niedziela, 6 września 2015

Inwazja barbarzyńców 2015

Europy nie zalewa obecnie fala uchodźców czy też imigrantów. To inwazja barbarzyńców - tylko, że jeszcze na mniejszą skalę niż w V w. n.e. Gdyby ci przybysze byli rzeczywiście uchodźcami uciekającymi przed wojną to powinni zachowywać się u nas tak jak goście. Szanować nasze prawa i zwyczaje. A jak się zachowują? Jak małpoludy pasujące do najgorszych rasistowskich stereotypów.

W necie krąży relacja Polaka, który obserwował ową dzicz na granicy włosko-austriackiej:

"Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się, w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie...

(...)

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim z jedzeniem i wodą, a oni te autazwyczajnie przewracali... Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda, by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko, co znajdowało się w środku, w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi..."

I co Wojciechu Sadurski oraz inni liberalni debile? Mamy tych małpoludów ugościć na naszej ziemi chlebem i solą? Mamy zapewnić im mieszkania, zasiłki i pracę - w momencie gdy mieszkań, pracy i zasiłków brakuje dla Polaków i Europejczyków? Co te małpoludy wniosą do naszego społeczeństwa? Jak przysłużą się naszej gospodarce? Co one potrafią oprócz rzucania gównem? 

Naprawdę podziwiam saudyjską monarchię. Ona nie przyjmuje tej dziczy. Dzicz się zresztą do Saudów nie wybiera, bo wie, że przy próbie wywołania zamieszek poznałaby całą srogość saudyjskiej bezpieki. 

Jak więc rozwiązać problem imigrantów. Są trzy opcje:
a) Podobnie jak to zrobiła Australia - zapłacić jakiemuś państewku za ich trzymanie w obozach. Jeśli się zorientują, że zamiast do Niemiec trafią do Uzbekistanu, przestaną przyjeżdżać. 
b) Wysłać ich wszystkich do Niemiec. Niech ta enerdowska dywersantka Adrea Dorothea Merkel (mająca za zadanie zniszczyć UE) sama się nimi zajmie. To Niemcy sprowokowali ten kryzys rozpowszechniając na Bliskim Wschodzie i w Afryce filmiki pokazujące, że Niemcy to raj dla uchodźców. 
c) Wypuścić Breivika z więzienia i dać mu nieograniczony dostęp do amunicji.


Abp. Hoser ostrzega, że "Europa stanie się islamska" i wywołuje tym oburzenie głupich liberałów. Liberalizm i marksizm kulturowy tak ją osłabił, że nie jest w stanie sobie poradzić z kilkoma małpoludami w tunelu. Nie mówiąc już o Państwie Islamskim czy Rosji Putina. Jest trochę tak jak w prześmiewczym, rasistowskim filmiku "Kapitan Szwecja" (pomińcie obrzydliwe antysemickie aluzje z tego filmu :)Islam staje się z kolei religią coraz bardziej atrakcyjną dla sfrustrowanych kryzysem gospodarczym, ideowym i tożsamościowym Europejczyków. Dlaczego biali mieszkańcy Starego Kontynentu wstępują na ochotnika w szeregi Państwa Islamskiego? Bo islam w wersji Państwa Islamskiego jest religią, która pozwala wiernym zabijać, gwałcić i kraść. Byłby jeszcze bardziej atrakcyjny gdyby się zmodernizował, czyli pozwolił na picie alkoholu, jedzenie wieprzowiny i zamiast okrywać kobiety burkami nakazywałbym co ładniejszym chodzić nago. A tymczasem chrześcijaństwo - no cóż, uczy mężczyzn by byli przykładnymi ojcami i mężami i by ciężko harowali i łożyli kasę na gromadkę obsranych bachorów. Ponieważ zniknął w chrześcijaństwie element magiczny (który wciąż jest obecny w religiach Dalekiego Wschodu) zwykła wiara w "zbawienie" po śmierci nie wystarcza już by napędzać cywilizację Zachodu. Liberalizm ze swoimi obietnicami wypalił się jeszcze mocniej. Podobnie inne ideologie - od komunizmu i zohydzonego przez Niemców narodowego socjalizmu po reakcyjny monarchizm. Koniec historii wygląda inaczej niż się spodziewano.

62 komentarze:

 1. "A tymczasem chrześcijaństwo - no cóż, uczy mężczyzn by byli przykładnymi ojcami i mężami i by ciężko harowali i łożyli kasę na gromadkę obsranych bachorów." - heh, to bardzo trafny komentarz. Nie zawsze tak było, ale współczesne chrześcijaństwo jest religią kobiecą, propagującą kobiecy punkt widzenia. Właśnie ten współczesny wzorzec "prawdziwego mężczyzny" który podałeś, te wszystkie wartości rodzinne, jako wartości chrześcijańskie, to są wartości kobiece. John Rambo nie miał rodziny, ale żadnego "odpowiedzialnego, opiekuńczego" tatusia nie nazwalibyśmy chyba prawdziwszym mężczyzną od niego.
  A islam, choć kulturowo jest Europie zupełnie obcy, to jest religią męską i gdyby nie ten zakaz alkoholu, wieprzowiny i inne pustynne przesądy, to wielu więcej znudzonych życiem Europejczyków by na niego przeszło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako najlepszy przykład tego, że islam jest religią mężczyzn, a współczesne chrześcijaństwo (i to prawdziwe, nie wspominam nawet o tych popierających homo-śluby protestanckich szajbusach ze Skandynawii) jest religią kobiet, można podać z czym się kojarzy określenie pojęcie "radykalny muzułmanin", a "radykalny chrześcijanin" - pierwszy to oczywiście wojownik, a drugi to gadający od rana do wieczora o aborcji, eutanazji i in vitro obsesjonat "świętości życia", w czym ginekologiczny portal fronda.pl ma spory udział.
  Ale istotniejsze jest to, kto jest głównym organizatorem życia religijnego w danej religii. W chrześcijaństwie też co prawda przywódcami są mężczyźni (ośmieszeni idiotycznym nakazem celibatu, którego w islamie brak), ale na poziomie parafii dominują już kobiety, to one są przyjaciółkami proboszczów i pośrednikami między nimi a parafianami, to one chodzą śpiewać pod kapliczki, to ich więcej chodzi na msze, to głównie one nauczają dzieci katechezy, przygotowują je do I komunii, to wreszcie one są osławionymi "moherami" - jeśli typowy fanatyk islamu to młody mężczyzna, a katolicki fanatyk to stara babka, to wynik konfrontacji już znamy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w całym chrześcijaństwie panuje celibat , a sam celibat nie ośmieszał członków zakonów rycerskich.
   Nie w celibacie problem.
   Sytuacja spoleczna na terenie isis ( Kalifatu ) podejrzewam też znacznie odbiega od tej na większości terytoriów islamskich , gdzie struktura społeczna jest zakonserwowana.
   Matka/babka odgrywa tam w rzeczywistości b.dużą rolę , a żeby się ożenić trzeba zdobyć sporą kasę , co oznacza nieuniknione wejście w kierat codziennych obowiązków i kompromisów nic nie mających wspólnego z romantyczną wizją wojowników islamu.

