sobota, 13 czerwca 2015

Zbigniew Stonoga - Warsaw Ghoul

Bardzo bym się zdziwił, gdyby Zbigniew Stonoga nie miał powiązań ze służbami specjalnymi. Wszak obracał się w niebezpiecznym towarzystwie, co go kosztowało bardzo wiele (89 zmontowanych spraw karnych) a obecnie władza traktuje go w o wiele bardziej pobłażliwy sposób niż np. potraktowała Wojciecha Sumlińskiego. Na jego działania patrzę więc sceptycznie, ale bardzo wielu jego akcjom kibicuję. Stonoga to Nowy Lepper, a do ś.p. założyciela Samoobrony miałem sentyment - mimo że totalnie się z nim nie zgadzałem w kwestiach polityki zagranicznej i nie podobały mi się jego ubeckie powiązania. Podobało mi się jednak to, żeLepper ośmieszał establiszment i uczył nas, że wobec bandytów budujących III RP nie powinniśmy mieć żadnego szacunku. Stonoga robi to samo. Jak bowiem się nie uśmiechnąć oglądając na Tubie jego potyczki z Mariuszem Sokołowskim, Lisem, Kuźniarem czy sztabowcem Komorowskiego Andrzejem Hadaczem? Przy tym gostku Ozjasz Goldberg jest mainstreamowym politykiem, Kukiz artystą jednego przeboju a Grzegorz Braun klerykalno-monarchistyczną pierdołą!
Mam do Stonogi dużo sympatii dlatego, że wprowadza w życie mój postulat mówiący, by Obóz Niepodległościowy przestał traktować resortowe klany jak nadludzi, których należy się bać. By przestał traktować ich jak ludzi z którymi można rozmawiać. By przestał traktować ich nawet jak podludzi i zaczął traktować jak zwierzynę łowną i pożywienie. Musimy być jak ghoule (z Tokyo Ghoula) i wampiry. Musimy myśleć o naszych wrogach i ich rodzinach jak o zasobach ekonomicznych do eksploatacji. Musimy zapomnieć wspak-kulturowe bajeczki o miłosierdziu i człowieczeństwie. Jak pisał Jarosław Marek Rymkiewicz: "Bóg nikogo nie ocali/ Na nic zdadzą się modlitwy/Tylko Twoja wola walki może zmienić przebieg bitwy!". Nie wiem kto stoi za Stonogą, ale na tym etapie walki ten człowiek jest pożyteczny, bo jego działania mogą prowadzić do mentalnego przełomu.24 komentarze:

