sobota, 30 września 2017

Największe sekrety: Pontifex - Mit brennender sorge

Ilustracja muzyczna: Hans Zimmer - End Titles - Dunkirk OST


 „Jeśli zwyciężą Niemcy, zapanuje okrutny terror i dokona się zagłada małych narodów. Jeśli zwycięży Anglia, przy władzy pozostaną masoni, Żydzi, a zatem królować będą w naszych krajach nieobyczajność i korupcja. Jeśli zwycięży Rosja, wówczas diabeł zdobędzie władzę nad światem i nastanie piekło”
bł. abp. Alojz Stepinac, zapis w prywatnym dzienniku, 1940 r.


Eugenio Pacelli, późniejszy papież Pius XII, był człowiekiem stworzonym do szczególnych zadań. Pochodził z zawsze wiernej papiestwu "czarnej rzymskiej szlachty". Do stanu duchownego został "zwerbowany" osobiście przez kard. Gasparriego, późniejszego wieloletniego sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej. Kształcąc się na księdza nie musiał mieszkać w seminarium. Zapewniono mu specjalne przygotowanie i od razu zatrudniono w papieskim Biurze Szyfrów. Później trafił na placówkę dyplomatyczną do Francji, w okresie gdy Republika wojowała z Kościołem. Wykazał się tam w służbie wywiadowczej, więc w 1917 r. powołano go na nuncjusza w Monachium, gdzie brał udział w tajnych negocjacjach pokojowych i szpiegostwie przeciwko II Rzeszy a później był m.in. świadkiem rewolucji komunistycznej i powstania ruchu nazistowskiego. W 1920 r. został nuncjuszem w Berlinie. Prowadził tam tajne negocjacje z sowieckim ministrem Cziczerinem a także odbywał wspólne przejażdżki konne z całym późniejszym dowództwem Abwehry - admirałem Canarisem, Hansem Osterem czy komandorem Patzigiem. W 1930 r. został sekretarzem stanu. Negocjował m.in. konkordat z III Rzeszą, mający na celu kupienie czasu, ale też zredagował antynazistowską encyklikę "Mit brennender sorge" - i zorganizował szmugiel jej tekstu do Niemiec. 2 marca 1939 r., w swoje 63-cie urodziny, został wybrany na papieża. Jego koronacja nastąpiła na dwa dni przed zajęciem Czechosłowacji przez III Rzeszę. Pius XII został wykreowany przez KGB i rozmaitych "social justice warriors" na "papieża Hitlera". Określenie to jest równie chybione i krzywdzące jak "polskie obozy śmierci" - ale niestety równie chętnie rozpowszechniane przez wrogie służby specjalne.Przez ostatnie 50 lat ukuto legendę o ścisłej współpracy Kościoła Katolickiego z III Rzeszą. W internetowych dyskusjach jako dowody na tę narrację zwykle pokazywane są fotki hailujących niemieckich biskupów, czy też przywoływane są postacie narodowych socjalistów w sutannach takich jak biskup Alois Hudal czy ks. Józef Tiso. To jednak tylko część bardziej skomplikowanego obrazu. Owszem byli biskupi, którzy z nazizmem sympatyzowali (tak jak później byli biskupi prokomunistyczni czy liberalni), byli tacy którzy próbowali nazizm chrystianizować i cywilizować, byli tacy którzy dla świętego spokoju udawali poparcie, ale byli też tacy, którzy szczerząc zęby w uśmiechach wbijali niemieckim nazistom nóż w plecy i byli tacy, którzy się otwarcie nazizmowi przeciwstawiali a nawet zapłacili za to swoim życiem (np. bp. Michał Kozal).