   Usuń
 3. Jeszcze a propos I komunii... Może dla ogółu mało znaczącym, ale dla mnie dość symbolicznym i jednym z wielu przykładów upadania chrześcijańskiej religii jest wprowadzenie na I komunię tych bezpłciowych, egalitarnych alb, w których dzieci wyglądają jak pastuchy. Nie wiem jak w całym kraju, ale w moim regionie byłem w ostatnim roczniku, gdzie chłopcy szli do komunii w garniturach, a dziewczynki w sukienkach.
  Zamysł był oczywiście taki, że niby dzieci, przede wszystkim dziewczynki, źle się czuły, że nie miały takich ładnych sukienek, jak te z bogatszych domów. W konsekwencji i chłopców i dziewczynki ubrano jednakowo...
  Jeśli Kościół raz przyjął lewicowy i egalitarny punkt widzenia, to zaczął się toczyć w lewo aż do tej pory, warto by o tym przypomnieć hierarchom krytykującym genderyzm, by najpierw usunęli tę urawniłowkę z jednej z głównych uroczystości...
  Niestety papież o wymownym imieniu Franciszek postanowił już chyba rzucić się w przepaść i pociągnąć za sobą nas wszystkich:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-franciszek-niech-kazda-parafia-klasztor-i-sanktuarium-przyjma-uchodzcow/sde4b3
  Gdyby w początkach chrześcijaństwa było więcej takich Franciszków, to ta religia nie przetrwałaby nawet do 500 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest właśnie posoborowie w pełnej krasie, co tu jeszcze można powiedzieć? Po Franciszku to już chyba zamkną ten interes. No i patrząc na to co się dzieje człowiek nabiera jakoś szacunku do Jeana Raspaila, kiedyś się wydawało, że jego książka "Obóz świętych" to jakaś hiperbola, zresztą sam autor tak mówił, że bardziej chodzi o postawę intelektualistów europejskich itp. A tu się okazuje, że prorok, prawdziwy prorok. Dla nas to i tak pół biedy, pchają się do Niemiec i pchać będą, jak przywiozą do nas 10 tys. imigrantów, to pewnie połowa z nich da nogę w ciągu tygodnia.
   Górnoślązak

   Usuń
  2. Tak,coz tez zawsze myslem ze to byla hiperbola a to "zwyczjany" geniusz byl.

   Piotr34

   Usuń
 4. "która pozwala wiernym zabijać, gwałcić i kraść." + "Byłby jeszcze bardziej atrakcyjny gdyby się zmodernizował, czyli pozwolił na picie alkoholu, jedzenie wieprzowiny" - to są jedne z głównych powodów dla których dawniej znaczna część populacji (o nawet jeszcze i dziś) wyznawała/popierała nazizm i komunizm, w dodatku "element magiczny" był w nich obecny. Z tych samych powodów tak modny wśród patologicznej/znudzonej ładem i porządkiem młodzieży, oraz nierzadko wśród znudzonych już normalnymi rozrywkami znanych i bogatych wariatów jest szatanizm (będący jakby budulcem magicznym tych wymienionych wcześniej ideologii). Inne osoby mniej skrajne (choć różne z tym bywa) widzą alternatywę w hinduizmie, Buddyzmie, neo-pogaństwie czy w "nowej erze".

  Co zaś się tyczy Europy, Europejczyków, tolerancji, liberalizmu, demokracji, patologicznej nowoczesnej kultury czy neo-starej tradycji, oraz zachodniej-cywilizacji a w szczególności Norwegii i innych północnych krajów (Szwecja, Finlandia, Dania) - to pozostawiam bez komentarza (może ktoś po przeczytaniu zmądrzeje):

  http://www.aftenposten.no/meninger/kronikker/Mitt-helvete-begynte-den-dagen-jeg-ble-voldtatt-av-mamma-7882246.html

  http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/Tiltale-De-filmet-voldtekten-av-sine-egne-babyer-7917805.html

  http://www.nrk.no/buskerud/overgrepstiltalt-pagrepet-forst-16-maneder-etter-anmeldelse-1.12330985

  http://www.nrk.no/buskerud/overgrepssaken_-vil-ha-forvaring-for-de-tre-mennene-1.12323391 (co "za kara" -10 lat WTF!)
  Odkrywca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz ale nie każdy włada norweskim - o co konkretnie chodzi w zalinkowanych artykułach ?

