Mosdorf nie zmieniając swojego stosunku do Żydów zaangażowały się jednak w pomoc dla nich, jak to się ma też wobec tych wszystkich pomordowanych przez hitlerowców endeków i przedwojennych oenerowców, nie widzą, że tym samym srają na ich groby ? Wreszcie o co chodzi z tym ich deklarowanym tak głośno ”antykomunizmem” skoro wychwalają sojusznika, przynajmniej do czasu, Stalina : jak nie lubią przemęczać mózgu nadmiernym wysiłkiem lekturą niechże obaczą przynajmniej wspólną defiladę we wrześniu ’39 na trupie Polski, zwłaszcza bramę triumfalną z hakenreuzem i sierpomłotem w miłosnym uścisku. Nawet jeśli sami tego nie nabazgrali, to i tak nagrabili sobie za kumanie się ze zjebami z ”Combat 88”, fakt, że tego typu mazaje wiszą akurat w tym miejscu jest wymowny, nie wkurwia ich to, nie oburza ? No, chyba, że to nie polscy narodowcy a jacyś inni, np. wielkogermańscy, innymi słowy neo-folksdojcze wtedy wszystko jasne. Nic dziwnego, że nawet kibole nie chcą mieć z nimi nic wspólnego, rzecz cuchnie, podobnie jak Ruch-anie Palikutasa, prowokacją. Jak dla mnie ”Gering” [ miano fuhrera kieleckich oenerowców - znamienne, nie ? ] i jemu podobne pętaki są właśnie od tego, by przyprawiać każdemu polskiemu nacjonaliście czy zwyczajnie patriocie gębę ”naziola”, ”faszysty” i ”antysemity” i pacyfikować ich tym samym, zastanawiam się jedynie, czy tacy jak on są cynikami i karierowiczami działającymi na chłodno, czy też aż tak głupi, że dają się wpuszczać w ten kanał na własne życzenie – ? Jak ktoś chce poznać szczegóły niech zajrzy na forum lokalnej gadzinówki, takie świętokrzyskie ''Geringgate'' na naszą miarę :

  http://forum.echodnia.eu/wyciekly-informacje-na-temat-kieleckiego-onr-t212305/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dwie mozliwości, albo jesteś człowiekiem oderwanym od rzeczywistości i wychodząc z domu widzisz różowe słonie w sieni lub po prostu kłamiesz, manipulujesz i pierniczysz bez sensu tylko aby coś napisać i dosolić "duponarodowcom"... Powiedz mi łaskawie z jakiego to jesteś miasta, bo ciekawe rewelacje wypisujesz o tych skinach, swastach, 88 i czym jeszcze? Może malowali Panzerkampfwagen VI na ścianach? U mnie w mieście jest 50 ONRowców, ANI JEDNEGO SKINA. To że ktoś maluje jakies pierdoły, to nie znaczy że ma on coś wspoólnego z oficjalnymi strukturami czy ludźmi faktycznie tworzącymi ONR.

   Usuń
  2. Jak widzę to tobie chyba bezpieczniacki anonimie lata coś przed oczami albo jesteś na tyle tępy, że masz kłopoty ze zrozumieniem prostych tekstów inaczej bez problemów zorientowałbyś się, że chodzi o Kielce, dałem aż nadto wskazówek, więc może zanim zaczniesz diagnozować choroby u innych najpierw sam zaczniesz się leczyć. Wprawdzie też jestem świrem ale w przeciwieństwie do ciebie mam tego świadomość a przede wszystkim nie mam i nigdy nie miałem halunów i urojeń bo wyobraź sobie tumanie, że są takie rodzaje schiza w których takowe objawy nie występują, jestem zdiagnozowany, gruntownie przebadany i mam na to papiery więc mogę ręczyć za to co widziałem. Tak więc zapraszam do naszego miasta, nazwy knajpy nie podaję bo nie chcę robić temu w sumie całkiem sympatycznemu miejscu anty-reklamy, nie same zjeby tam przesiadują, ale jak znasz ludzi ze środowiska bez problemu dowiesz się gdzie to jest, przy okazji może byś zasugerował tak chłopakom by zainwestowali w farbę i zamazali to gówno bo czy to się komu podoba czy nie idzie to na ich konto. Zapewniam cię, że gdybym naprawdę chciał im dosrać mógłbym zapodać znacznie to ale znacznie bardziej hardkorowe historie na temat ''Geringa'' i jego trzódki [ część zresztą z nich jest na forum do którego zalinkowałem ] ale jak dobitnie dałem temu wyraz poniżej mam wyjebane na wasze i Antify sekciarskie ustawki, naprawdę rzeczywistość nie sprowadza się do waszej śmiesznej barykady i prawdziwe konflikty jak dla mnie rozgrywają się gdzie indziej a tacy pożyteczni idioci jak wy są od tego właśnie by to przykryć głośnym zadymianiem. Nie jestem lewackim zjebem, więc nie musisz mi mówić, że narodowcy to nie naziole [ tak jak nie każdy lewicowiec jest zaraz komuchem ] niemniej przez kumanie się z tymi skurwielami sprokurowali sobie opisane wyżej gówno - przy okazji Holochergate pojawił się wątek kielecki, przytaczam na dowód, że nie jest to wytwór mojego gnijącego umysłu :