Sami niemieccy narodowi socjaliści postrzegali katolickich księży jako swoich wrogów. Jezuitów stawiali w jednym szeregu obok marksistów i Żydów. Wynikało to zarówno z tradycji bismarckowskiego Kulturkampfu (Żona gen. Ludendorffa była znaną maniaczką rozpowszechniającą broszurki uderzające w Kościół jako "instytucję semicką". Twierdziła przy okazji, że Dalajlama... kontroluje Żydów!), dawnych protestanckich uprzedzeń (Horst Wessel był synem pastora i dbał o obecność luterańskich duchownych na spotkaniach berlińskiego oddziału SA a ogólnie NSDAP uzyskiwała w wyborach znacznie większe poparcie na obszarach protestanckich niż na katolickich takich jak Bawaria czy Warmia), ale przede wszystkim z okultystycznej manii wielu przywódców III Rzeszy.
 Okultystyczne ciągotki Hitlera, Himmlera, Hessa i innych nazistowskich prominentów, próby szukania przez nich Shamballi, siły vril, starożytnych boskich broni, odtwarzanie pogańskich obrzędów, próby zastąpienia Bożego Narodzenia świętem Jul, budowa okultystycznych sanktuariów takich jak Wewelsburg, badania nad dziejami czarownic i katarów, poszukiwania Św. Graala, obsesja na punkcie astrologii, odjazdy Himmlera na grobie Henryka Ptasznika (Henryka Pająka? :) - wszystko to zostało bardzo dokładnie i barwnie opisane w bardzo wielu publikacjach, i chyba nie muszę tego przypominać. Na to nakładała się budząca sprzeciw Kościoła polityka eugeniczna - mordowanie niepełnosprawnych, prosowieckie ciągotki w nazistowskim kierownictwie i partyjnych dołach oraz plany pogrążenia Europy w wojnie przez Niemcy, które oznaczałyby likwidację przychylnych Kościołowi reżimów w takich krajach jak Austria czy Polska. Bardzo niepokojące było to, że władze III Rzeszy niemal od początku łamały podpisany przez nie konkordat. Zlikwidowały katolickie organizacje młodzieżowe, szykanowały kościelną prasę i szkolnictwo, pod pretekstem kampanii antyhomoseksualnej urządzały procesy pokazowe zakonników... Dochodziło nawet do tego, że ostentacyjnie gejowscy bojówkarze z SA smarowali gównem ołtarze i bili pejczami po twarzach ludzi wychodzących z kościołów. Esesmani strącali głowy rzeźbom z kapliczek i po pijaku strzelali do przydrożnych krzyży. Alfred Rosenberg, bałtycki Niemiec, będący jednym z głównych ideologów nazizmu, mówił że wojna powinna zakończyć się powieszeniem papieża na placu św. Piotra w Rzymie i proklamacją powstania nowego, niemieckiego kościoła. Wybór Pacellego na nowego papieża wywołał w nazistowskich tajnych służbach zrozumiały niepokój. Sturmfuehrer Albert Hartl, były ksiądz, który stanął na czele Wydziału IIb Kontrwywiadowczego w SD, w napisanej w marcu 1939 r. charakterystyce nowego papieża wskazywał, że „absurdem jest oskarżanie Pacellego o bycie zwolennikiem nazistów” i ostrzegał że nowy papież będzie starał się zaszkodzić III Rzeszy. Hartl wskazywał też na niebezpiecznie silną pozycję o. Roberta Leibera, niemieckiego acz antynazistowsko nastawionego sekretarza papieża.

Flashback: Największe sekrety: Zanim zapadła Mgła - Arbeitstag

Mark Riebling, amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa, autor m.in. dzieł poświęconych tajnym służbom USA, udowadnia jednak w swojej znakomitej książce „Kościół Szpiegów”, że Pius XII od samego początku zaangażował się w tajną wojnę przeciwko Hilterowi. Milczenie w sprawie niemieckich zbrodni, tak często zarzucane papieżowi, były jedynie grą. Podobnie jak kurtuazyjne gesty wobec III Rzeszy. Dowodem na to są m.in. nagrania z podsłuchów umieszczonych w watykańskich apartamentach na zlecenie papieża. Nagrania na których utrwalono rozmowy w sprawie spisków na życie Hitlera.
Hitler miał wrogów w elitach III Rzeszy. Knuli przeciwko niemu konserwatywni oficerowie Abwehry oraz generałowie przestraszeni nadchodzącą wojną. O ich knuciu doskonale wiedział Himmler. I skrycie to popierał, bo również uważał, że Hitler prowadzi III Rzeszę ku klęsce. 

W wir tych spisków włączyła się też Stolica Apostolska. Abwehra od października 1939 r. kontaktowała się z Watykanem poprzez Josefa Müllera zwanego „Ochsensepp” („Woźnica”), zasłużonego działacza katolickiego, polityka Bawarskiej Partii Ludowej. Müller był postacią nietuzinkową i niezwykle odważnym człowiekiem. Gdy w 1934 r. przesłuchiwał go osobiście Heinrich Himmler, powiedział mu bez ogródek, że doradzał premierowi Bawarii, by rozstrzelał szefa SS bez sądu. Himmlerowi to bardzo zaimponowało. Zaproponował Müllerowi, by wstąpił do SS. Bawarski polityk katolicki odmówił. Wówczas Himmler kazał go wypuścić na wolność. Następnego dnia Müllera odwiedził Hans Rattenhuber, esesman dowodzący ochroną Hitlera. Oficjalnie chciał poznać człowieka, który postawił się budzącemu strach szefowi SS. Prawdopodobnie wysłał go do niego jednak sam Himmler. Szybko się zaprzyjaźnili a Rattenhuber stał się jednym z wielu prominentnych informatorów w siatce Müllera dostarczającej informacje wywiadowcze z Rzeszy Stolicy Apostolskiej.(W gronie tych mniej lub bardziej świadomych osobowych źródeł informacji była m.in. nazistowska celebrytka - siostra Pia  - nie zakonnica, ale snobująca się na zakonnicę siostra miłosierdzia, czyli sanitariuszka czasów wojny, posiadaczka złotej odznaki partyjnej a przy tym wojskowa burdelmama bardzo zboczona sucz, która przy każdej okazji pokazywała szramę na tyłku, będącą raną uzyskaną w trakcie puczu monachijskiego.)Działalność „Woźnicy” zwróciła jednak na siebie uwagę Abwehry. 27 września 1939 r. Müller został doprowadzony do gabinetu pułkownika Hansa Ostera, który dał mu propozycję nie do odrzucenia. Bawarski polityk miał został wciągnięty na listę agentów niemieckiego wywiadu wojskowego i wysyłany w tajnych misjach do Rzymu. Szpiegowanie włoskiego sojusznika miało być jednak tylko przykrywką dla właściwego zadania: pośredniczenia w kontaktach niemieckiej opozycji ze Stolicą Apostolską. Papież miał zaś umożliwić Niemcom tajne kontakty dyplomatyczne z Wielką Brytanią. Niemieccy oficerowie planowali zamach stanu w Berlinie i zawarcie pokoju z mocarstwami zachodnimi. Możliwość uwiarygodnienia się za pomocą papieskich gwarancji dyplomatycznych była dla nich bezcenna.
Kontakt pomiędzy otoczeniem Piusa XII a spiskowcami z Abwehry został nawiązany w październiku 1939 r. Papież dał wyraźną sugestię, że pozbawienie Hitlera życia jest działaniem w pełni dopuszczalnym. Udało się nawiązać kontakt z Brytyjczykami via Watykan a zamach stanu planowano na listopad. Plany spiskowcom pokrzyżowało jednak to, że na początku listopada doszło do nieudanego zamachu na Hitlera w Monachium a niemiecka SD „w odwecie” porwała z holenderskiego, przygranicznego miasteczka Venlo dwóch brytyjskich agentów zaangażowanych w negocjacje z niemiecką opozycją. Brytyjczycy nabrali po tym dużej rezerwy wobec niemieckich spiskowców. Konserwatywne kręgi oficerskie w Niemczech brnęły zaś w kunktatorstwo. Berliński arcybiskup von Preysing żartował sobie, że poważnie zaczną przygotowywać zamach dopiero, gdy Sowieci będą zdobywać Berlin. 