 1. Dziwna ta Stonoga ;) Porównanie do ś.p. Leppera trochę na wyrost, bowiem Stonoga na razie działa sam, bez zaplecza. To już bardziej z Endrju można porównywać Kukiza i jego armię opisaną ostatnio przez Matkę Kurkę. Jak na razie to Stonoga wali w kompletnych pajaców albo w ludzi dla systemu już niepotrzebnych. Grubych ryb raczej nie rusza.
  Stonoga kreowana jest na biznesmena, ale kto wcześniej słyszał o jego biznesach? Prowadził jakąś firmę, zatrudniał pracowników? Czy też może jest dysponentem kasy od jakiejś Służby Bożej?
  Podobnie zastanawiający jest jego styl - chama mającego wyj***ne na wszystko i wszystkich. Może po prostu poza kompletnego głupka, cynika i prześmiewcy pozwala mu uwiarygadniać przekazywane rewelacje? To, że ma ochronkę, to widać gołym okiem, bo nie takie gieroje jak on już dawno wpadły pod TiR-a podczas jazdy samochodem (stara KGB-owska szkoła, którą na własnej skórze poznał np. twórca OSW), albo zostały zgnojone (vide Zyzak zapier****jący w magazynie po tym, jak ośmielił się napisać magisterkę o elektryku Bolesławie W.).
  Fox ma rację powtarzając tezę Stonogi, że środowiska chcące rowalić obecny system powinny trzymać się razem. Ale cholera pod czyim przywództwem/partonatem? Stonogi? No bądźmy poważni!!! Krula? Po tym jakie świństwo odwalił Kukizowi to już chyba nawet najmłodsze gimbusy przejrzały na oczy!!! Kukiza? Dla mnie jest on raczej takim szyldem/symbolem, niż osobą zdolną do rozgrywania politycznych szachów. Obecne zachowanie Stonogi - gnojenie Kani oraz Kamińskiego, stawianie warunków Kukizowi, PiS-owi, świadczy raczej o tym, że gościu ma za zadanie nie dopuścić do dogadania się tego obozu protestu. A przy okazji - tak jak napisałem wcześniej - tworzy widowiskowy spektakl waląc w pionki dla systemu już kompletnie niepotrzebne, zbędne, a więc przeznaczone do głośnego odstrzału!
  Na koniec jeszcze jedna refleksja: z wpisów na twitterze wnioskuję, że większość wiodących redakcji od kilku miesięcy dysponuje dostępem do akt z afery taśmowej. Tylko, że pismaki przyjęły dwojakie zachowania: 1. mainstream milczy, 2. media komercyjnie niepokorne (jak pisze Ewaryst Fedorowicz) postanowiły zamienić owe akta w serial o wielu odcinkach, który został przeznaczony do emisji przed wyborami. Pierwszy odcinek (rozmowa Wojtunika z Bieńkowską) mieliśmy tuż przed ostatecznym rozstrzygnięciem starcia Dudy z BUL-em (moim zdaniem temat wyciągnięty zbyt późno, powinien być grzany tak z miesiąc wczesniej, z naciskiem na wypowiedź Elizabety o głupkach pracujących za 6 tys. zł). Stonoga jest więc dla mediów wygodna: ujawni akta w necie, na nim skupi się oburzenie za łamanie prawa, pismaki temat podchwycą i nie poniosą za to prawnych konsekwencji!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "gnojenie Kani..." - to ta baba jest autorką tych kilku napastliwych wobec niego artykułów w Życiu Warszawy sprzed kilkunastu lat, więc w czasach gdy Stonoga podpadł mafii skupionej wokół SLD. Ich prywatny bój trwa już od tamtej pory, tu Stonoga na filmiku z 2007 roku wspomina o niej i WSI:
   https://www.youtube.com/watch?v=rb5-GNHWES0
   Nie wiem komu wierzyć, Stonoga na pewno nie mówi nam wszystkiego o sobie, ale nie ma logiki w oskarżeniach wobec niego, że miałby służyć elitom i służbom III RP (jak? kreując nienawiść do nich?)

   Jego główną "winą" jest zdaje się to, że mógłby jako polityk odebrać kilka procent głosów "niezadowolonych" PiSowi, może też wie coś o nich, czego się boją? Środowiska PiSowskie (to nie obelga) przełknęły już chyba Kukiza, bo potrzebują koalicjanta (choć kilka "demaskatorskich" ataków z ich strony na niego też już było), no ale taki nieuzgodniony z nimi potężny atak na PO wzbudził ich złość. Oni chcieliby mieć monopol na walkę z układem III RP.
   Gdyby tylko Stonoga uznał zwierzchnictwo Prezesa, to mógłby w przeszłości należeć i do PZPR, SLD, PO, Ruchu Palikota i nikt by mu dzisiaj tego nie wypominał, tak jak nie wypominają tego Gowinowi.

   Usuń
  2. "gnojenie Kani..." - to ta baba jest autorką tych kilku napastliwych wobec niego artykułów w Życiu Warszawy sprzed kilkunastu lat, " - pisała je wówczas na podstawie materiałów jakie miała a te materiały pochodziły zapewne z prokuratury. Zamiast więc jechać dziennikarzowi (rzadko który nie skorzystałby z takiej gratki) powinien zająć się prokuratorami.

   "Jego główną "winą" jest zdaje się to, że mógłby jako polityk odebrać kilka procent głosów "niezadowolonych" PiSowi," - raczej Kukizowi, bo po ataku na Kamińskiego (byłego szefa CBA) u pisowców jest już spalony.

   Usuń
  3. "postanowiły zamienić owe akta w serial o wielu odcinkach, który został przeznaczony do emisji przed wyborami. Pierwszy odcinek (rozmowa Wojtunika z Bieńkowską) mieliśmy tuż przed ostatecznym rozstrzygnięciem starcia Dudy z BUL-em (moim zdaniem temat wyciągnięty zbyt późno, powinien być grzany tak z miesiąc wczesniej, z naciskiem na wypowiedź Elizabety o głupkach pracujących za 6 tys. zł). " - z tym się w pełni zgadzam. Ja słyszałem, że przed wyborami parlamentarnymi ma wyjść rozmowa Krawca, w której on ostro chlapie jęzorem i dzieli się ploteczkami.