   ''“Proponuję troszkę wyluzować odnośnie tego C18. Po pierwsze, jeden z nich pomagał nam w plakatowaniu i przygotowaniu Marszu. Po drugie, zapowiedzieli się, że będą i byli. A inne środowiska nas olały, mimo, że w milionach się zapowiadały. Za mało jest nacjonalistów w Kielcach żebyśmy sobie mogli wybierać, z kim gadamy, a z kim nie. Kielecki C18 nie wielbi przy nas malarza z Austrii, ani nie dopieprza się do naszego katolicyzmu, więc czemu mamy się od nich odcinać? Jest kilka spraw, które nas łączą, więc ich flaga wczorajszego dnia w ogóle mi nie przeszkadzała. A to, że lewactwo będzie się rzucać, to szczerze mnie jeb**” – pisze “Karol”.

   “- Karol”
   Dla mnie marsz na wielki plus. W końcu coś w Kielcach pokazaliśmy. Może i nas było mało, ale przynajmniej było skrajnie nacjonalistycznie ;) Co do flagi C18 czy konfederatki to jak dla mnie też na plus. Przynajmniej nie będziemy przedstawiani jako grzeczni chłopcy :P Było baaardzo niepoprawnie politycznie :)''

   Usuń
  3. - jeśli ja pierdolę jak poparzony to może łaskawie mi wytłumaczysz co autentyczne naziole mają wspólnego z narodowcami, jakież to są te ''kilka spraw, które was łączą'' - że też nie lubią Żydów ? To może zacznijcie chodzić na marsze też z ''frakcją patriotyczną w PZPR'', sierpomłotami od Moczara, którzy także przecież nie znoszą ''internacjonalistów'', tylko w takim razie po jaką cholerę wychwalać partyzantów antykomunistycznych, których Mnietek torturował i zabijał z nie mniejszą zaciekłością jak te wszystkie Bermany - ? Czy naprawdę niska frekwencja to wystarczający powód by dopuszczać byle ścierwo ? Jak ''Karol'' [ jak wszystko na to wskazuje ''Geringu'', w każdym razie na pewno ktoś z kieleckiego ONR ] jest pętakiem nie zdającym sobie sprawy, że w ten sposób na własne życzenie przykrawa gębę nazioli narodowcom to niech do kurwy nędzy nie bawi się w politykę i zostanie w swojej piaskownicy. Przecież nikt poważny nie wymaga od niego by się kajał za ''antysemityzm'' [ sam jestem judeorealistą ] i żałośnie zapewniał jak Terlik o swoim gorącym poparciu Izraela, wystarczyłoby jedynie trzymać autentyczne naziolstwo na dystans, czy to takie trudne ? Ochłoń więc proszę człeku zanim zaczniesz projektować na mnie własne omamy, zacznij kurację albo przynajmniej pij zieloną herbatę na uspokojenie ew. zwyczajnie zmień dilera.

   Usuń
  4. Widzę, że ci nieźle z cabana kapie.... współczuje i trzymam kciuki w wyjściu z choroby.

   Usuń
  5. Tylko na tyle cię stać zjebie ? Przytoczyłem konkrety a ty mi Urbanowskim rzygiem jedynie ? Zweryfikuj kanalio czy to co napisałem jest bzdurą - albo się zabij !