Flashback: Największe sekrety: Idy Lipcowe - Pechowy generał

Flashback: Największe sekrety: Idy Lipcowe - Miasteczko VenloMimo tych niepowodzeń, kontakty niemieckiej opozycji (mającej w dużej mierze konserwatywny, chrześcijański charakter) ze Stolicą Apostolską trwały. Ich owocem były m.in. ostrzeżenia o zbliżającej się inwazji na Europę Zachodnią przekazywane via Watykan zachodnim tajnym służbom. W Niemczech działali pod przykrywką jezuiccy księża będący watykańskimi szpiegami oraz kurierami. Nazistowskie tajne służby deptały im zresztą po piętach. Nie bez powodu nadały siatce konserwatywnych „zdrajców” kryptonim „Schwarze Kapelle”, co tłumaczy się zwykle jako „Czarna Orkiestra”, choć powinno jako „Czarna Kaplica”. SS dopatrywało się udziału watykańskich agentów m.in. w zamachu na Reinharda Heydricha, protektora Czech i Moraw. Funkcjonariusze nazistowskich tajnych służb podejrzewali, że prawosławny kościół w którym schronili się zamachowcy tak naprawdę podlegał Watykanowi. Biskupem tego kościoła był bowiem były ksiądz rzymskokatolicki, który zmienił religię, by być kapelanem rodzin faszystowskiego stowarzyszenia dawnych syberyjskich legionistów. Pacelli dawał zaś wcześniej instrukcje dopuszczające udawanie przez księży katolickich duchownych prawosławnych w pracy misyjnej na Wschodzie. Za wspieranie czeskich zamachowców został stracony m.in. Robert Johannes Albrecht, niemiecki tłumacz wojskowy, który przyznał się, że był jezuitą w przebraniu.

W opracowaniach dotyczących polskiej organizacji wywiadowczej "Muszkieterowie" można często znaleźć informacje, że utrzymywała ona kontakty  z wywiadem... watykańskim. Jednym z symboli rozpoznawczych "Muszkieterów" był wizerunek Matki Boskiej Jazłowieckiej. Organizacja ta stała za nieudanym zamachem na Hitlera w Wilczym Szańcu 20 kwietnia 1943 r., który miał zostać przeprowadzony przez włoskich wojskowych.

Pius XII pomógł włoskim spiskowcom związanym z marszałkiem Pietro Badoglio nawiązać kontakty z aliantami i wspierał ich przy obaleniu Mussoliniego w lipcu 1943 r. Papież wiedział też o najważniejszych próbach zamachów na Hitlera. Zresztą wśród watykańskich agentów istniała pokusa, by się w te spiski czynniej włączyć. Odnieśli oni zresztą duży sukces wywiadowczy zdobywając plany siedziby Hitlera w Pullach pod Monachium. (Kwatera sąsiadowała z jezuickim klasztorem. SS wdała się zaś tą placówką w spór prawny – zarzucała jezuitom, że ich kanalizacja zanieczyszcza źródło wody do bunkra. By to wykazać, SS nieopatrznie sama pokazała jezuitom tajne plany bunkra Fuehrera). 
Ostatecznie „najbardziej udanej” próby zamachu na Hiltera dokonał 20 lipca 1944 r. pułkownik Claus Schenk Graf von Stauffenberg, konserwatywny oficer, znany z oddania ultrareakcyjnym, katolickim ideom. Stauffenberg zupełnie poważnie marzył o powrocie do Świętego Cesarstwa Rzymskiego a gdy był dzieckiem bawił się w księdza wygłaszającego kazania przeciwko Lutrowi. Zabawne, że tak ważne zadanie jak zabicie Hitlera powierzono monarchistycznemu świrowi i kalece. Jeszcze bardziej zabawne jest jednak to, że mogło mu się udać...
Flashback: Największe sekrety: Idy Lipcowe - Tajemnica Tannenbergu