   Usuń
  2. Można użyć translatora google.
   A rozchodzi się o gwałty na dzieciach dokonywane przez sadystycznych (obu płci!) rodziców i ich znajomych oraz krewnych - nie wiem czy ci oprawcy są biali czy nie, ani czy są to "Ahmedy" czy ateiści choć raczej są to "zwykli" Norwedzy.
   Kilka przykładów: jeden norweski chłopiec z został zgwałcony 100 razy przez swoją matkę, z kolei Jego ojciec pił, bił, brutalnie gwałcił i chciał go ubić w lesie. W Norwegii takich przypadków są tysiące, według danych dotyczy to: 12% chłopców i prawie 25% dziewczyn które nie ukończył 16 roku życia.
   Inna sprawa w tym typie (afera to lata 2012-2015) to: ojczym z matką (i znajomymi) grupowo gwałcili swoją 2 miesięczną córkę przy czym wszystko to fotografowali i filmowali następnie materiałami dzielili się z znajomymi oraz sprzedawali je w internecie. Matka podczas gwałtów brała zarówno czyny udział jak i "biernie" ją tylko trzymała podczas gdy ta płakała i była atakowana. - Gwałty na córeczce zaczęły się gdy miała niespełna miesiąc życia. - Ojciec dodatkowo zgwałcił (i sfilmował też) swego (biologicznego) 2 miesięcznego syna, film wysłał znajomemu gwałcicielowi który już był ukarany za liczne napaści na kilkuletnie uczennice (ten gwałciciel do chwili aresztowania, w ciągu 16 miesięcy zgwałcił-napadł 63 dzieci). Ojciec dostał 11 lat (o 1,5 roku mniej niż chciał obrońca-groziło mu 15 lat) więzienia a ten drugi-recydywista-sadysta, 6,5 roku. Ich znajoma baba która pożyczała swoje (dwoje 9-13 lat) dzieci do takich praktyk i filmowała je, dostała pół roku w zawieszeniu. Ojciec czubek, stwierdził, iż nie wiedział, iż tak młode dziecko (syna) można skrzywdzić czymś takim. Jak sami się przyznali mieli wspólne zainteresowania (tak się poznali) seksualne związane z przemocą wobec dzieci, zwierząt i BDSM.
   Łącznie była to duża grupa osób (co było widać po zdjęciach i filmach - samych filmów nagrali 220), ale skazano tylko 5 osób w dodatku na niskie kary, choć sprawa była największa i najbardziej szokująca w historii Norwegii. Zdaniem sądu takie przypadki nie są odosobnione (a częste w krajach Skandynawskich), a dlatego jest o nich cicho w porównaniu do tego, gdyż na ogół wszystko zostaje w patologicznej rodzinie, cały schemat jest taki, że dzieci są wypożyczane z rąk do rąk (od rodziców gwałcicieli do takich samych krewnych i z powrotem), są robione zdjęcia i filmy na użytek prywatny którymi się dzielą krewniacy.
   A tutaj zachciało im się to dziadostwo publikować i sprzedawać na dużą skalę. Uważam, że z powodu handlu tymi materiałami dostali mniejszy wyrok (nie wiadomo kim są w końcu ich klienci oraz inni uczestnicy tych chorych "akcji") oraz by nie szokować zboczonego społeczeństwa.
   A na "deser lub dobranoc" starsza norweska historia (z 2011):
   5 osobników (w tym matka +ojczym oraz bliscy krewni) zgwałcili czworo dzieci w wieku od 6-11 lat (w tym rodzeństwo z autyzmem).
   Odkrywca

   Usuń
  3. Więc zakładasz ze bywalcy tego bloga nie "rozwiązali" by problemu tych białych norwegów w inny sposób niż kolorowych nachodźczych gwałcicieli?
   Ludzi się karze wściekłe psy się usypia.

   Usuń
 5. http://www.rp.pl/artykul/1170760.html
  Życzę powodzenia Frau Merkel

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic dziwnego, ze zachodnia Europa nadal traktuje Polske jak smierdzace krocze. Fizycznie moze dobre chrzescijanskie serce Polakow jest w Europie, ale umyslowo nadal w ciemnogrodzie. Smiac mi sie chce z tych wszystkich hipokrytow, ktorzy tak sie obnosza ze swoimi chrzescijanskie idealami. Bo juz zapomnieli (albo nigdy nie czytali) o takim jednym facecie, co dwa tysiace lat temu stanal wbrew obowiazujacej wtedy tradycji i prawu i wyciagnal pomocna reke do syfu owczesnego spoleczenstwa. On nie mowil nikomu, ze maja spi*rdalac. Ale widac nawet obowiazkowa religia w szkole wiekszosci Polakow tego nie nauczyla.

  Dlaczego nikt, ale to nikt z tych tak plujacych jadem na muzulmanow nie zajaknie sie ani slowem o tym, ze w Polsce zyje mniejszosc muzulmanska????? Kilkanascie tysiecy dodajmy. Dlaczego nikt nie zastanawia sie, jak to jest, ze wyznajacy islam Tatarzy jakos sie zintegrowali i nie stanowia dla nikogo problemu?

  A jak slysze o tym, ze najlepiej przyjmowac kobiety z dziecmi a mezczyn odrzucac, to otwiera mi sie noz w kieszeni. Zastanow sie chwile dlaczego rozdzielanie rodzin w takiej sytuacji jest ohydne i okrop

  To co sie dzieje w Europie to wina fatalnie dzialajacej policji i glupoty politykow, a nie wina religii muzulmanskiej. TO NIE MA NIC WSPOLNEGO Z ISLAMEM!!!
  Nie jestem zwolennikiem szariatu (i nigdy nie bylam) ale KTO, no KTO do k* nedzy pozwolil na funkcjonowanie sharia councils w UK????? Muzulmanie w USA nie probuja nikogo przymuszac do obchodzenia ramadanu ani jedzenia halal. Czy ta roznica NAPRAWDE nie daje wam do myslenia?

  Bredzenie o lewakach, lewactwie itp. dyskwalifikuje automatycznie rozmówcę, nie dlatego, że nie może mieć on racji, ale dlatego, że nie ma jak dyskutować z plującym wielbłądem.

  Warunki w obozach dla uchodzcow sa, jakie sa. Nie umieraja z glodu, ale przeciez to nie jest zadna perspektywa na zycie. Wojna w Syrii trwa juz przeciez pare lat. Co wiec maja robic? Jada najpierw mezczyzni w sile wieku, przeprawiaja sie do EU z nadzieja, ze tam znajda lepsze, normalne ustabilizowane zycie. A jak juz jako-tako sie umocuja, wtedy sprowadzaja rodziny.Ten sam spsob myslenia co wsrod Polakow, ktorzy masowo udali sie do UK – o syndromie „dziecka emigranta” na pewno slyszeliscie – najpierw ojciec, potem matka, dzieciaki zostaja w domu z dziadkami i ciotkami, a jak rodzice sie ustabilizuja, sprowadzaja i dzieci…

  Co tu dużo gadać, wydaje się, że tych blisko 100 miliardów euro, które Polska dostała w ostatnich latach od Unii (a ściślej: od Niemiec) zużyto tak na wybetonowanie ścieżek dla cyklistów jak i mózgów rodaków. Nieumiejętność rzetelnego przedstawienia faktów, zacietrzewienie „ideologiczne”, pyskatość i przekonanie, że oni wiedzą z dala kto jest prawdziwym, a kto udawanym uchodźcą poraża. Za parę miesięcy w wyborach okaże się czy totalna niezdolność do analizowania rzeczywistych faktów wpłynie na kształt następnych lat Kraju czy też jest to szumowina internetowa, która zaśmieca przestrzeń ale nie dominuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jan III Sobieski przewrócił się w grobie,

   Usuń
  2. nawet jeśli >75% tych ludzi to mężczyźni,
   nawet jeśli większość z nich chce tylko zasiłków socjalnych i darmowych kobiet,
   nawet jeśli wielu z nich sympatyzuje z ISIS,
   to czy Pan Jezus odrzuciłby takich ludzi???