   Usuń
 6. Może ktoś powiedzieć, że grzeszę przywiązywaniem nadmiernej uwagi do kwestii ideologicznych w przypadku ruchów politycznych ale przecież ja tu nie mówię o jakichś niuansach doktrynalnych tylko elementarnych sprawach do kurwy nędzy ! Zarazem nie ma co bawić się w ''a-faszystowską'' histerię bo to walka z wiatrakami, przecież widać jasno, że te pajace nie są żadnym istotnym zagrożeniem, coraz oczywistszym się staje, że te wszystkie NOP-y czy ONR-y to rezerwat, podobnie zresztą jak ”Antifa” lub wspomniana wyżej trzódka biłgorajskiego bimbrownika z drugiej [ ? ] strony, doprawdy Polska ma ważniejsze problemy niż ”faszystowskie zagrożenie” czy ”lewactwo”, obojętnie – oczywiście nie wyklucza to, że te klauny mogą w końcu kogoś zabić, jeden taki w Stanach był nawet masowym mordercą, niemniej jest to raczej problem kryminalny niż polityczny, zasadniczy i systemowy, tak sądzę. Dlatego np. porównywanie z NSDAP uważam za przesadę, lekką histerię lub zbytnie pochlebstwo pod ich adresem jak kto woli, no chyba, że to wszystko w końcu pierdolnie i nastanie u nas korzystny klimat dla tego typu ”trzeciopozycyjnych” organizacji tak jak w przypadku ”Złotego Świtu” w Grecji itp. bo przypomnę iż naziole w Niemczech zdobyli władzę szermując postulatami ekonomicznymi a nie rasistowskimi, co najwyżej umiejętnie je łącząc ale bez zbytniego jeszcze wtedy eksponowania wydając się korzystną alternatywą tak wobec komunistów jak i starej, nazbyt zachowawczej prawicy. Jednak aby tak się stało po pierwsze ktoś musi w nich zainwestować potężną kasę i udzielić naprawdę poważnego wsparcia a po drugie powinni posiadać jakiegoś charyzmatycznego wodza a póki co takowego tam nie widzę – Gmurczyk ? Bez jaj proszę, choć w ”epoce celebrytów” gdy można wykreować dosłownie byle kogo w sumie nie jest to niemożliwe… Nawet jeśli i tak utrzymuję, że zamiast figurantów należy demaskować prawdziwych decydentów a często są to ci sami, którzy sponsorują także ”alterglobalistów” i ”anty-rasistów” co może się wydawać paradoksalne i niemożliwe tylko dla kogoś, kto nazbyt przejął się etykietkami i nie kuma prawdziwej linii podziałów, no ale to wymaga przezwyciężenia odrazy do ”teorii spiskowych” i obawy przed gębą ”oszołoma” i ”świra” [ rzecz jasna nie mówię tu o jakichś sprokurowanych przez tajne policje ''Mędrcach Syjonu'' ].

  OdpowiedzUsuń
 7. Co do Kolonki lubiłem i nadal lubię oglądać go na Tubie ze względu na zapodawane przez niego czasem informacje, których raczej nie uświadczysz w mejnstrimowych merdiach np. jak Tina Turnerova zapałała gorącą miłością do Szwajcarii pragnąc stać się jej obywatelką ze względu na niskie podatki wypinając się swą afroamerykańską dupą na ''pierwszego czarnego prezydenta'' czy o przewałach Zuckerberga czyli najnowszej żydowskiej hucpie jaką jest jewbook itd. ale traktować go jak wyrocznię bredząc ''Max na prezydenta'' ? [ z drugiej red. Liz też serio był brany kiedyś za kandydata więc w sumie łaj not ]. Mogę tylko powtórzyć to co napisałem w komentarzu pod jego ostatnim filmikiem : Putin gówno by zdziałał w sprawie Syrii, gdyby nie opór wobec interwencji części amerykańskich elit, przede wszystkim wojskowych, które najwidoczniej nie miały ochoty być ''mieczem Izraela'' i postanowiły pokazać proizraelskiemu lobby [ którego nie należy utożsamiać z Żydami bo taki Kissinger wnioskując z tego co piszesz raczej doń nie należy, Brzeziński także, z drugiej nie brak tam ''szabes-gojów'' ], że ogon nie będzie machał psem a Putin jedynie sprytnie to wykorzystał. Nie będę już wałkował tematu rzeczywistej słabości Rosji mimo jej imperialnych napinek [ co nie znaczy iż ją lekceważę, bo my jesteśmy jeszcze w gorszej sytuacji ] bo pisałem o tym tu już wiele razy, doprawdy nie pojmuję jak można nabierać się na prostackie zagrywki Maxa, lubię go ale powiedzmy sobie szczerze to fajansiarz, dorzuca do pieca dla większej oglądalności, nie ma co się tym tak ekscytować.

