poniedziałek, 23 września 2013

Wyjazd do Pakistanu


Jutro lecę do Pakistanu, a konkretnie do Karaczi. Oficjalnie na Expo Pakistan (takie ich Targi Poznańskie) tudzież poboczne atrakcje, nieoficjalnie po to, by się przyjrzeć krajowi i ludziom. Wypić herbatkę z oficerami ISI (ichnie WSI, mam nadzieję, że nie czytali tego co o nich pisałem przed laty...), pójść na piwo z Mułą Omarem, spróbować odtworzyć wydarzenia z filmu "Zero Dark Thirty"... W razie gdybyście zobaczyli mnie na al-Jazeerze z wielkim nożem przy gardle, a w tle jakichś zamaskowanych kolesi z czarną lub zieloną flagą upstrzoną "robaczkami", wiedzcie, że byliście naprawdę fajnymi czytelnikami (nawet Cyraniak, choć to prawdziwy maniak, który rozpieprzył sobie baniak). Ostatnio katowałem ten kawałek, więc możecie go puścić na moim pogrzebie - ewentualnie puśćcie ten utwór. 

14 komentarzy:

 1. "W razie gdybyście zobaczyli mnie na al-Jazeerze z wielkim nożem przy gardle, a w tle jakichś zamaskowanych kolesi z czarną lub zieloną flagą upstrzoną "robaczkami","

  Jakby co - pomścimy!

  Majkel

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty też byleś spoko...;] pozdro i powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądzę byś miał tam okazję do przesadzenia z alkoholem i panienkami, ale życzę miłej i bezpiecznej podróży!
  A na następny raz - leć do Japonii!

  Dersu Uzała

  OdpowiedzUsuń
 4. Owocnej wycieczki! Aha, jakby co masz gwarantowaną wróżdę! A na pogrzebie będzie taka muzyka jak chcesz. Oficjalnie. Sorry Fox ale twój gust muzyczny jest taki trochę...przesłodzony ;] Jak juz fani kawaii pójdą oglądać jednorożce to zapuszczam Ci Sverddans Burzuma https://www.youtube.com/watch?v=cXd2SxuyMTE. Potem będzie ostrzej. I mnóstwo naprawdę dobrych trunków od zaprzyjaźnionych bimbrowników. Ja ciebie nawrócę na prawdziwą muzykę. Choćby pośmiertnie!

  S_S

  PS. Akurat Indonezja byłaby bezpieczniejszym miejscem do takich eksperymentów ale jakbyś miał okazję to niektóre ciemnoskóre azjatki są wręcz ... zjawiskowe. Mówię to jako fan Japonek!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bismillah złapaliśmy tego oto niewiernego, promującego na blogu zachowania niegodne muzułmanina i ONR-owca.
  Żądamy okupu w nieznaczonych rublach białoruskich.
  Jeśli nasze żądania nie zostaną spełnione, więzień otrzyma laptopa z dostępem do internetu, aby Inszallah wkurwiał was wszystkich dalej

  OdpowiedzUsuń
 6. Hubercie, od kilku lat czytam Twojego bloga i pierwszy raz komentuję, bo mnie zawiodłeś mocno. Co jak co, ale na Twoim pogrzebie spodziewałbym się czegoś z niezłym pierdolnięciem. Bardziej oddałoby Twój charakterek za życia, a który u Ciebie cenię :) Co prawda często się nie zgadzam z Twoimi poglądami, no ale nie wchodzę tutaj aby czytać prawdy dla mnie oczywiste, tylko jakiś inny punkt widzenia. Naprawdę szanuję Cię za to, że masz własne zdanie i nie wahasz się go użyć ;)

  No i dobrą muzykę jako podkładziki pod czytanie wpisów dajesz :) Ale naprawdę, te nutki pogrzebowe, no kurde, nie tego się po Tobie spodziewałem ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzesienie ziemi w Pakistanie

  OdpowiedzUsuń
 8. Foxie - zanim wyjedziesz popatrz jeszcze na to, co działo się w studio Republika: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SRv6wbNpBm4#t=90

  Nie pogadasz z przedstawicielem azjatyckiej kultury picia wódki z musztardówek... Dobrze, że Nowak mu nie przywalił w ten ruski łeb(a może szkoda?). Do kacapów nie dociera, że Polska nigdy nie uznawała i nigdy nie uzna Rosji za nic więcej, jak cywilizację dziką, chwilowo silniejszą od nas militarnie. Jeszcze odzyskamy Moskwę!

  Majkel

  OdpowiedzUsuń
 9. Szalom - no przeca nie napiszę, że urwania głowy... Pomedytuję w twej intencji, myślę jednak że wszystko skończy się dobrze. Co do Pakistanu polecam teksty tego gostka np. ten :

  http://www.polska-azja.pl/2013/09/16/k-iwanek-w-burce-przeciw-burkom-o-pakistanskim-serialu-burka-avenger/

  - ''burka avenger''...

  OdpowiedzUsuń
 10. p.s. wrzucam tu lokalną sprawę bo do złudzenia przypomina tę której ofiarą padł kiedyś Fox :

  http://kelthuz.blogspot.com/2013/09/tak-bardzo-przesladowany.html

  - jak widać nawet radykalny prosyjonizm nie chroni przed dopierdoleniem się ''koszernej'' i wietrzących wszędzie ''antysemickie spiski'' kapusiów [ jak kto nie kuma za bardzo o co chodzi nie posłucha kawałka rzeczonego Kelthuza ''Tzva LeYisrael'' ]

  OdpowiedzUsuń
 11. Póki co to Pekin dostarcza Phenianowi stanowiska do przenoszenia rakiet balistycznych. I cisza,bo w USA wywalają na bruk cywilnych pracowników wojska. Co się dzieje z tymi Stanami to szok, niemniej było to do przewidzenia jak Obama wygrał wybory, w ogóle zaistniał na firnamencie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sorry za offtop, ale ostatnio poczyniłem takie spostrzeżenie: radykalna lewica jest pro-sunnicka (arabska wiosna, wolna Palestyna itd.), a radykalna prawica popiera szyitów (Teheran - fuck yeah, Assad, Hezbollah). Ile prawdy jest w moim spostrzeżeniu. Czy w ogóle możliwe, że radykalne ruchy prawicowe na zachodzie są przynajmniej w części finansowane przez Teheran? Taki przykładowo David Duke jeździł do Syrii udzielać poparcia "miłującemu pokój" prezydentowi tego kraju i do Teheranu na tą wielką konferencję negującą holocaust. A ma znajomości w wielu ugrupowaniach, między innymi z polskim NOPem czy z Zundelem w Niemczech. Czy moje spostrzeżenia są trafne, czy snuję nieugruntowane teorie spiskowe?
  Tu Duke w Syrii: http://www.youtube.com/watch?v=grnoY_pWLb0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to raczej kwestia tego, że Rosja popiera oś szyicką. Po zakończeniu operacji Gladio, zachodnie służby obcięły fundusze na radykalną prawicę i nazioli, więc Rosja zajęła ich miejsce jako sponsor.

   Usuń