   Usuń
  4. FOX - Stonoga to od A do Z konstrukcja służb. Nie miej sentymentu do jego działań bo tu wszystko jest wyreżyserowane! :) On dlatego "jedzie z kurwami" bo tak oficerowie sobie wyliczyli, że to się w dobie "rozczarowania" politykami najlepiej sprzeda.

   Sam zauważasz, że system jest pobłażliwy wobec niego. Za czasów PiS najbogatszy Polak(Kulczyk) spierd**lała za granicę... to takiego Stonogi nie zwinęliby gdyby mogli? :) Nie bądźmy naiwni. Kilka dodatkowych faktów:

   1) Stonoga dorobił się na przekrętach bankowych/kredytowych. Potem inwestował kasę i rozkradał kolejne spółki z pogranicza SP.

   2) Popatrz jakich "kolegów" miał Stonoga - z największymi złodziejami był na "ty". A na tym filmie którym sam się chwali ewidentnie odkrywa się...bo w tej "akcji" występuje jako podstawiony przez służby człowiek, który ma ewidentnie za zadanie "wyciągnąć" informacje od figuranta(ciągle dopytywanie się komu i co), aby stworzyć haki:

   https://www.youtube.com/watch?v=V3d80qnc7Lk

   3) Dziś Stonoga oskarża Gowina o spotykanie się z agentami Rosji. Tu wrzucił zdjęcia:
   https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/posts/1765822590311081

   Powiedz mi, SKĄD ma zdjęcie operacyjne? :) Od kogo? No plizzz

   4) Stonoga ma w swym CV wątki PEDOFILSKIE! Idealny kąsek dla służb - tak można złamać każdego...choć jego pewnie złamano gdzieś pod koniec lat 90tych już. Był uwikłany w "Szajkę pedofilów z dworca centralnego". Również później WPROST robił wywiad z męską prostytutką - Stonoga wysyłał po niego auto aż z Berlina, gdzie spotykał się z pedziami i dymał ich w hotelu.

   5) Stonoga zna Tymochowicza! Tak samo jak Lepper i Lepper jego. Kółko się zamyka? :) Tymochowicz, syn TW, kreator cudaków politycznych na zamówienie służb. Inna sprawa, że Tymochowicz za czasów PiS również był oskarżony o pedofilię.

   Jest tego więcej. Fajnie, że służby się żrą i lecą taśmy - ale czym innym taśmy i fakt ich publikowania, a czym innym Stonoga. Na niego trzeba uważać, bo jego celem nie jest dobro Polski - on gra inną grę...taką do muzyki jaką mu grają służby. Nie miejsce złudzeń.

   Majkel

   Usuń
  5. Mógłbyś coś napisać więcej o wątku nr. 4? Rozumiem, że to "Stupalczasty" spotykał się w Berlinie, i jest do tego pedo?

   Jeśli tak to nabiera to znaczenia to co opowiada, farmazony typu: "Nie wierzę w seksualne upiory sprzed lat wyjmowane z tapczana gdy okażą się być potrzebne." oraz "Zaproponuję pracę Panu Kamilowi Durczokowi, a to za sprawą mego zdania, iż seksualizm i kwestie intymne nie powinny mieć znaczenia dla osobistego rozwoju Człowieka i jego kariery zawodowej." Na tej zasadzie można by mianować Kubę Rozpruwacza opiekunem domu samotnych pań z pod latarni. Są jeszcze teksty typu by szukać dobrych stron a nie tych złych w innych, bo i te i te się znajdą, więc na tej zasadzie ja znajduję dobre strony w "wujka Adolfa i Józka" - obaj wyglądali (kreowali się) na pacyficznych, demokratycznych, eleganckich demokratów;). Idąc tym tokiem myślenia to diabeł nie taki straszny jak go malują/opisują, dał ludziom (złudną) wolność i ma (wredne) poczucie humoru. etc. itp, itd - nie wspominając o różnych donach - wszak to ludzie honoru, tradycji, i rodziny!
   Odkrywca

   Usuń
  6. Wątek pedofilski bardzo ciekawy i aż sam się prosi o rozwinięcie. Z Belgii wiemy, że te zboki skurwysyny potrafią tworzyć całe siatki w skład których wchodzą ludzie na wysokich stanowiskach. W Wielkiej Brytanii jakiś czas temu pedofilskie szambo też wybiło, ciekawe kiedy u nas? Jak się patrzy na popisy Stonogi, to oczywiście pierwsza myśl: koleś kompromituje, ośmiesza ludzi chcących dogłębnych zmian w Polsce, ludzi gardzących czerwonymi z PO, SLD itp. Jeżeli to ma być jedna z twarzy walki z układem, to nie jest dobrze.
   Górnoślązak