  Gwoli sprawiedliwości trzeba jednak wspomnieć o kontekście tego zajoba, drugiej stronie medalu : dopóki Izrael będzie legitymizował złodziejską ''restytucję'' majątku pożydowskiego przez organizację HEART, będą tu zjeżdżać jakieś Knesety chuj wi po co zaś urzędnicy tego państwa czy zwyczajni obywatele poczynać sobie wobec polskich ''gojów'' z butą typową dla hebrajskich ubermenschów, będziemy tolerować uprawianie na terenie naszego kraju polityki historycznej Izraela, która nam uwłacza [ chodzi oczywiście o formę wycieczek do Auschvitz przede wszystkim ], wreszcie dopóki w samym Izraelu istotna rolę będą odgrywać takie kreatury jak ten skurwysyn Ovadia Josef, pierdolony żydowski rasista, który bynajmniej nie był jak to nam się wmawia ''niereprezentatywną postacią'' inaczej skąd te tłumy na pogrzebie tego psa, który uświetnili izraelscy decydenci z twoim ulubionym Fox Bibim Netanjachu na czele :

  http://nick.salon24.pl/548032,braun-wildstein-freund-raz-jeszcze-o-nieslawnej-pamieci-rabinie

  - powtarzam więc dopóki tak będzie nie dziw się Fox, że różne Michalkiewicze i duponarodowcy będą na tym jechać a ruska agentura zbijać kapitał polityczny, ''chrześcijańscy syjoniści'' w typie Terlika zmykający z podkulonym ogonkiem aż proszą się o nakopanie im tyłków i żadne tam szumne a puste deklaracje o wzajemnej przyjaźni, certyfikaty anty-antysemickości czy potępienie ''polskich obozów'' jakie ma rzucić na pożarcie głupim gojom ten cały Kneset tego nie zmienią - konkrety proszę, czyli przede wszystkim kasa misiu, kasa, do kurwy nędzy przecież do sojusznika nie wysyła się komornika !

  OdpowiedzUsuń
 8. W tym kontekście nie sposób pominąć ostatniej wolty Danka w sprawie Izraela, w sumie nie tak zaskakującej jakby się wydawało bo najzupełniej mieszczącej się w logice ''realizmu'' popierającego silniejszego czyli w tym wypadku właśnie Żydów przeciwko wiecznie wichrzącym ale niezdolnym do przełamania impasu palestyńskim Arabom - hmm, czy to aby czegoś nie przypomina ? Dlaczegóż więc taki insurekcjonista jak ty Fox nie popiera ich sprawy, co o tym wszystkim sądzisz ? :

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11534/bliskowschodni-wezel

  Zgadzam się z Dankiem, że czas wreszcie przestać pieprzyć o Izraelu jako ''przedmurzu judeochrześcijaństwa'' ew. ''cywilizacji zachodniej'' jak i ''ostrzu zachodniego, neoliberalnego etc. imperializmu'', bez różnicy, cieszę się, że w końcu dotarło do niego, iż to typowa orientalna satrapia rządzona przez wojskowo-bezpieczniacką soldateskę, której ideową legitymizacją jest ''religia holocaustu'' stanowiąca uzasadnienie nadzwyczajnej roli jaką sprawują resorty siłowe w tym państwie, więcej mająca wspólnego z dyktaturą Asadów niż to się ich zwolennikom jak i przeciwnikom wydaje - moja satysfakcja tym większa, że sam twierdzę coś podobnego już od dość dawna że nieskromnie przypomnę na dowód :

  http://stanczyk1.blogspot.com/2012/03/duchowe-trupojebstwo.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgadzam się z tezą, że Izrael to typowa orientalna satrapia "więcej mająca wspólnego z dyktaturą Asadów niż to się ich zwolennikom jak i przeciwnikom wydaje". Jest bardzo wiele różnic między nim a innymi państwami regionu. Przede wszystkim to, że Izrael jest krajem demokratycznym (choć to demokracja skorumpowana i ułomna) - Palestyńczyk może tam pozwać ichnią bezpiekę do Sądu Najwyższego - i zdarzało się im wygrywać w takich procesach. Działają tam bardzo prężnie organizacje obrony praw człowieka, które cały czas patrzą armii na ręce.

   " Dlaczegóż więc taki insurekcjonista jak ty Fox nie popiera ich sprawy" - a czy muszę popierać wszelkie insurekcje przeciwko każdemu państwu? W latach Zimnej Wojny po prostu Palestyńczycy byli po złej, sowieckiej stronie. Później Waszyngton załatwił im autonomię a za parę lat będą mieli państwo. Temat zmierza do zamknięcia.