Spora część spiskowców biorących udział w tej rozgrywce została zlikwidowana przez ludzi Himmlera po 20 lipca 1944 r. Josef Müller, jeden z głównych aktorów tej tragedii, jednak cudem przeżył. Miał zostać powieszony na haku rzeźniczym tuż po admirale Canarisie, ale w ostatnich chwili ocalił go stary przyjaciel z SS – Hans Rattenhuber. Müller wrócił po wojnie do kariery politycznej. Budował bawarską, antykomunistyczną chadecję - był współtwórcą CSU i promotorem kariery Franza Josepha Straussa. Ścigający w czasie wojny sturmfuehrer Hartl zaproponował swoje usługi Amerykanom. Obiecywał im sumienną pracę przeciwko Watykanowi. Propozycję odrzucono a Hartl robił karierę w kręgach ezoterycznych. 
Mimo wzajemnej wrogości w czasie wojny, po 1945 r. watykańskie tajne służby pomagały funkcjonariuszom nazistowskich tajnych służb przedostać się do Ameryki Płd. w ramach tzw. szczurzego szlaku. Po części było to spełnienie umowy z gen. SS Karlem Wolffem z 1944 r. (my nie zajmujemy Watykanu, wy za nas później ręczycie przed aliantami), częściowo była to zaś przysługa dla amerykańskich tajnych służb, które przejęły w 1945 r. sporą część niemieckich aktywów wywiadowczych (Niemcy stali się ich "Czarnuchami" - mówiąc językiem z "Pulp Fiction"). W każdym bądź razie niemiecka imigracja w Ameryce Płd. i na Bliskim Wschodzie była mocno nasycona agenturą (amerykańską, sowiecką, zachodnioniemiecką, enerdowską, izraelską i być może również watykańską) i w takim kontekście, wywiadowczej "Joker Game", należy widzieć sprawę Odessy.
Pius XII stał się zaś jednym z sterników budowy nowej Europy Zachodniej. Za życia honorowano go jako "wyzwoliciela Rzymu" i człowieka, który uratował tysiące Żydów przed zagładą. Pius XII doskonale się odnajdywał jako przywódca Kościoła w zimnowojennych latach 50-tych i wskazywał USA jako "nadzieję wolnego świata". Był też jeszcze za życia uznawany za świętego człowieka. O. Malachi Martin pisał, że w 1954 r. Pius XII miał osobiste objawienie Jezusa a w 1955 r. był świadkiem kolejnego objawienia Chrystusa w Ogrodach Watykańskich, któremu towarzyszły cud Słońca, podobny jak w Fatimie. Pacelli reprezentował jednak świat odchodzący w przeszłość. Był ostatnim papieżem przed wielką transformacją - czyli mariażem Kościoła z liberalnym globalizmem, największym obok komunizmu rakiem naszych czasów.

I o tej wielkiej transformacji będzie kolejna część cyklu Pontifex...

***

Proszono mnie, bym napisał coś o ś.p. Hugh Hefnerze, twórcy "Playboya". No cóż, nie mam żadnej "ezoterycznej" wiedzy na jego temat, ale mam kilka obserwacji. To był zarówno wielki biznesmen i medialny czarodziej jak i produkt swoich czasów. Interesujący artykuł wspominkowy o nim opublikował "Guardian" (jak wolicie - a wolicie - tekst z dużą ilością zdjęć panienek, to polecam artykuł z "Daily Mail"). Uświadomiłem sobie, że ten koleś doskonale wpisywał się w projekt transformacji amerykańskiego społeczeństwa w latach 60-tych i 70-tych opisywany m.in. w mojej serii blogowej Euphoria (nie mylić z hentaiem "Euphoria" ;)