   Usuń
  7. AD Stonoga - wątek pedofilski:

   Tutaj macie o starej sprawie:
   "Zbigniew S. miał, zdaniem śródmiejskiej prokuratury, bywać na Dworcu Centralnym, gdzie poznał prostytuujących się małoletnich. Jeden z poszkodowanych - 14-letni chłopiec - złożył zeznania obciążające byłego współpracownika Samoobrony. Prokuratura nie chce ujawnić, jak długo S. miał wykorzystywać chłopców. Postawiono mu zarzut doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnim, który nie skończył 15. roku życia (grozi za to kara pozbawienia wolności do 10 lat).:
   http://www.zw.com.pl/artykul/1,176081-Pedofil-w-poblizu-Leppera.html

   A co do wywiadu z gejem to nie mogę na szybko znaleźć - poszukajcie sami... burdel prowadzi były SBek "witek" - bywają u niego i gwiazdy i księża...Jeden gej mówił o "bogatym biznesmenie warszawskim znanym ostatnio z FaceBooka...wysyłał po mnie auto do Warszawy z Berlina"... Możliwe, że to ten artykuł ale głowy sobie uciąć nie dam, bo chyba za paywallem jest lub tylko część:

   http://www.wprost.pl/ar/487648/Burdel-Warszawa/

   Przypomnę - kolega i partner biznesowy Stonogi, czyli Tymochowicz, za czasów PiS również był oskarżany o pedofilię:

   "Policjanci zatrzymali specjalistę od wizerunku Piotra Tymochowicza podczas akcji wymierzonej przeciwko pedofilom."

   http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070903/KRAJSWIAT01/70903013

   Układa się w całość? :) Yebane zboki z powiązaniami ze służbami. To takich degeneratów służby potem szantażują i ciągają po ziemi, jak pewnie tego Stonoge. Tego złodzieja i zboczeńca to mają dosłownie w garści - klasyka jak za czasów PRL.."obyczajówka" :)

   BIZNES:

   A tutaj popatrzcie gdzie maczał palce ten łachudra i złodziej Stonoga:

   http://www.imsig.pl/szukaj/osoba,ZBIGNIEW_RYSZARD,STONOGA,eee8bbefe8c

   Tak się dorobił kużwa...na okradanych spółkach.

   CIEKAWOSTKA: Stonoga był tym, który rzekomo woził prostytutki do Leppera :) Też przypadek, że Lepper wypromował się IDENTYCZNIE jak Stonoga - czyli jako "buntownik" którzy rzucał i podawał jak z rękawa informacjami o przewałach polityków...informacjami które Lepper mógł mieć tylko od służb - podobnie jak Stonoga zdjęcia i taśmy wszystkie(również ta z 2002) też może mieć tylko ze służb :)

   Majkel

   Usuń
 2. Za mniejsze "przewiny" System likwidowal swoich przeciwnikow wiec za chuja nie wierze w kolejnego trybuna ludowego. Teraz System obstawia i Petru I Stonoge. A ze Stonoga rzuca kurwami i niby odstrzelil pare pionkow? A czy jakiekolwiek powazne interesy Ukladu zostaly zagrozone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Początek twojej wypowiedzi i jej zakończenie są sprzeczne. W jaki niby sposób system obstawia Stonoge, który działa już od kilkunastu lat, a którego ostatnia działalność internetowa w ostatnich kilku latach skupia się na wywoływaniu nienawiści odbiorców wobec tegoż Systemu, wobec polityków szczególnie SLD i PO, wobec urzędników, policjantów, bezpieki itd. Elita III RP ma interes w byciu przedstawianym jako bandyci, złodzieje...
   Ty za chuja nie uwierzysz w kolejnego trybuna, a ja za chuja nie uwierzę, że w całej Polsce jest tylko jeden nieomylny, niepokalany "związkami" Jarosław Kaczyński, a kto się mu nie podporządkuje, ten agent.

   Usuń
  2. Kurwe Mikke spuszcza balon ze zbuntowanej kuc-bazy, Petru buduje szalupe dla PO a Stonoga zbiera reszte?

   Usuń
  3. Jakby miała wyglądać koalicja Kukiza i PiS? Przecież oni różnią się chyba we _wszystkich_ sprawach światopoglądowych, bardziej nawet niż Kukiz i PO.