   Usuń
  2. ''Przede wszystkim to, że Izrael jest krajem demokratycznym''

   - to, że jakiś kraj ma obieralnego prezydenta, parlament itd. jeszcze o niczym nie świadczy, może być to dobrze sprokurowana fasada za którą kryje się normalna dyktatura a nawet totalizm, Sowiety uchwaliły se bodaj w 1935 bardzo wolnościową i federacyjną konstytucję no i co z tego ? W ogóle nie przesadzałbym tak z tą ''demokracją'' bo gdyby panowała faktycznie w Europie to by tej całej Unii w ogóle nie było, przypomnijmy los referendów we Francji i Holandii czy zareferendowanej Irlandii, gdzie złamano przy okazji konstytucję a wreszcie sam tryb powstawania tego tworu - w rzeczywistości mamy tu do czynienia z systemem oligarchicznym posługującym się demokratycznym frazesem i tyle. Wprawdzie póki co jeszcze w biały dzień na ulicach Berlina czy Brukseli nie zabijają ludzi, którzy podpadli establiszmętom [ co nie znaczy, że i tam nie grasują seryjni samobójcy, ale w białych rękawiczkach raczej ] tak jak to się dzieje pod murami Kremla ale trynd jest taki, że prędzej zrównamy do standardów moskiewskich niż oni do zachodnich. Jak jest u nas szkoda gadać, nikt tutaj mam nadzieję nie łudzi się, że możemy wypisywać nasze niepoprawne uwagi tylko dlatego, że siedzimy w bezpiecznej dla systemu niszy dla politycznych oszołomów, poza tym dziś metody kontroli są znacznie subtelniejsze i raczej rzadko wymagają zastosowania jawnej przemocy, gdyby jednak ktoś z nas faktycznie stanowił zagrożenie dla rządzącej mafii prędko boleśnie by to odczuł. Co się zaś tyczy Izraela to oczywiście zasób wolności jest tam większy niż w przeciętnej arabskiej satrapii ale też bez przesady, prawa człowieka prawami, gdy jednak przychodzi do konfrontacji rząd może sobie pozwolić na zastosowanie tak brutalnych środków nie tylko w stosunku do Arabów ale i imigrantów czy ogólnie przeciwników reżimu jakie na Zachodzie póki co przynajmniej są nie do pomyślenia. Proponuję nie patrzeć na fasadę z podziałami na partie, Knesetem itd. tylko z jakich środowisk i organizacji wywodzi się zdecydowana większość decydentów tego państwa, co rzuca się w oczy ''siłka'' rządzi tam bezdyskusyjnie co zresztą zrozumiałe w tamtejszych warunkach, niemniej.

   ''W latach Zimnej Wojny po prostu Palestyńczycy byli po złej, sowieckiej stronie.''

   - no, już nie będę przypominał kto początkowo był po złej, sowieckiej stronie i komu wydatne wsparcie ze strony Stalina i całego ''obozu postępu'' pozwoliło przetrwać najtrudniejsze pierwsze lata ani kto do dziś czci takie kanalie jak Kriwoszein - to ten co stał koło Guderiana na wspólnej defiladzie w Brześciu - jako ''jednego z najwybitniejszych żydowskich wojskowych w historii''.

   Usuń
  3. A) jesteś Żydem pojmanym przez Arabów
   B) jesteś Arabem pojmanym przez Żydów

   w której sytuacji masz większe szanse przeżycia?
   w której sytuacji masz większe szanse na skończenie z obcięta głową?
   dlaczego Żydów porównujesz do arabsko-kozojebczej dziczy?

   Usuń
 9. ''dlaczego Żydów porównujesz do arabsko-kozojebczej dziczy?''

  - ci Semici to nadludzie a tamci Semici to podludzie - jeśli sądzisz, że Żydzi nie są zdolni również do obcinania łbów, wyłupywania oczu, rzezania kobiet i dzieci i tym podobnych barbarzyństw to znaczy że nic nie wiesz o tym jak ''hartował się nowy Syjon'' synek.

  OdpowiedzUsuń
 10. He... chechelmut zawlaszczyl wpis, nie bardzo pamietam o czym byl wpis foxa, ale komentarze chechelmuta od deski do deski. pzdr z gdanska,grzgrz

  OdpowiedzUsuń