Flashback: Największe sekrety - Euphoria: Helter SkelterAle po pewnym czasie przestał pasować do następnego etapu transformacji. Ameryka zaś tak się zmieniła przez ostatnie pół wieku, że Milo Yiannopoulos może pisać o Hugh Hefnerze jako patriocie (wszak zaczynał karierę pisząc do WOJSKOWEJ gazetki), obrońcy Pierwszej Poprawki do Konstytucji i jednym z ostatnich obrońców Amerykańskiego Snu. Hefner do nowej, politycznie poprawnej Ameryki nie pasował. Tworzył bowiem marzenia sprzeczne z tym, co establiszment chciał zaoferować prolom. Niemal każdy heteroseksualny mężczyzna marzył, by być takim emerytem jak on. (Zauważmy, że Hef wpadał w największe kłopoty, gdy wchodził w związki małżeńskie. Pokazywał, że można przeżyć dobrze życie unikając takich niepotrzebnych kajdan.) Feministki toczyły pianę z ust widząc go otoczonego wianuszkiem ładnych dziewczyn. Naprodukowały tysiące tekstów o "uprzedmiotowieniu kobiet" i "bimboizacji" a tymczasem tabuny panienek same się pchały Hefowi do łóżka i potem były mu wdzięczne za to, że dał im przepustkę do sławy. Gdy oglądało się reality show z Hugh Hefnerem i jego trzema "wnuczkami" (Kendra, Holly a trzeciej nie pamiętam - chyba Brenda?), to był to niemal familijny obrazek, pokaz normalności kontrastujący choćby z Kardashianami,  nie mówiąc już o Miley Cyrus... Hef reprezentował starą dobrą Amerykę z czasów Globalnego Planu.Wiem, wiem zaraz się odezwą moraliści przekonujący o złu pornografii i "uprzedmiotowienia kobiet". Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję na ten temat: ale czy słyszeliście o zasadzie złotego środka Arystotelesa? Nadmiar wszystkiego szkodzi - czy to porno czy to modlitwy. Trzeba zachować umiar. Porno też porno nierówne. Dla Mirosława Salwowskiego wulgarnie erotyczny jest już obrazek lasencji z odkrytymi ramionami. Zresztą, powinniście wiedzieć, że św. Pafnucy został świętym choć gapił się na goły tyłek nierządnicy Thais. Więc skoro mu to w świętości nie przeszkodziło, to i wam nie przeszkodzi przy odrobinie pracy nad sobą. A jeśli temu przeczycie, to znaczy, że kwestionujecie autorytet św. Pafnucego i jesteście jebanymi heretykami! :)

25 komentarzy:

 1. Dobrze że wspomniałeś o prześladowaniach KK przez nazistów, wkurwia mnie to pierniczenie o ''kolaboracji'' na przykładzie ks. Tiso itp. co ciekawe zwykle czynią to ludzie, których ''księża patrioci'', ''żywa cerkiew'' czy ''teologia wyzwolenia'' jakoś nie mierzi, wręcz przeciwnie. Przyznam nie miałem pojęcia o tym biskupie męczenniku, muszę rzecz obadać.

  Może i nie wypada w tym kontekście świntuszyć ale skoro sam zacząłeś:) - najlepszy dla mnie okres ''Playboya'' to gdzieś II poł. lat 60-ych - I 70-ych jeśli idzie o typ kobity i naturalność nie zepsutą jeszcze powszechną chirurgią plastyczną, no i stać ich było na tak fantazyjne sesje jak ta :

  http://soyons-suave.blogspot.com/2010/10/omar-sharif-revisite-ses-classiques.html

  Natomiast widziałem z parę lat temu Hefnera w jakimś programie tv i niestety wyglądał jak karykatura dawnego siebie, pierdziel łażący wiecznie w szlafroku i usiłujący śmiesznie podrygiwać przy obrzydliwych nastrzykanych silikonem blond lalach, razem przedstawiało to smutny i żałosny widok, naprawdę pewne rzeczy starszym ludziom już nie uchodzą, gościu stał się chyba więźniem własnego wizerunku. ''Ostatecznym rozwiązaniem kwestii feminizmu'', zaiste morderczo skutecznym byłaby konfrontacja tych nabzdyczonych idiotek z blacharami i klubowymi szlaufami - te wytarłyby nimi podłogę i zmusiły chłeptać wodę z kibla a wówczas dotarłoby do jednego z drugim ''różowego czuba'', że jednak ''każdy rodzi się sobą''. Mimo to nie feminizm wykończył ''playboya'' a właśnie porno i powszednia wręcz rozpusta - w klubach Hefnera różnie bywało, regularne orgietki też się zdarzały jednak powiedzmy sobie szczerze na tle ogólnego popuszczenia zwieraczy ''króliczki'' stały się raczej śmiesznym anachronizmem.

  Natomiast jeśli idzie o małżeństwo natrafiłem przypadkiem niedawno na kontrę wobec tego co piszesz z zupełnie niespodziewanej strony - Pete Burns, wokalista pedalskiej kapeli jakich wiele z lat 80-ych [ nie radzę sprawdzać kto zacz z pełnym żołądkiem bo gościu uczynił z siebie operacjami monstrum ] żył z babą w oficjalnym związku na stopie przyjacielskiej rzecz jasna przez prawie 30 lat, rozwiedli się tylko dlatego, że postanowił skorzystać z legalizacji na Wyspach paramałżeństw pederastów, eksperyment skończył się dlań fatalnie - ''mężyna'' znęcała się nad nim i w końcu skatowała niemal na śmierć, po wszystkim poczynił zaskakująco trzeźwe i szczere jak na homoseksualistę wyznanie :

  ''Burns said: "I view marriage as a sacred institution. I think two men naturally are predators. Gay relationships are a commercial break, not a whole movie. "The relationships I'm aware of, apart from one ... it's as though there's some kind of emotional inadequacy or narcissism, where they feel emotionally inadequate and need more validation, from either a father figure or a mirror image of themselves. [...] Last week, police launched an investigation after Burns alleged that Simpson had assaulted him at home, breaking his collarbone.