   Nie! On by nadstawił drugi policzek i przygarnął wszystkich!!!

   Usuń
  3. 'Bredzenie o lewakach, lewactwie itp. dyskwalifikuje automatycznie rozmówcę, nie dlatego, że nie może mieć on racji, ale dlatego, że nie ma jak dyskutować z plującym wielbłądem.'-genialny debilizm

   Usuń
 7. @hiacynta

  Pierdolisz jak potluczona.Na kazdy toj argument odpowiedziano juz w roznych dyskucjach wielokrotniei ale ty bylas za leniwa aby poczytac.

  piotr34

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @piotr34

   każdy imigrant to 300.000 złotych czystego zysku dla Polski czy Europy,
   to w większości syryjska klasa średnia, ludzie wykształceni,
   obyci w świecie, znający wiele języków

   Usuń
  2. Ja widze te "zyski" w UK codziennie na wlasne oczy-bo z Pakistanu czy Indi tez jakoby w wiekszosci przyjezdzaja tu najlepsi.Dzieki obejdzie sie.

   Piotr34

   Usuń
 8. @Piotr24 @Hiacynta

  Spoko Piotr. Da się to rozstrzygnąć doświadczalnie. Jak rozumiem Hiacynta właśnie się zgłosiła jako wolontariuszka do pomocy w obozie dla imigrantów. Jeżeli Ty masz rację to będzie miała atrakcje jak we Włoszech. Rozumiem , że wtedy równie ochoczo będzie pomagała przy likwidacji obozów jak teraz przy ich zakładaniu. Jeżeli Ona ma rację to nie będziesz miał nic przeciwko, żeby skorzystała z dobrodziejstw które opisuje, prawda?

  Żeby ograniczyć ryzyko dla Polaków można się zastanowić, przed założeniem obozów w Polsce, nad zrzutką na wycieczkę dla Hiacynty do Szwecji. Dwa tygodnie powinny wystarczyć żeby poznała rozkosze mieszkania w imigranckiej dzielnicy.

  Antyetatysta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wy macie moralny obowiązek przyjąć tych ludzi! Nawet jeśli to dzicz i pastuchy!
   Za Iran w czasie II Wojny Światowej,
   za Austrie w czasie stanu wojennego,
   za Tatarów którzy zasymilowali się w Polsce!

   Usuń
  2. Hiacynta czy jak ci tam.
   Wam we "firmie" nakazali chrzanić o tym Iranie ?
   Za Iran KTÓRY BYŁ DOGADANY Z BRYTYJCZYKAMI I ZA KTÓRY ZAPŁACILIŚMY (z rządem ZSSR też był dogadany)
   Za Tatarów którzy dostali nadania za to że za Polskę nadstawiali karku ( nikt nie broni uchadzaczom tego powtórzyć)
   Za Austrie...nie znam sprawy poza tym że przez Wiedeń przepływały pieniądze dla solidurności...to za to ?
   PS. skończcie głupie trole z tym Iranem bo się ośmieszacie na starcie

   Usuń
  3. Uchodćy ubogacą kulturę Europy.
   I nikt nie legalny, więc mają prawo do zasiłków!!!
   Może jeszcze chciałbyś zmusić muzułmanów do pracy??!
   Czysty rasizm!!!

   Usuń
  4. @Hiacynta

   moralny obowiązek mówisz? Ja mam moralne obowiązki względem swojej żony i dziecka, bliskiej rodziny, może ludzi którym zawdzięczam coś w życiu. I w ramach tego obowiązku powinienem zapewnić im bezpieczeństwo i nie narażać ich na pogorszenie sytuacji materialnej. To co nam proponujesz to ciężkie naruszenie tych obowiązków.
   Ogarnij się kobieto, już czas wydorośleć. Mogę sprzedać mieszkanie murzynowi (nawet byłem dość blisko tego), mogę robić z nimi interesy (kumpel robi), może mi sie podobać rytmiczna muzyka ale mam OBOWIĄZEK utrudnić im gwałcenie tutejszych kobiet i naciąganie mojego państwa a tak sie składa , że to jest specjalność bieżącej fali.

   Antyetatysta

   Usuń
  5. "Uchodćy ubogacą kulturę Europy.
   I nikt nie legalny, więc mają prawo do zasiłków!!!
   Może jeszcze chciałbyś zmusić muzułmanów do pracy??!
   Czysty rasizm!!!"

   to oryginalna Hiacynta czy ktoś przeszarżował z Trollowaniem?

   Antyetatysta

   Usuń
  6. nawet jeśli muzułmański uchodźcta tydzien wcześniej zrzucił paru homoseksualistów z najwyższego budynku, a teraz idzie do Europy - naszym obowiązkiem jest go przyjąć. Bo on też ma dzieci, żonę, najbliższą rodzinę. Oni zasługują na bezpieczne życie w Europie i dostatni socjał. Za czasy kolonizacji, ze względów humanitarnych i aby pokazać muzułmanom naszą moralną czystość. Za jakiś czas oni się zasymilują, dokładnie tak jak Tatarzy w Polsce.

   Usuń
  7. Powiedz gdzie was robią ISIS musi tam VBIED-a posłać

   Usuń
  8. ale jak USA dozbraja "rebeliantów" z ISIS walczących na terenie Syrii to wszystko jest okay?

   Usuń
  9. @Hiacynta

   Piszesz o Polakach "Wy".To dosc jasno wskazuje kim jestes i kto ci placi za to wypisywnaie glupot.A teraz wypierdalaj stad Szkopie(takimi numerami sie nie uratujecie,i tak juz po was).

   Piotr34

   Usuń
  10. dzisiaj już mówią ze 12 tyś a nie 2

   Usuń
  11. @hiacynta - Hadacz, to ty ?