   Usuń
  4. Miało być do @Anonimowy14 czerwca 2015 06:22

   Usuń
  5. "Kurwe Mikke spuszcza balon ze zbuntowanej kuc-bazy, Petru buduje szalupe dla PO a Stonoga zbiera reszte?" - Ozjasz jest już zgrany, Petru może wyrwie parę procent, Stonoga już się z wszystkimi skłócił więc dużych szans mu nie daję jeśli chodzi o wybory.

   Usuń
 3. jedynym uwiarygodnieniem antysystemowca jest "antysystemowość" , tak jak uwiarygodnieniem azefa były skuteczne zamachy na członków elit władzy rosji carskiej. Wiec stonoga może i sobie działać wiele lat i rzucać ku.. na system.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko weźmy po uwagę to, że Azef o mało co nie zabił cara a wcześniej wykończył ministra spraw wewnętrznych. Pytanie więc czy mamy do czynienie z taką wewnętrzną dywersją jak w Rosji w latach 1903-1917. Czy ktoś wewnątrz służb podgrzewa atmosferę na zlecenie obcych sił/konspiracji wewnętrznej?

   Usuń
  2. Stonoga juz sie pozarl z Kukizem ehehe... A tokfm ladnie dowalilo Kukizowi, ze jego 20% poparcia daloby mu 1 mandat w Sejmie gdyby zastosowac gowniane JOWy.

   Jednym slowem: cyrk. Gdzie sa kurwa jacys normalni antysystemowcy?

   Usuń
  3. Chodzi mi wyłącznie o sam schemat działania , nie wyciągam tak dalekich wniosków bo brak mi danych. Żeby uwiarygodnić się należy tak własnie postępować jak azef i inni agenci ochrany czy stonoga. Jako podwójny agent musisz mieć np. jakieś sukcesy bo inaczej jesteś niewiarygodny/niepotrzebny czyli musisz przekazac coś autentycznego. Stonoga IMO jest właśnie czymś takim , natomiast kreowanie go na antysystemowca to humbug. Rozmawiając ze zwykłymi ludźmi - oni tego zupełnie nie kapują biorąc za dobrą monetę każdy antysystemowy rajd.

   Usuń
 4. Skończy jak Lepper, dla mnie to pewne. Za głośno krzyczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie to jasne, że musieli temu całemu Stonodze zapłacić kupę kasy, żeby taką aferę rozpętał. Lepper zrobił źle, że po cichu tego wszystkiego nie ujawnił tych afer. Zamordowali go dlatego, ponieważ jakby wszystko, o czym wiedział pan Andrzej wyszło, na jaw to, by głowy się posypały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Leppera zrobili wiejskiego wariata i pijaka (nie twierdzę, że nie do końca słusznie). Chłop może i był prosty, ale dobrze wiedział o co w tym wszystkim chodzi. Gdy za dużo zaczął opowiadać to go po prostu zniszczyli. Stonoga jest milionerem, nie wiem czy potrzebował by mu za to płacili. Może po prostu - jako obywatel - miał dość tej obłudy i błazenady urzędujących. Dla mnie jest nie do pomyślenia, że afera wypłynęła ROK temu, szybciutko zamietli ją pod dywan i dopiero teraz gdy wywalił takie działa pani premier zdecydowała się na dymisje ministrów. Co, wcześniej nie wiedziała? Grunt im się pod nogami pali, czemu ich teraz odwołała - nagle przestali się sprawdzać? Więc skoro tak to po co dostali te milionowe odprawy? Problemem jest tylko i wyłącznie to, że się ludzie dowiedzieli. Nie to, że sytuacje te miały miejsce. Dla mediów problemem jest Stonoga. Nie to, co udostępnił. I to jest dramat.. "wolne media" .. dobre sobie.

   Usuń
 6. Fox a pamietasz jak sie cieszyles, ze ISIS napierdala Assada? I zakladales ze US & A pozniej ich rozwali raz-dwa? I co? I chujnia. I znowu zakladasz ze WSI-owy pedryl "atakuje" System. Lepper tak jechal, Palichuj tak jechal i co? I nico. Dzialania pozorowane. System caly czas trwa, interesy sa zabezpieczone. Dlategon jebac wsiowa stonoge.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zreszta chujnoga calkowicie odkryl karty w wywiadzie dla Faktu, w ktorym w emocjonalny sposob, wyuczony u Tymochowicza, podwazal agenturalnosc Lecha Walesy. Nosz kurwa! Ale z niego antysystemowy ghoul.

   Usuń
 7. Wydaje się jednak ze robi on dobrą robotę.

  OdpowiedzUsuń