  Burns said he wanted to file for divorce. He added: "Would I get married again? If somebody knocked me on the head with a nine-inch nail-studded plank or drugged me with benzodiazepine ... No, no, no."

  http://www.dailymail.co.uk/femail/article-563814/Gay-marriage-does-work--men-just-predatory-says-Pete-Burns.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie raczej to powinienem zacytować w powyższym kontekście :

   ''He said: "There's a lot of promiscuity in the gay community. I don't understand why they take that union. How low is their self-esteem?

   "One's on Hampstead Heath meeting men, the other one's hiring rent boys.

   "Surely marriage is throwing anchor and saying, 'This is where I'm staying, I've made my choice and this is all I want because I've been on the up and down escalator, through the revolving door and I want to stand still.' That's what I expected."

   Usuń
  2. O, ciekawe zdjęcia z lat 70-tych :) Choć nie spisywałbym współczesności na straty. Amerykański Playboy mocno się różnił od jego polskiego klona, w którym głównie daje się sesje z jakimiś dziewczyneczkami bez biustów.
   A co do małżeństwa - ciekawe, że obecnie broni się tej instytucji niemal w wersji gejowskiej :) Gejom jest ona potrzebna jak krowie siodło...

   Usuń
  3. Co do (c)H-ja. H - to dziad'ek miał też ciemną stronę, reklamował jako coś normalnego homoseksualizm o prawa którego w swoim piśmie walczył, ten ćpun popierał homo-małżeństwo (wspomniane powyżej) jako walką o prawa dla wszystkich - co to ma niby znaczyć (WTH) ?! - jakoś o prawa rzeczywiście prześladowanych przez lata poligamistów w USA ten dziadyga nie walczył, więc był poli-poprawnym krętaczem i zwolennikiem Baraka który Oba-Ma.
   Swego czasu pomimo dostępu do tak wielu chętnych i pięknych kobiet, to zabawiał się w homoseksualizm - porażka.
   W wersji filmowej która powstanie w tego milionera wcieli się homo-aktywista na zwolennik homo-małżeństwa, oraz Obamusa aktorzyna Jared Leto (lato).
   Odkrywca

   Usuń
  4. Kobiety są jak widać przereklamowane.

   Usuń
  5. dzięki za przypomnienie o dead or alive, całkiem zapomniałam o tej grupie i jak zobaczyłam przed chwilą, co peter burns zrobił z sobą...............

   Usuń
  6. Co do homo małżeństw/związków to wstępuje tam bardzo duża ilość przemocy na tle seksualnym, połowa tych "partnerów" przyznała się iż jej doświadczyła ze strony ich fagasów, więc te wyznania to nic nowego. Jest to oczywiście zwykła prawidłowość ponieważ ci aktywni homo-partnerzy to sadyści, a ci pasywni to masochiści, więc są to po prostu związki sado-maso - a nie żadna miłość no chyba, że do samego poniżania, gwałcenia itp.
   A te jedno-płciowe małżeństwa potrzebne są im do medialnego PR'u, adopcji dzieci, oraz zalegalizowanej prostytucji, czyli związki dla pieniędzy/majątku starych dziwaków i młodych zdziwaczałych (sprostytuowanych) mene'li tzn. mężczyzn.
   Co do pisemka P. to jeszcze popierało ono w ramach kultur-kampf i pp aborcję oraz islamizację (o czym tutaj kiedyś wspomniano), a także seksualizację/prostytucję dzieci (naga sesja zdjęciowa 12 latki!). Nie uważam więc HH za inowatora a raczej deprawatora - i nie mam tu na myśli nagich zdjęć pełnoletnich kobiet, a powyższe zarzuty oraz narko-homo-dziwkarskie orgie w jego przepastnej rezydencji.

   * Bez przesady co do hasła, że kobiety są przereklamowana, owszem część (zarówno starych jak i młodych) jest (w tym jak najbardziej wiele znanych i ładnych z TV/prasy itp), ale to samo można powiedzieć o wszystkich grupach. W tym jak najbardziej tyczy się to PGBT pseudo-mężczyzn. A bogaci dziwacy po prostu się nudzą kobietami, i szukają nowych innych (nie zwykłych) doznań seksualnych stąd też zainteresowanie homo, dziećmi w tym temacie czy nekrofilią i innymi ekwiwalentami (taka różnorodność, acz wcale nie zdrowa ani pozytywna) zdrowego seksualnego zaspokojenia.
   Odkrywca

   Usuń
 2. W ataku Hitlera na KK zapominasz o dwóch powodach.
  Każdy ruch totalny dąży do wyeliminowania wszelkiej konkurencji.
  Każdy ruch konsekwentnie narodowy musi dążyć do likwidacji wpływów zagranicznych i uniwersalnych.
  Nieważne czy ta zagranicą będzie soros czy kk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak widać Hitlerowi nie wyszło, bo się głupio za to zabrał.