   Usuń
  12. W Iranie polskich uchodźców przyjmował Szach Iranu, który w dużej mierze był zwesternizowany. Teraz jest to państwo religijne, Islamska Republika Iranu, a rządzą tam ajatollachowie. Polska nie ma żadnych zobowiązań wobec ajatollachów, raczej wobec Szacha na emigracji.

   Usuń
  13. Tak ale z Iranu póki co nikt (jeszcze) nie ucieka, więc w czym rzecz - to są emigranci z innych krajów, nie z Iranu!
   Odkrywca

   Usuń
 9. jest wolność, jak chcesz przyjmij sobie ilu chcesz uchodźców, ja nie przyjmę koniec kropka,

  OdpowiedzUsuń
 10. Nawet jak robi takie coś https://twitter.com/barte20390564/status/640548518348881920 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. póki co obowiązuje świeckie prawo, więc policja powinna ścigać sprawców

   ale trzeba również uszanować uczucia religijne muzułmanów: aby oskarżyć muzułmanina o gwałt potrzeba 4 świadków, przy czym zeznania kobiet warte są 1/2 zeznań mężczyzny. Tak więc potrzebne będą zeznania 4 muzułmanów lub 8 muzułmanek.

   twarde prawo ale prawo

   Usuń
  2. Zgaduję że Hiacynta to alter ego Foxa. Nice try btw...nabrałem się
   Wygrałem coś?

   Usuń
  3. Ludzie, ja nie mam czasu na trollowanie za pomocą alter ego...

   Usuń
  4. Kuźwa hiacynt było śmiesznie ale już wypierdalaj.

   Usuń
  5. Ja Ci powiem tak - pierdole ich prawo, tak jak jesteś w innym kraju to oni pierdolą Twoje - wchodzisz między wrony, to kraczesz tak jak one. Mi wystarczy DNA sprawców i zero zeznań.

   Usuń
 11. Nie pojmuję czemu w ogóle dyskutujecie z tym ''hiacyntem'', przeca to gówno samo się nickiem odsłoniło, za późnego PRL-u SB-ecja przeprowadziła ''akcję Hiacynt'', której pokłosiem były ''różowe teczki'', najwidoczniej jakiś TW ''Lotos'' niecierpliwie kręci pupką i mruga zalotnie brązowym oczkiem nie mogąc się doczekać gorącej egzotycznej pały w swym kakałku, oj ti niedobry ti... A propos : zapomniałeś dodać Fox, że ten Polak, którego relację umieściłeś na początku wpisu jest pedałem a to akurat w tym kontekście ważne - nie będę ukrywał, że mam niezłą schadenfreude widząc ostry ból rzyci tych dupków, teraz się dopiero osły obudziły już nie z ręka ale ryjem w nocniku, gdzieś czytałem, że w Holandii i Szwecji na skrajnie prawicowe partie antyimigranckie głosują w dużym stopniu właśnie pedały bo wiedzą iż muslimy będą ich rżnąc i to nie tak jak lubią tylko tępym nożem ich gardła mimo, że wielu z nich także ma takowe skłonności ale mają do nich podejście jak pan Czesław spod celi, który jest heteroseksualny oczywiście ale nie ortodoksyjnie tzn. ty dla niego jesteś godnym pogardy cwelem jeśli dajesz się dymać ale jak on kogoś zapina od tylca to wszystko w porządku, jest normalnym mężczyzną realizującym swe potrzeby, gdy zaś ktoś śmie mieć odmienne zdanie zaliczy ruchanie w tyłek kijem od szczotki i to z żyletką nabitą na końcu.

  W historiozoficzne dywagacje się nie wdaję, nie mam dziś do tego głowy, generalnie zauważę jedynie, że niewątpliwie jesteśmy w przededniu fundamentalnych zmian np. inwazja, bo tak należy to nazywać, imigrantów przyspieszy nieuchronny koniec ''welfare state'', proces jego demontażu, który i tak trwa już stopniowo od jakichś kilkunastu lat, jeśli w ciągu tylko tego roku do Niemiec przyjedzie prawie milion ludzi z których zdecydowana większość nie ma zamiaru ni możliwości pracować a do Szwecji niewiele mniej to nawet ichnie wciąż rozbudowane do absurdu socjale tego nie wytrzymają, jednym słowem cały ten ''kryształowy pałac'' Sloterdijka pójdzie się jebać, ot co. Ja już od nastu lat jestem przekonany iż urlop od historii jaki wzięły bogate społeczeństwa Zachodu nieodwołalnie się skończył, to co właśnie obserwujemy to już tylko paroksyzmy. Natomiast co się tyczy obecnej faktycznie smutnej raczej kondycji chrześcijaństwa przypomina mi się, iż kiedyś czytałem jakiś esej Josifa Brodskiego, chrześcijańskiego żyda [ nie mylić z ''judeochrześcijaninem'' ! ], gdzie niezwykle rzeczowo zwalczał popularną wykładnię ''nadstawiania drugiego policzka'' jako tołstojowską herezję, która z prawdziwie chrześcijańską postawą nie ma nic wspólnego, niestety ni cholery nie jestem teraz w stanie teraz tego odnaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Holandii i Szwecji na skrajnie prawicowe partie antyimigranckie głosują w dużym stopniu właśnie pedały..." - prawdopodobne, a podobno w słynnej English Defence League jest sekcja gejowska?
   Ale nazywając te grupy skrajnie prawicowymi przyjmujemy lewacki punkt widzenia. Jako że na Zachodzie lewica jest neo-marksistowska i post-modernistyczna, to oświeceniowi liberałowie sytuują się na prawo od nich. W skrócie: dla oświeceniowego liberała (w Polsce to wielu palikotowców) obecne wartości zachodnie, czyli: świeckie państwo, tolerancja, prawa mniejszości itd. są oznaką wyższości Zachodu nad innymi cywilizacjami, ale dla lewaka-postmodernisty to już rasizm, bo te wszystkie prawa gejów itp. one są oczywiście dobre, no ale jednak wprowadzili je tylko biali ludzie Zachodu... I tu lewak ma problem, bo znowu kurwa wychodzi, że biali są lepsi od śniadych homofobicznych ciemnogrodzian, znowu ten przeklęty rasizm! Aby rozwiązać ten problem lewak głosi równość wszystkich kultur, tyle że postępowa i otwarta musi być tylko nasza, tzn. możesz być homofobem, seksistą jeśli tylko nie jesteś białym człowiekiem Zachodu.
   Dobrze ten konflikt przedstawia sprawa tej parady równości w Sztokholmie:
   http://flesz.pl/wpis/302-szwecja-lewica-zada-delegalizacji-parady-rownosci-lgbt-aby-nie-urazic-islamistow
   - "prawica" chciała parady w islamskiej dzielnicy, a dla postmodernistów to "rasizm"... Drudzy są śmieszni, ale to tej "prawicy" bardziej nie lubię.
   W Polsce dobrym przykładem konfliktu wśród "postępowców" jest stanowisko Armanda Ryfińskiego:
   http://ryfinski.blog.pl/2015/09/05/stop-imigrantom-z-azji-i-afryki/
   On oczywiście ma rację i w odróżnieniu od postmodernistów nie wykazuje tendencji samobójczych, no ale to wszystko jest właśnie wina takich jak on - burz mury obronne cywilizacji Grodzką i Biedroniem, podczas gdy armia brodatych Hunów jest już blisko. A za Grodzką i Biedronia to z muslimami chyba bić się nie warto?
   Wracając jeszcze do Holandii czy Szwecji, nigdy tam nie byłem, ale podobno tam na ulicach normalnym widokiem jest spacer dwóch tatusiów z dzieckiem, jednocześnie jest tam dużo muzułmanów, ale nie słychać o żadnych napaściach? Biali to wiadomo, mają rozkaz tolerancji, ale czy grupka śniadych chłopaków przepuściła by takim na ulicy?

   Usuń
  2. Toteż i miałem na myśli ''skrajną prawicowość'' w tamtejszym kontekście, fakt iż mogłem to zaznaczyć - jasne, że taki Geert Wilders czy tym bardziej Pim Fortuyn nie mieszczą się w politycznych kanonach obowiązujących nad Wisłą [ na szczęście ]. Niedoszły ojcobójca Armand gada zaskakująco do rzeczy jak na byłego palikociarza, cóż z tego skoro dopiero widmo politycznej anihilacji otworzyło mu oczy, tak niestety bywa zarówno w wymiarze osobistym jak i zbiorowym, że dopiero przedagonalna trwoga otrzeźwia, gdy zwykle jest już za późno na cokolwiek, ale dobre i to, przynajmniej jakiś głos rozsądku i dowód, że po ''tamtej' stronie nie wszyscy jeszcze ocipieli, zresztą takich głosów jest więcej, kiedyś natrafiłem na blog jakiegoś polskiego ateisty i lewicowca w podobnym tonie krytykującego islam i imigrację, ale to było tak dawno, że teraz na poczekaniu tego nie odnajdę, istotne iż takie głosy toną jednak w morzu politpoprawnego bełkotu. Różnica zasadza się tutaj na czymś banalnie prostym : ci nieliczni rozsądni lewicowcy i liberałowie nie mają specjalnie nic do stracenia za to większość tego towarzystwa to opłacane przez jakieś dziwne fundacje i lobby zwykłe kurwie jakie bez tej kroplówki sztucznie podtrzymującej ich marniutke żyćko by nie przetrwały a jak wiadomo ich pożal się filozofia głosi iż ''odbyt kształtuje świadomość'' np. bodaj cała ''Kretynyka Pederastyczna'' i z pół ''GieWu'' siedzi na garnuszku u Sorosa, sądzisz więc, że pozwolą im szczekać inaczej ? Zresztą większość jest już tak wytresowana i zainfekowana grantozą, że za jakieś marne ochłapy z chęcią założą nam i sobie nawet przy okazji też pętlę na szyję, powtarzam to są ludzie o mentalności żydowskich szmalcowników z getta, stanowią nasz odpowiednik Judenratu, który na jedno świśnięcie bata wszystkich nas skrupulatnie dostarczy na Umschlagplatz na wysyłkę do gazu, bez złudzeń.

   Usuń
  3. Towarzysz Armand poruszył przy okazji ważną kwestię, która nam w tych imigranckich przepychankach zwykle umyka - również nie wierzę w ''spontaniczność'' obecnej fali uchodźców, niby jak tylu tych rzkomych ''bidaków'' stać by było na opłacanie się albańskiej mafii trudniącej się tym przemytem a tylko totalny leming jakiemu zrobiono gangbang z mózgu może kupować brednie o uciekającej do Europy ''klasie średniej'' np. dentyście, który skompletował sobie wyposażenie gabinetu - jeśli dokonał tego w warunkach panujących w obozach dla uchodźców na pustyni musi być zeń jaki ichni MacGyver - i lecząc ludzi w namiocie uciułał na podróż [ serio czytałem takie tłumaczenie ''fenomenu'' na jednym z blogów na salonie24 : k... kogo oni tam zatrudniają jako trolli aby wymyślać podobne brednie i zapaskudzać nimi fora - absolwentów ''marketingu i zarządzania'' czy jak ? ] Ktoś nam tutaj to łajno szuflą wyrzuca na brzeg w wiadomym sobie celu, i idąc tropem ''pewnych czynników'' w austriackim wywiadzie, ryzykując przy tym wyzwanie od ''szpionów'' przez różnych udzielających się w tym miejscu nadgorliwców, stawiałbym jednak na USrańców, sądzę iż poprzez tenże desant instalują tutaj potencjalne zarzewia buntu destabilizujące tworzącą się euroazjatycką wspólnotę dokładnie tak jak wykorzystują ten czynnik na Bliskim Wschodzie i Azji Środkowej. Nie mam rzecz jasna pretensji do Amerykanów iż realizują swe żywotne imperialne interesy przeciwdziałając jak tylko mogą śmiertelnym dla nich zagrożeniom, szkoda jedynie, że czynią to naszym kosztem - ciekawym czy Dudą i spodziewaną wygraną na jesieni PiS kupiliśmy sobie nieco spokoju z ich strony, pomny jak odwdzięczyli się nam za Kiejkuty i Irak śmiem wątpić.