   Usuń
  2. Zabrał się całkiem inteligentnie, co i jak to można poczytać w ksiązkach.
   Nie wyszło bo miał za mało czasu, raptem 12 lat z czego połowa to wojna niesprzyjająca takim działaniom.
   I nie doceniamy siły "wroga", choćby to że religijność katolicka w wielu regionach niemiec była na wysokim poziomie.

   Usuń
 3. Jeszcze o Retingerze - wyszła jego biografia w 2017 roku, całkiem fajnie opisane masońskie powiązania Sikorskiego i Retingera od str. 95 (https://books.google.pl/books?id=RiklDwAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=pl&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false). Ciekawa zwłaszcza postać Leona Mitkiewicza, szefa kontrwywiadu w latach 1940-41, który przyjaźnił się z Retingerem i twierdził, że był on brytyjskim agentem. Tutaj można sobie poczytać więcej o Mitkiewiczu i jego zastępcy (płk. Gano) z rezydentury kierującej polskim wywiadem w obu Amerykach:
  (http://bazhum.muzhp.pl/media//files/Przeglad_Historyczny/Przeglad_Historyczny-r1988-t79-n3/Przeglad_Historyczny-r1988-t79-n3-s539-572/Przeglad_Historyczny-r1988-t79-n3-s539-572.pdf , wśród agentów m.in. Wiktor Czernow, przywódca eserów; Kazimierz Grinius - syn byłego prezydenta Litwy; Sydor Rey - biseksualny Żyd i komuch wcześniej pracujący w sierocińcu Korczaka, Władysław Radziwiłł - szlachcic, handlarz, nafciarz, "obecnie pracuje jako robotnik w fabryce"; Hrabia Tarnowski Andrzej "Były członek zarządu Vickersa", "Jako mistrz golfa imponuje różnym brazylijskim snobom, choć trzyma się raczej angielskich sfer". Cała siatka bardzo "europowschodnia" i prometejska - Słowacy, Rosjanie, Serbowie, Żydzi)
  Gano później przekazał archiwa polskiego wywiadu choć bez akt osobowych Brytyjczykom (tutaj więcej:http://polska1918-89.pl/pdf/tajemnice-generala-gano,1785.pdf) " Według donosu pochodzącego ze źródła „Kawa”, Gano przeszedł jakoby do MI6 w stopniu brygadiera na stanowisko kierownika wywiadu na Europę Wschodnią. Zdaniem Tadeusza Dubickiego i Andrzeja Suchcitza był on nieformalnym szefem zalążka polskiego wywiadu, utrzymywanym przez MI6 do działań na kierunku sowieckim."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłem jeszcze coś ciekawego - człowiekiem który wywiózł Gano z kraju był Samson Mikiciński (bardzo ciekawa postać, tu artykuł: (http://www.historia.uwazamrze.pl/artykul/888752), niepokojąco coś przypomina ten fragment o egzekucji Mikicińskiego:
   „[...] zaczęto wywierać presję na polski wywiad – wspominał przybyły do Palestyny Osmecki – by sprawę Mikicińskiego jakoś załatwić. I tu Szarkiewicz pokazał, co potrafi. Upozorował próbę ucieczki Mikicińskiego podczas transportu z jednego więzienia do drugiego i z najzimniejszą krwią zabił go strzałem w głowę. [...] O przebiegu afery Mikicińskiego, od jej początku – a samolot, którym go porwano z Turcji, pilotował jakiś młody arystokrata brytyjski – do jej rozwiązania, z punktu widzenia aliantów zakończonej powodzeniem, we wtajemniczonych kołach brytyjskich wiedziano ze wszelkimi szczegółami".

   "Interesującą postacią był również zabójca Mikicińskiego. Edward Szarkiewicz z czasem przeszedł na służbę brytyjskiego wywiadu, awansował i był jedną z osób zamieszanych w katastrofę gibraltarską. Podobno cierpiał na osobistą antypatię do Sikorskiego ciągnącą się jeszcze od czasów przedwojennych."

   Usuń
  2. Ojcem chrzestnym Szarkiewicza był Kazimierz Iranek-Osmecki wysoki oficer wywiadu, późniejszy szef wywiadu AK, próbował powstrzymać wybuch powstania, piłsudczyk. Z tego co czytam to szedł za Sikorskim jak cień, najpierw do Bukaresztu, potem do Francji.

   Usuń
  3. Bardzo interesujące informacje. O płk Gano oczywiście wcześniej słyszałem - nawet Wołoszański się o nim produkował. Oprócz jego siatki była również siatka Oddziału VI Ewakuacyjnego, która też mocno zamieszała na Gibraltarze.
   Baj de łej, miałem jakiś czas temu okazję pogadać sobie na te tematy z drem Baliszewskim.