   Usuń
 12. Nad proimigranckimi bredniami w necie nie będę się pastwił bo ręce opadają przy lekturze i szkoda nań nerwów - nie wiem jaką trza być kanalią bez sumienia by szydzić z białych kobiet masowo gwałconych i poniżanych przez Hunów [ i to jeszcze przy tym mieniąc się ''liberałem obyczajowym'' i ''feministą'' ! ] i jak pozbawionym wyobraźni durniem aby nie dostrzegać do czego może doprowadzić sprowadzenie tu rzeszy młodych mężczyzn w wieku poborowym ze skrajnie odmiennej kultury i cywilizacji, jeśli za takową w ogóle można ją uważać. Osłabiają mnie też takie głupie pizdy i masonki jak Kazia Szczuka, która aż pieje z zachwytu na widok końca ''monoetnicznej Polski'', przecież ona będzie miała przy takim obrocie spraw przejebane w pierwszej kolejności i to podwójnie : i jako kobieta i Żydówka w dodatku - ale cóż, dla niektórych nie ma już ratunku i może faktycznie burka czy nóż na gardle będzie dla nich najlepszą terapią, generalnie życzę wszystkim lewackim i liberalnym kurwiom losu Elin Krantz [ nie będę tłumaczył, se wygóglać proszę ]. Kończąc wątek nieskromnie dodam, że poruszałem te tematy jakiś czas temu we wpisie ''Arabowie w Australii biją Aborygenów'' i tamże odsyłam. A właśnie, jeśli miałbym wybierać optuję rzecz jasna za australijskim wariantem rozwiązania problemu ale niestety nie ma na to szans w obecnej spedalonej do szczętu Europie. ''Breivik - mój ulubiony mason''...

  OdpowiedzUsuń
 13. Z tym chrześcijaństwem nie jest chyba jednak aż tak źle przynajmniej w tych rejonach świata, gdzie się poczęło i kwitło dopóki islamska herezja wspierana przez żydów go nie przytłoczyła :

  ''We Francji powstaje oddział chcący służyć w bliskowschodniej organizacji militarnej chrześcijan - Dwekh Nawsha. Te aramejskie słowa (język, którym posługiwał się Pan Jezus) oznaczają ni mniej, ni więcej: „przyszłych męczenników”.''

  http://www.pch24.pl/francuzi-chca-dolaczac-do-oddzialow-chrzescijanskiej-milicji-w-panstwie-islamskim,37283,i.html

  https://www.facebook.com/Dwekh.Nawsha

  https://www.youtube.com/watch?v=_7v7g-ssNG8

  A propos - nie śledzę ze względu na higienę psychiczną mediów głównego ścieku ale chyba głównie mówi się w nich o zagranicznych ochotnikach w tym Polakach walczących po stronie islamistów a jakoś pomija się iż i po drugiej stronie, przeciwko tamtym także walczy sporo ochotników z Zachodu w tym również facet o swojsko brzmiącym nazwisku Kawolski :

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2960717/Florida-man-traveled-Iraq-fight-ISIS-battalion-Westerners-injured-line-duty.html

  http://cia.media.pl/smierci_pierwszej_ochotniczki_z_zachodniej_europy

  http://cia.media.pl/heval_bagok_zginal_podczas_walk_z_islamistami

  - niespecjalnie boleję nad śmiercią tej czarnej komuszki, bowiem zarówno tacy jak ona jak i ich islamistyczni przeciwnicy to jedynie dwie strony tego samego zła, więc jak dla mnie mogą się wzajem wystrzelać jak najbardziej, muszę jednak przyznać Ivanie i jej podobnym bojownikom iż przynajmniej czynnie przeciwstawiają się barbarzyństwu a nie tchórzliwie kładą uszy po sobie lub wręcz popierają je jak ich europejscy ''towarzysze'' w jakimś samobójczym, infantylnym zacietrzewieniu odbierającym im rozum aby tylko być na przekór znienawidzonym ''faszystom''. Oto kurdyjskie emancypantki strzelające sobie słitfocie nad zabitymi, zapewne własnoręcznie, rezunami z ISIS :

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2969956/First-Westerner-die-fighting-ISIS-Iraq-seven-year-veteran-Australian-Army-former-comrades-pay-tribute.html

  I na koniec świeże muzyczne odkrycie czy raczej kuriozum - niejaka Helly Luv czyli agitka w wersji pop :

  http://natemat.pl/149465,spiewa-na-linii-ognia-i-wzywa-do-rewolucji-oto-kurdyjska-szakira-ktora-igra-z-isis

  - bransoletka z nabojów do kałacha... czyli ostatni, przedśmiertny krzyk mody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gall anonim
   Ciekawe wieści z frontu przekazałeś chechelmut.
   Odnoszę wrażenie , że ta wojna coraz bardziej przypomina wojnę hiszpańską z jej licznymi brygadami międzynarodowymi po obu zresztą stronach.

   Usuń
  2. Trafne skojarzenie raz, iż wielu z tych ''ochotników'' to zapewne agenci takich czy innych służb, najemnicy i komandosi obcych państw a dwa, że walczący w Syrii i Iraku islamiści stanowią współczesny odpowiednik rzeczonych brygad, mamy w ich szeregach niemal pełny przegląd ras i narodowości bo też i islamizm formował się w konfrontacji z rozbijającym muzułmańską ummę separatyzmem etnicznym i bezbożnym sekularyzmem [ jak widać internacjonalizm niejedno ma imię ] a i popełnianymi bestialstwami niespecjalnie się różnią. To + konfrontacja przeciwstawnych interesów zaangażowanych w ten konflikt mocarstw rozgrywających je cudzymi rękami daje idealny przykład klasycznej ''proxy war''.

   Usuń
 14. no dobra ptysie - potrollowałem trochę :) (+dla tych którzy zorentowali się po nicku)

  A raczej przekleiłem komentarze z innych stron. I to na TVP Info wypowiadał się jakiś zjeb z jakiejś euro-fundacji, że imigranci to czysty zysk i emigruje syryjska klasa średnia. A obstawiam, że propagandowa sraczka lana w zachodnich telewizjach jest jeszcze większa.

  Problem z post-modernistyczną lewicą faktycznie polega na tym, że nawet obsrany muzułmanin (który właśnie skończył się wypróżniać w autobusie) reprezentuje wyższą wartość niż normalny mieszkaniec Europy. I że muzułmański anty-feminista homofob również reprezentuje wyższą wartość niż roześmiany euro-gej.
  I muzułmanie pchają się tutaj właśnie dlatego, bo widzą słabość Europy i naszej cywilizacji. Darmowy socjał, wygodne życie i darmowy seks (tudzież gwałty) z białymi "kurwami" - więc why not?