   Usuń
 4. Tylko czy Pius wiedzial o holokauscie i innych sprawach ?
  Jest niemal pewne ze nie.
  Dzis juz przeciez wiadomo, ze Hitler nic o holokauscie nie wiedzial co udowodnil pewien obywatel JKM.
  Co wiecej swiatlo dzienne ujrzaly zdjecia przedstawiajace Hitlera rozwazajacego problem zaginiecia zydow lub pytajacego wspolpracownikow o ich los.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. xD
   Nie wiedział o mordowaniu Żydów ale ich ratował. Rabin Rzymu Zolli był pod takim wrażeniem, że nawrócił się na katolicyzm z rodziną. Castel Gandolfo było tak napakowane ludźmi, że amerykański wywiad donosił, że w bombardowaniu zostało rannych 1000 a zginęło 300.
   "On June 3, 1945, Radio Moscow proclaimed that the leader of the Catholic Church, Pope Pius XII, had been “Hitler’s Pope,” mendaciously insinuating that he had been an ally of the Nazis during World War II"

   Kto wystawiał dobre świadectwo papieżowi?
   "The June 1944 edition of a bulletin put out by the “Jewish Brigade Group” (US Eighth Army) carried a front-page editorial that completely undermined Radio Moscow’s insinuation: “To the everlasting glory of the people of Rome and the Roman Catholic Church we can state that the fate of the Jews was alleviated by their truly Christian offers of assistance and shelter.”
   Proponuję wyciągnąć głowę z dupy

   Usuń
 5. Sorka, że nie w temacie, ale troche się zbulwersowałem. Ten cały BBN to jakaś przechowalnia ubeków i powinien chyba zmienić nazwę na BuBN.
  Po kolei : płk. Juźwik - oficer komunistycznej bezpieki wojskowej, później gen. Ratajczak, który był oficerem politycznym w PRL-u, a dalej - Mirosław Wiklik - również politruk.
  Pozostali to :
  - Waldemar Kozicki - członek PZPR w latach 1984-1990 i jeszcze w 1989 chciał jechać na studia wojskowe do ZSRR.
  - Maciej Czulicki - w PZPR 1988-1990
  Info podaję za Niezależną.
  PAD otoczony jest komuchami i ubekami. Tylko jeden prezydent wcześniej miał taką "obstawę". Mowa oczywiście o Bolku.
  I tu nasuwa się podejrzenie, że ubecja ma haka/haki na PADa .
  W związku z tym warto zaapelować do prezydenta: "Prezydencie - ujawnij się! Twoi wyborcy być może wybaczą Ci te haki, ale NA PEWNO nie wybaczą Ci zdrady!"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież cały PIS to taka przechowalnia w stylu Ziobry, synalka I sekretarza PZPR. Gdy jeszcze bawiłem się w politykę, to dokładnie widziałem jak ludzie nieumoczeni w były system byli z PIS konsekwentnie usuwani lub odsuwani na boczny tor.

   Usuń
 6. straszne, straszne. A jak dawno mówiłem że to wszystko ustawka to nikt nie chciał wierzyć. Autostrady najdrozsze na świecie i jeszcze z lodu i śmieci, a nikt nie drąży tematu, nikt za to nie siedzi. Itd itp.

  OdpowiedzUsuń
 7. Excellent Post...I must thank you for this informative news....
  This is my first time go to see at here and i am really pleassant to read
  all at one place
  Packers And Movers Hyderabad

  OdpowiedzUsuń
 8. There are many features that produce QuickBooks Premier standout such as for instance it gives bank security that aids anyone to go with IT maintenance smoothly. You may also add number of users that can access company files at multiple locations. It offers you the facility of automated data backup and recovery. These features are really best for the development of one's business. QuickBooks Premier will be two versions Premier and Premier Plus. Both in the versions you will want to choose the industry type during the time of installation.
  QuickBooks Support Phone Number

  QuickBooks Support Number

  QuickBooks Tech Support Number

  QuickBooks Tech Support Phone Number

  Intuit QuickBooks Support

  Intuit QuickBooks Support Number

  QuickBooks Customer Service Number

  QuickBooks Customer Service

  QuickBooks Customer Service Phone Number

  QuickBooks Support

  QuickBooks Help Number

  QuickBooks Helpline Number

  Intuit QuickBooks Phone Number

  QuickBooks Technical Support Number

  QuickBooks Technical Support Phone Number

  QuickBooks Toll-free Support Number

  QuickBooks Toll-free Number

  QuickBooks Support

  QuickBooks Desktop Support Number

  QuickBooks Support Number USA

  QuickBooks Support USA

  QuickBooks Customer Support Number

  QuickBooks 24/ 7 Tech Support Number

  QuickBooks 24/ 7 Tech Support Phone Number

  QuickBooks USA Support Number

  QuickBooks USA Support Phone Number

  QuickBooks 2019 Support Number

  QuickBooks 247 Tech Support Number

  QuickBooks Support Phone Number 2019

  Support Number For QuickBooks

  OdpowiedzUsuń
 9. Thank you very much for keeping this information Share this.
  Jai Balaji Packers and Movers
  Contact - +91 9838276084, 9808623702
  jaibalajipackersandmoversagra@gmail.com
  Jai Balaji Packers and Movers offering very quality-situated administrations. Be that as it may, it has its branches in all over India. We take into account the variable needs of our clients by offering administrations like Home migration, Office movement, Packing and Unpacking, Loading and Unloading. These administrations can be profited from any alcove and corner of the nation.

  OdpowiedzUsuń