  Dlatego muzułmanie nie asymilują się - asymilować można się z cywilizacją którą uważa się za wyższą i dającą wyższy status ekonomiczny. Muzułmanie co prawda pieniądze wezmą, poudają "spokojnych" przez jakiś czas, ale w sercu i tak nienawidzą wszystkich wartości Zachodu. Zresztą Koran im przypomina o tym, że są najlepsi i żeby nie przyjaźnić się z chrześcijanami czy Żydami. A Tatarzy - z punktu widzenia ISIS czy typowego sunnity - to heretycy. Lewactwo które wyciera sobie mordy Tatarami rżnie głupa albo nie wie, że Tatarzy zostaliby wymordowani (tak samo jak szyici lub jazydzi) gdyby trafili na gorliwych muzułmanów z ISIS.

  Tak więc prędzej bym się dogadał z czerwonymi Kurdami (którzy już poznali się na islamie) niż euro-lewackimi kurwami stosującymi szantaż moralny, medialne manipulacje [ czy wiecie, że fotka z trupkiem na plaży została ustawiona? ], kłamstwa i fałszowanie historii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to gratuluję prowokacji - faktycznie niespecjalnie jest czego tu bronić poza elementarnym bytem własnym i najbliższych i jakimś mglistym dość dobrem swej zanikającej wspólnoty a to trochu za mało na istotną motywację. Na pewno nie warto ginąć za euromasoński projekt UE, jak dla mnie muslimy mogłyby rezać tego pedofila Cohn-Bendita i resztę tej hołoty, nie sądzę, by ktokolwiek rozsądny tutaj choć palcem kiwnął w obronie tych skurwieli, którzy zresztą to łajno poniekąd sami sobie i nam przy okazji narobili na łeb, teraz powinni wypić szczyn jakie nawarzyli i to do ostatniej kropli - oby tak się stało !

   Usuń
 15. Dziennikarka: Teraz na przykład Grecja jest szturmowana przez tysiące uchodźców i zastanawiam się czy w takim chaosie, bo to jest chaos...

  Lewaczka: Tysiące migrantów, spośród których wielu jest uchodźcami...

  Narodowiec: I jak pani chce ich rozróżnić? Albo reprezentanci takiego poglądu jak pani?

  Lewaczka: Nie, to państwo chcą ich rozróżniać.

  Narodowiec: Czyli pani by przyjmowała każdego jak leci, dziesiątki milionów...Dziesiątki milionów ludzi z Afryki i Azji... którzy chcą żyć lepiej w Unii...

  Lewaczka: Myślę, że... myślę że, wszyscy jesteśmy ludźmi.

  Narodowiec: Czyli wszyscy powinni mieć wstęp do Europy? Do Unii Europejskiej?

  Lewaczka: Oczywiście.

  Narodowiec: Oookej... Nie mam więcej pytań.

  http://www.youtube.com/watch?v=PdVgRM7lA3U&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zjebka porozmawiała ze zjebem.
   Narodowcy , którzy użalają się nad losem ciemiężonych arabów obok izraela , uznający mur za przejaw rasizmu ( a jakże jest nim haha ) są równie g... warci co lewacy.
   Uwaga nie dotyczy osobiście Bossaka ale ogółu tych pojebów , o których moiżna sobie wyrobić zdanie na różnych portalach tych duponarodowców.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. A ten znowu swoje, nie przepuści żadnej okazji by dać upust swym antyendeckim obsesjom [ Majkel sądzisz, że nikt cię nie rozpozna za tą pożal się anonimowością ? twój prostacki ''styl'' zbytnio na to cuchnie ] Świetnie iż przyznajesz, że za izraelskim murem stoją rasistowskie motywacje, im wolno ale Węgrom już nie o reszcie europejskich gojów nie wspominając - to właśnie min. zbójecka polityka Izraela w regionie sprokurowała nam to łajno, niby z jakiej racji mamy ponosić jej konsekwencje ? Spierdalać mi proszę z ''przedmurzem cywilizacji judeołacińskiej'' itp. bzdurami. Ostatnio natrafiłem na wpisy niejakiego Włodka Owanuty Woronieckiego, czytając te brednie jąłem się zastanawiać czy aby tyś to Majkel bo pieprzy w twoim stylu, w każdym razie stanowi doskonały przykład neokoszerwatywnej patologii umysłowej :

   http://nuta.mobile.salon24.pl/667519,charakter-rosji

   http://nuta.mobile.salon24.pl/667535,biezency

   http://nuta.mobile.salon24.pl/667548,charakter-palestynczykow

   Usuń
  4. Majkel to majkel a ja to ja.
   Za izraelskim murem stoją głównie motywacje bezpieczeństwa. Nikt by go tam nie budował gdyby dajmy na to graniczyli z Hiszpanią bo i po co - wystarczy zwykła granica by nie dopuszczać obcych.

   Można wytrzymać narrację duponarodowców , gdyby zasadzała się na tym : krytykujemy izrael za mur bo "oni" ( czyli zydzi krajowi ) krytykują nas za nasze próby postawienia muru.

   Natomiast duponarodowcy krytykujący izrael ( i każdego innego ) za to że jest rasistowski , niech idą do gazu bo tam jest mkiejsce debili i hipokrytów.

   Usuń
 16. z wiki
  Treść korespondencji[edytuj | edytuj kod]
  Oferta Mehmeda IV[edytuj | edytuj kod]

  Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, Kozakom zaporoskim, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować.
  Sułtan turecki Mehmed IV[5]

  Odpowiedź Kozaków[edytuj | edytuj kod]

  Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!
  Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.
  O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować!
  Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami[5]

  OdpowiedzUsuń
 17. Ojciec Czesław Klimuszko przewidział to wszystko już w 1981 roku:
  http://prawapolityka.pl/2015/06/o-klimuszko-i-wizja-islamskiego-potopu/

  OdpowiedzUsuń
 18. Ważny jak sądzę głos w sprawie :

  http://coryllus.mobile.salon24.pl/667835,nedzne-psy

  OdpowiedzUsuń
 19. No dobra zgadzam się z wpisem. Na kogo w związku z tą inwazją mam głosować? kto na 100% ich nie przyjmie w nasze progi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylu "mądrych", a na proste pytanie tylko jeden anonimowy odpowiedział jednym słowem. Żal mi was chłopaki.

   Usuń
  2. Chyba nie ma dobrego wyboru, nawet PiS wymięka.

   Usuń
  3. Nawet PiS? Hahahaha, w III RP jest tylko jeden polityk z jajami

   https://www.youtube.com/watch?v=KzKLXiqtUjc

   Usuń